کد خبر: ۱۴۹۰۱
۷۷۹ بازدید
۰ دیدگاه

حسینی در گفت و گو با ندای انقلاب:

"نرمش قهرمانانه" تاکتیک دیپلماسی اسلامی است

۱۳۹۲/۶/۳۰
۱۴:۰۰
حسینی در گفت و گو با ندای انقلاب:
"نرمش قهرمانانه" تاکتیک دیپلماسی اسلامی است
 
 
 
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۳۰
کد مطلب: ۱۰۶۹۲۸
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: نرمش قهرمانانه یکی از تاکتیک های دیپلماسی اسلامی است که دستگاه دیپلماسی کشورمان باید آن را اجرایی کند.

سید بهلول حسینی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی "ندای انقلاب" با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درباره "نرمش قهرمانانه"، گفت: رهبر معظم انقلاب این مبحث را پیش از این در سال های گذشته در جمع سفرای ایران در خارج از کشور نیز مطرح کرده بودند ولی متاسفانه در این امر کوتاهی شده بود.

وی با بیان اینکه در نرمش‌ها باید حریف خود را به درستی بشناسیم، تصریح کرد: شناخت دقیق از حریف و اهداف او ما را رهنمون می‌کند تا بدانیم بایستی چه اقداماتی را انجام دهیم.

نماینده مردم میانه در مجلس با بیان اینکه نرمش قهرمانه به این معنی نیست که از روی ذلالت و ترس مباحث را مطرح کنیم، تصریح کرد: نرمش قهرمانانه به معنای حرکت با حفظ اصول و ارزش‌های انقلاب بدون هیچ‌گونه عدول از آرمان‌های انقلاب است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نرمش قهرمانانه یعنی یک استراتژی و استفاده از اصل غافلگیری برای رسیدن به اهداف و آرمان‌ها؛ باید طوری عمل کنیم که ضمن رسیدن به حقمان، مقابل هرگونه سوءاستفاده و برداشت غیرمنطقی و غیراصولی طرف دیگر بایستیم.
انتهای پیام/

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز