کد خبر: ۷۲۸۰
۱۱۳۱ بازدید
۳ دیدگاه

به دلیل بی توجهی مسئولین، میانه در فقر فرهنگی به سر می برد

۹۱/۸/۸
۱۴:۰۷
نماینده مشاور جوان فرماندار شهرستان میانه:

به دلیل بی توجهی مسئولین، میانه در فقر فرهنگی به سر می برد

میانا: به دلیل بی توجهی مسئولین، میانه در فقر فرهنگی به سر می برد
پایگاه جامع اطلاع رسانی میانا : نماینده مشاور جوان فرماندار نیاز اساسی جوانان میانه را اشتغال-مسکن و ازدواج دانسته و باکافی ندانستن اقدامات انجام شده در میانه ، افزودند که میبایستی به نیازهای جوانان همه جانبه جواب داد .

پایگاه جامع اطلاع رسانی میانا:
مشاور جوان فرماندارشهرستان میانه درنشست جوانان در فرمانداری میانه که با حضور مشاور وزیر کشور در امور جوانان برگزار شد
نیازهای اساسی جوانان را در دو محور مادی ومعنوی دانست و بدین صورت تصریح کرد :

الف- نیاز اساسی جوانان :اشتغال-مسکن و ازدواج می باشد.
که همین سه اصل نیاز اولیه زندگی می باشد.
ب- نیاز های اولویت دار جوانان در حوزه معنوی: معرفتی- تربیتی -بصیرتی-مهارتی

کاشف الدین بیضایی که به نمایندگی از جوانان شهرصحبت می کرد لازمه خوشبختی را « برنامه جامع تعلیم و تربیت » دانست که با توجه به چهار اصل فوق امکان عملیاتی شدن دارد.
بیضائی در ادامه افزود : شهرستان میانه با این پیشینه تاریخی به دلیل بی توجهی مسئولین شهرستان و استان در فقر فرهنگی به سر می برد.

وی همچنین عرصه تربیتی را : عقلانی - خانوادگی- دینی- سیاسی- اجتماعی عنوان کردند. وبا تاکید بر اینکه فرماندار فردی آگاه به مسائل جوانان هستند افزودند: در مدت مسئولیت ایشان اقداماتی در حال انجام است لیکن این اقدامات کافی نیست و میبایستی به نیازهای جوانان همه جانبه جواب داد .

بیضایی در ادامه جوانان دهه پنجاه میانه را برای نسل امروز جوانان الگو دانست و افزود: امروزبایستی بر اساس تهدیدهای جدید وجنگ نرم درحال جریان ،گردانهای سایبری تشکیل دهیم همانطوریکه همین جوانان فهیم دهه پنجاه با تشکیل دو گردان پیاده جانشان را به طبق اخلاص گذاشتند تقدیم نظام جمهوری اسلامی کردند.
وی تصریح کرد: امروزه دشمن همه جانبه جهت کمرنگ نمودن مظاهر اعتقادی اسلامی جوانان وارد صحنه شده است و در حوزه فرهنگی و اقتصادی و سیاسی موفق عمل نموده که این عوامل ناشی از بی توجهی وبی تدبیری مسئولین امر می باشد. ایشان پدافند جنگ نرم را داشتن رسانه (شبکه تلویزیونی ورادیوی و توجه به زیر ساختها و...)در شهرستان دانست و با اولویت اول کاری خواندن برنامه ریزی برای جوانان از جانب مسئولین (بویژه دولت )از مشاور وزیر کشور خواست به این موارد رسیدگی وبه اطلاع مسئولین امر برساند .

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۸/۸ ۱۶:۴۵
اگر روزی بسترهای علمی .فرهنگی جامعه به شکل مناسب آماده گردد شاهد جریانی بالنده با حضور جوانان تحصیلکرده ی علاقه مندواساتید مجرب وخدوم خواهیم بود ودیگر نیازی به برگزاری جلسه وگردهمایی وهمایش وکنفرانس ونشست نخواهد بود.ازدواج ومسکن را بایست درون این بسترهای ایجاد شده جست.
۹۱/۸/۸ ۱۰:۱۱
حرکت های عملی در راستای شعارهای رنگارنگ و دلچسب انجام نمیگیرد !
ریشه تمام عقب ماندگی ها فقر فرهنگی است.
۹۱/۸/۸ ۰۸:۴۲
اقدامات کافی نیست و میبایستی به نیازهای جوانان همه جانبه جواب داد .
حقا که همینطوره

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز