کد خبر: ۱۲۶۱۵۵
۲۱۹ بازدید
۴ دیدگاه (۳ تایید شده)

دستگیری سارقان با 13 فقره کشف در "میانه"

۱۴۰۱/۱۱/۳
۱۴:۰۷سرهنگ "محمدتقی سلطانی" با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت در سطح شهرستان به دلیل حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه با بیان اینکه ماموران پلیس با انجام اقدامات فنی و تخصصی 4 سارق را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند، افزود: متهمان در بازجویی های فنی بعمل آمده مجموعا به 13 فقره سرقت از اماکن خصوصی، خانه باغ و داخل خودرو اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه در پایان با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی، تحویل مقامات قضایی شدند، از مردم خواست هرگونه موارد مشکوک را به سامانه 110 اطلاع دهند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱۱/۵ ۲۱:۳۸

مگر بابک زنجانی را گرفتند چه شد که خاوری را هم بگیرند ؟؟؟ فکرنان کن که خربزه آب است برادر ، دهقان مصیبت زده را خواب گرفته

۰۱/۱۱/۳ ۲۰:۱۶

ایکاش خاوریم میگرفتن . اولمیخ اووو گونییی گورخ

۰۱/۱۱/۳ ۱۶:۲۸

متاسفم برای شهرمون یه شهر کوچک اینقدر دزد باشه هر روز دزد میگیرن بعضی‌ها هم میگن خوب ناچاره آخه اینا از روی ناچاری دزدی نمبکنن اکثرا معتاد برای تهیه موادشون دزدی آخه چرا جوانان ما اینطوری باز خانوده ها تو تربیت بچه هاشون مقصرن راه اشتباهی میرن که دیگه نمیتونن دربیان

اخبار روز