کد خبر: ۱۱۸۱۱۲
۲۴۰ بازدید
۵ دیدگاه (۴ تایید شده)

فوت خانم 60 ساله بر اثر تصادف در محور میانه-زنجان

۱۴۰۱/۳/۵
۱۶:۳۵سخنگوی اورژانس استان اذربایجان شرقی میانه با اعلام این خبر گفت این سانحه رانندگی در محور میانه زنجان نزدیک روستای قره آور رخ داد .

شادی نیا در ادامه گفت در اثر برخورد نیسان و پیکان وانت یک مصدوم تحت مراقبت های پیش بیمارستانی کارشناسان فوریت های پزشکی به بیمارستان برکت امام(ره) انتقال یافت.

همچنین یکی از سرنشین های پیکان وانت خانم حدود ۶۰ ساله به علت شدت جراحات وارده فوت شده بود.
 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۳/۷ ۱۸:۴۱

این تصادف به علت خرابی جاده بوده این جاده کاملا از بین رفته وروزی نیست که لاستیکی نترکه ویا رینک لاستیکی خم نشه من خودم چند روز پیش به علت افتادن در یکی از این چاله هاچرخ ماشینم ترکید البته قبلا هم این اتفاق برای خودم وچندین نفر دیگر افتاده ولی مسئولین به نامه ها ودر خواستهای ما جواب نمی دهندلطفا مسئولان رسیدگی کنند

۰۱/۳/۶ ۱۶:۲۵

حداقل دلیل و مقصر حادثه رو هم ذکر میکردین

۰۱/۳/۶ ۱۵:۱۳

در جاده میانه به ترک اقدام به ایجاد شانه خاکی کرده اند ولی با کمال تاسف در امتداد جاده کنار شانه خاکی نهر نسبتا عمیقی ایجاد کرده اند که خدای ناکرده بمحض از جاده خارج شدن و افتادن داخل اون نهر منجر به وازگونی وسیله نقلیه خواهد شد و خسارت زیاد جانی و مالی را در پی خواهد داشت .

۰۱/۳/۶ ۱۰:۱۱

روزی نیست که این شهرستان عزادار تصادفات رانندگی نباشد مسوولان درخوابند طرح چهاربانده کردن میانه - سرچم به کجارسید نمایندگان خفته؟!

اخبار روز