کد خبر: ۱۳۲۸۹۵
۳۲۶ بازدید
۱ دیدگاه (۰ تایید شده)

کشف مواد مخدر در شهرستان “میانه”

۱۴۰۲/۷/۱۱
۱۱:۲۵

سرهنگ “حسن رفیعی” در تشریح این خبر گفت: در طرح تشدید مبارزه با توزیع و مصرف مواد مخدر، ماموران انتظامی به همراه پلیس های تخصصی این فرماندهی پس از تحقیقات فنی و اطلاع از فعالیت افرادی در زمینه تهیه ، توزیع و مصرف مواد مخدر در محلات مختلف شهرستان، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی در ادامه افزود: ماموران پلیس با انجام یکسری کارهای اطلاعاتی و هماهنگی با مقام قضایی موفق به شناسایی عامل توزیع مواد مخدر شده متهم را دستگیر کردند.

سرهنگ “رفیعی” تصریح کرد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهم مقدار ۵کیلو و ۲۵۰ گرم مواد مخدر از نوع سنتی و صنعتی در بسته های آماده را کشف و متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه با اشاره به آثار زیان بار مواد مخدر بر پیکره جامعه اعم از آسیب های جسمی، بهداشتی، روانی، فرهنگی و اقتصادی که وجود آن هر بخش آن قشری از جامعه را دچار آسیب می کند، خاطرنشان کرد: مقابله با پدیده شوم مواد مخدر به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد و شهروندان در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعاً از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز