کد خبر: ۱۱۴۵۷۱
۸۶۶ بازدید
۳۵ دیدگاه (۳۴ تایید شده)

سلیمانی ،مدیرعامل میانه ای سایپا برکنار شد

۱۴۰۰/۱۰/۲۲
۱۹:۳۵

سید جواد سلیمانی ساعت ۱۶ امروز از  مدیران و کارکنان دفتر خود خداحافظی و طلب حلالیت کرد. شنیده‌ها حاکی از آن است که محمدعلی تیموری، سکان مدیریت سایپا را به دست خواهد گرفت. در سابقه تیموری عضویت در هیأت مدیره شرکت خدمات فنی رنا دیده می‌شود.

مهندس سلیمانی متولد میانه و فارغ التحصیل رشته متالوژی دانشگاه صنعتی شریف، بوده و در سوابق خود قائم مقامی ایران خودرو و مدیرعاملی پتروشیمی تبریز نیز دیده می شود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۱۰/۲۵ ۱۶:۳۷

ازاینکه ندیده و نخوانده از غیب سخن میگویید و فاشیست خطابم میکنیدتوهین میکنید که همین نشانگر دیکتاتوری شماست ، که خودرا آزادیخواه واز دموکراسی دم میزنید و... ، بنده هیچ فرقی بین انسانها از نظر نژاد و رنگ و پوست نمیبینم ، اما این را میدانم که فردی که عمرش را در .... گذرانده است با آن طرز فکر بسته نمیتواند مدیر موفق باشد و در شهر به شهرنشینی و برنامه ریزی شهری بکند که متاسفانه عملا این موضوع را در همین شهر میانه در این مدت 40 سال میبینیم ، البته لازم به توضیح است که این فضا محل اینگونه گفتگو نیست و متاسفم که نمیتوانم حقایق را بگویم ...

۰۰/۱۰/۲۵ ۱۳:۳۴

اگر باعث رنجش خاطر شما شدم ببخشید اما آن که بر سخن دیگری استهزا کرد جنابعالی بودید که مدیریت بر نانوایی را به تمسخر گرفتید درحالیکه بنده جدی حرف می زنم. افلاطون در کتاب جمهور خود، برای مدیریت، معیار بسیار مختصر و مفیدی دارد: "کسی برای مدیریت مناسب است که در مدیریت یک پله پایینتر، موفق بوده باشد". این جمله 2 نکته دارد: برای رسیدن به مدیریت، باید در مدیریت پایینتر از آن، سابقه داشت و در آن سابقه باید موفق بود. طبق این معیار هیچکس نمیتواند 2 پله رشد کند و لزوماً باید تمامی پله های مدیریتی در مسیر خود را گام به گام طی کند.

تا زمانی که هرم مدیریتی، بصورت کله قندی نباشد، موفق نخواهیم شد. برای استاندار شدن باید قبلاً در بزرگترین شهرستان، یک فرماندار موفق (تأکید می کنم موفق) بود. برای فرماندار شدن باید در یک بخشداری، "موفق" بود. خیلی از مدیران ما، فقط به برکت سرمایه های دولتی و بیت المالی در یک سازمان مدیریت می کنند و اگر قرار باشد یک شرکت 50 متری را با 5 کارمند اداره کنند، از عهده اجاره هم برنخواهند آمد.

۰۰/۱۰/۲۵ ۱۲:۵۹

امیدوارم جوابیه و گلایه بنده در مورد آقای مهندس نائبی درج گردد.

۰۰/۱۰/۲۵ ۱۲:۵۱

3 سال مدیرعاملی سایپا + 3 سال قائم مقامی ایران خودرو ولی دریغ از احداث یک پیچ و مهره سازی در میانه

شما بروید گلپایگان و کاشان ببینید مدیرعامل های سابق در شهر خودشان چه زیرمجموعه های بزرگی از سایپا احداث کرده اند ولی این آقا حتی یک نمایندگی فروش هم در میانه مجوز نداد. وقتی نوبت ما می رسد خود ما همشهریان خودمان را می کشیم که: چرا باید یک میانه ای به میانه تعصب داشته باشد او باید به فکر کشور باشد! کشور مگر کجاست؟ یک گلپایگانی که نمیاد در میانه کارخانه بزند، یک میانه ای هم که اینجوری از آب درمیاد، پس وای به حال ما.

