کد خبر: ۲۲۹۸۳
۳۶۴۶ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

نشست خبری یا نشست اضطراری ؟!

۱۳۹۳/۳/۹
۲۲:۵۴

 

اکنون که اعتراضات  منتقدان و دلسوزان در رابطه با عملکرد ضعیف شهرداری میانه روز به روز در حال افزایش است شهرداری تصمیم به برگزاری نشست خبری گرفته است.

اصل برگزاری نشست خبری در راستای پاسخگویی مسئولان امر مبارکی است اما سوال اینجاست که وعده های مطرح شده در نشست خبری دو سال پیش به کجا رسیده است؟!! بسیاری از مواردی که در نشست خبری دو سال پیش مطرح شد اجرایی نشده و هیچ اقدامی هم در جهت عملی شدن آن وعده ها را شاهد نیستیم لذا با اندکی تاَمل نتیجه می گیریم هدف از برگزاری این نشست تقریبا به ظاهر خبری فقط به نوعی ایجاد هیاهوی رسانه ای است که برای ادامه روند فعلی که گویا برخلاف نظر اکثریت مردم برای آنها بسیار هم رضایتبخش است .
لازم به ذکر است جلیل خرده فروش در شهریور سال 90 با رای اعضای شورای سوم به عنوان سرپرست شهرداری و بعد هم به عنوان شهردار میانه انتخاب شد و برای اجرای برنامه هایش فرصت کافی در اختیار داشت اما وی از این فرصت بخوبی بهره نگرفت و شهرداری را دچار روزمرگی ناشی از بی برنامگی کرده است.
لذا ما جمعی از فعالین فضای مجازی از کلیه خبرنگاران متعهد و فعالان اجتماعی تقاضا داریم به نشانه اعتراض به مدیریت ضعیف شهری در نشست خبری شهرداری شرکت نکنند.

برگزاری نشست خبری در بحبوحه طرح سوال از شهردار توسط اعضای شورای اسلامی شهر فقط جنبه تبلیغاتی داشته و بیشتر از آنکه نشست خبری باشد یک نشست اضطراری است.

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۳/۱۱ ۱۷:۴۶
به نظر بنده اصحاب محترم رسانه و خبرنگاران عزیز نباید در این جلسه شرکت کنند چرا که که در این برهه زمانی صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و ثمری برای شهر نخواهد داشت ؟! چرا که مدت زمان کافی در اختیار این شهردار ضعیف وجود داشت که عملا ناتوانی خود را نشان داد؟
۹۳/۳/۱۰ ۰۳:۳۴
درخشش خبرنگار میانه ای در هجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها
تبریز - ایرنا - برنامه سازان، خبرنگاران و محققان صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در هجدهمین جشنواره تولیدات این سازمان در تبریز موفق به کسب عناوین برتر شدند.
کد خبر: 81181660 | تاریخ خبر: 08/03/1393 - 19:23

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی صدا و سیمای استان، در کمیسیون خبر و از بین 12 اثر ارسالی به دبیرخانه جشنواره، اثر رامین مرادی با عنوان صدای انقلاب جایزه بهترین گزارش خبری را از آن خود کرد.

همچنین در این بخش لوح تقدیر جشنواره به مهدی صادقی موحد معاون اطلاعات و اخبار مرکز آذربایجان شرقی به خاطر پوشش خبری مناطق زلزله زده ارسباران اهدا شد.

در این جشنواره اثر علی حیدری خبرنگار واحد مرکزی خبر تبریز به خاطر گزارش افتتاح نخستین واحد مسکونی مناطق زلزله زده به عنوان اثر قابل تقدیر شناخته شد.

براساس این گزارش در کمیسیون صدا نیز از بین 4 اثر ارسالی به دبیرخانه جشنواره یوسف اعظمی به عنوان گوینده برگزیده در برنامه محفل و علیرضا مهدوی به عنوان تهیه کننده در برنامه زمان سسی انتخاب و تجلیل شدند.

این گزارش می افزاید: در کمیسیون موسیقی نیز مجید راستبد، یونس برومند و ابوالفضل میرزایی به ترتیب به عنوان آهنگ ساز، خواننده و صدابردار برنامه قهرمانلار اوجاقی کانال سهند صاحب عنوان برتر شده و مورد تجلیل قرار گرفتند.

در همین کمیسیون مهرداد کرباسی در برنامه افتخار منیم کی دی به طور مشترک با استان ایلام به عنوان آهنگ ساز برتر تعیین و تجلیل شد.جشنواره هجدهم تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های صدا و سیما که از روز ششم خرداد درتبریز برگزار می شود، شامگاه /پنجشنبه/ با برگزاری آیین پایانی به کار خود پایان داد.

اخبار روز