کد خبر: ۱۱۴۶۳۶
۴۲۵ بازدید
۴ دیدگاه (۳ تایید شده)

در راستای پیگیری مطالبات و توسعه و پیشرفت شهرستان؛

دیدار مهدی اسماعیلی و سید مرتضی حسینی نمایندگان مردم میانه با سیدمصطفی سیدهاشمی معاون برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)

مهدی اسماعیلی و سید مرتضی حسینی نمایندگان مردم میانه در راستای پیگیری مطالبات و توسعه و پیشرفت شهرستان، با سیدمصطفی سیدهاشمی معاون برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه موضوعات مهمی از جمله هماهنگی جهت فراهم ساختن بازگشایی مسیر انتهای کمربندی شهر میانه که متعلق به ستاد اجرایی فرمان امام و بنیاد مستضعفین است، مورد مطالبه دستورات لازم جهت حل موضوعات اخذ گردید.

گفتنی است پیرو مطالبه و درخواست نمایندگان میانه، معاون برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)ضمن اعلام آمادگی جهت حمایت از سرمایه گذاری در شهرستان میانه و ایجاد اشتغال، اعلام نمود با ایجاد شرایط موردنیاز و ساز و کارها در شهرستان میانه، کارسازی های لازم جهت حضور موثر این ستاد فراهم خواهد گردید.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۱۰/۲۶ ۰۹:۲۷

۰۰/۱۰/۲۵ ۲۱:۳۱

دقیقا
خیلی از صاحبان زمین در این شهرک که خودشون هم مستأجرند به دلیل عدم امکانات ضروری شهری نمی توانند خونه بسازند.

۰۰/۱۰/۲۵ ۱۴:۳۲

با سپاس ویژه از نماینده محبوب شهرمان.
حالا که شهرک اندیشه از طریق کمربندی پاسداران به شهرک تازه احداث ساحلی وصل شده اکثریت مردم از طریق این شهرک ساحلی به ولیعصر و راه آهن می روند لازم است خیابان اصلی ساحلی که جزو کمربندی شهر است آسفالت گردد.

اخبار روز