کد خبر: ۱۲۰۸۸۴
۳۸۰ بازدید
۸ دیدگاه (۶ تایید شده)

حسینی در جمع ورزشکاران/استخدام بدون آزمون قهرمانان در فولاد میانه

۱۴۰۱/۶/۲۵
۱۷:۵۹

با حضور فرماندار، نمایندگان و مدیرکل ورزش و جوانان استان؛ نشست بررسی مسائل ورزش میانه با قهرمانان و هیئت های ورزشی در فرمادناری ویژه میانه برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با اشاره به ظرفیت های انسانی شهرستان میانه در حوزه ورزش، حل مشکلات ورزشگاه 5 هزار نفری شهید سرانجام، تسریع در احداث خانه تکواندو، رفع موانع شهرک قهرمانان و نیز تخصیص اعتبار برای تعمیرات اساسی سالن های ورزشی بخش ها و روستاهای شهرستان را خواستار شد.

مسعود سعادتی در جلسه ای که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان در جمع قهرمانان و هیئت های ورزشی میانه برگزار شد، لزوم احداث خانه وزنه برداری و خانه جوان و نیز محل مناسب برای تمرینات ملی پوشان در رشته های مختلف از جمله تیر و کمان در شهرستان میانه را مطرح کرد.

وی ابراز امیدواری کرد با توجه به جدیت مدیرکل ورزش و جوانان و شناخت وی از مسائل حوزه ورزش شهرستان میانه و نیز پیگیری نمایندگان میانه در مجلس شورای اسلامی که نقطه قوت محسوب می شود، اعتبارات ویژه ای برای ورزش شهرستان جذب شود و شاهد اتفاقات خوب در حوزه زیرساخت های ورزشی میانه باشیم.

ستوده نژاد، مدیرکل ورزش و جوانان نیز در این جلسه، با اشاره به تصویب 90 هزار میلیارد تومان اعتبار به پروژه های نیمه تمام استان در جریان سفر ریاست جمهوری به استان، گفت: از این میزان، 7 میلیارد تومان برای خانه تکواندوی میانه و 5 میلیارد تومان هم برای رفع مشکلات ورزشگاه شهید سرانجام این شهرستان در نظر گرفته شده که لازم است نمایندگان میانه برای ابلاغ این اعتبار، مساعدت کنند.

مهدی اسماعیلی، نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه، خواستار توجه ویژه به ورزش میانه به ویژه ورزش بانوان شده، گفتند: قرار بود وزیر ورزش چندین ماه قبل به میانه سفر کرده و مسائل ورزش میانه را از نزدیک بررسی کند اما متاسفانه این امر محقق نشده است.

سیدمرتضی حسینی دیگر نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به پیگیری نمایندگان برای حل مشکل مسکن و اشتغال ورزشکاران به ویژه ورذزشکاران میانه ای مدال آور در سطح  بین المللی، گفت: شرکت فولاد میانه در مرحله دوم آزمون استخدامی خود، حدود 80 نفر نیرو جذب خواهد کرد که قرار است طبق مقررات، مدال آوران میانه ای حائز شرایط قانونی، بدون آزمون در این کارخانه جذب و مشغول به کار شوند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۶/۲۹ ۲۳:۳۱

سال ۹۹ فازیک :۶۴ نفر بازنشسته.
سال۱۴۰۰فازیک:۷۱ نفر بازنشسته.
سال۱۴۰۱فاز یک:۸۲ نفر مدارک کامل درشرف بازنشستگی.
پس تکلیف این قبولین ۱۲۰ نفره چی میشه کاش سریعتر جذب کنن دیگه از دلواپسی و انتظار مردیم.

۰۱/۶/۲۹ ۲۳:۲۳

دفعه قبل که استخدام زدن ضوابط یه آزمون درست و حسابی رو نداشت لا اقل دفترچه آزمون این رو نشون میداد. خود من چند جا آزمون رفتم ،ولی حداقل تو رشته ما( مهندسی تکنولوژی تاسیسات. کارشناسی.) هیچ کد رشته آزمونی نبود.
امیدواریم این بار بزنن و توجه داشته باشن.
کاش این بار باشه.

۰۱/۶/۲۷ ۱۸:۱۱

استخدام ورزشکاران در فولاد؟؟؟؟
چه ربطی داره؟؟؟؟
تو اداره تربیت بدنی استخدامشون کنین و مدیریت ورزش رو بهشون بسپارین
نه صنایع و... رو!!!!

۰۱/۶/۲۷ ۱۶:۴۳

اي بابا چقدر قهرمان داشتيم توي فولاد و ما نمي دونستيم! نصف بيشتر پرسنل كه بدون آزمون اومدن! پس اينا همشون قهرمان بودن و ما نمي دونستيم!

۰۱/۶/۲۷ ۰۹:۲۸

مدال آوران چه ربطی به فولاد دارند!!!!! مدال آوره بره دنبال شغل در راستای رشته ورزشی خودش!!!!! از قبیل آموزش، باشگاه داری ووووو

۰۱/۶/۲۷ ۰۸:۲۷

با کدوم سابقه و علم استخدام میشن؟ورزشکارهارو در وزارت ورزش استخدام کنن چرا در فولاد؟.افسوس و صد افسوس

اخبار روز