کد خبر: ۷۴۷۴
۱۵۳۵ بازدید
۳ دیدگاه

افتتاح ساختمان جدید حسینیه ی رزمندگان اسلام میانه با حضور فرمانده سپاه عاشورا

۹۱/۸/۲۸
۰۲:۳۳

اول آذر ماه با حضور فرمانده سپاه عاشورا صورت میگیرد:افتتاح رسمی حسینیه رزمندگان میانه در ساختمان جدیدالتاسیس

میانا:افتتاح حسینیه رزمندگان میانه با حضور فرمانده محترم سپاه عاشورا
میانا:فرمانده سپاه میانه ضمن رد هرگونه اختلاف هیئت رزمندگان و بسیج در میانه ، هیئت رزمندگان اسلام را متعلق به سپاه ،جانبازان ورزمندگان دانسته ...

پایگاه جامع اطلاع رسانی میانا:
به مناسبت هفته بسیج و امربه معروف و نهی از منکر ، نشست فرماندهان حوزه ،پایگاه ها وکانون ها و هیئت رزمندگان در حضور فرمانده سپاه میانه تشکیل شد .
به گزارش میانا سرهنگ احمدزاده در این جلسه ریشه اختلافات را درون پلید و بدنهادی عنوان کردند و افزودند:همانطوریکه ناکثین و مارقین و قاسطین از دل خود مسلمانان درآمده و مقابل امیرالمؤمنین ایستادند امروزه هم ادامه همان شجره خبیثه درمقابل فرزند امیرالمؤمنین و ولایت فقیه ایستاده اند .
احمدزاده ضمن دعوت به محبت و صفا و یکدلی ،اقتصاد مقاومتی را ضرورت جامعه دانسته وبا اشاره به اتحاد غربی ها و دشمنان اسلام ، اتحاد کشورهای اسلامی با همدیگر و حتی وضعیت فعلی وحدت داخلی را نامناسب برشمرد.
فرمانده سپاه میانه با بیان اینکه ساختمان جدید حسینیه رزمندگان اسلام میانه روز چهارشنبه اول آذرماه با حضور فرمانده سپاه عاشورا رسما افتتاح خواهد شد ضمن رد هرگونه اختلاف هیئت رزمندگان و بسیج در میانه ، هیئت رزمندگان اسلام را متعلق به سپاه ،جانبازان ورزمندگان دانسته و آن را یادگار شهدا معرفی نمود که با تدابیر یکی دو سال گذشته در دهه محرم پررنگتر ظاهر شده و با برگزاری نماز ظهر عاشورا الگوی مناسبی ارائه کزده است که امسال هم ادامه خواهد داشت.

در پایان این جلسه آقای حسین ابوالقاسم زاده با اشاره به اینکه این حسینیه اهدای مادر فهیمه شهید حاج اصغری میباشد (که حتی تا جاری شدن صیغه وقف حسینیه بودن آنجا اقدام نموده اند)ضمن بیان خاطراتی از شهدا دقایقی را مداحی کرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۸/۳۰ ۱۱:۲۵
با خبر شدیم ظاهرا افتتاح چندروزی به تعویق افتاده.
به محض اطلاع ،زمانش اعلام خواهد شد.
۹۱/۸/۳۰ ۰۸:۳۶
ناحیه مقاومت بسیج میانه چرا می خواهد بازهم یک محل موقوفی و حسینیه را اموال خود کند این محل اهدایی یک مادر شهید است . ناحیه میانه آن همه جا دارد چرا طرح خود را در آنجا پیاده نمی کند؟
۹۱/۸/۲۸ ۱۶:۳۷
تشکر از اقدام خوب نیروی انتظامی و راهور و همکاری عزاداران جوان حسینی میانه
از زحمات عزیزان تلاشگر نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی منطقه میانه تقدیر و تشکر تقدیمشان می داریم که با برنامه ریزی صحیح و منطقی خود هم موجب رونق عزاداری جوانان میانه ای بمناسبت سوگواری شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) شده اند و هم جلوی ترافیکهای سنگین قبلی را که بدلیل تجمع دسته های شاه حسین وای حسین گویان در میادین اصلی شهر میانه بوجود می آمد، گرفته اند .
مردم هم انشاله از این وضع راضی هستند. چرا که بدلیل ترافیکهای قبلی ناشی از انسداد میادین ، مسیرهای منتهی به میادین شهر حداقل بمدت یکساعت در شبها قفل می شد و مشکلات عدیده ای را برای شهروندان بوجود می آورد . حتی در مواقع لزوم و برای عبور یک آمبولانس نیز در آن ترافیکها جایی نبود. انشالله خداوند متعال به احترام این ایام اجرشان دهد .

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز