کد خبر: ۱۲۴۲۲۰
۴۱۹ بازدید
۳ دیدگاه (۲ تایید شده)

تعویض جت فن های تونل قافلانکوه تا پایان سال

۱۴۰۱/۹/۱۶
۱۲:۳۰

رئیس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: این اداره از سال ۱۳۹۹ تا کنون رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است.

 عباسعلی شیری ؛ رییس اداره ایمنی راه وحریم اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان عملکرد جهادی کارکنان این اداره را در کسب این رتبه مهم ارزیابی کرد و افزود: از ابتدای سال جاری، طرح هایی به ارزش ۷۰ میلیارد تومان توسط اداره ایمنی راه و حریم اجرا شده که ۳۴ میلیارد تومان آن از طریق صرفه جویی و بازیابی مواد مصرفی حاصل شده است.

وی از تعویض جت فن های تونل قافلانکوه شهرستان میانه تا پایان سال خبر داد و گفت: این طرح با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان اجرا می شود که در آن، ۳۰ عدد جت فن جدید در تونل قافلان کوه نصب و همزمان روشنایی تونل هم با لامپ های LED به روزرسانی خواهد شد.

رئیس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی با اشاره به خط کشی سه هزار و ۸۴۵ کیلومتر از راه های استان در هشت ماه گذشته، گفت : ۱۴ هزار و ۸۸۵ عدد تابلو عمودی نصب، بهسازی یا بازسازی شده و ۸۰۸ متر مربع تابلوی اطلاعاتی بهسازی و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۹/۱۶ ۲۲:۳۰

چه عجب.. جت فن های تونل قافلانتی حداقل ۲۰ سال میشه از کار افتادن..

حالا خوبه نماینده های پرادعامون از این طرح مطلع نبودن وگرنه قبل اطلاع رسانی اداره راه، اینم به اسم خودشون میزدن

۰۱/۹/۱۶ ۲۰:۳۸

باسلام .ممنون، ای کاش به جاده میانه ترک که هم خط کشی از بین رفته و هم آسفالتش ، اهمیت می دادند، الان چند ماه هست این ۱۰ کیلومتر تعریض کردن از سمت میانه هم بسیار بکندی پیش می رود.

اخبار روز