کد خبر: ۱۲۰۹۳۱
۳۶۰ بازدید
۴ دیدگاه (۳ تایید شده)

خرید دومین "سی تی اسکن‌" میانه توسط فولاد آذربایجان

۱۴۰۱/۶/۲۸
۱۱:۱۲

مسعود سعادتی در حاشیه بازدید از محل استقرار دستگاه سی تی اسکن واقع در ساختمان مرکز تصویربرداری بیمارستان خاتم الانبیا گفت: با توجه به اینکه بیمارستاان خاتم الانبیاء  فاقد این دستگاه بود و بیماران نیاز به سی تی اسکن باید با آمبولانس و تحمل مشکلات به بیمارستان برکت امام منتقل و پس از سی تی اسکن مجددا به بیمارستان خاتم بازگردانده می شدند، خلا وجود این دستگاه در این بیمارستان محسوس بود.

وی با بیان اینکه دستگاه سی تی اسکن با پیگیری نمایندگان میانه در مجلس شورای اسلامی در سه قسط توسط شرکت فولاد آذربایجان در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی خریداری شده و قسط سوم پس از نصب دستگاه و تحویل توسط شرکت مربوطه پرداخت خواهد شد، افزود: هزینه دستگاه، محل استقرار و برخی تجهیزات جانبی مورد نیاز تقریبا بالای ۱۰ میلیارد تومان بوده است.

سعادتی همچنین از مراحل پایانی آماده سازی ساختمان محل استقرار دستگاه سی تی اسکن خبر داده، افزود: شرکت مربوطه پس از بازدید از محل مربوطه، الزامات و استانداردهایی را لحاظ نموده که با هزینه و نظارت دقیق شبکه بهداشت و درمان میانه در حال اعمال است و به محض اتمام این کار، دستگاه مستقر خواهد شد.

گفتنی است دکتر دده خانی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان میانه و مسئولین بیمارستان در این بازدید، فرماندار را همراهی کردند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۶/۲۹ ۱۵:۲۱

من شنیدم قراره دانشگاه تازه ساخت پیام نور تبدیل به دانشکده پرستاری بشه
متاسفانه مشکل میانه در اینجور ویراست یعنی ریش سفید و دلسوزی وجود ندارد الان دانشکده پرستاری با هزار و یک مکافات برای میانه اومده اگه بتوننن یک مکان مناسب در نظر بگیرنن، هم رشته هاش اضافه میشه و هم ماندنی. اما اگر همینطوری در یک مکان کوچک ادامه بده نه تنها رشته های زیاد نمیشه بلکه احتمال برچیده شدنش هم هست.
ولی خدایی اون ساختمان زایشگاه قدیم اداره است چه جوری میشه اونجا درس خوند.

۰۱/۶/۲۸ ۲۲:۵۹

فولاد آذربایجان عجب نعمتی برای شهرمون هست
امیدوارم روزی برسه که شر باند بازی ها از سر این کارخانه کم بشه بلکه خیر این کارخانه بیشتر از پیش به شهرمون برسه

۰۱/۶/۲۸ ۲۱:۱۱

جناب آقای فرماندار و رییس بهداشت میانه
شما را بخدا به داد ما دانشجویان رشته پرستاری برسید پارسال را با بدترین وضعیت در ساختمان بهورزی خوندیم و الان هم که جدیدی ها میآیند و جای مون کوچیکه خواهش می کنم یک مکان مناسب برای دانشکده در نظر بگیریم یا اگر نمی‌توانید جمعش کنید آخه ما چه گناهی کردیم.

اخبار روز