کد خبر: ۱۲۶۴۲۷
۱۰۱۷ بازدید
۲۸ دیدگاه (۲۰ تایید شده)

واکنش مصری و اسماعیلی در نطق میان دستور خود به صحبت های اخیر امام جمعه میانه

۱۴۰۱/۱۱/۱۰
۱۴:۳۹


مهدی اسماعیلی در نطق میان دستور

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مهدی اسماعیلی در نشست علنی امروز (دوشنبه 10 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: متاسفانه یکی از امامان جمعه شهرستان های آذربایجان شرقی در اتهامی ناروا و سخنانی نسنجیده و از روی ناآگاهی، تمام نمایندگان مجلس را از دم رشوه بگیر ایران خودرو اعلام کرده است! که قطعاً اینگونه کلی گویی بدون ارائه مدرک و تسرّی یک منکر الهی به جمیع نمایندگان که تعداد قابل توجهی از آنها روحانیون، جانبازان و فرزندان شهدا هستند، هیچگونه وجاهت شرعی و عقلی ندارد و از هیچ شخصی پذیرفتنی نیست، چه برسد از شخصی در کسوت امام جماعت.

نماینده مردم میانه در مجلس یازدهم ادامه داد: اگرچه بسیارند علمای ربانی که در سنگر امامت جمعه و جماعات با اخلاص و ایثار، مبین و مبلغ دین بوده و مدافع آرمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند و به یقین حساب آنها جداست، اما از این تریبون به ایشان توصیه می کنم که استغفار کرده و از امت شهیدپرور ایران و نمایندگان مجلس عذرخواهی کنند.

بنابر این گزارش عبدالرضا مصری که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: ما از رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه تقاضای رسیدگی به این موضوع را داریم. البته بعد از رسیدگی شورا، ما نیز جلسه مشترکی با ریاست شورای ائمه جمعه و نمایندگان محترم منتقد خواهیم داشت و ان شالله به این امر رسیدگی می شود.
 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱۱/۱۳ ۲۳:۵۰

با مسائل دیگر کاری ندارم ولی اصلاح بفرمایید..نماینده ولی فقیه فقط در مراکز استان ها هستند در بقیه شهرستان ها فقط با عنوان امام جمعه هستند

۰۱/۱۱/۱۲ ۱۰:۴۴

اولاً امام جمعه نماینده ولی فقیه است وحرف یک ملت را زده این نمایندگان مجلس با قول دادن الکی رای جمع میکنند.

۰۱/۱۱/۱۱ ۲۳:۴۵

قای اسماعیلی لطفا جهت رفع پاره ای از شبهات و تنویر افکار عمومی به سوالات مردم پاسخ دهید .

۰۱/۱۱/۱۱ ۲۳:۱۳

ایکاش به مشکلات اساسی و مهمتر دیگه ای هم که این ملت گرفتار شده دارند یه دو سه سطری مینوشت و از روش میخوند.
هنوز امضای این شخص برای اعدام جوانان این مرزوبوم از یاد نرفته و نمیره

۰۱/۱۱/۱۱ ۲۱:۰۴

انصافا عملکرد فرماندار محترم قبلی با فرماندار کنونی قابل مقایسه نیست .

۰۱/۱۱/۱۱ ۱۵:۱۷

به شما دو عزیز نماینده که از منتخبین این شهر هستید می گویم در رسانه به دنبال مظلومیت و نمایش مظلومیت خود نباشید به دنبال مشکلات مردم باشید که دعای مردم را برای شما دارد و محبوبیت ،در انتخابات سال بعد حداقل جایی باشد برای شما اگر کمی برای حقوق مردم بجنگید 

۰۱/۱۱/۱۰ ۲۲:۴۰

امام نفسش حقه ، بی سند و مدرک نمیزنه ...

۰۱/۱۱/۱۰ ۲۲:۳۵

سلام دوست عزیز
فرمایشات شما صحیح!
ولی یه سئوال از تون داشتم.
این بحث و سوالی که دو سه روزه فضای مجازی شهروعرصه اظهار نظرات متفاوت کرده سئوال مناسب و ادعای بجاییه در صورتی که از طرف اهلش صادر بشه نه از جانب شخصی که خودش به عنوان یک مقام مسئول باید پاسخگوی عملکردش به خصوص در زمینه مالی و اقتصادی باشه.
تایید میفرمایید؟

۰۱/۱۱/۱۰ ۲۰:۳۹

عزیز جان این رورزها اسم انرا گذاشته اند شیرینی که الان دیگه کاملا جا افتاده و حرمت و قباحت خودر را از دست داده و تبدیل به یک امر عادی شده ودر اکثر ادارات مرسوم شده است تا شیرینی را نگیرند هزار و یک اشکال تراشی میکنند .

۰۱/۱۱/۱۰ ۲۰:۰۸

شکایت لازم نیست این نطق ها از شکایت برنده تر و گیرا تره و قطعا مردم میانه اثر این را لمس خواهند کرد
اندکی صبر سحر نزدیک است

۰۱/۱۱/۱۰ ۱۸:۴۷

به نظر من باید مجلس شورای اسلامی از ایشون شکایت کنه رسما

۰۱/۱۱/۱۰ ۱۸:۴۶

آقای فرهنگی شما همیشه حامی جریان فرماندار سابق بودید و از روی تعصب کامنت میزارید

۰۱/۱۱/۱۰ ۱۸:۴۳

در صورت شکایت مجلس شورای اسلامی از عبدالله محمدی امام جمعه ایشان باید در دادگاه حاضر شده و حرف خود را ثابت کنند اگر نتوانند ثابت کنند دچار جرم شده اند

۰۱/۱۱/۱۰ ۱۸:۲۱

سلام
جناب اسماعیلی هم با شجاعت ودرایت تذکر خوبی دادند وجای تشکر دارد
ولی در مورد سوال جناب فرهنگی هم اگر خود یا روابط عمومی دفتر جناب اسماعیلی روشنگری بفرمایند شکر میکنم
ودر مورد زمینهای ایدوغموش هم بهتر است دفتر حاج اق روشنگری بفرمایند وبنظر من شهروند داشتن زمین جرم نیست یکبار توضیح کامل بدهند انشالله این سوال در فضای مجازی تمام شود ممنون موفق وپیروز باشید
ممنون از صدای رسای میانه

۰۱/۱۱/۱۰ ۱۶:۳۴

میدانند که اگر شکایت بکنند امام جمعه باسند دردادگاه حاضر خواهد شد ، من خاطرم هست یکزمانی ایران خودرو خودش اعلام کرد که به نمایندگان یکدستگاه ماشین میدهیم ، ولی دقیقا خاطرم نیست چه تاریخی بود

۰۱/۱۱/۱۰ ۱۶:۳۰

جناب آقای اسماعیلی فرمودید کلی گویی و تسری یک منکر الهی به جمیع نمایندگان که تعداد قابل توجهی از آنها از روحانیون ، جانبازان و ... هستند وجاهت شرعی و قانونی ندارد . واقعا سخن درستی است . سوال من اینجاست: 

۱. شما نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی هستید . آیا بعد از ورود به مجلس از شرکت ایران خودرو دنا پلاس گرفته اید یا نه ؟

۲. اگر دنا پلاس گرفته اید این خودرو به چه منظور و جهتی به شما اهدا شده است ؟

۳. اگر این اسمش رشوه نیست پس چیست ؟

۴. شما در برابر ملت به خدا و کتاب خدا سوگند خورده اید از حقوق ملت دفاع کنید شما در این اوضاع نابسامان خودرو که دلالان و مافیای قدرت و ثروت امان مردم را بریده اند تاکنون در راستای حفظ و دفاع از حقوق مردم چه عملکردی داشته اید ؟

۵.آیا برخی نمایندگان زنجان که وارد بازار سیاه خودرو شده بودند و با سواستفاده از جایگاه مجلس ۲۰۰ و اندی خودرو به نام خود یا اشخاص منتسب به خود تصاحب کرده بودند را قبول دارید؟

۶. وقتی مردم در فلاکت و بدبختی تورم و گرانی وحشتناک زندگی می کنند آیا شما با داشتن وجدان انسانی و ملی و اسلامی از شرکت ایران خودرو دنا پلاس اهدایی گرفته اید؟

۷. اگر مدعی باشید در چارچوب قانون دنا پلاس گرفته اید این قانونی که مصوب کرده اید وجاهت شرعی و قانونی دارد؟ آیا نوعی ویژه خواری و رانت نامشروع محسوب نمی شود؟

۸. شما مدعی هستید خادم مردمید. آیا خود را ممتاز از مردم حساب می کنید و ویژه خواری می کنید؟

۹. امتیاز اهدای یک یا چند دستگاه دنا پلاس برای نمایندگان مجلس وجاهت شرعی و قانونی ندارد. نه اینکه یک انسان مخلص نترس در برابر این بی قانونی قد علم کرده و سخن حقی بر زبان رانده است . آقای محمدی از همان جانبازان و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس است اون زمانی که خیلی ها در پستوها قایم شدند و امروز ژست انقلابی گری گرفته اند.

۱۰ . به درستی با چشم خود دیدم وقتی مرحوم آقای مجتهد شبستری به مسجد جامع میانه برای سخنرانی وارد شدند شما فورا در بین جماعت مردم که به نظاره بودند خود را در پشت ایشان به عنوان مشایعت کننده قرار دادید چه شده است که امروز روبروی نماینده ولی فقیه قرار گرفته اید؟ چون با شما هم کاسه نشده و پته شما را به آب ریخته است؟ اهدای دناپلاس به نمایندگان رشوه نیست پس چیست؟ هدیه ای از جانب خداست؟ چرا این هدیه به شما تعلق گرفته و به اون بیچاره بی نوا که به شما رای داده تعلق نگرفته است؟

۱۱. شما در این اوضاع بی سر و سامان فروش خودرو و دلال بازی و رانت خواری و هزار فساد شرکت های خودرو سازی کدام طرف ایستاده اید طرف مردم؟ یا طرف شرکت ایران خودرو؟ آیا در این زمینه حتی کوچکترین موضع گیری به نفع مردم داشته اید؟

هزاران فساد انجام شده در مجلس به اصطلاح اسلامی و انقلابی شما رخ داده و می دهد آنها وجاهت شرعی و قانونی دارند اما سخن بحق حاج آقای محمدی که نص صریح قرآن و سنت پیامبر را در جامعه متذکر شدند را وجاهت شرعی و قانونی نمی بینید؟

۰۱/۱۱/۱۰ ۱۵:۲۷

با سلام و ضمن تشکر از امام جمعه عزیز که یک انقلابی واقعی می باشند. در خصوص بیاناتشون باید گفته بشه اگه نماینده ها اهل رانت و رشوه و امتیاز نیستن چطور وقتی مجلس و دولت که هر دو باهم همسو بوده نتوانسته قیمت خودرو و ارز و طلا مسکن وووووو .... کنترل کنه و هر روز بدتر از دیروز میشه. خواهشا نماینده ها پیگیر این قضیه نباشن چون بعد مدت ها یه حرف حق زده شده و شواهدی که در اوضاع مملکت دیده میشه حقانیت ثابت میشه و دیگه نیازی به اثبات نیست کاملا عیان است

۰۱/۱۱/۱۰ ۱۵:۰۵

کاربدی میکنین خب همه حواله رو باسم خودتون تصویب میکنین
اینام در این سنگردارن زحمت میکشن سعی کنین مساوت رو رعایت کنین دعوا نشه مطمن باشین همش مال شماهاست به هموتون میرسه
ملت ام که سهمشو قبلا گرفته (صبروبردباری وتحمل....)
یا حواله دناپلاس رو تصویب کنین باسم امام جمعه یا حواله K7 رو
واگرنه حاجی میدونه وشما....
شیطونی وشلوغ هم نکنین افرین

۰۱/۱۱/۱۰ ۱۵:۰۳

بسم رب الشهدا 

اگر حرف حق تلخ است که هست همین است که هست 

اگر واقعا در حال خدمت به مردم هستید خواهشا به فکر ایران خودرو باشید که هشتاد میلیون ایرانی را به سخره گرفته است. ایران خودرو که امریکا و تحریم نیست از بدنه کشور است اما ملت ایران را بدتر از استکبار جهانی در فشار قرار داده.

و من الله توفیق 

۰۱/۱۱/۱۰ ۱۴:۴۳

اگر واقعا نمایندگان محترم رشوه نگرفته اند چرا از جناب اقای محمدی شکایت نمی کنند ؟

اخبار روز