کد خبر: ۷۶۰۸۲
۱۳۵۶ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

موی تای کاران ایرانی، طلای بازی های داخل سالن آسیا را از آن خود کردند

بازی‌های داخل سالن آسیا-ترکمنستان زرین فر، هاشم‌بیگی و سلیمانی، طلای عشق آباد را از آن خود کردند/ پایان کار موتای‌کاران با سه طلا و دو نقره

علی زرین‌فر نخستین مدال طلای موی‌تای داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا 2017 ترکمنستان را از آن خود کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا 2017 از روز یکشنبه - 26 شهریورماه با حضور 6 هزار ورزشکار در "عشق آباد" ترکمنستان آغاز و به مدت 11 روز پیگیری می‌شود. امروز مسابقات فینال موی تای در حالی پیگیری می‌شود که پنج نفر از موی تای کارن کشورمان به فینال مسابقات راه یافته‌اند.

علی زرین‌فر در فینال مسابقات  60- کیلوگرم، مقابل نماینده تایلند با نتیجه 29 بر 28 به برتری رسید و صاحب مدال طلا شد.

کیوان سلیمانی در دیدار نهایی وزن 75- کیلوگرم با برتری 29 بر 28 مقابل نماینده قزاقستان صاحب گردن‌آویز طلا شد.*مجید هاشم‌بیگی در دور نخست بر حریفی از تاجیکستان غلبه کرد و پس از آن حریف ترکمنستانی را پشت سر گذاشت. وی در دیدار فینال با حریف قدرتمندی از قزاقستان روبرو شد و با اقتدار به پیروزی رسید تا سومین طلای موی تای را برای کاروان ایران به ثبت رساند.مدال طلای مجید هاشم‌بیگی موی تای کار کشورمان پرونده موی تای در بازی‌های داخل سالن آسیا را بست.

در ادامه این رقابت‌ها، نخستین فینال موی‌تای کاران کشورمان امروز بین فاطمه یاوری و حریف ویتنامی "وی زین لی یو" در وزن منهای 51 کیلو گرم انجام شد و وی این مبارزه را با نتیجه 30 بر 27 به رقیب خود واگذار و به مدال نقره قناعت کرد. 

سعیده غفاری در فینال وزن منهای 60 کیلوگرم بانوان، مقابل نماینده تایلند با نتیجه 30 بر 27 شکست خورد و به مدال نقره رسید.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز