کد خبر: ۱۲۳۹۴۵
۴۳۵ بازدید
۲۸ دیدگاه (۲۳ تایید شده)

اعتراض حسینی در صحن علنی مجلس به آبونمان ۲۰ هزار تومانی تلفن ثابت

۱۴۰۱/۹/۹
۱۲:۲۴

 سید مرتضی حسینی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۹ آذرماه) مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به اصل ۴۰ قانون اساسی، گفت: شرکت مخابرات آبونمان تلفن ثابت را ۲۰ هزار تومان کرده است.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حال سوال این است که آیا با گرانی های فعلی و فشاری که به مردم تحمیل می شود شرکت مخابرات دچار آسیب مغزی شده که تا این حد اشتراک را افزایش داده است. لذا باید نسبت به این موضوع پاسخگو باشند.

وی ضمن تشکر از نمایندگان و رئیس مجلس برای حل مشکل اسقاط خودرو و تسهیل پلاک گذاری توسط رانندگان کامیون در مصوبه امروز مجلس، اظهار کرد: کامیونداران حدود یکسال پشت درهای پلاک گذاری معطل مانده اند و برای این افراد زمان و سرعت کار بسیار اهمیت دارد لذا از شورای نگهبان درخواست دارم در اسرع وقت مصوبه مجلس را بررسی و تائید کرده و هیات دولت نیز در سریع ترین زمان اجرایی کند تا کامیون دارانی که تا حد کافی شرایط فعلی را تحمل کرده اند از این معضل و مشکل رهایی پیدا کرده و طعم این مصوبه را بچشند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

مطالب مرتبط

نظر شما

۰۱/۹/۱۵ ۱۰:۴۵

تو هم برای استخدام ت از آب گل آلود ماهی بگیر.....
ظاهرا" در باغ نیستی!!!!؟؟؟؟

۰۱/۹/۱۴ ۱۸:۵۷

سلام علیکم
مسئلین محترم کشور
مدام می گویند تربیت محصلان در مدارس خیلی حیاتی هست.

عزیزان الان در اکثر مدارس شهر میاته( با وجود صدها دانش آموز ( بدون معاون پرورشی و مربی پرورشی هستند.

مسئولین مربوطه نیز نبود نیرو را علتش ذکر می کنند این همه ۹وان تحصیلکرده فعال و کاری وجود دارد جرا از آنها جذب نمی کنند .

خیلی مهم هست عزیزان لطفا رسبدکی عاجلی از مرکز محبت نمایید.

۰۱/۹/۱۲ ۲۲:۰۶

...من یک مورد تخلف شرکت دولتی از اجرای قانون را به یکی از همین نمایندگان میانه کتبا اعلام کردم . اما دریغ از پیگیری و اقدام . شان این نمایندگان شان نظارتی نیست ...

۰۱/۹/۱۲ ۱۰:۰۹

هردو افراد شون رو در فولاد تکمیل کردند.....از مدیرعاملی فولاد گرفته تا اعضای هیئت مدیره...... حتی اخیرا" بهروز مهدوی فرماندار سابق تبریز را به عضویت هیئت مدیره فولاد آورده اند که قبلا" معاون ... بود

۰۱/۹/۱۲ ۱۰:۰۶

مغز وگوشت و پوست شان با عوام فریبی عجین شده است

۰۱/۹/۱۲ ۱۰:۰۴

بازنشسته فعیم
یا بازنشسته شریف نیستی یا مریض روحی و روانی هستی......
حتما" خیلی بهت رسیده که اینگونه کاسه داغ تر از آشی ......

۰۱/۹/۱۲ ۰۱:۲۱

یکی به نعل ویکی به میخ...

۰۱/۹/۱۱ ۰۱:۱۰

شما اگر این اعتراض بجا و بحق نماینده‌ی وظیفه‌شناس را ، عوام‌فریبی میدانی! یا معنی عوام‌فریبی را نمیدانی یا خدای نکرده، مغرض و مریض هستی!
واقعا باید از چنین نماینده دانا، تیزبین و شجاع تشکر کرد که به موقع و بجا نسبت به زیاده‌خواهی دستگاه‌های دولتی و غیردولتی و به اصطلاح خصولتی واکنش نشان می‌دهد و اجازه اجحاف در حق مردم را نمی‌دهد.

