کد خبر: ۳۵۳۰
۶۸۳ بازدید
۲۴ دیدگاه (۲۴ تایید شده)

اعلام نامزدی برای مدیریت سایت صدای میانه

۱۳۹۰/۳/۱
۲۳:۲۱

اینجانب معصومه زندی متولد 1358 ساکن تهران دانشجوی کارشناسی میکروبیولوژی رسماٌ برای برعهده گرفتن مدیریت سایت صدای میانه اعلام آمادگی می کنم.

از تمامی اعضای عزیز سایت و همشهریان محترم تقاضامندم اینجانب را مورد لطف و نظر خود قرار دهند و با رای دادن به من به دوران تک صدایی صدای میانه پایان دهیم.

در ادامه برنامه های خود را ارائه می دهم:

1 - تایید مستقیم تمامی مطالب و نظرات بدون کوچکترین سانسور. چراکه خود افراد باید مواظب باشند تا حرف زشت یا غیرقانونی نزنند.

2 - پایان دادن به سلطه انحصارطلبانی که هر فریادی را در گلو خفه می کنند.

3 - پایان دادن به ظلم و ستمی که در حق مدیران دلسوز و زحمتکش ما صورت می گیرد. ارائه کارنامه روشن و شفاف از عملکرد مسئولین عزیز میانه.

4 - پایان دادن به تخریب و ترور شخصیتهای برجسته جامعه میانه و مصاحبه با تک تک آنها برای بیان عملکرد خود.

5  - ایجاد قابلیت چت بین اعضای سایت و اضافه کردن قابلیت پیام گذاشتن اعضا به هم.

6 - ایجاد قسمت تبلیغات برای درآمدزایی سایت برای جبران هزینه های آن.

امیدوارم با حمایت رای دهندگان عزیز بتوانم دین خودم را به زادگاهم ادا کنم و صدایی رسا به معنای واقعی کلمه ایجاد کنم.

ارادتمند شما ـ معصومه زندی دانشجوی کارشناسی رشته میکروبیولوژی

 ...............................................

صدای میانه ـ لینکهای مشابه این خبر:

اطلاعيه شماره 1 : برگزاري انتخابات مديريت صداي ميانه براي سال سوم

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

۹۰/۳/۸ ۰۳:۲۸
ضمن تشکر از حضور شما اگر امکان دارد در مورد سانسور و اختناق موجود در سایت ، نظر خود را صریح اعلام نمائید. با تشکر ..................... معصومه زندي: با تشكر از محبت شما اينجانب غير از اهانت به مسئولين كشوري و منطقه اي همه چيز را تاييد خواهم كرد.
۹۰/۳/۴ ۱۱:۰۲
نایبی جان عزیز به نظرم بهتر است یک قسمت برای اظهار نظر اهالی صدای میانه و سایر همشهرییان در سایت پربار صدای میانه بذارید بهتر است تو که می دانی رای شکستن انحصار در میانه باید از طریق همین فضای مازی وارد شد ؟ خوب چه اشکالی دارد در مقابل این همه خرابکاری تعدادی غیر متخصص و نا آگاه که دارند انواع اقسام بلاها را بر سر شهر میانه می آورند افرادی علاقمند و حتی خود شما اعلام حضور نمایید اکثر کاندیداها که به هر طریق ممکن از الان وارد صحنه شده اند بیایید این زمینه را ایجاد کنید
۹۰/۳/۴ ۰۰:۰۲
تنها امتياز بزرگت همين اعتماد به نفسته
۹۰/۳/۳ ۲۳:۴۵
اقا یا خانوم صدای میانه من الان ایرانم و از تهران میفرستم. من در دبی شاغل هستم و 2 روزه که اومدم ایران. شما چقدر بد بخت هستید که به چه چیزایی فکر میکنید. وای به حال خانوم زندی......... .......................... صدای میانه: خود شما گفتید ایران نیستید و اگر می فرمایید تهران هستید درحالیکه قطعاً میانه هستید.
۹۰/۳/۳ ۲۳:۲۴
منظورتون چیه؟ ......................... صدای میانه: یعنی اطلاعات فنی سایت نشون میده که شما از میانه کامنت را ارسال کرده اید نه خارج از ایران!!
۹۰/۳/۳ ۲۳:۱۹
خانوم زندی سلام. متاسفانه افکار همشهریان ما در حدیه که هنوزم به شما با نگاه ضعیفه نگاه میکنن. از این که این همه بهتون توهین شده و هنوزم مقاومت میکنید واقعا تحسینتون میکنم و براتون ارزوی موفقیت میکنم. کاش ایران بودم و میتونستم کمکتون کنم. .......................... صدای میانه: آی.پی شما که میانه هست؟!!!!!
۹۰/۳/۳ ۲۳:۰۶
خانم زندی من به شما رای می دهم به شرطی که سووالاتمو پاسخ بدید: اول: شما تا حال حداقل یک وبلاگ اداره کرده اید که به فکر اداره سایتی مثل صدای میانه افتادید؟ دوم: شما تا الان چند مقاله نوشته اید و از این همه مقاله چه تعدادی مربوط به میانه بوده؟ سوم: چند نقطه از میانه را می شناسید؟ دردهای میانه چیه؟ چهارم: غیر از آقای میعاد یا همون پناه برخدا چه کسی رو می شناسید؟ پنجم: سووال آخرم که خیلی برام بغرنجه اینه که اینهمه ادب و احترام رو کدوم دبستان یاد گرفتید؟ ......................... معصومه زندی: هرچقدر هم ندونم از تو یکی بیشتر می دونم. ادب رو هم از بی ادبانی مثل تو و همین افرادی که می بینی یاد گرفتم.
۹۰/۳/۳ ۲۱:۵۰
اشکالی ندارد گفتار و رفتار زشت بعضی اعضاء نسبت به سرکار خانم زندی را در نظر نگیریم اما رفتار و برخورد زننده شخص صدای میانه با این خانم تحصیلکرده و با شخصیت که قصد سر و سامان دادن سایت را دارند اصلاً قابل تحمل و خوب نیست. دیگر از صدای میانه انتظار تغییر و تحولات فنی سایت را نداریم فعلا مشکل اساسی که این سایت دارد این است که صدای میانه طرز پاسخگویی به کامنت ها و اشخاص را اصلاح کند و با حوصله ،شکیبایی و ملایمت رفتار کند احتمالا خسته شده اید و از این بی احترامی ها لذت میبرید امید وارم این مشکل اساسی سایت رفع شود. .............................. صدای میانه : حوصله و شکیبایی و ملایمت و ادب و احترام؟! آقای چهره خودتان هستید یا هک شده اید؟! اینها را شما می گویید؟! ---------------------- خودتون رو آدم حسابی فرض نکنید بله من میگویم بی ادبی و بی احترامی شما ها باعث می شود بی احترامی کنیم ثابت کنید بی احترامی و توهین اول از جانب شماست یا ما.
۹۰/۳/۳ ۱۱:۰۹
............................ معصومه زندي : چشم من در چهارچوب قانون مطالب را تاييد مي كنم ولي فراتر از قانون مطالب را حذف نمي كنم. مسائل فني را هم بعد از كسب آراي دوستان با يكي صحبت مي كنم درستش مي كنم. احد اصغري : 1390/3/2 - 15:01:46 سركار خانم زندي با استقبال پيشنهاد ميكنم شما با استعدادي كه داريد يك سايت مستقل بنام ((صداي توپخانه ))يا ((توپخانا سسي )) راه بيندازيد اينگونه سايتها با فشار اسمزي شما سازگار نيست . احد اصغري : 1390/3/2 - 15:04:02 و نيز نيمه پنهان ظلم و ستم بر "پناه بر خدا "را افشا ميكني مایکل اسکافیلد(eskafild ) 1390/3/2 - 15:33:14 : 1390/3/2 - 16:10:22 ببخشيد منظور شما از "لطف و نظر" همان "لطف نظر" است؟ وقتي بعد از "لطف" يك فاصله داده و "و" نوشته و دوباره فاصله داده و "نظر" را نوشته ايد معلوم است كه اصلاً معناي "لطف و نظر" را تاحالا متوجه نشده ايد شايد با دريافت مدرك ميكروبيولوژي تان متوجه شويد. ........................ معصومه زندي : عمدا" اينجوري نوشتم تا هم بيكاراني مثل تو رو كشف كنم هم فضولها رو پيدا كنم. گرفتي جوابتو؟ مجید سلیمانی فرد(majid4045 ) 1390/3/2 - 19:42:48 با این ادبیات سخیف جایی برای شما در سایت نیست. دیل آجی(dilaji ) 1390/3/2 - 21:33:16 معصومه خانم! چهار تای اول رو باید می اوردید در همان اولی بصورت الف ب ج د نه چهار برنامه مستقل! احمدرضا احمدی(arahmadi ) 1390/3/2 - 23:44:36 استنباط می کنم صدای میانه با اینهمه تحصیل کرده و افراد بزرگ را با بازی ـ بازی های بچگی اشتباه گرفتید. شهاب(4334 ) 1390/3/3 - 09:34:09 خانم زندی فکر می کنید چند تا رأی بیارید؟ ------------------------------------------------------ خلاصه اينكه اگه تا حالا دو هزاري مبارك نيوفتاده بهتره صريحا"بگم كه:شما برين با پناه بر خداي عزيزتون وچهره ي صاحب سيماي شهريتون ويكي دو تا از اين دست افراد كه حرفا وباور ها وكلام وادبياتتون سنخيت داره يك سايت با يه عنواني كه بيشتر بهتون مياد بزنيد وصداي ميانه را بحال خودش ب
۹۰/۳/۲ ۲۳:۴۴
استنباط می کنم صدای میانه با اینهمه تحصیل کرده و افراد بزرگ را با بازی ـ بازی های بچگی اشتباه گرفتید.
۹۰/۳/۲ ۲۱:۳۳
معصومه خانم! چهار تای اول رو باید می اوردید در همان اولی بصورت الف ب ج د نه چهار برنامه مستقل!
۹۰/۳/۲ ۱۹:۴۲
با این ادبیات سخیف جایی برای شما در سایت نیست.
۹۰/۳/۲ ۱۶:۱۰
ببخشيد منظور شما از "لطف و نظر" همان "لطف نظر" است؟ وقتي بعد از "لطف" يك فاصله داده و "و" نوشته و دوباره فاصله داده و "نظر" را نوشته ايد معلوم است كه اصلاً معناي "لطف و نظر" را تاحالا متوجه نشده ايد شايد با دريافت مدرك ميكروبيولوژي تان متوجه شويد. ........................ معصومه زندي : عمدا" اينجوري نوشتم تا هم بيكاراني مثل تو رو كشف كنم هم فضولها رو پيدا كنم. گرفتي جوابتو؟
۹۰/۳/۲ ۱۵:۳۳
۹۰/۳/۲ ۱۵:۰۴
و نيز نيمه پنهان ظلم و ستم بر "پناه بر خدا "را افشا ميكني
۹۰/۳/۲ ۱۵:۰۱
سركار خانم زندي با استقبال پيشنهاد ميكنم شما با استعدادي كه داريد يك سايت مستقل بنام ((صداي توپخانه ))يا ((توپخانا سسي )) راه بيندازيد اينگونه سايتها با فشار اسمزي شما سازگار نيست .
۹۰/۳/۲ ۱۲:۱۴
خانم زندي! باسلام. مستحضر هستيد كه اين سايت تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي فعاليت مي كند و يك حرف هم خلاف قانون و مقررات حاكم بر مطبوعات كشور نمي زند؟ كه اگر غير از اين بود از طريق مراجع قانوني تاكنون يك بار تذكر دريافت مي كرد و دهها بار در دادگاه ها حاضر مي شد؟ شما غير از وبلاگهاي بي نام و نشان، نشان دهيد كدام سايت باهويتي بصورت ولنگار هر حرفي را تأييد مي كند؟ آيا شما مواد و تبصره هاي آئين نامه ها و قوانين مطبوعاتي و خبرگزاري ها را آشنا هستيد؟ دومين مسئله اين است كه اگر شما شعار و برنامه فني داريد بايد همزمان با نامزدي مديرفني خود را اعلام كنيد. دو مورد از شش برنامه و شعار شما مربوط به مسائل فني سايت است. آيا برنامه نويستان را انتخاب كرده ايد؟ و اما سخن آخر اينكه روي اين سايت بنده به عنوان صاحب امتياز سايت و مهندس عزيزي به عنوان مديرفني سايت زحمت زيادي كشيده ايم. اگر مهندس عزيزي بنا بر مشكلات كاري يا زمان ديگر به عنوان مدير فني نمي تواند فعاليت كند، ولي ايشان براي هميشه طراح فني سايت نامشان خواهد ماند و بنده به عنوان صاحب امتياز سايت براي هميشه در خدمت همشهريان ميانه اي ام هستم (رجوع به لينك درباره ما) اكنون صداي "صداي ميانه" را در استانداري و فرمانداري و خيلي از ادارات مي شنوند. چهار شعار اولتان نيز خطاب به بنده است كه اولاً مديرمسئول سايت نيستم كه شخص بعدي جاي بنده را بگيرد ثانياً صاحب امتياز سايت هستم و سال اول تصميم گرفتم سياست سايت جهت شنيدن صداهاي مختلف (تحت قانون) توسط مديرمسئول هاي مختلف شنيده شود وگرنه مي توانستم (و مي توانم) گزينه ي گزينشي مديرمسئول را نيآورم و مانند تمامي مطبوعات و خبرگزاري ها با انتخاب خودم مديرمسئول سايت را معرفي كنم. بنده همچنان پدر سايت هستم تا اگر يك سال يك مديرمسئول سايت را به بن بست رساند و مخاطبان را از دست داد، براي هميشه سايت را از دست ندهيم. ............................ معصومه زندي : چشم من در چهارچوب قانون مطالب را تاييد مي كنم ولي فراتر از قانون مطالب را حذف نمي كنم. مسائل فني را هم بعد از كسب آراي دوستان با يكي صحبت مي كنم درستش مي كنم.
۹۰/۳/۲ ۰۹:۳۹
نمی دانم کسی که اصلا سایت میانه را قبول نداشت چرا حالا برای مدیریت آن نامزد شده است. این یکی از نظرات شماست که صدای میانه را مورد عنایت قرار دادید: ((خودت بر همه ما اولویت داری بری امریکا با این کارهای احمقانه و بی شعورانه ات. چقدر هم اسمتون به صدای آمریکا وویس آو آمریکا شبیه. آیا بودجه شما از یک جا تأمین میشه؟ اسپانسرتون کیه؟)) واقعا اگر نظر شما راجب سایت میانه این است متاسفم. مطلب دوم این که شما از موقع ورود به سایت صدای میانه فقط در مورد مطالبی که راجع به شهردار و عملکرد اوست اظهار نظر کردید که در زیر تعدادی از نظرات شماست که سینه چاکانه با ادبیاتی کوچه بازاری از ایشون حمایت کردید: $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ آقای عبادی تو با همه ناسازگاری میکنی. تاحالا با کدوم شهردار راه اومدی که این دومی باشه؟ در ثانی اگر قرار باشه شهردار برای عطسه کردن هم از شما اجازه بگیره برای چی انتخابش کردید خودتون انجام بدید دیگه. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& آقای علمدار غریب و بی کس و بینوا اهالی صدای میانه هندونه زیربغلت گذاشتند. چرا جوگیر میشی؟ یک هفته این بنر اونجا بود الان چشمات باز شد؟ %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% آقای عبادی شما با هر شهرداری مشکل دارید. در اثر بی عقلی بقیه شورا هم متاسفانه آخرش حرفتون رو به کرسی نشوندید ولی این بار کور خوندید. اگر این بار در مقابل شهردار لایق و باعرزه قرار گیرید در مقابل مردم قرار می گیرید. مردم این شهردار دلسوز و پاک را می خواهند. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ضمن تبریک ریاست شورای شهر میانه به جناب آقای دکتر فرهاد شیویاری و نائب رئیسی به خانم پروین امیدی، امیدواریم با حمایت قاطع از شهردار منتخب هیئت رئیسه قبلی، جلوی تفرقه افکنی و تخریب شخصیتهای خدوم این شهر را بگیرند. هرچند اعضای عزیز شورا بیش از امثال بنده از این مسئول دلسوز و آگاه شناخت دارند. %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% آقای مهندس نائبی زشته این کارهاتون. شما شخصیت برجسته و محترمی هستید. این کارها در شأن و مقام شما نیست. بعد از این باید منتظر باشیم تا تمام کارهای سایت رو رها کنید و بچسبید به افشای دیگران؟! توی یه شهر و یه سازمان بزرگ مثل شهرداری هر روز یکی یه خوابی می بینه فرداش میاد طرح میده انتظار هم داره میانه بشه توکیو. هرکی ندونه شما می دونید که واقعیت با رویاپروری فرق می کنه. شما دارید با کلام سحری خود مردم رو فریب می دید. این انصاف نیست. شما بیان دارید مردم نمی دونم برای چی سحر شده اند با حرفای شما؟ آیا شما دوست دارید یکی با پولش شما رو تخریب کنه و شما نتونید جواب بدید؟ خب یکی دیگه الان با حرفای شما که نوعی اغفال کردنه داره تخریب میشه و نمتونه جواب بده. فقط وجدان هست که میتونه مانع شما بشه. آیا دارید؟ %%%%%%%%%%%%%%%%%%%% آقای نائبی یک ماهه مقدمه چینی کردید تا رسیدید به اینجا. چنان بوق تبلیغاتی راه انداختید که انگار می خواهید اسرائیل را از فلسطین بیرون کنید. من از مشتریان قدیمی این سایتم. فقط دو ماه گذشته را مرور میکنم بیش از بیست تا مطلب یه دفه علیه شهرداری می نویسید. همه شون هم از پیش برنامه ریزی شده. عین نوحه خوانها اول بجای آماده کردن دلها، ذهنها را آماده می کنید بعد یه دفعه سر و کله شما پیدا میشه با حرفهایی که آدم در مقابل بدترین دشمنش هم این حرفارو نمی زنه. پشتبندش هم دوباره افراد اجیر شما وارد میشند. یک طومار، چند تا عکس از جوبها و کوچه های پایین شهر، یک نقشه رویائی بجای حمامی که موشها در آن زندگی می کنند و ... . اگر به رویاپروری و اوهام پروری هست که بیایید تمام خیابانها را اتوبان کنید و تمام چهارراه ها را روگذر و زیرگذر بکنید. این چه حرفیه آقای نائبی؟ همه ندونند شما می دونید که نشدنیه. من خیلی به شما ارادت دارم و از هر حیث شمارو قبول دارم ولی توی مسائل سیاسی نه. شما چرچیلم درس میدید. ............................ معصومه زندي: آقاي سليماني فرد من سايت صداي ميانه رو بخاطر همين نقد غيرمنصفانه آقاي نائبي شناختم. آقاي نائبي رو سالهاست مي شناسم ولي از اين سايت خبر نداشتم. شخصيتشون رو هم علمي و ادبي مي دونستم نه كسي كه سياه رو سفيد نشون بده و سفيدو سياه. من آمده ام تا تكصدايي رو حذف كنم و به معني واقعي كلمه صداي ميانه را به مردم هديه بدم. صداي ميانه در شرايط فعلي فرقي با صداي آمريكا نداره الان هم اينو ميگم.
۹۰/۳/۲ ۰۸:۴۸
شما می توانید همه کار کنید پس چرا می خواهید مدیر این سایت شوید خودتان سایتی بزنید هر چه دل تنگتان می خواهد بنویسید.
۹۰/۳/۲ ۰۸:۴۷
خانم محترم از اين شعارهات هم معلومه اينكاره نيستيد. شما فقط اين سئوال را برام پاسخ دهيد: چطوري مي خواهيد امكان چت اضافه كنيد؟ خودتان مي نويسيد يا مي دهيد مدير فني؟ كدام مدير فني؟ كارشناستان كيه؟ چرا جوگير ميشيد؟ اين سايت با خون دل تا اينجا رسيده خيال مي كنيد دو دستي تقديمتون مي ديم؟
۹۰/۳/۲ ۰۸:۴۰
سركار خانم زندي با سلام اهداف بسيار زيبايي را براي كانديد شدن ارايه فرموده ايد. اما بنظر اين جانب اهداف مذكور را بهتر نيست با راه اندازي يك سايت جديد در رابطه با ميانه انجام دهيد تا رقابت بين سايت هاي مذكور ايجاد گردد كه در نهايت منجربه افزايش كيفيت و كميت محتوي آنها شود.
۹۰/۳/۲ ۰۳:۳۵
سلام بر همگی ضمن تبریک روز مادر و روز زن خدمت تمامی مادران و خانمهای حاضر در سایت ، مدیریت خانمها هم باید تجربه شود. منتظر اعلام حضور سایر همشهریان هم هستیم. 1 - تایید مستقیم تمامی مطالب و نظرات : اگر این طور باشد دیگر نیازی به مدیر سایت نداریم. شاید منظورشان این باشد که مدیر سایت فقط زمانی دخالت کند که تخلفی دیده شود. 1 - تایید مستقیم... چراکه خود افراد باید مواظب باشند تا حرف زشت یا غیرقانونی نزنند: این در صورتی قابل قبول هست که برای عضویت افراد از آنها نام و نشانی دریافت شود. سایت تبیان دریافت کارت ملی و مدرک شناسایی اعضایش را شروع کرده ولی آنها شاید بتوانند بررسی کنند ببینند مدرک ارائه شده درست هست یا خیر. افراد مختلف با سطح معلومات مختلف حضور دارند و همه نمی دانند که چه کاری غیر قانونی محسوب می شود. 2 - پایان دادن به سلطه انحصارطلبانی که هر فریادی را در گلو خفه می کنند : اینرا در صورتی قبول و باور می کنیم که سوابق قبلی حضور کاندیداها در جامعه نشان دهد که واقعا چنین رفتاری داشته اند. 3 - پایان دادن به ظلم و ستم در حق مدیران : زمانی می توان کارنامه خوب یابد از مسئولین ارائه داد که با شما همکاری کنند مسئولی که به ارتباط با مردم اعتقادی ندارد چطور می خواهیم کارنامه اش را گرفته و منتشر کنیم. در همان قدم اول می گوید کارت خبرنگاریت را نشان بده که با مهر وزارت ارشاد باشد. در کل شهرستان میانه چند نفر از این کارتها دارند؟ صفر نفر. یک نفر یا دو نفر؟ تازه این در مورد آدمهای خوشبین هست که بعدش می گوید چرا این کار را می کنی؟ چه نفعی برایت دارد و ...! 4- این که همان 3 هست. 5 و 6- هدفهای خوبیند ولی برای 6 زمینه هایی لازم هست. و اما آقای چهره : تا دردسری برای خودش درست نکند دست بردار نیست
۹۰/۳/۲ ۰۱:۱۸
صدای میانه پیشنهاد میدهم سایت رو بفروشید هیچ کس از شما راضی نیست جز اطرافیان بامزه تان. بالاخره سایت باdستی تغییر تحولات اساسی داده بشه همه نواقص سایت از همه مهمتر نقص فنی البته بدون وجود شما ها عالی میشه بگو چند
۹۰/۳/۲ ۰۰:۰۴
اين اخلاق و ادبياتي كه تو داري در عرض كمتر از 24 ساعت نه تنها انسان بلكه هر نوع جماد و نبات و وحوش را نيز از اطرافت مي راني. خدا به خبر كند.

اخبار روز