کد خبر: ۱۲۳۲۳۵
۳۵۴ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

آخرین وضعیت تکواندوکاران مطرح میانه از زبان فلاحی راد/ میانه در المپیک پاریس نماینده خواهد داشت؟

۱۴۰۱/۸/۲۴
۱۴:۱۳

 

حسن فلاحی‌راد در مورد آخرین وضعیت تکواندو شهرستان میانه اظهار داشت: میرهاشم حسینی در مسابقات جهانی مکزیک حضور داشته، هر چند عدم صدور ویزا به وی در مسابقات گرندپری منچستر که برای دومین بار از سوی دولت انگلیس شکل گرفت، سبب شد وی شانس حضور در این مسابقات را از دست داده و برای رنکینگ جهانی امتیازات لازم به این مسابقات را کسب نکند.

وی گفت: امیرمحمد بخشی هم که هم وزن با میرهاشم بود، نتوانست به تیم ملی راه یابد، اما در مسابقات ارتش‌های جهانی حضور داشته و یک افتخار دیگر در این مسابقات برای کشور کسب خواهد کرد.

این مربی که شاگردانی زیادی به تیم ملی تحویل داده است، افزود: نسل جدیدی از تکواندوکاران میانه به عرصه مسابقات کشوری و بین‌المللی رسیده که می‌توانم به رادین زینالی اشاره کنم که در قهرمانی نونهالان آسیا و جهان به مدال طلا دست یافت و صدرا مقدمی و امیر نظری چهره‌های جدید از تکواندو میانه هستند که از آنها در آینده بیشتر خواهیم شنید.

استاد فلاحی را تاکید کرد: ان‌شاالله در المپیک پاریس هم حتما تکواندوکاری از شهرستان میانه خواهیم داشت که شانس میرهاشم حسینی بیشتر است./فارس

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۸/۳۰ ۱۳:۴۷

آقای فلاحی راد مربی زحمتکشی هستند و شاگردان زیادی تحویل تکواندو داده اند،ولی توجه داشته باشیم که در برای تقدیر از هر کسی در هر قابلیتی،تقدیرمان اغراق امیز نباشد.
بنیان گذار تکواندو نوین در میانه استاد حسین اکرمی بودند که حاصل کارشان معرفی نسل بزرگی از تکواندو کاران منجمله اولین ملی پوش تکواندو آقای محمد رضا مهدی زاده و اولین مدال اور میادین جهانی و المپیک آقای یوسف کرمی و خیلی تکواندو کاران دیگر از جمله مهندس سعید حسینی-دکترحامد جعفری و خیلی‌های دیگر از جمله خود آقای فلاحی که شاگرد ایشان بوده اند.
البته قبلتر از آقای اکرمی مربیان دیگری بودند که زحمات آنها نیز در رشد تکواندو میانه بی تاثیر نبود منجمله برادران اقای محمدی(آچاچی)-برادران میانجی-آقای اطهری و امثالهم.

۰۱/۸/۲۶ ۰۸:۲۸

درود بر استاد فلاحی راد پدرتکواندوی میانه امید وارم همیشه پاینده و سر بلند باشند

اخبار روز