کد خبر: ۱۲۵۲۷۹
۱۲۸۶ بازدید
۳ دیدگاه (۲ تایید شده)

پلمب کارگاه مواد شوینده تقلبی در "میانه"

۱۴۰۱/۱۰/۱۲
۰۸:۳۹

 

فرمانده انتظامی شهرستان میانه از پلمب کارگاه تولیدی مواد شوینده غیر مجاز خبر داد و گفت : در این کارگاه مقدار تقریبی یک تن مواد شوینده تقلبی در بسته بندی مارک های معروف کشف شد.

سرهنگ "محمد تقی سلطانی" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت غیر مجاز و غیر بهداشتی یک کارگاه تولید مواد شوینده و بسته بندی کالاهای تولید شده با برند های معروف و عرضه این اقلام در بازار، رسیدگی به موضوع بصورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

 
وی افزود: مأموران کلانتری ۱۳ پس از شناسایی محل مورد نظر و اطمینان از صحت خبر و اخذ مجوز قضائی، به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از کارگاه حدود یک تن مواد شیمیایی و شوینده غیر مجاز شامل۴۵۰ عدد قوطی های خالی ریکا با برند پریل،آب ژاول، اسید و محلول های تقلبی ضدعفونی کننده را کشف کردند.


این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه و تحویل وی به مراجع قضائی، گفت: با دستور مقام قضائی این کارگاه غیر مجاز پلمب شد.


فرمانده انتظامی شهرستان میانه در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده تخلف در واحدهای صنفی، موضوع را از طریق سامانه فوریت های پلیسی 110 به اطلاع پلیس برسانند.

 معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱۰/۱۲ ۱۸:۵۶

فکر کردین این همه ضایعات پلاستیکی که جمع می شود کجا می رود ؟ همینجا

۰۱/۱۰/۱۲ ۰۹:۲۴

قوطی خالی ریکا با برند پریل؟

اخبار روز