کد خبر: ۱۲۶۲۹۲
۲۹۳۷ بازدید
۷۳ دیدگاه (۶۳ تایید شده)

امام جمعه میانه:

تمام نمایندگان مجلس رشوه گیر ایران خودرو هستند

۱۴۰۱/۱۱/۷
۱۵:۳۱

حجه الاسلام والمسلمین محمدی، امام جمعه شهرستان میانه در تازه ترین سخنان خود با انتقاد از قوه قضائیه و مجلس شورای اسلامی، این دو را محکوم به ضعف در عملکرد کرد. 

به گزارش صدای میانه ، حجه الاسلام والمسلمین محمدی گفت: نمایندگان مجلس همه شان از دم، تا پایشان به مجلس می رسد، وارد معامله با ایران خودرو شده و خودروی خودشان را می گیرند و دیگری کاری با هیچ چیز ندارد. من اعلام می کنم که این کار، رشوه است و حاضرم در هر دادگاهی پاسخگوی این ادعا باشم. نمایندگان مجلس از ایرانخودرو رشوه گرفتند. به محض اینکه معامله شان را با ایران خودرو انجام دادند و رشوه شان را گرفتند، دیگر کاری با هیچ چیز ندارند. همین می شود که خودروساز یک پراید را به بهای 300 میلیون تومان به این مردم تحمیل می کند. چنین نماینده ای چطور می تواند مطالبه گر باشد و از حقوق ملت دفاع کند؟

امام جمعه میانه همچنین با انتقاد از قوه قضائیه و قوانین ضعیف آن گفت: قوه قضائیه و مجلس وارد چنان بازی ی شده اند که وقتی یک زن پس از سالها زندگی مشترک و جدایی، وقتی حق خود را می خواهد بلافاصله شوهرش تمام اموال خود را به نام مادرش یا خواهرش می کند و دست همسرش از اموال کوتاه می ماند و قوه قضائیه آن جُربزه را ندارد که گوش این شوهر یا خرخره اداره ثبت را بگیرد که چرا این کار صوری را انجام داده ای؟ علیرغم اینکه سازمان ثبت زیرمجموعه خود قوه قضائیه است.

این قوانین هرگز درد مردم را دوا نکرده است و باید اصلاح شود. قوانین باید اصلاح شوند. این قوانین متعلق به سالهای 43 و 44 نمی تواند مشکل کارگر یا کارفرما را حل کند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱۱/۲۲ ۰۸:۲۶

برادر متاسفانه شما هم روش معاویه را در پیش گرفته اید . اگر دین ندارید لااقل آزاد مرد باشید . خود شما می توانید از شرکت ایران خودرو به صورت قسطی دنا پلاس بگیرید ؟ این رانت و امتیاز ویژه نیست پس چیست ؟ چرا قصد توجیه مساله را دارید ؟ همین نماینده شما در این ۳ سال حتی یکبار هم به سیاست های ایران خودرو اعتراض نکرده چرا ؟ چون تطمیع شده ؟ لطفا با این اراجیف اصل موضوع را توجیه نکنید .

۰۱/۱۱/۲۰ ۱۶:۴۳

نمایندگان در تهران هرکجا بروند مجلس در اختیارشان خودرو می گذارد و برای نمایندگان هزینه ای ندارد.

اگر نمایندگان شهرستان میانه هر هفته از تهران برای سرکشی به حوزه انتخابیه خود یعنی شهرستان میانه با قطار نگین بیاند کرایه رفت و برگشت هر هفته 1853000 ریال که در ماه 7412000 ریال می شود.

در شهرستان هم به دورترین روستاها بخواهند بروند.رفت و برگشت آن بیشتر از 500 هزار تومان نمی شود که اگر هر هفته بخواهند بروند ماهیانه 2 میلیون تومان می شود.

برای سرکشی به پروژه ها هم ادارات خود ماشین دارند با خودروهای دولتی می توانند بروند نیازی به خودرو عمومی ندارند که کرایه بدهند.

اگر یک حساب سر انگشتی کنیم هزینه ایاب و ذهاب نمایندگان شهرستان میانه چیزی در حدود 2 میلیون 800 هزار تومان می شود. که نصف اقساط خودرو دنا پلاست هم نمی باشد. حالا حقوق و مزایا راننده و استهلاک، بنزین و ... بماند. 

آیا اقدام نمایندگان در تحویل خودرو باعث حیف نمودن بیت المال نمی شود؟

در آخر: نمایندگان مجلس در اولین جلسه مجلس شورای اسلامی طبق ماده 67 اصل قانونی اساسی، «در برابر قرآن مجید به خدای متعال سوگند یاد می‌کنند و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد می‌کنند که پاسدار حریم اسلام و نگهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی ملت ایران و مبانی جمهوری اسلامی باشند. همچنین ودیعه‌ای که ملت به آنها سپرده به عنوان امینی عادل پاسداری کنند، و در انجام وظایف وکالت، ‌امانت و تقوا را رعایت نمایند و همواره به استقلال و اعتلای کشور و حفظ حقوق ملت و خدمت به مردم پایبند باشند، از قانون اساسی اطاعت کنند و در گفته‌ها و نوشته‌ها و اظهار نظرها استقلال کشور و آزادی مردم و تامین مصالح آنان را مدنظر داشته باشند» 

۰۱/۱۱/۱۹ ۲۲:۵۸

این دو نماینده تا دیروز تبلیغات میکردن که معاون وزیر صمت آمده میانه و کلی امتیاز داده
حالا امروز معلوم شد که هر دو دروغ میگفتن و هدف معاون وزیر از سفر به میانه، خصوصی سازی فولاد بوده
این نماینده ها از دروغ گویی باکی ندارند

۰۱/۱۱/۱۶ ۰۸:۲۲

خداییش اینا نمایندگان مجلس هستند که از منافع مردم حمایت کنند چرا تو این چندماهه که قیمت خودرو روزانه نه ساعتی داره بالا میره چیزی نمیگن؟ چطور میتونن خودشون رو مثل مردم کنند مگه برا مردم قسطی دنا پلاس میدن که دارن به نمایندگان میدن؟ واقعا ما مردم همه از نمایندگان سوال داریم این سکوت بخاطر چیست؟یا رشوه میگیرید یا نمیتوانید حقوق مردم را بگیرید در هر صورت شرمنده مردم هستید و جایگاهی که ایستاده اید را باید بازنگری کنید.

۰۱/۱۱/۱۳ ۱۳:۲۲

درمهریه اگرثابت شود شوهر داراییهایش را به خاطر فرار از دِین بنام دیگری کرده قاضی می تواند آن داراییها را پس بگیرد

۰۱/۱۱/۱۲ ۱۴:۳۹

من چه کاره ام انصاف داشته باشم، انصاف را باید کسی داشته باشد که به کسی که سر دخترش را بریده هشت نه سال حبس میدهد و کسی که سطل آشغال آتش زده را اعدام می کند.

۰۱/۱۱/۱۱ ۰۰:۵۶

کاش از این سخنران گهرمند سوال میکردید باغ و بوقلمون رو چه کار با امام. جمعه زمین منابع طبیعی و برق و گاز و اب از کجا اومده و دیگر سخنان گهرمند که باید از ایشان سوال شود

۰۱/۱۱/۱۱ ۰۰:۵۰

متاسفانه آقای محمدی از روی نا آگاهی و عدم اطلاع این فرمایشات رو فرمودن
اول اینکه همه نمایندگان دنا تحویل نگرفتن که یکی از نمایندگان میانه هم جزو انهاست

دوم اینکه نمایندگان مستقیم از ایرانخودرو ماشین نگرفتند
سوم اینکه دنا پلاس تحویلی به نمایندگان هدیه نیست و بصورت اسقاطی از مجلس گرفتن
و در آخر اینکه شمایی هم که از ایشان تمجید میکنید هم از روی کم اطلاعی و نا آگاهی شماست و تمجید شما یعنی اینکه این اطلاعات غلط رو امسال شما به ایشان قالب کردند پس جمع ناآگاهان در یک جا جمع هستند
التماس تحقیق و تفکر

۰۱/۱۱/۱۰ ۱۳:۴۳

این حرف ها را خیلی ها میزنن و کسی هم اعدام نمیشه
اونی که اعدام میشه و محارب هست ، اونیه که چاقو برداشته جوون مردم رو کشته یا تو قتل شراکت داشته یا گردنکشی کرده و مردم رو تر شونده و از این قبایل
انصاف داشته باشیم

۰۱/۱۱/۱۰ ۱۱:۲۴

....دنا پلاس مجانی برای خودشان گشنگی و فقر و فلاکت برای مردم . درود بر شرف انسان های آزاده ای چون آقای محمدی که سخن حق را فریاد زدند .

۰۱/۱۱/۱۰ ۱۰:۲۵

طبق اخبار آقای حسینی واکنش تندی به اظهارات امام داشته اند
ولی جناب آقای اسماعیلی و حسینی، به مصوبه مولد سازی چرا واکنش نشان ندادین؟
اهمیتش کمتر از سخنان امام جمعه بود؟

۰۱/۱۱/۱۰ ۱۰:۰۸

چون همه نمایندگان مجلس ماشین از ایران خودرو گرفته اند جرات مخالفت با ایران خودرو ندارند و این به منزله رشوه حساب میشود.

۰۱/۱۱/۱۰ ۰۸:۳۳

پس در قضیه استیضاح وزار در مجلس ، نمایندگان محترم چرا امضاهای خود را پس گرفته و از استیضاح منصرف می شوند؟

۰۱/۱۱/۱۰ ۰۸:۲۴

اي كاش هيات رييسه مجلس براي تنوير افكار عمومي در كشور ، ليست نمايندگاني كه در مجلس يازدهم از بين 290 نفر نماينده ، حاضر به گرفتن خودرو دناپلاس نشدند و انصراف دادند اعلام نمايد. البته اين موضوع در خبرها سه سال پيش پس از انتخابات جنجالي شد و دكتر احمد توكلي هم انتقاد تندي كردند كه نبايد به نمايندگان مجلس خودرو لوكس واگذار شود ولي عده اي از نمايندگان استدلال كردند براي سركشي و بازديد از حوزه انتخابيه خود نياز دارند و تعداد كمي از نمايندگان نيز گفتند ما از خودروي شخصي استفاده مي كنيم و خوردو نگرفتند.

۰۱/۱۱/۱۰ ۰۸:۰۶

نیروی فعال ومتخصص جایگزین شود

۰۱/۱۱/۹ ۲۳:۲۱

امتیاز تحویل ماشین مجانی به نمایندگان که بعد از رای آوردن و ورود به مجلس همیشه میدهند باید لغو شود . این رویه غلط که در هر دوره خودرو رایگان به نمایندگان مجلس می‌دهند کار درستی نیست و این مجوز یا قانون باید باطل شود .

۰۱/۱۱/۹ ۲۲:۴۷

سخن حق و حقیقتی فرمودید جناب محمدی عزیز . به وجودتان افتخار می کنیم . نمایندگان رشوه گیر ایران خودرو فقط به فکر جیب و مقام و موقعیت خود هستند و فراموش کردند مردم را

۰۱/۱۱/۹ ۲۱:۵۵

امام جمعه به معاونت فرمانداری هم سر بزنید نیاز نیست در سطح کلان باشید

۰۱/۱۱/۹ ۲۱:۴۸

خدا با حق است
من بعنوان یک همشهری از این سخن گهرمند ایشان لذت بردم
وای بر فاسدان و رانت خواران که مملکت را به این روز انداختن
کاش همه ائمه جمعه حمایت کنند.

۰۱/۱۱/۹ ۲۰:۴۵

اقای امام جمعه عزیز به معاونت ...(نام محفوظ) رسیدگی بکنید. بقیه اش خدا کریم هست. همه چیز دستتون می اید

۰۱/۱۱/۹ ۲۰:۱۹

خوب فکر کنید اینها نمایندگان. دلسوزان مردم در مجلس هستند پس چرا با پراید سیصد میلیون و افزایش هرروزه خودرو اعتراض ندارند و ساکت شدند

۰۱/۱۱/۹ ۲۰:۱۶

ديگ به ديگ ميگه روت سياهه

۰۱/۱۱/۹ ۱۸:۲۳

احسنت به شجاعت

۰۱/۱۱/۹ ۱۸:۰۴

نه عزیز خودرو نمایندگان را میدهند ولی به امام جمعه ها نمیدن .

۰۱/۱۱/۹ ۱۷:۲۲

البته امام جمعه گفته اند رشوه گیرهستند ، نه اینکه رشوه گرفته اند ، یعنی اگرایران خودرو به اینها ماشین بدهد اینها باکمال میل قبول کرده و دریافت میکنند

۰۱/۱۱/۹ ۰۹:۴۳

حاج آقا ...چکاره هست دفتر امام جمعه کارمند فولاد...- دفتر امام جمعه مسول خیرین نیکوکار انصافا این همه نفوذ لازم هست وبقیه مشاغل دیگر.. عضو موسسه//

۰۱/۱۱/۹ ۰۸:۵۵

حالا همین حرف ها رو ما می زدیم همین قوه قضائیه که از نظر ایشان جربزه ندارد به جرم تبلیغ علیه نظام و محاربه آویزانمان می کرد.

۰۱/۱۱/۹ ۰۷:۴۶

مطالبه گر مردم در عمل باشید نه پشت تریبون!

۰۱/۱۱/۹ ۰۷:۴۵

بله در ست فرمودید جناب سعیدی،رطب خورده کی منع رطب کند. نه تنها مطلب طرفداران حسینی بلکه در خواست کل مردم شهرستان هست.
اگر راست می فرماید این شخص آستین بالا زده به جای فریاد پشت تریبون از شنبه تا پنج شنبه برای کمک به مردم خوی که هم داستانی خودش هستن حرکت جهادی نه نمایش کند ببینیم مثل یک امدادگر هلال احمر این آقای ایثارگر میتونه یک شب گرسنه اون سرما رو در حال کمک به مردم تحمل کنه.

۰۱/۱۱/۹ ۰۷:۴۱

نرسیده به سد ایدوغموش بالاتر از روستای قره بلاغ محلی بکر غصب شده شامل استخر ،کفکش، محل مرغ وخروس، بوقلمون. وزنبور. محل استراحتگاه آقایان با فکر اقتصادی.

۰۱/۱۱/۹ ۰۰:۰۷

با حرف زدن های الکی چیزی درست نمیشه
همه میدونن ایران‌خودرو و سایپا با تولیدات بی کیفیت شوند چقدر در حق مردم ظلم کردن
وان هم بخاطر انحصار موجود در صنعت خودروسازی هست.. وگرنه کسی برای پراید پول نمیداد
ولی
عامل این انحصار بجز نماینده های مجلس هستند؟؟
نماینده ها از جمله حسینی بجای انتقاد ، باید عمل کنه و انحصار خودرو رو از بین ببرند
علت اینکه این کار رو نمیکنن ، همونی هست که امام جمعه محترم بیان کردند

۰۱/۱۱/۸ ۲۲:۵۱

درود به امام جمعه شجاع ، واقعا اگر امکانات و مزایایی که به نمایندگان مجلس می‌دهند از جمله ( ماشین مجانی ، خانه مجانی در تهران بمدت چهار سال و حقوق آنچنانی ) قطع شود و به نمایندگان تعلق نگیرد شاید کسی کاندیدا نشود و برای تبلیغات هزینه نکند و بخاطر رای آوردن برای مجلس ، حاضر نباشد دیگران را تخریب کند .

۰۱/۱۱/۸ ۲۲:۳۸

امام جمعه محترم مطالب خوبی را اشاره کرده اند و در این شرايط اقتصادی مردم ، واگذاری خودرو رایگان به نمایندگان مجلس در هر دوره که از قدیم رایج بوده باید لغو شود .

۰۱/۱۱/۸ ۱۸:۴۸

زیاد مطلبتون را نخوندم ولی اونطور که من شنیده ام ایران هرچندسال یک خودرو در اختیار نمایندگان و امامان جمعه های کشور قرار میداده ولی لان اطلاع نداریم شاید اونا در اعطای خودرو رایگان پارتی بازی میکنند

۰۱/۱۱/۸ ۱۶:۱۴

البته این تهمت‌زنی آقای امام جمعه به سمت کل مجلس و نمایندگان هست نه نماینده‌ای خاص، و این مطالب و پرسش‌هایی که شما مطرح کردید در خصوص فعالیت‌های اقتصادی امام جمعه و اطرافیانش ، پرسش طرفداران جناب آقای حسینی هم هست. و باید تاکید کنیم شخصی که در موضع اتهام است و شائبه های زیادی در پیرامون او و عملکردش وجود دارد، نمی‌تواند پرچمدار مبارزه با رانت و رشوه‌خواری باشد.

۰۱/۱۱/۸ ۱۵:۳۱

دوست عزیز اشاره بنده فقط به استخدامهای فولاد نبود بلکه کارت‌های هدیه که به اسم کمک به محرومان از فولاد گرفته میشود ولی بدست محرومان نمیرسد

۰۱/۱۱/۸ ۱۴:۵۷

سلام
همشهری عزیز
در صورت امکان در مورد ایدوغموش بیشتر توضیح بفرمایید موضوع چیست ممنون

۰۱/۱۱/۸ ۱۴:۵۳

سلام
میانه
امام زاده اسماعیل
روز جمعه نماز جمعه امام جمعه محترم

۰۱/۱۱/۸ ۱۴:۳۲

شما تشریف بیاورید میانه آدرس را پیدا میکنید نگران آدرس نباشید

۰۱/۱۱/۸ ۱۴:۳۰

علیرغم اینکه فرمایشتان مورد تایید است ولی حالا دیگراین فرمایشات شما آنچنان خریداری نخواهدداشت و کارساز نخواهد بود چون اعتماد مردم رادراین چهل سال خدشه دار کرده و ازبین بردید

۰۱/۱۱/۸ ۱۴:۰۳

قضیه استخدامی فولاد ... برادر مسول دفتر آقای ... چرا پیگیری نمیکنند بازرسان

۰۱/۱۱/۸ ۱۳:۵۷

ماشالله دفترامام جمعه متصل به ادارات قویتر ظاهر میشوند

۰۱/۱۱/۸ ۱۳:۴۴

شجاعت وصلابت امام جمعه محترم ستودنی است
خدا قوت مرد استقامت و ایثارگر

۰۱/۱۱/۸ ۱۳:۳۲

باسلام
لطفا درخصوص معاونت عمرانی فرمانداری شهرستان میانه هم اقدامی گردد.
باتشکر

۰۱/۱۱/۸ ۱۳:۱۲

رطب خورده،کی منع رطب کند

۰۱/۱۱/۸ ۰۹:۴۰

آقای امام جمعه محترم همان دفتر جنابعالی اشخاصی هستند که با ورود وخروج در بیت ودفتر جنابعالی ابزار قدرت و اعمال نفوذ را در ادارات بیشتر کردند ودر صف اول نماز جمعه هستند

۰۱/۱۱/۸ ۰۹:۳۸

احتمالا اقوام جنابعالی فولاد جذب شدند ا؟قای....

۰۱/۱۱/۸ ۰۹:۳۶

واقعاحقیقت مطلب را ادا فرمودید

۰۱/۱۱/۸ ۰۷:۵۲

از این بعد باید منتظر سنگ اندازی نمایندگان باشید

۰۱/۱۱/۸ ۰۳:۵۳

سلام من از تبریز مزاحم شدم ، در خصوص ایرانخودرو و کارهاش خیلی زجر کشیدم ، مخترع بین المللی هستم ‌و این موارد رو از نزدیک تجربه کردم ، آدرس دفتر امام جمعه میانه کجاست که من یه روز بیام از نزدیک توضیح بدم؟

۰۱/۱۱/۸ ۰۱:۰۶

دمت گرم واقعا مردی.

۰۱/۱۱/۷ ۲۳:۰۵

تا جایی که بنده به یا دارم در این یک سال ونیم آقای حسینی ۳ مورد در خطاب به وزیر صنعت لفظ مافیای خودرو را به کار برده اند، اگه خودرویی گرفته بودن افشاگری و آبروریزی میشد وبه این جرات نمی توانست صحبت کند. لطفا توضیح داده شود: ۱.چرا حضور مردم در نماز جماعت و جمعه کمرنگ است؟ ۲. چرا وقتی منبر شروع می شود مردم جلسه ختم را ترک می کنند؟ ۳. چرا در بعضی از مساجد شهرستان و بخش ها و روستا عالم نیست؟ ۳.چرا در محلی بکر نزدیک سد ایدوغموش جایی را غصب کرده وکار اقتصادی می کنند بوقلمون و مرغ نگهداری میکنند(مگر حضرت آقا نگفتن امام جمعه ها کار اقتصادی نکنند؟) ۴. حتی حوزه ساختن هم برخلاف امر حضرت آقاست که کار اقتصادی است یا مغازه وکبابی ومیوه فروشی‌. ۵. در کدام نماز جمعه بین الصلاتین پول به اسم فقرا جمع میکنن آنهم با کارت خوان؟ ۶.چطور تعدادی با رانت و پارتی در فولاد مشغول به کار شده اند؟

۰۱/۱۱/۷ ۲۲:۳۹

یعنی واقعا کسی هست که به فساد نمایندگان شک داشته باشه؟
همه میدونن هر جایی که فسادی هست از جمله ایران خودرو و سایپا ، همیشه پای یک یا چند نماینده در میان هست
اگرچه بندرت نماینده های واقعا پاک مثل ‌‌فرمند هم پیدا می شوند که نه رشوه مالی قبول میکردند و نه وعده های عزل و نصب
با تشکر از امام جمعه محترم که با شهامت این مطلب رو بیان کردند
اگرچه عده ای بدنبال جوسازی علیه ایشان هستند

۰۱/۱۱/۷ ۱۹:۳۵

سلام
ضمن تشکر
از مدیریت محترم صدای میانه
در صورت صلاحدید پیامهای من که برای صدای میانه گذاشتم بگذارید

۰۱/۱۱/۷ ۱۸:۵۶

من تعظیم میکنم به شجاعت شما امام جمعه محترم واقعا حرف حق گفتین،همه ادارات فاسد شدن همه جا رشوه داد و بیدا میکنه ۹۰درصد کارشناسان رسمی رشوه اونم فقط سکه میگیرن و هزاران درد دیگه اینهمه ظلم .ظلم ظلم ظلم .پس برف و باران نمیاد

۰۱/۱۱/۷ ۱۸:۳۴

حرف حق رو گفته ولی کی حل میشه خدا داند

۰۱/۱۱/۷ ۱۸:۲۰

سلام مردم باید تکلیف خودشان را بدانند . اقای امام جمعه فردا نیایید بگویید تکذیب می کنم من نگفتم . حرفهایم تقطیع شده .انشالله سر حرفتان بیاستید.

۰۱/۱۱/۷ ۱۷:۵۲

تو چرا از آب گل‌آلود ماهی میگیری!؟ مگر حرف امام‌جمعه ، حجت است؟؟

هیچ آدم... با ایمانی ، کل یک مجموعه را متهم نمی‌کند! تهمت رشوه‌خواری به نمایندگان آنهم همه نمایندگان مجلس، قطعا یک اشتباه بزرگ و غیر قابل اثبات است و فقط خوشایند اشخاص بدخواه ، مغرض و رقیب‌ستیز می‌باشد که در رویای تخریب مجلس و نمایندگان فعلی و راهیابی به صندلی سبز با هر شیوه و به هر قیمتی هستند!!

اکثر نمایندگان مجلس علنا از دو خودروساز دولتی(ایران‌خودرو و سایپا) انتقاد میکنند، حتی بعضی از آنها مثل نماینده شهر خودمان، در روز استیضاح وزیر صنعت معدن و تجارت در صحن مجلس و در حضور معاون اول رئیس‌جمهور، لفظ "مافیای خودروسازی" را بکار برد و گفت: ... وزیر صمت نه تنها با مافیای خودروسازی مبارزه نکرد بلکه در شکم آنها هضم شد...

واقعا تعداد قابل توجهی از نمایندگان در صف اول مبارزه با مافیای خودروسازی هستند و انتقادات صریح و عریانی را مطرح می‌کنند.

یک فرد ... می‌داند که اگر نماینده‌ای از این دو خودروساز رشوه گرفته باشد، عمراً نمیتواند چنین حرفی بزند و چنین مبارزه‌ای بکند! چون فوری افشاگری می‌کنند و آبرویش را میبرند! *افلا تعقلون...*

۰۱/۱۱/۷ ۱۶:۴۸

سلام
کاش هیئت ریسه مجلس شورای اسلامی یا رئیس
محترم مجلس جواب قانع کننده وشفافی را برای امام جمعه محترم میانه وتنویر افکار عمومی مردم ایران ومیانه بدهند اگر رشوه گرفته اند جواب بدهند اگر نگرفته اند اعلام بفرمایند متشکرم

۰۱/۱۱/۷ ۱۶:۴۳

سلام
خدا را شکر نماینده شجاع میانه جناب حسینی
بجای گرفتن ماشین جز نمایندگانی بود که وزیر صنایع را استیضاح کرد واولین سخنران مجلس بود وهمیشه هم برای مقابله با فساد وگرونی جز اولین سخنران وبیشترین تذکر را داده اند به عنوان یک شهروند جا داشت امام جمعه محترم با سند ومدرک ونام نماینده حرف میزد وبا شجاعت اسم میاورود کلی کویی درست نیست
مثلا اقای حسینی ۴۸ ساعت پیش در مورد افزایش گاز تذکر دادن امروز رئیس جمهور ۷۰ درصد تخفیف برای همه دادند
در مورد نوشته یکی از کاربران محترم که نوشتن که انشالله امام جمعه محترم کاری با استخدامی در فولاد نداشته کاش اگر موردی بود اعلام میکردند چون مطالبه گری از مسئولین اگر حق باشد ایرادی ندارد موفق وپیروز باشید
از صدای میانه بابت انتشار مطالب تشکر میکنم

۰۱/۱۱/۷ ۱۶:۲۹

تمام نمایندگان؟یعنی برای شما اثبات شده همه شان رشوه گرفته؟راه کار پیشنهادی شما چیست؟حداقل برای حل مشکلات جوانان شهر،کار،فولاد،استخدام ادارات،...پارتی بازی

با دادن ماشین به نیازمند واقعی میتوان تمام مشکلاتش را حل کرد

۰۱/۱۱/۷ ۱۶:۰۹

یاشاسن امام جمعه ، نماینده مردم را میخواهد چکار اصلا مردم کیلویی چنده ؟ مردم وقتی برایش ارزش داشتند که رای بدهند دیگه رای را گرفته وارد مدینه فاضله اش شده و بقول امام جمعه ماشینش را گرفته ، حقوق نجومیش را میگیرد رانت ها را هم میگیرد
هفت پشت خودشو بسته برای بار دوم اگه اومد و رای گرفت فبها و اگه نگرفت بدرک . میره حداقلش پایتخت نشین میشود و حالشو میبرد .

۰۱/۱۱/۷ ۱۶:۰۸

جناب ایمام جومه دوز بویوروسان حاقلیسان ایشاللا کی سن فولادینان هچ خیرشرون یوخدو

اخبار روز