کد خبر: ۱۳۴۴۶۶
۲۵۲ بازدید
۳ دیدگاه (۳ تایید شده)

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با محوریت برخورد با وسایل نقلیه متخلف

۱۴۰۲/۹/۸
۲۰:۰۵

 سرهنگ" حسن رفیعی" اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان با هدف افزایش احساس آرامش فردی و عمومی، پاسخگویی به درخواست ها و مطالبات مردمی و سلب تحرک از مجرمان و قانون گریزان، طرح پیشگامان امنیت را بصورت محسوس و نامحسوس با محوریت برخورد با وسایل نقلیه متخلف در ۱۲ ساعت گذشته اجرا کردند.

وی افزود: این طرح ضربتی با حضور تیم های گشت پلیس اجرایی شد که در همین رابطه تعداد ۱۱ دستگاه خودرو متخلف بعلت عدم رعایت و پایبندی به قوانین راهنمایی و رانندگی و تعداد ۷فقره موتورسیکلت فاقد پلاک، دارای پلاک مخدوش، تغییر وضعیت و عدم به همراه داشتن مدارک و آلودگی صوتی شناسایی، توقیف و روانه پارکینگ شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه با بیان اینکه صرف استفاده از قوه قهریه در برخورد نتیجه بخش نخواهد بود، تاکید کرد: این امر نیازمند آموزش و فرهنگ سازی بوده و می طلبد تمامی سازمان های متولی امر در راستای آموزش و فرهنگ سازی اقدام نمایند.

سرهنگ  " رفیعی" ضمن تقدیر از همکاری صمیمانه مردم با پلیس، خاطر نشان کرد: اجرای این قبیل طرح ها به صورت مستمر در دستور کار انتظامی شهرستان قرار دارد و شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

 معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۹/۸ ۲۲:۱۶

با سلام .متاسفانه به نظر می رسد حجم تخلفات رانندگی در شهرستان میانه در مقایسه با سایر شهرستانها گسترش زیادی دارد.در یک بازدید پایلوت می توان به عیان عدم استفاده از چراغ راهنما - تخطی از سرعت مجاز- صحبت با تلفن همراه در حین رانندگی - عدم توجه به جلو - .. را مشاهده نمود. بخش اعظم این تخلفات به اموزشهای ماقبل اخذ گواهینامه بر می گردد. متاسفانه نظارت کافی به مربیان اموزشگاهها انجام نمی شود.در هر حال لازم است طرح جامع و دامنه داری جهت کنترل تخلفات انجام و بازخوردها ی ان در یک بازه زمانی جمع اوری گردد. از مامورین با وجدان از طریق فرماندهی تشکر و قدردانی و به سایر ماموران سهل انگارتذکرات لازم داده شود. در هر حال اصلاح فرهنگ رانندگی در شهرستان میانه نیاز به وقت و انرژی و بودجه کافی دارد.کمبود مامور نیز از جمله مشکلات است که متاسفانه توجه کافی به ان نمی شود.

۰۲/۹/۸ ۲۰:۳۴

باسلام و خسته نباشید خدمت جناب سرهنگ تقاضا داریم از ورود ماشین های سنگین مثل تریلر و کامیون و تراکتور و...به داخل شهر جلوگیری نمایید مخصوصا در شهرک اندیشه شبها می آیند و کنار خیابانها حتی بعضا در کوچه ها پارک میکنند و صبح خروس خوان حرکت میکنند و با ایجاد سرو صدا مخل آسایش مردم میشوند خواهشا گشت شبانه داشته باشید و قاطعانه با این رانندگی خاطی برخورد نمایید . اجرام عند از. ..

۰۲/۹/۸ ۲۰:۲۵

جناب سرهنگ لطفا تردد و حمل مصالح ساختمانی توسط تراکتورها جلو گیری نمایید .

اخبار روز