۰۱/۹/۱۰ ۱۹:۰۵

عوام فریبی بس ست.....
لطفا" عالم و عامل باشید

۰۱/۹/۱۰ ۱۳:۱۷

سلام کارمند مخابرات
آیا با این گرانی واقعا و وجدانا اینا را که نوشتی خودت قبول داری ؟؟شش بند اول که نوشتی اصلا چرا خسارت باید از جیب مردم تامین شود؟
و اما بند ۷ تان هم با روح قانون اساسی مغایر است
مشکلات خود و اداره خصولتی را از طریق دزدی از جیب مردم توجیه نفرمایید .....

۰۱/۹/۱۰ ۰۹:۱۰

مساله اوزون گورستمده!!!!!!!

۰۱/۹/۱۰ ۰۷:۵۷

برادر عزیز
در فرآیند طراحی پروژه ناکام بوده اید که سرقتهای مکرر انجام می گردد امنیت کار از خود کار مهمتر است
در افزایش تعرفه مجوز نهایی ناقص بوده والا شورای رقابت محکومتان نمیکرد

۰۱/۹/۱۰ ۰۰:۴۷

باعرض سلام خسته نباشید این مصوبه پلاک کامیون نبایدتایید بشود چون پلاک کردن کامیون جدید در مقابل اسقاط فرسوده انجام بگیرد تا عرضه تقاضا هم خوانی داشته باشد و جوابگوی جاده و سوخت و بقیه موارد رعایت گردد

۰۱/۹/۱۰ ۰۰:۰۶

وظیفه نمایندگان مجلس شورای اسلامی قانگذاری و نظارت بر اجرای صحیح قوانین و مقررات کشور توسط دستگاه های دولتی و... می باشد.

آیا نمایندگان محترم مخصوصاٌ نمایندگان شهرستان میانه به وظیفه خود ( نظارت بر اجرای قوانین و مقررات کشور توسط دستگاه های دولتی و ...) بطور کامل توانسته اند انجام دهند؟

۰۱/۹/۹ ۲۲:۴۸

باسلام به نظر می رسد مشکلات ذیل از دید نماینده محترم به دور مانده است .1- سرقتهای مکرر در حوزه مخابرات کشور که میلیاردها تومان به ساختار فنی شرکت مخابرات آسیب زده نباید از چشم نماینده محترم به دور بماند .در این رابطه لازم است ارگانهای ذیربط اقدامات قاطع و موثری را اعمال نماید.2- در یازده سال گذشته شرکت مخابرات ایران به لحاظ رعایت مصالح از افزایش تعرفه خودداری نموده است .3- افزایش هزینه های سرسام اور برق - گاز - لوازم برقی - کابل -تحریم ها - تجهیزات گران قیمت هزینه حقوق پرسنل نباید از دید نمایندگان به دور بماند 4- شرکت مخابرات ایران با کاهش بسیار شدید مکالمات استانی در سالهای گذشته خدمت زیادی به کشور نموده که نباید نادیده گرفته شود.5- متاسفانه بعضا مشاهده می شود به جای کمک به ارتقا سعی در تضعیف این شرکت می شود که نتایج خوبی در پی ندارد.6- 14 سال است شرکت به کارکنان خود از بابت حقوق قانونی مقروض است که متاسفانه نمایندگان محترم اقدام موثری در این خصوص انجام نداده اند.7- در پایان به استحضار می رسانیم افزایش تعرفه با هماهنگی ارگانهای قانونی کشور صورت گرفته است .

۰۱/۹/۹ ۲۱:۲۲

به جای فرافکنی و عوام فریبی فکری برای مشکل آب شرب و راههای مواصلاتی شهرستان و اشتغال جوانان بکنید

۰۱/۹/۹ ۱۷:۱۲

به ايشان بفرماييد اخبار را دنبال كنند، پريروز در خبرها پخش شد كه بعضي از دولتمردان به اين موضوع اعتراض كرده و اين افزايش قيمت لغو شد.

۰۱/۹/۹ ۱۶:۲۳

استخدام تمام شد ... دوستان و آشنایان خودشون رو استخدام کردن تموم شد رفت ....ببخشید شما دیر متوجه شدید

۰۱/۹/۹ ۱۳:۴۳

سنه نوار مخابرات

۰۱/۹/۹ ۱۳:۴۲

اتمام دوران انتخابات و خداحافظی کارهای نمرده تان...........

۰۱/۹/۹ ۱۳:۴۱

آب شرب تبدیل به سنگ کلیه شد

۰۱/۹/۹ ۱۳:۴۱

فولاد استخدام چی شد..

۰۱/۹/۹ ۱۳:۴۰

دادا آب شرب ومسکن جوانان واشتغال نه خبر؟؟؟؟

اخبار روز