کد خبر: ۱۰۹۶۳۸
۱۶۴ بازدید
۱۰ دیدگاه

پیام تبریک سیدمرتضی حسینی، نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی به مناسبت آغاز هفته دولت

 

فرارسیدن هفته دولت که مقارن است با ایام شهادت شهیدان رجائی و باهنر و یادآور دولت‌مردانی است که خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم محروم و مستضعف را وظیفه و عبادت میدانستند ، به همه دولت مردان مخلص و کارمندان خدوم و متعهد تبریک عرض می نمایم و برای شهدای والامقام دولت و همه شهدای انقلاب و دفاع مقدس و هسته‌ای و مدافع حرم علوّ درجات را مسئلت مینمایم.

سید مرتضی حسینی، نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۶/۱۲ ۱۷:۲۰

سلام . همشهری عزیزمان پیشنهادی داده که به تمام معنا عالیست . نمایندگان محترم بفکر باشند . لطفا بفکر باشید و مطالعه کنید این اتفاق آثار و برکات خوبی خواهد داشت . 

و یک عرضی دیگر دفاتر نمایندگان محترم عملا در تایید نظرات کم لطفی میکنند . چه نقد و چه تایید مطلب ، نظرات را اخفا نکنید . جامعه را دچار خود سانسوری نسازید . الان از ۹ نظر یک نظر تایید شده در مطالب جناب اسماعیلی که خیلی بیشتر از اینهاست . 

اجازه بدید مردم راحت حرفشان را بزنند . 

۰۰/۶/۲ ۱۳:۲۸

با سلام و آرزوی توفیق ، پیشنهاد میکنم جهت تبادل نظر و همکاری بیشتر و نشان دادن وفاق و اتحاد بین نمایندگان ، و جلو گیری از دوباره کاری و پیشبرد بهتر کارها و صرفه جویی در وقت ، دو تا نماینده محترم با ادغام دفاتر خود و تشکیل یک دفتر تخت عنوان دفتر نمایندگان مردم میانه ، همه اطلاعیه ها ، پیام ها و تبریک و تسلیت های خود را تحت همان عنوان دفتر نمایندگان منتشر نمایند . اجرکم عند ا...

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز