کد خبر: ۱۷۱۱
۴۵۴ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

حاج اصغری:

پست برق 400 کيلو ولت ميانه آماده راه اندازي است

۱۳۸۹/۳/۲۷
۰۶:۳۹
ميانه،تبريز- نماينده مردم ميانه در مجلس شوراي اسلامي گفت: پست برق 400کيلو ولت اين شهرستان با طي مراحل پاياني آماده راه اندازي است.
به گزارش ايرنا، سيد محمد رضا حاج اصغري روز چهارشنبه در بازديد از اين طرح افزود: اين طرح با اعتباري بالغ بر 350 ميليارد ريال در محل جاده فولاد با پيش اعتبار 400 ميليارد ريالي براي انتقال قدرت، که در مراحل پاياني اجراي پروژه مي باشد، به زودي به بهره برداري مي رسد.
وي اظهار داشت: اين پست برق جهت تامين انرژي برق مورد نياز براي توسعه ميانه، جبران مشکلات و نارسايي هاي ناشي از افت ولتاژ در سطح شهرستان ، تامين انرژي برق مطمئن و استاندارد براي مجموعه کارخانه ذوب و احياي در حال احداث فولاد و تامين انرژي برق مورد نياز شهرک صنعتي ميانه راه اندازي مي شود.
حاج اصغري در خصوص اهميت اين طرح افزود: در استان هاي اردبيل ، آذربايجان شرقي و غربي تنها يک مورد از اين پست با ظرفيتي مشابه آن وجود دارد که مي توان گفت پست ميانه دومين طرح بزرگ برق در استان آذربايجان شرقي است.
وي در ادامه با اشاره به اينکه طرح پست برق ميانه در 15 ماه گذشته مصوب شده بود و هم اکنون در مراحل پاياني اجرايي است اضافه کرد: طرح پست برق ميانه اين توانايي را دارد که انرژي مورد نياز صنايع و معادن را در راه سرمايه گذاري تامين کند.
نماينده مردم ميانه در مجلس شوراي اسلامي در پايان اذعان داشت که اين طرح به عنوان يک زيرساخت مهم مي تواند عمده ترين محدوديت شهرستان در راه توسعه را رفع کند.
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

۸۹/۳/۲۷ ۰۷:۱۸
آقاي حاجي انجام وعده هاي انتخاباتي و اقدام براي ساخت موارد مشابه اهميت دارد نه خبر رساني آن به نفع خود

اخبار روز