کد خبر: ۱۲۱۰۳۶
۳۳۷ بازدید
۱۰ دیدگاه (۱۰ تایید شده)

جاده های میانه همچنان قربانی می گیرند /۱۳ کشته و مصدوم در کمتر از ۲۴ ساعت/تکمیلی

۱۴۰۱/۶/۳۰
۲۰:۰۴

 

ساعت ۱۶ مورخه ۲۹ شهریور در اثر واژگونی زانتیا در محور میانه ترک ،،مادر خانواده جان خود را از دست داد. سه مصدوم این حادثه نیز به بیمارستان منتقل شد.

فردای آن روز ساعت ۹ در محور میانه هشترود حوالی روستای داشکسن در اثر برخورد نیسان و سواری یک نفر فوت و یک نفر مصدوم شد.

ساعت   ۱۷  همان روز در محور حادثه خیز میانه ترک حوالی روستای فندقلو در اثر واژگونی پرشیا دو نفر فوت و ۵ نفر مصدوم شدند که حال یکی از آنها وخیم می باشد.

? دو حادثه رانندگی با چهار فوتی در محور های میانه

ساعت ۱۶ امروز در محور روستایی فندقلو-طرناب از توابع بخش کندوان میانه، خروج از جاده یک دستگاه سواری ساینا منجر به فوت دو نفر در صحنه و یک نفر در بیمارستان به علت صدمات زیاد شد. همچنین این حادثه دو نفر هم مصدوم برجا گذاشت.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ احسان فر جانشین رئیس پلیس راه استان بی احتیاطی از جانب راننده ساینا در تخطی از سرعت مطمئنه در پیچ و سراشیبی را علت این حادثه عنوان نمود.

همچنین در حادثه دیگری صبح امروز ساعت ۸:۴۰ دقیقه صبح در محور جاده قدیم میانه-هشترود حوالی روستای قاسم درق مابین سواری پراید و وانت نیسان، سرنشین پراید به علت صدمات زیاد در بیمارستان فوت و یک نفر هم مصدوم شد.
سرهنگ احسان فر علت این حادثه را هم بی احتیاطی راننده پراید در عدم رعایت فاصله عرضی حین سبقت عنوان کرد.
وی از رانندگان خواست از انجام هرگونه تخلفات رانندگی از جمله سبقت و سرعت غیر مجاز خودداری کنند.

رضا امامی / خبرگزاری صدا و سیما

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۷/۶ ۱۶:۲۷

درست کردن سرعت گیر با آسفالت بدون استاندارد در تقاطع راه فولاد ( جاده میاندواب) و جاده ترانزیت از دوطرف امروز ما را دچار حادثه کرد الحمدلله خسارت جانی نداشت این سرعت گیرها باهدف کاهش سرعت خودروها برای عبور و مرور راحت تریلر ها درست شده اند نه علائم مشخصی دارند نه چراِغ چشمک زن ونه حداقل روی سرعت گیر را رنگ امیزی کرده اند سرعت گیر در روز روشن مشخص نیست درشب که هیچ مشخص نخواهد بود لذا از مسولین خواستاریم اقدامات لازم را انجام دهند سرعت گیر در جاده هیچ توجیهی ندارد باید فکر دیگری بکنند

۰۱/۷/۱ ۲۳:۲۸

جاده های شهرستان مال چهل سال پیش است هیچ مسوولی از فرمانداری گرفته تا نمایندگان فکری به حال جاده هانکرده اند اولین راهکار افزایش سرعت چهاربانده کردن راههاست جاده های میانه خجالت آوراست

۰۱/۷/۱ ۰۹:۰۵

ما توی ایران فرهنگ رانندگی نداریم ولی این در جاده های پر پیچ و خم و غیراستاندارد شهری چون میانه منجر به فوت میشه ولی در شهرهای دارای جاده های مناسب نه.پس بیایید همه با هم جاده مناسب بخواهیم نه اینکه نوع رانندگی مون را مذمت کنیم.

۰۱/۶/۳۱ ۲۰:۲۸

مردم میانه نجیب ترین مردم کشورند و از نجابت اونها سو استفاده میشه و جاده ماده درست و حسابی نداره

۰۱/۶/۳۱ ۲۰:۲۷

میانه در سطح استان بدترین جاده و در بین شهرهای کشور شاید دهمین شهرستان است که جاده های ناایمن دارد چون مردمش ناتوان در خواستن امکانات هستند این حرف از من به یادگار بماند.

۰۱/۶/۳۱ ۲۰:۲۴

عزیزم رانندگی اتوبان قزوین تهران را دیدی؟بدترین رانندگی است حتی بدون راهنما وارد خطوط میشن پس چرا اینقدر کشته نمیده چون جاده اش عریض و ایمن است احتمالا شماها میانه ای نیستید چنین حرفی می زنید هرجا جاده نادرسته مثل میانه،هشترود،اهر و... بجای این حرفا دست مسول را بگیر و بگو بیا برا مردم جاده درست کن نه اینکه این و آن را مقصر کنی.

۰۱/۶/۳۱ ۱۲:۴۹

هشهری عزیز نمایندگان در تلاش هستند وضع بهتر شود . انشاله

۰۱/۶/۳۱ ۰۹:۱۶

باید فرهنگ رانندگی داشت. درسته پرشیا ست درسته زانتیا ست . ولی باید جاده رو هم در نظرگرفت

۰۱/۶/۳۱ ۰۷:۵۹

سلام
بهتر است بگوییم عدم رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی سبب فوت چندین نفر در جاده های میانه شده است . درست برانیم و ایمن بمانیم

۰۱/۶/۳۱ ۰۴:۱۹

ای وای قارا گوننی میانام

اخبار روز