۰۰/۱۰/۲۵ ۱۲:۵۰

جناب مهندس نایبی بزرگوار
متاسفانه بنده درس را نیز همینطور که اشاره کردید در معتبرترین دانشگاه ایران خوانده ام .
یعنی کسی احیانا نظری داد و نقطه مقابل نظر جنابعالی بود واکنش های منفی آن هم با این حدت و شدت نشان می دهید . چون از نظر سنی بنده یه مقدار مسن تر از جنابعالی هستم به عنوان یک همشهری توصیه ای به جنابعالی دارم
تحت هیچ شرایط با طعنه و خدای ناکرده اهانت و جسارت با کسی برخورد نکنید که معرف غرور و ... می باشد .
بنده اصلا در این سایت مطلبی درج نمی کنم اگر فرد دیگری غیر از جنابعالی بود قطعا پستی درج نمی کردم مطلب درج شده توسط جنابعالی را احتمالا بنده اشتباه متوجه شدم والا در شان شما اصلا نبود.
به عنوان یک همشهری متعصب موفقیت جنابعالی و آقای سلیمانی آرزوی بنده می باشد .
با سپاس

۰۰/۱۰/۲۵ ۱۲:۰۵

درس را هم همینطوری خواندید؟ کسی که "نتواند" نانوایی را بچرخاند "قطعاً" نمیتواند یک سازمان بزرگ را بچرخاند لیکن کسی که بتواند نانوایی را بچرخاند، معلوم نیست در سطح بالاتری یک سازمان یا واحد را بچرخاند.

۰۰/۱۰/۲۵ ۰۸:۰۰

دقیقا توصیفتان درست است.

۰۰/۱۰/۲۵ ۰۷:۵۸

با این حساب اگر کسی دلش هوای پست های مدیریتی کرده باشد اول باید دوره های خاص و عوامل تاثیر گذار در مدیریت موفق نانوایی را دقیقا مثل کلاس های آمادگی کنکور بگذراند .
ما آذری ها یک ضرب المثل داریم " ادام بیری بیرینین اتیند یسه سوموکین کرک آتمیا "
یعنی تا این حد باهم مشکل داریم ؟ .....

۰۰/۱۰/۲۵ ۰۷:۴۳

آدم بی خیر و بی سایه ای بود.

۰۰/۱۰/۲۵ ۰۷:۴۲

درود و سلام
این دیگر چه منطقی هست ؟
معیار توانمندی مدیریت افراد در تصدی پست ها مدیریت نانوایی باشد قطعا غربی ها نیز از این کارها می کنند .
نمی دانم منظور از این نوشته چیست ؟ ولی ترور شخصیت خوب نیست .
تصور کنید بررسی میزان توانمندی یک فرد برای تصدی پست وزارت اولین قدم یا فیلتر توانمندی و عبور از مرحله مدیریت نانوایی باشد .
با امیدوارم ......

۰۰/۱۰/۲۴ ۱۲:۵۶

دوست عزیز نژادپرست اپارتاید اگرنمیدانی بدان وقتی میگویند میانه. تمام محیط جغرافیایی شامل میانه باجهارصد روستا را شامل میشود وتمامخ افراد ساکن در این جغرافیا میانالی نامیده میشوند معلوم است افکار فاشیستی تبلیغ شده در صد سال اخیر بدجوری در وجود جنابعالی ریشه دوانده است در ضمن با این افکار نمی‌توانی طرفدار دموکراسی ومنادی عدالت و برابری باشی وژست روشنفکری بگیری

۰۰/۱۰/۲۴ ۱۱:۱۲

متاسفانه ایشان بسیار بیسواد، نالایق و ناشایسته سالار هستند.
من مطمئن هستم که امکان ندارد افراد لایق و دانشمندی مثل دکتر نائبی توسط ایشان حمایت نمی شوند و امثال سلیمانی قطعا از وجود چنین انسانهای شریف ، درستکار و لایقی بیم و هراس دارند. دوست عزیز همشهری مطمئن باش که اگر آقای نائبی در جایی مسئولیتی پذیرفته بر اساس شایستگی و تحصیلات عالیه و تجربیاتشان بوده است و با شناختی که من از آقای سلیمانی دارم قطعا در تضعیف دکتر نائبی نقش داشته است.
برای آگاهی بیشتر از همه همشهریان بزرگوار خواهشمندم بیشتر تحقیق کنید و با آگاهی قضاوت بفرمایید.

۰۰/۱۰/۲۴ ۰۹:۰۱

ایشان حتی دوستان نزدیک خود را تحویل نمیگرفتند چه برسه به همشهری ها .
اگر شایسته سالاری در انتصابها حاکم بود وضعیت خودرو سازی ایران این نبود که ارابه های مرگ را با قیمت چندین برابری جهانی و با صفهای انتظار بسیار طولانی پیش فروش میکردند .

