کد خبر: ۶۸۳۹۵
۹۰۶ بازدید
۲۶ دیدگاه

شهردار كجاست تا شما را ببيند و يك كم از غيرت و شرف شما را ياد بگيرد؟

۹۵/۱۰/۷
۱۹:۲۲

 به دنبال تعطیلی مدارس در استان آذربایجان شرقی این سوال در ذهن همشهریان میانه ای شکل گرفته است آیا نمی شد با استفاده از ماشین آلات و نیروهای موجود در منطقه تعطیلی را به حداقل رساند و تعطیلی صرفا به آن قسمت از مدارس که راه های دسترسی به  آن امکان باز شدن نداشت محدود می شد. 

خیابان های داخل شهر امکان باز شدن نداشت؟ کوچه های داخل شهر امکان تمیز شدن نداشت. میانه یعنی داخل معدن در ارتفاع منفی 500 احداث شده است یا در ارتفاع بیش از 8352  متر که امکان دسترسی برای ماشین های سنگین و سبک ندارد.

شهید باکری برای خیلی از ماها آشناست ببینین ایشون چگونه مشکلات را حل می کرد ما چطور ؟ کلا با تعطیلی صورت مساله را پاک می کنیم. 

چند خاطره از شهید باکری كجاست اين آقاي شهردار کجاست تا ببيند ؟

وقتي آقا مهدي ، شهردار اروميه بود ، يك شب باران شديدي باريد .  به طوري كه سيل جاري شد . ايشان همان شب ترتيب اعزام گروه هاي امداد را به منطقه سيل زده داد و خودش هم با آخرين گروه عازم منطقه شد .پا به پاي ديگران در ميان گل و لاي كوچه ها كه تا زير زانو مي رسيد ، به كمك مردم سيل زده شتافت .در اين بين ، آقا مهدي متوجه پيرزني شد كه با شيون و فرياد ، از مردم كمك مي خواست .تمام اسباب و اثاثية پيرزن در داخل زير زمين خانه آب گرفته بود . آقا مهدي ، بي درنگ به داخل زيرزمين رفت و مشغو ل كمك به او شد .كم كم كارها رو به راه شد . پيرزن به مهدي كه مرتب در حال فعاليت بود نزديك شد و گفت : خدا عوضت بدهد مادر ! خير ببيني .نمي دانم اين شهردار فلان فلان شده كجاست تا شما را ببيند و يك كم از غيرت و شرف شما را ياد بگيرد آقا مهدي خنده اي كرد و گفت :راست مي گويي مادر ! اي كاش ياد مي گرفت .

36-42.jpg

پالتوي مهدي

يك روز كه مهدي از مدرسه به خانه آمد ، از شدت سرما تمام گونه ها و دست هايش سرخ و كبود شده بود .پدرش همان شب تصميم گرفت براي او پالتويي تهيه كند . دو روز بعد، با پالتوي نو و زيبايش به مدرسه مي رفت ؛ اما غروب همان روز كه از مدرسه بر مي گشت با ناراحتي پالتويش را به گوشة اتاق انداخت . همه با تعجب او را نگاه كردند . او در حاليكه اشك در چشمش نشسته بود، گفت : چه طور راضي شوم پالتو بپوشم ، وقتي كه دوست بغل دستي ام از سرما به خود مي لرزد؟

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۱۰/۹ ۰۰:۴۹

بهتر است مطلب بدون غرض باشد

۹۵/۱۰/۸ ۲۳:۴۸

مطمعناً اگه بچه ی خودتون مدرسه میرفت این مطلب رو نمیذاشتید...
فقط به خودمون فکر نکنیم ...

۹۵/۱۰/۸ ۱۷:۱۴

شهرداری انصافا کلا خوب عملکرده ولی نمک واقعا اسفالتو نابود کرد

۹۵/۱۰/۸ ۱۴:۵۲

اکثر مخالفان شهردار فعلی خودشونو فروختن
بعضی هاشون خیلی هم ارزون فروختن
انتظار نداشتیم این شورا ۴ سال یک فرد اینچنین ضعیف و بی تخصص را در مسند شهرداری نگه دارد
در جلسه اول شورا گفتند تا ابقای شهردار موقتی است!!
بلاخره وقتی اشتغال شوهر خواهر مهم تر از منافع شهر میشود نتیجه می شود این...

۹۵/۱۰/۸ ۱۳:۴۳

شهرداری در بارش برف امروز خوب عمل کرد ولی اون سری کم کاری کرده بود البته نمک پاشی بهتر امروز در سایه اعتراض دوروز پیش به کم کاری شهردار بود که‌ با تذکر و اعتراض همشهریان امروز بهتر عمل کرد از همه عوامل صدای میانه تشکر میکنیم که با بازتاب صدای مردم مسئولان را وادار به خدمات رسانی بهترمی کنند.

۹۵/۱۰/۸ ۱۰:۵۱

بیکاری مردم این شهر رو به کجا ها کشونده!

۹۵/۱۰/۸ ۱۰:۲۸

اتفاقا باید گیر داد الان چند ساله کوچه نجاران پر تردد ترین محله شهر شده نه اسفالتی از شهردار دیدیم همه کوچه پر چاله هست من ۸ ساله همون محله ساکنم به عمرم ندیدم که مامورای شهرداری بیان یه بیل برف بریزن همیشه چند نفر ار مردم دست پاشون میشکنه پارسال به شهردارم گفتیم گفت انشالله درستش میکنم تا بحال به من نگفته بودن؟

۹۵/۱۰/۸ ۰۹:۴۰

قبل از هرانتقاد تحقیق کنید .در روز های برفی آماری از تصادفات وشکستگی دست وپا بگیرید . دانش آموز یک روز تعطیل باشه بهتر که یک عمر خانه نشین شود.ا یمنی مهم است(اول ایمنی بعد کار )

۹۵/۱۰/۸ ۰۷:۴۵

لطفا به شهرک اندیشه خ پروین اعتصامی تشریف بیارید و تماشا فرمایید که چقدر تو خیابون برف هست با اینه بیش از ۱۰ بار با خدمات شهری تماس گرفته ایم.دهیاری از اینا خوب کار میکنه.

۹۵/۱۰/۸ ۰۲:۱۷

یه داستان خوندنی فوری شبیه سازی مردم قول میکنه دیگه!

۹۵/۱۰/۸ ۰۰:۳۶

ملت بیکار میشه به شهرداری گیر میدن.خاتیا گالیپ شهرداریده

۹۵/۱۰/۷ ۲۲:۱۳

با تشکر از بر و بچه های تلاشگر واحد خدمات شهری شهرداری میانه که امسال با این حجم برف واقعا خوب عمل کردند.

۹۵/۱۰/۷ ۲۱:۳۱

زمستان است.
وگر دست محبت سوی کس یازی
به اکراه آورد دست از بغل بیرون که ...
(اخوان ثالث)

۹۵/۱۰/۷ ۲۱:۱۳

اتفاقا در سطح استان کمترین تعطیلی در میانه اعلام شد عده ای معترض بودند .احمالا سوزش آقا سینا از جای دیگری است.

۹۵/۱۰/۷ ۲۰:۵۰

برو خودتو بازی بده اقا سینا

۹۵/۱۰/۷ ۲۰:۲۴

اقا سینا شما در جایگاهی نیستید که اشخاص را با هم دیگر مقایسه کنید تو با چه جراتی شهردار میانه را با شهید باکری مقایسه میکنید بیایید توبه کنید و از خدا طلب مغفرت بکنید

۹۵/۱۰/۷ ۲۰:۲۱

عجب به سوژه مدرسه رسیدی!!!!!!!!

۹۵/۱۰/۷ ۲۰:۱۹

http://vom.ir/farmandari/posts/68367
این مطلب را ببینید و یاد بگیرید.
این عنوان که برای مطلب گذاشته اید این را میرساند که شهردار بی غیرت ک بی عرضه است و این حرف شما بار قانونی دارد و این گونه انتقاد نمیکنند.اگر انتقاد را بلد نیستید پس حداقل یاد بگیرید دهان باید چگونه گشوده شود و زبان باید چگونه استفاده گردد...

۹۵/۱۰/۷ ۲۰:۱۱

این قسمت رو دوباره بخونید و پاسخ منو بشنوید:نمي دانم اين شهردار فلان فلان شده كجاست تا شما را ببيند و يك كم از غيرت و شرف شما را ياد بگيرد آقا مهدي خنده اي كرد و گفت :راست مي گويي مادر ! اي كاش ياد مي گرفت .

پاسخ:شما هم مانند همان پیر زنید که شهردار به داد مردم رسید و با این حجم برف خیابان های اصلی را به سرعت با تمام نیرو باز کردند و خود شهردار نیز با این کار گران به جون شهر افتادند ولی شما ندید.این تقصیر شما نیست که عادت کردین به ناحق گفتن

۹۵/۱۰/۷ ۲۰:۰۸

شما هم که با مطلب قبلیتون کلا افکارتونو رسوندید ولی باز خجالت نمیکشید از این مطلب های چرت؟یا خودتونو قاطی طرف دار مردم میکنید تا حداقل اینطور بتونید به اهداف شوم خودتون برسید.تقصیر شما نیست که نزدیکای انتخاباته و شما چاره ای جز بستن چشم و باز کردن دهان ندارید!

۹۵/۱۰/۷ ۲۰:۰۵

عملکرد شهردار بازهم نسبت به خیلی از مسولین بهتر هست بنده خدا شهرداری میانه داره کار اداره راه وشهرسازی رو هم اون انجام میده وظیفه اداره راه وشهرسازی میباشد که کمربندی به میانه بسازه حالا شهرداری انجام میده حالا شهرداری به جای انتقاد از فرمانداری براینکه چرا اداره راه وشهرسازی به وظیفش عمل نمیکنه اومده از فرماندار دفاع هم میکنه اون هزینه ای که شهرداری میانه داره برای کنارگذر میذاره کلی از شهر میانه را آباد میکنه آقای شهردار کمربندی ساختن وظیفه راه وشهرسازی میباشد از فرمانداری بخواهید که اداره راه به وظیفه اش عمل کند نه اینکه الکی دفاع کنید به چه دلیلی نمیدونم درصورتیکه میدانید حتی درحیطه کاری شما به وظیفش عمل نمیکنه

۹۵/۱۰/۷ ۲۰:۰۴

برف تا ساعت ۲ باریدا مرد مومن.خیابونای اصلی هم که باز بود .پس کار کردن به چی میگین؟؟کوچه ما البته بعد یک روز نمک پاشی شد.ولی به هر حال بعد یک روز هم این حجم برف رو تو کوچه ها ردیف کردند خودش کلی کاره.

اخبار روز