کد خبر: ۱۲۶۱۵۱
۲۸۹ بازدید
۳ دیدگاه (۲ تایید شده)

کشف مواد مخدر در بسته های پستی تیپاکس میانه

۱۴۰۱/۱۱/۳
۱۰:۲۴

‍ ‍

فرمانده انتظامی شهرستان میانه از کشف نزدیک به 6 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و ناکامی قاچاقچی مواد مخدر برای ارسال محموله مواد از طریق بسته های پستی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدتقی سلطانی" در تشریح این خبر گفت: در پی کسب اطلاع از تلاش یک سوداگر مرگ جهت انتقال مقادیری مواد مخدر از طریق مرسوله پستی، موضوع به دلیل حساسیت در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: ماموران با حضور در شعبه تیپاکس و بررسی دو بسته پستی مشکوک موفق به کشف 350 گرم تریاک شدند که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه با بیان اینکه در ادامه ماموران با اشراف اطلاعاتی نسبت به شناسایی قاچاقچی مواد و بازرسی از منزل وی اقدام کردند افزود: در بازرسی از منزل قاچاقچی مذکور نیز مقدار 5 کیلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع تریاک به همراه 10 گرم سوخته و تعدادی آلات استعمال مواد مخدر کشف و متهم نیز دستگیر شده و به مراجع قضائی تحویل شد.

این مقام انتظامی در پایان تاکید کرد:برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد و شهروندان در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعا از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.
 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱۱/۶ ۱۵:۳۹

یحتمل منتظر عملیات تخصصی و فنی و مهندسی برای غافلگیری انها در مخفیگاهشان هستند. خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها عملیات ضربتی شان را برای قلع وقم شروع کردند .

۰۱/۱۱/۵ ۱۲:۲۷

جلل خالق چطور در داخل بسته های تیپاکس مواد را کشف میکنند ولی در کنار خیابانها بطور علنی مخصوصا کنار خیابانهای اندیشه و همچنین داخل کانالهای موجود در منطقه هم جاساز میکنند ، هم مصرف میکنند هم توزیع میکنند هم میفروشند پش چطور اینها کشف نمیشوند !!!!!!!!!!

اخبار روز