کد خبر: ۱۱۷۱۷۹
۵۹۲ بازدید
۸ دیدگاه (۷ تایید شده)

آئین رونمایی از تشک نجات آتش نشانی میانه

۱۴۰۱/۱/۲۸
۱۴:۳۹

دادستان میانه در آیین رونمایی از این ابزار امدادی که با حضور شهردار، رئیس واعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از آتش نشانان برگزار شد از اقدامات مهدی پورعباس مدیرعامل سازمان و نیروهای پرتلاش آتش‌نشانی قدردانی کرد و گفت: در راستای تجهیز آتش‌نشانی به ابزارهای نوین امدادی و ارتقا سطح دانش فنی نیروهای این سازمان در سال های اخیر گام های خوبی توسط شهرداری و شورای شهر میانه برداشته شده است.

گفتنی است تشک نجات امدادی رونمایی شده با اعتبار ۳میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای اولین در تاریخ آتش‌نشانی شهرداری میانه خریداری شده که ابعاد آن ۴۶۰ در ۴۶۰ در ۲۴۰ سانتی متر بوده و تحمل وزن یک انسان از ارتفاع ۲۵ متری را دارد.

 قابلیت برپایی سریع در صحنه حادثه، بادشدن در عرض ۲۰ ثانیه، کم وزنی و قابلیت جابجایی سریع از مزیت های آن می باشد.

روابط عمومی شهرداری میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱/۲۹ ۱۰:۵۸

شما که اینطور در دفاع از شهرداری به آمار و ارقام رجوع می کنید امکانش هست بفرمایید در هر متر از ساختمان سازی های غیر مجاز و در هر طبقه ی اضافی در بافت شهری که با تضییع حقوق سایر شهروندان و به نفع بساز و بفروش ها ساخته می شود از محل جریمه چه پولی عاید شهرداری می شود؟

تمام شهر در حال اشغال شدن با ساختمان های بلند مرتبه ای است که سود را به جیب بساز و بفروش ها و جریمه را به جیب شهرداری ها سرازیر می کند و در عوض از یک طرف مسکن گران می شود و از طرف دیگر شهروندان آگاهانه یا ناآگاهانه مجبور به سکونت در این آپارتمان های بلند مرتبه می شوند و در هیچ کوچه و خیابانی جای پارک پیدا نمی شود.

شهرداری از محل جریمه ای که از بابت ساخت و ساز های غیرمجاز بدست می آورد وظیفه دارد حقوق ضایع شده سایر شهروندان را جبران کند، پارکینگ اضافی بسازد، امکانات ایمنی فراهم کند.

لطفا از هر چیزی برای منت گذاشتن بر مردم بهره برداری نکنید.

۰۱/۱/۲۸ ۲۳:۳۵

دی ماه ۱۴۰۱ خبر ناحیه بندی شهرداری میانه به دو منطقه توسط وزارت کشور منتشر شد و تنها سه ماه فرصت داده شد تا تفکیک منطقه شهری انجام گیرد و بلافاصله منطقه دو افتتاح شود و در اون نامه قید شده بود که اگر شهرداری تا سه ماه آن را اعلام نکند خود بخود مان لم یکن خواهد بودحالا ۴ماه گذشت و آنطور که خبرها میاد هیچ کاری از طرف شهرداری انجام نگرفته علت چیست؟ آیا خبر مذکور مصرف انتخاباتی بود؟!

۰۱/۱/۲۸ ۲۲:۴۳

در اهمیتش تردیدی نیست اما اینکه در قرن 21 برای رونمایی از یک تشک این مسئول در کادر دوربین قرار بگیرند تعجب است.

۰۱/۱/۲۸ ۲۱:۵۷

چرا اهمیت ندارد؟ جناب نایبی! پس چرا از سال ۱۳۱۴ تا به حال این اتفاق نیافتاده بود وضع جوری خرابه که جمع کردن ۳۵۰ میلیون تومان هم در این شرایط وااسفای مملکت برای شهرداری در حکم فیل هوا کردنه

۰۱/۱/۲۸ ۲۱:۴۳

من یادمه مراسم افتتاح سرویس بهداشتی سیار پارک فرهنگیان از اینم باشکوهتر بود...

۰۱/۱/۲۸ ۲۰:۲۸

درحالیکه طی مراسمی باشکوه ومجلل تشک نجات افتتاح میشود در کشور همسایه قطر هفتصد میلیارد دلار صرف برگزاری جام جهانی میشود بازهم بگید عرب ملخ خور بازهم بگید کشور متمدن ا. ر. ی. ا. ی. ی

۰۱/۱/۲۸ ۱۷:۳۰

دادستان میانه + شهردار + تمامی اعضای شورای شهر + رئیس آتش نشانی و ... برای رونمایی از یک تشک نجات!

اخبار روز