کد خبر: ۱۱۳۱۳۳
۶۳۹ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

فرماندار ویژه شهرستان میانه:

حضور فعال تشکل های دانشجویی در محیط دانشگاه، باعث پویایی فضای دانشگاه می شود

۱۴۰۰/۹/۱۶
۰۹:۳۵

 

 

مراسم بزرگداشت روز دانشجو با مشارکت دانشگاه های پیام نور میانه، ترکمنچای و آموزشکده فنی و حرفه ای و همکاری بسیج دانشجویی شهرستان میانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛

این مراسم با حضور دکتر سعادتی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، ریاست و کارکنان دانشگاه های پیام نور مرکز میانه و واحد ترکمنچای، آموزشکده فنی و حرفه ای میانه، مسئول دفتر بسیج دانشجویی و جمعی از دانشجویان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید. 

 دکتر سعادتی؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه به عنوان سخنران اصلی مراسم پشت تریبون رفت و ضمن گرامیداشت روز 16 آذر اظهار داشت:حضور فعال تشکل های دانشجویی در محیط دانشگاه، باعث پویایی فضای دانشگاه می شود که البته نباید حرکت های دانشجویی منحصر در بیان گله‌ها یا صرف ابراز درد و دل باقی بماند؛ ارائه راهکار و نقد سازنده توسط جنبش دانشجویی میتواند روند ها را اصلاح کند و بر روی آنها تاثیر بگذارد. وی افزود: لازمه شکل‌گیری یک اقدام موفق دانشجویی آنست که تشخیص اولویت و تحلیل از شرایط به درستی مطرح شود.فرماندار ویژه میانه گفت: آزادی، عدالت و معنویت را سه اصلی دانست که جنبش دانشجویی به هیچ عنوان نباید از آن کوتاه بیاید و یادآور شد که ما خواستار جامعه بدون هتک حرمت و برقرار کننده عدالت علوی در مسیر رشد و اعتلای آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم. 

دکتر مهدی مرادی؛ رئیس دانشگاه پیام نور میانه نیز در این مراسم با تبریک روز دانشجو، این روز را مظهر عدالت طلبی، استکبار ستیزی، پایداری و استقلال خواند. وی حضور دانشجویان را در مسائل گوناگون کشور چشمگیر دانست و خاطر نشان کرد: دانشجو همواره با بصیرت و روشنگری خود هرگز اجازه دخالت به دشمنان در امورات داخلی کشور را نخواهند داد.در ادامه مراسم از دانشجویان نخبه و فعال فرهنگی دانشگاه ها با اهدای لوح و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز