کد خبر: ۱۲۶۲۵۶
۵۹۸ بازدید
۲۳ دیدگاه (۸ تایید شده)

تذکرات سیدمرتضی حسینی نماینده مردم شریف شهرستان میانه در جلسه علنی امروز (چهار‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵)

تذکرات سیدمرتضی حسینی نماینده مردم شریف شهرستان میانه در جلسه علنی امروز (چهار‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵) و در پی آن، تاکید نایب رئیس مجلس برای رسیدگی به موضوع ارقام بسیار بالای قبوض گاز:

بسم الله الرحمن الرّحیم

-همکاران محترم هم تذکر دادند، قبض هایی که اخیرا برای مشترکین گاز، خصوصاً در روستاها صادر شده، به یکباره از دویست ، سیصد تومن به دو تا شش میلیون تومن رسیده. این اقدام شرکت گاز قابل قبول نیست و هیات رئیسه محترم مجلس باید به این قضیه ورود بکند و این قضیه اصلاح بشود.

-افزایش لحظه ای قیمت ارز و مایحتاج ضروری مردم و انواع کالاهای صنعتی به ویژه خودرو، امان مردم را بریده!

دولتمردان محترم برای رفع این مشکل و فشاری که روی آحاد مردم به خصوص کم درآمدها هست، سریعاً چاره اندیشی کنند. کشور را درست اداره کنیم . مردم نجیب ، مقاوم و وفاردار ایران شایسته این نوع مدیریت ، گرانی و فشارها نیستند.

-اتحادیه اروپا با اقدام نابخردانه، در تروریست نامیدن سپاه، تمام شاخص های اخلاقی ، حقوقی و ارزشهای بین المللی را مخدوش کرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

با سلام

انتقاد جنابعالی کاملا درست است و حتما جناب آقای حسینی پیگیری می‌کنند و ما نتیجه را به شما اطلاع می‌دهیم. لطفا شماره تماس خودتان را به ما بفرستید.

۰۱/۱۱/۶ ۱۰:۵۰

اقای حسینی لطفا از از وزیر اقصاد که در فلسفه سر رشته دارند سوال نمایید که فلسفه گرفتن مالیات بر ارزش افزوده از مصرف کننده بد بخت فلک زده چیست !!؟؟، اصولا مالیات بر ارزش افزوده از تولید کننده که جنسش را می فروشد اخذ شود نه از مصرف کننده !!! حالا داستان گریه دار اینجاست که جناب حسینی چند وقت پیش بنا به ضرورت و ناچارا چون مریض بد حال داشتم مقابل کلنیک فرهنگیان ماشین را پارک کردم تا مریض را به دکتر ببرم بعد از حدود نیم ساعت در حالی که زیر بغل مریض را گرفته بودم برگشتم دیدم ماشینم نیست مریض را به دیوار تکیه داده دنبال ماشین گشتم ولی پیدا نشد بعد از کلی گشتن بناچار به پلیس اطلاع دادیم خبری نشد توسط یکی از آشنایان از پلیس استان کمک گرفتیم بعد از حدود یک ساعت به ما اطلاع دادند ماشین شما به پارکینگ حمل شده است . سوال اینجاست مسولین حمل ایا احتمال نمیدادند صاحب ماشین به احتمال قوی یا مریض است یا مریض دارد که مقابل کلنیک پارک کرده اصلا جایی که پارک کرده بودم نه سد معبر کرده بودم نه موجب راهبندان و ترافیک شده بودم ، ولی ماشین رابرده بودند بدون اینکه اطلاع بدهند چطور جریمه را بلا فاصله اس ام اس میفرستند ولی در این مورد شعورشان نمیرسید اطلاع دهند احتمال دارد صاحب ماشین وقتی متوجه میشود ماشینش نیست در جا سکته کنه ، حالا بگذریم از این داستان تلخ منظورم این بود که وقتی رفتم ماشین را ترخیص کنم علاوه بر پرداخت جریمه و بدهی ، مبلغ صدهزارتومن هم بعنوان هزینه حمل به پارکینگ گرفتند که اینهم بدرک ، ولی انچه واقعا شوک اور و با کمال معذرت خر محسوب کردن مردم هست این است که مبلغ بیست هزار تومن هم بعنوان مالیات بر ارزش افزوده گرفتند ، آیا بنظر شما مضحک نیست !!؟؟ مگه من چیزی تولید کرده و فروخته ام که مالیات بر ارزش افزوده بدهم !!! مگه دینار روی جنس من اصافه شده که مالیات بر ارزش افزوده بدهم !!!؟؟؟چرا این ملت مظلوم را اینطور می چاپند ؟؟؟؟؟

۰۱/۱۱/۶ ۱۰:۰۴

جناب اقای حسینی میشه از وزیر مخابرات توضیح بخواهید که در قبضهای تلفن همراه مبالغی تحت عناوین مالیات ، عوارض ، در امد دولت ، کسر هزار ریال و ...چیست که در این اوضاع و احوال از جیب ملت مظلوم و تا خرخره در قزض بر میدارند .؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هر کشی بنوعی و با دوز و کلکی خاص این ملت را میدوشد !!!!!

۰۱/۱۱/۶ ۰۷:۴۷

افرین بر نمایندگان خستگی ناپذیر تلاشگر میانه که به فکر مردم هستن واز هیچ تلاشی دریغ نمی کنند من چند وقت هست اخبار شهرستان های استان را پیگیری میکنم. فعلا نمایندگان میانه خیلی پرتلاش هستن از آوردن دو وزیر نیرو و راه در سفر استانی و جذب اعتبارات و شروع پروژه ها های راه واب
تا تلاش ها در سطح ملی، استانی و منطقه ای حوزه انتخابیه خود. احسنت برایشان کاش نمایندگان دیگر هم مثل این دو اتحاد و همدلی داشتن.

۰۱/۱۱/۵ ۲۳:۲۰

قبضهای گاز واقعا ظالمانه است . توان پرداخت قبضها را نداریم به ناچار از پرداخت قبض خوداری خواهیم کرد . ما از دوتا بخاری و یک ابگرمکن و یک اجاق گاز برای پخت و پز ( البته انهم اگر چیزی برای پختن داشته باشیم ) استفاده میکنیم ماه گذشته هفتصد و پنجاه هزار تومن پول گاز امده . این است عدالت !!!

۰۱/۱۱/۵ ۱۸:۵۹

کارمندم نه بصورت زسمی شش میلیون و پلنصد تومن حقوقم .در تاریخ 1401/11/04قبض گازمون شده ۴میلیون و پانصد تومن شده ،از کجا بیارم این پولو بدم اون یکی قبض ها چ میشه حالا هیچ چی نمخوریم .وای به حال مملکت

۰۱/۱۱/۵ ۱۸:۳۰

سلام
درست است
وظیفه نماینده مجلس بیان مشکلات جامعه است
ولی احسن به نماینده شجاع وبا غیرت میانه که مشکلات در مجلس بیان می کنند سکوت را جایز نمی دانند
ولی بعضی از نماینده های مجلس فقط نماینده هستن
خدا قوت حسینی نترس بگو خداوند نگهدار تو

۰۱/۱۱/۵ ۱۶:۴۵

خدایی برای ما هم نزدیک پنج میلیون آخه انصافه خیلی هم رعایت میکنیم با حقوق شش تومان چکار کنیم چرا اینطوری ناانصافی میکنن مسولان مردم ناراضی میکنن خوب گرون شده لاقل پانصد ششصد بیاد چرا پنج میلیون اونم مصرف بهینه پارسال دویست اومده بود زمستان.

اخبار روز