کد خبر: ۱۲۳۴۲۰
۸۲۰ بازدید
۲۱ دیدگاه (۱۷ تایید شده)

انتصاب مجدد غفارزاده به عنوان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی

۱۴۰۱/۸/۲۸
۱۵:۲۰

یوسف غفارزاده طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مادر تخصصی منابع آب ایران، به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی به مدت دو سال منصوب شد.

 در متن حکم «محمد جوانبخت» مدیرعامل شرکت مادر تخصصی منابع آب ایران، خطاب به «مهندس یوسف غفارزاده» مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی آمده است: انتظار می‌رود با رعایت اصول عدالت محوری، روحیه انقلابی و جهادی، مردم‌داری و فساد ستیزی و با هماهنگی، همکاری و جلب مشارکت کلیه عوامل ذی‌مدخل در مدیریت منابع آب نسبت به پیگیری و اجرای وظایف محوله اهتمام ویژه به عمل آورید.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۵/۲۳ ۲۳:۵۹

سلام، مهندس غفارزاده يكي از بهترين مديران حوزه صنعت ايران است

۰۱/۹/۲۵ ۰۹:۳۹

ضمن تقدیر وتشکر از مهندس غفارزاده مدیر عامل آب منطقه ای
امیدواریم با تلاش شبانه روزی که ایشان برای آب آشامیدنی میانه انجام می‌دهند شاهد بثمر رسیدن آب سد گرمی چای دریک سال آینده باشیم....

۰۱/۹/۶ ۰۸:۲۵

زنده باد دولت اصلاحات

۰۱/۸/۲۹ ۱۳:۴۱

مگر آقای ..... نماینده مردم میانه که قبلا مدیر کل امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی بود برای میانه کاری کرده بود ؟؟؟

۰۱/۸/۲۹ ۱۳:۳۹

با سلام صرف نظر از تحلیل جناب عالی در مورد انشعاب آب و فاضلاب و هزینه های قانونی آن به اطلاع می رساند : اهداف ، برنامه ها و وظایف کاری شرکت آب منطقه ای با شرکت آب و فاضلاب شهری متفاوت است .

۰۱/۸/۲۹ ۱۱:۱۰

متاسفانه مهندس غفارزاده با اینکه انسان شریفی است ولی برای میانه کاری نکرده امور آب میانه یکی از ضعیفترین ادارات استان هست

۰۱/۸/۲۹ ۰۸:۵۶

زیاد تاثیر گذار بوده مگه؟؟ ۲۰ ساله آب میانه را درست نکردن مردم آواره روستاها شدن برای تهیه آب سالم همه چی حل شدنی هست اگه مدیریت برنامه خوب باشه نه اینکه اینقدر طولانی .

۰۱/۸/۲۸ ۲۳:۵۶

اب و فاظلاب برای انشعاب فاضلاب هر کنتور مبلغی بعنوان حق انشعاب میگیرد که چند سال پیش زمانی که شهرک اندیشه را به فلاضلاب شهری متصل میکردند این مبلغ یک میلیون و نیم بود مثلا کسی که سه طبقه خانه داشت سه حق انشعاب به هر طبقه و یک حق انشعاب به پارکینک میگرفتند که جمعا باید شش میلیون تومن بعنوان حق انشعاب پرداخت میکرد ولی هنگام نصب سیفون فقط یک سیفون نصب میکردند و همه طبقات به ان وصل میشد و از طرفی هم از هر کنتور هنگامیکه قبض اب می اید مبلغی بعنوان هزینه دفع فاضلاب که درصدی از مقدار اب بهای مصرفی هر کنتور به مبلغ فیش اضافه میشود ( به نسبت مقدار اب مصرفی ) یعنی در واقع اخذ حق انشعاب برای هر کنتور در یک ساختمان چند طبقه که فاضلاب انها از یک سیفون و از یک لوله به فاضلاب متصل میشود و ماهانه به ازای کارکرد هر کنتور درصدی از اب بها بعنوان دفع فاضلاب گرفته میشود در واقع پول زور است واین مصداق زورگیر ی از ملت میباشد این است مفهوم مدیریت جهادی!!؟؟ یا ملت را سر کیسه کردن نامش لیاقت و شایستگی است ؟؟؟!!!

۰۱/۸/۲۸ ۲۳:۵۰

آقای غفارزاده چه کسی پاسخگوی وضعیت اسفناک و کیفیت بسیارپایین آب میانه می باشد؟ آیااین کیفیت باقیمت بسیاربالا ظلم مضاعف به مصرف کننده نیست ?میزان فرسودگی لوله ها و هدررفت آب میانه چقدراست ؟

۰۱/۸/۲۸ ۲۳:۴۷

داداشم اشتباه گرفتین

۰۱/۸/۲۸ ۲۳:۳۵

با عرض تبریک و آرزوی موفقیت های روزافزون.یک سوالی شاید برای خیلی ها پیش بیاید که چرا اشعاب آب نسبت به سایر انشعابات برای مشترک جدید گران و پر دردسر است؟شاید ایشان بتواند علل را برایمان توضیح دهند!

۰۱/۸/۲۸ ۲۲:۲۹

...چندین ساله آب میانه همش میگن میاد ولی کو خدایی از بس آب از روستامون آوردیم کمر درد گرفتیم به نتیجه کارش نگاه نمیکنن که همه چی پارتی بازی شده فقط خدایی یه آب میانه را درست نمیکنن بیست ساله همه مردم اسیر روستاها شدن برای تهیه آب سالم .

۰۱/۸/۲۸ ۲۲:۲۵

داداش اشتباه گرفتی اون اب و فاضلاب (درخواستت)این اب منطقه ای هست

۰۱/۸/۲۸ ۲۱:۵۰

سلام جناب مهندس غفارزاده از تصفیه آب میانه چه خبر؟؟؟؟

۰۱/۸/۲۸ ۲۱:۴۲

نزدیک به 2 سال است که کنتور آب ما خراب شده و دراین مدت کنتورنویس هم خرابی کنتور را گزارش داده و سال گذشته نیز خودم دوسه بار مراجعه کردم ولی تاکنون هیچ اقدامی به تعویض کنتور اقدام نشده و همچنان آب مصرفی مارا آزاد حساب میکنند ، این همان روحیه انقلابی و جهادی و مردمداری است !!!!!!!! ناگفته نماند که دیگر مراجعه نمیکنم هرچه بادا باد

۰۱/۸/۲۸ ۱۶:۳۶

رعایت اصول عدالت محوری، روحیه انقلابی و جهادی، مردم‌داری و فساد ستیزی...

۰۱/۸/۲۸ ۱۵:۴۹

به نام خدا حضور برادر ارجمند ، جناب آقای مهندس غفارزاده با سلام و تحیات ؛ احتراما ؛ انتصاب مجدد جناب عالی به عنوان (مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی ) نشانگر لیاقت ، شایستگی و مدیریت جهادی جناب عالی در حوزه مدیریت موفق امور آب در سطح استان آذربایجان شرقی است . ضمن تبریک این انتصاب شایسته ؛ سلامتی و توفیقات روز افزون شما برادر ارجمند را از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم . با احترام

اخبار روز