کد خبر: ۱۲۱۰۳۹
۵۹۰ بازدید
۵ دیدگاه (۴ تایید شده)

اطلاعیه شماره ۸ فولاد آذربایجان درخصوص قبول شدگان آزمون استخدامی پیمانی +اسامی نهایی

۱۴۰۱/۶/۳۱
۱۰:۲۷

 بدین وسیله به اطلاع میرساند ، لیست اسامی نیروی انسانی پیمانکاری پذیرفته شده در آزمون علمی و تخصصی، به منظور انجام مراحل بعدی فرآیند بکارگیری در شرکت فولاد آذربایجان ارایه میگردد .

لذا از نفرات اعلامی در لیست ، خواهشمند است در تاریخ ۲ مهر روز شنبه ساعت ۸ صبح بادر دست داشتن مدارک زیر در محل شرکت فولاد آذربایجان حضور داشته باشند .

توجه: عدم حضور در موعد مقرر به منزله انصراف تلقی خواهد شد .

مدارک مورد نیاز ۱- اصل و تصویر تمامی صفحات  شناسنامه۲- تصویر آخرین مدرک تحصیلی۳- تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت۴- چهار قطعه عکس 4*3۵- کپی کارت ملی

روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۷/۱۲ ۱۵:۲۴

....کم مونده مهاجر افغانی بیارید

۰۱/۷/۱۲ ۱۵:۲۳

لعنت به مسعولان میانه که نتونستن فرصت های شغلی فراهم کنن تا مجبور نشیم بریم پایتخت خراب شده که پر از محاجر کار دزد افغانیه لعنت به پارتی کننده همینم مونده میانم افغانی بیاد برای همیشه نابود بشن

۰۱/۷/۴ ۲۱:۲۴

پارتی و دیگر هیچ

۰۱/۷/۴ ۱۰:۰۴

باسلام چجور عدالتی است کسانی که دارای مدارک بالاتر هستند در مقاطع تحصیلی پایینتر امتحان میدهند و خود را در قالب مدارک پایینتر جا کیزنند مگر هوض و اطلاعاتی که در مقاطع بالاتر هست در مقاطع پایینتر موجود می باشد. کسانی توی این لیست هستند که دارای فوق لیانس و ... هستند اون بدبختی که با مدرک کاردانی امتحان میدهد با این فوق لیسانس ها همتراز است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اخبار روز