کد خبر: ۱۲۳۳۹۱
۶۴۵ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

دستگیری سارقان حرفه ای در "میانه"

۱۴۰۱/۸/۲۸
۱۱:۱۸

سرهنگ"محمد تقی سلطانی"، در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره انواع سرقت در سطح شهرستان، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ "سلطانی" با بیان اینکه ماموران مجموعه انتظامی شهرستان با انجام یکسری اقدامات فنی و تخصصی پلیسی،   ۵ سارق حرفه ای را شناسایی و در عملیات های جداگانه دستگیر شدند، افزود؛ متهمان در بازجویی های انجام شده مجموعاً به ۱۷ فقره سرقت شامل ۱۱ فقره سرقت محتویات خودرو و ۶ فقره سرقت اماکن خصوصی اعتراف کردند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۸/۲۹ ۱۶:۳۶

ضمن تقدیر و تشکر از نیروی انتظامی و فرماندهی محترم آن ، لطفا به وضعیت نابسامان آرایشگاههای زنانه و پیج های اینستاگرامیشان و همینطور موضوع گذاشتن باند و رقص و هلهه در استخر فجر سانس بانوان هم رسیدگی بفرمایین. یک دنیا ممنون

۰۱/۸/۲۹ ۰۱:۵۵

آخه تو شهرمون چقدر دزد هر روز میگیرن نکنه فردا آزاد میکنن باز میگیرن والا تو شهر کوچک این همه دزد.

۰۱/۸/۲۸ ۱۷:۰۲

من موندم هر دزدی رو میگیرن پشت به دوربین می ایسته سرشم میندازه پایین ، یعنی تو خجالت میکشی؟اصلا فک نمیکردی میگیرنت دزدی کردی

۰۱/۸/۲۸ ۱۳:۵۳

سلام فرمانده محترم .خواهشمندیم و عاجزانه درخواست میکنیم از عوانل محترمتان بخواهید اگه امکان داره گشتی هم به باغهای ما بزنن..دزدها به خونه باغهای ما بعد از کشتارگاه مرغ در جاده میاته _میاندواب خیلی اذیت میکنن .خواهشمندیم دستورات لازم را صادر فرمایید.

اخبار روز