۰۰/۱۰/۲۳ ۲۲:۰۱

ایشان در سایپا عده ای بسیار بی سواد و کوتوله را بر مسندها نشاند و از پستهای شرکت جهت راضی کردن افراد استفاده میکرد و بدون تخصص به دامادها و برادرهای مسئولین هبه کردند. ولی نمیفهمیدند که تنها راه ماندگاری درستکاری و نیکنامی است وگرنه پست و مقام که به کسی وفا ندارد.

۰۰/۱۰/۲۳ ۱۹:۵۴

بنده در دانشگاه صنعتی شریف خواستم با ایشان سلام و علیک و احوالپرسی کنم دیدم اصلا ایشان همشهری های خودشان را تحویل نمی گیرند و بعدها متوجه شدم که از طریق رابطه به پست ها و مقامات رسیده اند.

۰۰/۱۰/۲۳ ۱۶:۴۷

مطمئن باشید که هیچگاه ایشان یک میانه ای را حتی کارگر خط تولید نمی کند چه رسد به سطح مدیریتی. آن زمان هم کلمه ای در مورد دانش یا تجربه از ایشان نگفتم. 

۰۰/۱۰/۲۳ ۱۶:۳۲

میانه ای هاسابق(معاون وزیرصمت ومدیربانک و...)چه خیری به سراین شهرستان رساندنداین دومیش باشه؟

۰۰/۱۰/۲۳ ۱۴:۵۸

مگه خودمیانه چقدره؟؟
مگه میانه ای تومیانه داریم
اطراف میانه ازمیانه برندمیانه روستایی کوچک میمونه

۰۰/۱۰/۲۳ ۱۳:۱۶

آقاي نايبي چرا زماني كه بواسطه آقاي سليماني در ايران خودرو صاحب پستي شد بوديد ايشان مديريت بلد بود ولي به زعم جنابعالي زماني كه در سايپا جنابعالي را تحويل نگرفت مديريت نانوايي راهم بلد نيست

۰۰/۱۰/۲۳ ۱۳:۱۰

سلام- دوستان اين نوشته آقاي نائبي علت دارد سوال از آقاي نايبي دارم چرا زماني كه جنابعالي سالهاي قبل به پشتوانه همين آقاي سليماني كه در ايران خودرو بود و شما صاحب پست شده بوديد مدير بود ولي زماني كه مي خواستيد سا

۰۰/۱۰/۲۳ ۰۹:۴۰

یک میانالی اصیل بوده است پس!

۰۰/۱۰/۲۳ ۰۹:۲۲

مهندس. اداره نانوایی به مراتب سخت تر از اداره یک اداره دولتی است!

۰۰/۱۰/۲۳ ۰۷:۳۷

بله هر جایی میانه ای می دید سایه اش را با تیر می زد. چندین مدیر میانه ای را برکنار کرد. می تونید بپرسید و مطمئن بشید.

۰۰/۱۰/۲۲ ۲۲:۵۵

بهتر با این وضیعت خودرو و...

۰۰/۱۰/۲۲ ۲۲:۴۹

حتما از اطراف میانه بوده وگرنه از خود شهر میانه میبود نمیتوانست ، اگر باور ندارید به شورا نگاه کنید ببینید چنددرصدشان از خود شهرمیانه هستند ...

۰۰/۱۰/۲۲ ۲۲:۰۵

کاش پیش از اعطای مسئولیتهای خطیر به افراد،  اداره یک نانوایی را به آنها می سپردند تا اگر موفق بود شاید در مراتب بالاتر نیز موفق باشد.

۰۰/۱۰/۲۲ ۲۱:۲۱

سه سال پیش خبر انتصاب و میانه ای بودنش منتشر شد که زیر مطلب لینک داده شده است.

۰۰/۱۰/۲۲ ۲۱:۱۹

اگر خوب بود چرا برداشتند اگر بد بود چرا محاکمه نمیکنند

۰۰/۱۰/۲۲ ۲۰:۵۱

ماشین ها رو وارد بازار نکرد و

۰۰/۱۰/۲۲ ۲۰:۴۰

بعدازکنارگیری میگن میانه ای بود

۰۰/۱۰/۲۲ ۲۰:۱۱

من اوجور میانالیلارا کی هچ خیری میانا ومیانالیلارا یوخدو. میانالی. دمیرم

۰۰/۱۰/۲۲ ۱۹:۵۴

بله ،اگه مطابق سیاست‌های گروه حاکم نباشد.

۰۰/۱۰/۲۲ ۱۹:۴۹

آیا برای میانه قدمی برداشت یا نه؟

۰۰/۱۰/۲۲ ۱۹:۴۸

برکنار نشد! از سمتی به سمت دیگر منتقل شد!
مگه میشه تو ایران مدیری کنار گذاشته بشه؟؟؟؟

اخبار روز