کد خبر: ۱۲۹۸۱۱
۴۸۲ بازدید
۸ دیدگاه (۶ تایید شده)

تاسیس مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور میانه

۱۴۰۲/۳/۲۸
۱۱:۱۷

دکتر مهدی مرادی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری صدای میانه  ،از تاسیس مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور میانه خبر داد.

 

رئیس دانشگاه پیام نور میانه در تشریح این خبر گفت: رشته روانشناسی تربیتی در مقطع کارشناسی ارشد در شورای گسترش وزارت علوم تصویب و در دفترچه ارشد با کد ۲۵۸۱۴ ثبت گردید.

وی با تاکید بر اینکه ‌جذب رشته های کارشناسی ارشد از برنامه های اصلی این دانشگاه است. گفت: با توجه به نیاز شهرستان و تقاضای دانشجویان دانشگاه پیام نور میانه به دنبال گسترش رشته های ارشد است.

مهدی مرادی از برنامه ریزی جهت اخذ مقطع ارشد رشته‌های حقوق، علوم اقتصادی، تجارت الکترونیک و مدیریت کسب و کار خبر داد.

رئیس دانشگاه پیام نور میانه در پایان از زحمات نمایندگان مردم فهیم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی علی الخصوص دکتر مهدی اسماعیلی نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و دکتر جمال پور رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی و همه همکارانی که در تأسیس مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه گام موثر برداشته اند قدردانی و تشکر کرد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۳/۳۱ ۱۷:۳۴

انشالله رشته های پزشکی و پرستاری هم بیاره.

۰۲/۳/۳۱ ۱۵:۳۱

میانه پتانسیل داشتن دانشگاه تخصصی و ویژه ورزشی و ترییت بدنی را دارد امیدواریم با پیگیری مسئولین اولین دانشگاه ملی ورزش و تربیت‌بدنی کشور در میانه تاسیس شود.

۰۲/۳/۳۱ ۰۸:۰۵

تشکر ویژه از  زحمات جناب دکتر مرادی

ان شالله باز هم شاهد افزایش سایر رشته های ارشد و همگن با کارشناسی آن مرکز باشیم.

۰۲/۳/۳۰ ۲۳:۴۰

امیدوارم هم دانشگاه آزاد اسلامی ، هم پیام نور ، هم آموزشکده فنی و هم دانشکده فنی درمحیط دوستانه با همکاری و هم افزایی باعث افزایش تعداد و تنوع رشته های کاربردی و به روز شوندو شاهدافزایش دانشجویان غیربومی باشیم

۰۲/۳/۲۹ ۲۲:۳۶

اگر واقعا به مرحله اقدام برسد. واقعا حرکت خوبی است

۰۲/۳/۲۸ ۲۳:۱۷

جناب دکتر مرادی عزیز دستمریزاد.خداقوت

اخبار روز