کد خبر: ۱۰۸۷۳۲
۲۹۷ بازدید
۲ دیدگاه

بازدید سیدمرتضی حسینی نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی از مجتمع فولاد میانه

بازدید سیدمرتضی حسینی از مجتمع فولاد میانه؛

حسینی نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی در ابتدا از فاز دو مجتمع فولاد میانه (تولید آهن اسفنجی) بازدید و از نزدیک در جریان روند تولید و فعالیت مجتمع قرار گرفت و سپس با مهندس عبدی سرپرست مجتمع و همکارانش دیدار و گفت و گو نمود.

حسینی در ادامه، از فاز یک مجتمع فولاد (نورد) نیز بازدید و از نزدیک در جریان نحوه فعالیت کارخانه نورد و نیز مشکلات و موانع موجود قرار گرفت و طی جلسه‌ای با دکتر محمودی مدیر عامل شرکت وهمکارانش به بررسی وضع موجود و راههای بهره‌وری بهینه و نقشی که مجتمع فولاد باید در رشد اقتصادی و عمران و آبادانی میانه داشته باشد، پرداخت.

حسینی نماینده مردم میانه با اشاره به نقش مهم مجتمع فولاد در کاهش نرخ بیکاری در شهرستان میانه ، تصریح کرد: تنها امکان و ظرفیتی که فعلا در اختیار شهرستان میانه  است و نقش قابل توجهی  در اشتغال جوانان و رونق اقتصادی منطقه  دارد، همین مجتمع فولاد است لذا ما باید هم ظرفیتهای فعلی این مجتمع را به بالاترین سطح ممکن برسانیم و هم در تکمیل سریع فازهای ۳ و ۴ و توسعه فازهای بعدی ، پیگیریها و اقدامات لازم را انجام دهیم که انشااله با تمام توان و با کمک دوست و همکار عزیزم جناب آقای اسماعیلی، این کار را خواهم کرد.
وی افزود : امیدوارم  با بهره برداری از واحد فولادسازی و تکمیل شدن زنجیره فولاد، شهرستان میانه به یکی از کانون‌های اصلی تولید فولاد در کشور تبدیل شود.

حسینی نماینده شهرستان میانه در پایان ضمن اشاره به شعار اعلام شده توسط مقام معظم رهبری برای سال  ۱۴۰۰ مبنی بر «تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» بر رفع تمامی موانع تولید و توسعه در مجتمع فولاد میانه و تسریع در راه اندازی واحد ذوب تاکید نمود.

این دیدار در طی هفته گذشته انجام شده است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۵/۱ ۰۹:۳۲

سه مشکل اساسی و تاثیرگذاربروضعیت آبادانی شهرستان میانه : تکمیل سریع فازهای بعدی فولاد ، تامین آب شرب میانه و اتمام لوله گذاری ، چهاربانده کردن جاده های اصلی بخصوص میانه - سرچم

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز