کد خبر: ۱۳۰۱۱۱
۴۲۴ بازدید
۶ دیدگاه (۵ تایید شده)

جمع آوری معتادان متجاهر در "میانه"

۱۴۰۲/۳/۲۷
۲۳:۵۸

سرهنگ " محمدتقی سلطانی" اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان با هدف افزایش احساس آرامش فردی و عمومی، پاسخگویی به درخواست ها و مطالبات مردمی و سلب تحرک از مجرمان و قانون گریزان، طرح امنیت محله محور  را به صورت شبانه  و با محوریت جمع آوری معتادان متجاهر اجرا کردند.

وی با اشاره به اجرای این طرح افزود: در این طرح که با حداکثر توان و بهره مندی هدفمند از امکانات و تجهیزات اجرا شد؛ ۲۲معتاد متجاهر که دارای سوابق کیفری هستند؛ دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه در خاتمه با قدردانی از مشارکت و همدلی مردم در اجرای موفق طرح های انتظامی خاطر نشان کرد: تلفن ۱۱۰مرکز فوریت های پلیسی و ۱۲۸ مرکز مبارزه با مواد مخدر به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارش مردمی در رابطه با فعالیت های مجرمانه است.

 معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۳/۲۸ ۱۵:۵۲

جناب سرهنگ وجدانا این ها را که می گیرید به این زودی ها آزادشان نکنید چون بارها دیده ایم معتادی را الان گرفتند یک ساعت بعد همان معتاد در محله میگردند . در نتیجه مسله هم لوث میشود و معتاد ابایی از دستگیر شدنش ندارد چون میداند بزودی حتی در پاره ای از موارد تا سر خیابان نرسیده آزاد میشود .

۰۲/۳/۲۸ ۱۵:۰۳

با تشکر و قدردانی از این اقدام فرماندهی نیروی انتظامی ، ایکاش شهرداری هم کمر همت می بست و نسبت به جمع اوری سگهای ولگرد که بصورت گله ای در تمام نقاط شهر پرسه می زنند و موجب رعب و
و حشت مخصوصا برای بچه ها و خانمها میشوند اقدام ضربتی بعمل آورد چون واقعا تهدید بزرگی برای جامعه شده اند مخصوصا که اکثر این سگها مبتلا به بیماری میباشند که میتوانند ناقل میکوب و بیماری به مردم شوند . معلوم نیست چرا مسولین اینقدر بی تفاوت هستند آیا سلامت انسانها برایشان اهمیتی ندارد؟؟

۰۲/۳/۲۸ ۱۴:۴۹

جناب سرهنگ ضمن تشکر و عرض خدا قوت خدمتتان عارضم که اگر چند روز بصورت نامحسوس کانال موجود در خیابان سعدی شهرک اندیشه جنب ساختمانهای مهر آیاز را کنترول نمایید روزانه دهها بلکه صدها معتاد متجاهر به داخل این کانال رفت و امد دارند . و واقعا برای اهالی مشکل ساز شده اند .

۰۲/۳/۲۸ ۱۴:۳۴

خدا خیرتان بده جناب سرهنگ شر اینها را از سرمان کم کنید واقعا اسایش و ارامش و امنیت شهر مخصوصا شهرک اندیشه را برهم زده اند تعدادی از این معتادان اصلا اهل اینجا نیستند چرا اینها را به شهر خودشان بر نمی گردانید چون تعدادی هستند که لهجه غلیظ فارسی دارند معلومه که در میانه احساس ارامش زیادی دارند و برایشان خیلی خوش میگذرد .

۰۲/۳/۲۸ ۱۳:۲۸

با سلام و تشکر وقدرانی از زحمات شبانه روزی جناب سرهنگ سلطانی و کلیه پرسنل خدوم نیروی انتظامی ، جناب سرهنگ از محضر حضرتعالی تقاضا داریم خیابانها و محلات شهرک اندیشه بخصوص خیابان سعدی و خیابان موازی ان یعنی خیابان منتهی به دادگستری راهم از لوث وجود این معتادان پاکسازی نمایید مخصوصا داخل کانال فیمابین این دو خیابان پاتوق و محل تجمع معتادان و سایر خلافکاران شده است بطوریکه امنیت و اسایش شب و روز را از ساکننین این محل سلب کرده اند و اکثرا اشیا و اموالی را که عمدتا بصورت سرقتی میباشند در داخل این کانال لعنتی جا ساز میکنند و در فرصت مناصب به ضایعاتی ها موجود در اطرف این محل میفروشند و از درامد ان مواد تهیه کرده و در داخل همین کانال مشغول استعمال میشوند حتی چندین بار دهانه این کانال را با هزینه شخصی با نرده های اهنی مسدود کردیم ولی بعد از چند روز نرده را هم بریدند و بردند داخل کانال را محل تجمع خود کرده اند عاجزانه تقاضا داریم در این خصوص اقدام قاطع معمول فرمایید ، ضمنا اگر دهانه های این کانال با در پوشهای بتونی و یا با موانعی که جهت بستن جاده مورد استفاده قرار میگیرند مسدود شود بهتر خواهد شد چون نرده اهنی را میبرند . بااحترام و سپاگزاری از طرف اهالی خیابان سعدی شهرک اندیشه .

اخبار روز