کد خبر: ۱۲۶۱۴۹
۵۵۹ بازدید
۱۵ دیدگاه (۱۴ تایید شده)

دو انتقاد صریح از وضعیت جاده ترانزیت و میانه-تبریز

۱۴۰۱/۱۱/۲
۲۳:۴۰با سلام خدمت کلیه مسئولان شهری ، اعم از ریاست و اعضای شورای شهر، شهردار ، فرماندار و نمایندگان محترم شهرستان میانه

از قدیم الایام شهر میانه به عنوان پل ارتباطی شمالغرب کشور با پایتخت، معرف همه آذربایجانی ها و سایر مسافرین بوده است. دو انتقاد صریح داشتم از وضعیت جاده ترانزیت و جاده میانه تبریز:

1- تمامی ماشینهای سنگین و خودروهای مسافری عبوری میانه از جاده ترانزیت عبور می کنند، واقعاً وضعیت (خصوصاً از جلو دانشگاه آزاد تا پل قوری چای) زیبنده این شهر است ؟؟

کدام شهرستان مشابه در استان خودمان اعم از سراب، اهر، ایلخچی، آذرشهر ، بناب، ملکان و صوفیان که جاده ارتباطی اصلی از داخل آن رد می شود، وضعیتی عین جاده ترانزیت دارد ؟ بنده حقیر در حوزه تخصصی میزان مسئولیت وزارت راه و ترابری و یا شهرداری و ... نیستم، ولی واقعاً این بلوار نیاز به تعمیرات فوری اساسی دارد.

2- مورد دوم هم وضعیت اسفناک دست اندازهای 50 کیلومتر ابتدایی جاده میانه به تبریز (حوزه استحفاظی شهرستان میانه ) است.

به عنوان فردی که هر هفته حسب شغلم در این جاده رفت و آمد دارم، واقعاً بعد از روستای بیجرلو احساس می کنم وارد کشور دیگری با جاده های صاف شده ام. این جاده با آن پیچها و ... خود به خود جاده مرگ است. حین رانندگی باید حواسمان به روبرو و دست اندازهای مهلک سر پیچها باشد. خدایی بیشتر از سرعت 70 نمیشود رانندگی کرد، و جلوبندی و لاستیک ماشین داغان میشود. اگر مشکل بودجه است که حوزه بستان آباد چه جوری بودجه اش را تامین کرده، اگر به نماینده است، ماشالله که میانه دو نفر نماینده دارد !!!!

امیدوارم پیام بنده به استحضار مسئولان بزرگوار خصوصاً همکار عزیزم جناب آقای مهندس امینی (رئیس شواری شهر) و فرماندار بزرگوار جناب آقای دکتر سعادتی که از دوستان قدیمی و هم دانشکده ای اسبق بنده حقیر در دانشگاه تبریز بودند، برسد. باشد که چاره ساز بوده و اندکی از بار روانی رفت و آمد در این جاده به اصطلاح مرگ را از دوش ما بردارند.
با احترام

دکتر نادر جعفرزاده- عضو هیئت علمی گروه شیمی دانشگاه آزاد اسلامی میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱۱/۶ ۱۱:۰۰

دقیقا در این زمستان سرد درجایی گرم و نرم لم داده یا خوابیده اند خود بگو شما در این سرما کجایی خانه ات گرم هست ؟ توان پرداخت قبض گاز و برق و اب را داری؟ برنج و روغن و گوشت داری ؟ اصلا توان پخت و پز داری ؟

۰۱/۱۱/۵ ۱۱:۴۶

خدا لعنت کند کسانی را که درحق شهرمان کوتاهی کرده ومیکنند
بعد زنجان تاتهران ورود وخروج همه شهرها کیلومت ها دارای روشنایی است متاسفانه بعد سالها تیر گذاری غیر اصولی مسئولین مربوطه قادر به تامین روشنایی وجدول گذاری نیستند ویک منظره ناخوشایندی ایجا شده که زیبنده ی شهدای زینبیه نیست

۰۱/۱۱/۵ ۰۸:۴۷

خوب فوری انتقاد کردی به حرف حق آقای دکتر کلا مسولان شهر را گفته توجه کنن فرمانداری نمایندگان شوراها شهرداری خوب شاید وظیفه شورا شهرداری نباشه ولی اونا میتونن جلسه داشتنی با فرمانداری یا نمایندگان گوشزد کنن این مشکلات هم هست مردم ما اکثرا ناراضی از وضعیت جاده هایمان چه راههای داخل شهرمون همش چاله چوله چه جاده های قتلگاه شهرمون میانه زنجان .میانه تبریز.

۰۱/۱۱/۴ ۲۰:۵۹

درسته ،درسته

۰۱/۱۱/۴ ۱۹:۱۸

والله فیس و افاده میانه ای ها رو تریلی نمی‌کشه ، ولی شهر کوچک من که بالا بهش اشاره کردین راه ها
ش خیلی با شرفتر از میانه است.

۰۱/۱۱/۴ ۱۴:۳۷

انشاالله این دو بزرگوار بسیار بسیار بسیار فعال و سخت کوش بعلت نزدیکی به انتخابات مجلس حاکمیتی تمامی این مشکلات را بر روی کاغذ حل خواهند کرد زنده باد نمایندگان پفک نمکی بی نمک .

۰۱/۱۱/۳ ۲۱:۰۸

مشکلات و خرابی درون شهری جاده ترانزیت توجه شورا شهرداری هستش

۰۱/۱۱/۳ ۱۸:۰۰

حق مردم بی تفاوت چز این نیست

۰۱/۱۱/۳ ۱۶:۳۰

خداوند روح ... را رحمت کند که این جاده را اون زمان ساخت وگرنه میانه الان مثل یه دهی بود بدون جاده بعد از انقلاب یه وجب اتوبان در این شهر ساخته نشده

۰۱/۱۱/۳ ۰۸:۴۰

سلام و صلوات بر محمد و ال محمد و بعد شگواییه خوب و منطقی و بحای از سوی اقای دکتر جعفر زاده مطرح گردیده که جای تشکر دارد و اما اشکاللات این متن یاداوری گردد که اقای امینی رییس شورا دیگر نیستند دومین اشکال اینکه جاده بین شهری جزه وظیفه شهرداریها و شورای اسلامی شهر نبوده و نیست و در اخر تقاضا از اقای جعفر زاده عزیز اینکه بیشتر در این زمینه ها مطالعه داشته باشند که جه چیزهای به چه کسانی ربط داره و مربوط موفق باشید و پایدار

۰۱/۱۱/۳ ۰۸:۳۳

سلام نمایندگان محترم دقیقا کجایید؟؟؟؟؟؟؟؟

۰۱/۱۱/۳ ۰۲:۱۹

کجای دنیا تو جاده دست انداز میذارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟حتی تو ایران کدوم جاده دست انداز تو جاده دارد ؟؟؟ یک مورد مثال بزنید لطفا

۰۱/۱۱/۳ ۰۱:۰۱

گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من
آنچه البته به جائی نرسد فریاد
هر که یغما شنود ناله‌ی گرمم گوید
آهن سرد چه کوبی دلش از فولاد است

۰۱/۱۱/۲ ۲۳:۴۵

ضعیف ترین فرماندار تاریخ میانه
نماینده محترم باید پاسخگو باشد

اخبار روز