کد خبر: ۱۳۵۳۵۶
۳۶۲۹ بازدید
۱۷۳ دیدگاه (۱۶۱ تایید شده)

تغییر در آرایش انتخاباتی میانه با ورود پیش بینی نشده یک نامزد جدید!

۱۴۰۲/۱۰/۳۰
۱۹:۵۷

در حالیکه میانه برای رقابت 26 نامزد تأیید صلاحیت شده و شاید یکی دو نامزد تأیید شده در روزهای پایانی، آماده می شود، انتقال حوزه انتخاباتی یک نامزد صاحبنام از استان تهران به شهرستان میانه، آرایش انتخاباتی میانه را تغییر خواهد داد.

برخی از صاحبنظران این کار را یک شگرد انتخاباتی برای فاصله گرفتن از تخریب توسط رقیبان و برخی دیگر این کار را شور دادن به انتخابات می دانند.

این نامزد انتخاباتی با سوابق متعدد مدیریتی در شرکتهای بزرگ صنعتی، هم اکنون یکی از مدیران ارشد یکی از شرکت های بزرگ نفتی با گردش مالی دهها هزار میلیارد تومانی می باشد و در سوابق خود در شرکت مترو تهران، مدیریت پروژه چندین خط مترو تهران را دارد که در همان صدها میانه ای را در متروی تهران به کار گرفت.

ایشان که در هر سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی در رشته مهندسی عمران تحصیل کرده است، در پروژه های بزرگی مانند سد استور میانه و سد تهم زنجان دارای سوابق مدیریتی و در شرکتهای بزرگی مانند شرکت ساختمانی بانک سپه و شرکت پریفاب دارای سوابق مدیرعاملی می باشد. وی دو جلد کتاب در زمینه مدیریت شهری تألیف و چاپ کرده است.

مقبولیت وی در بین اصولگرایان و اصلاح طلبان که ناشی از تخصصی و کاری بودن وی است، ارتباط گسترده وی با مدیران ارشد کشوری و نیز موفقیت و سلامت وی در شرکتهای بزرگ با گردش مالی زیاد، بخت و اقبال وی را برای جلب اعتماد عمومی مردم بالا می برد و نامزدهایی که بخت بالایی برای ورود به مجلس داشتند، نمی توانند این مهره کلیدی را نادیده بگیرند. 

ورود این نامزد به جرگه انتخابات میانه، معادلات انتخاباتی را به هم خواهد ریخت برای اینکه 8 سال پیش در پایتخت کشور در رقابت با بزرگان انتخاباتی، موفق به کسب 10 هزار رأی شد که تحلیلگران آن رأی را مرهون کارگرانی می دانستند که ایشان دست آنها را گرفته و به آنها کار و زندگی داده بود. قابل پیش بینی است که همان افراد، مستقیماً یا با تشویق اطرافیان خود، حمایت بزرگی از این نامزد داشته باشند.

در چهل روز باقی مانده تا انتخابات، شاهد اتفاقات زیادی خواهیم بود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۱۱/۲۹ ۱۸:۲۸

این اقای مهم ح نیست فامیل ح دیگر !

۰۲/۱۱/۸ ۱۱:۱۶

سلام و درود بر دکتر نائبی از اینکه بر انتخابات این دوره تمرکز کردید و دلسوزانه فعالیت میکنید از شما قدردانی میکنم. کار خیلی بزرگی کردید که این نامزد جدید را معرفی کردید. شما و خیلی از دست اندرکاران این نامزد را به خوبی میشناسن و میدونن با چه اهدافی به میدان اومده. امیدوارم مردمی که حق انتخاب دارن تحقیق کنن و بپرسن و با دید باز به نمایندگان رای بدن. همه نمایندگان عزیز ما هستن ولی عزیزتر انست که تخصص کافی برای زیباسازی شهرمون انجام بدن. ما ایمان داریم که نامزد جدید مرد اجرایی است و تمام حاشیه های شهرمون رو یکجا جمع میکند البته با کمک مسئولین و مردم میانه. و در آینده نه چندان دور جلوه خاصی به شهرمون میدهند

۰۲/۱۱/۷ ۰۱:۰۰

معلومه از این کاندیدای جدید خیلی ترسیدید چون کسی را تخریب میکنند که قوی باشد و بترسند از دست دادن صندلی قبول داریم خیلی سخت است

۰۲/۱۱/۶ ۲۲:۳۶

موفق باشند.حداقل سواددارن خسته شدیم از شهری که مثل کشتی به گل نشست حرفهای خاله زنکی را رها کنیدمابه نماینده ای باایمان نیازداریم که نه محتاج مقام باشدنه محتاج پول.فقط بین خودش وخدا برای یاری این مردم بشتابد غریبه باشدعالیست چون به همه مساوی نگاه می کند نه فقط به آشنایان.و بی لیاقتها را برمسند نمی نشاند.ماکه از هیچ نماینده ای خیرندیدیم انسانهای جدید موقعیتهای جدید فکر جدید به امتحانش می ارزد.گذشته ها رو می شناسیم لازمه چهره های جدید را معرفی کنید.البته بعداز تاییدصلاحیت و در روزهای قانونی تبلیغات.

۰۲/۱۱/۶ ۱۱:۳۳

سلام
جناب نایبی
هم تشکر میکنم هم انتقاد دارم انتظار این بود یا همه کاندیدها را می نوشتی یا از یکی نمی نوشتی
خودت قبول بفرمایید کار بدی بود دوست داری بپذیر دوست نداری نپذیر خود تان بهتر میدانید ممنون

۰۲/۱۱/۶ ۱۰:۵۰

شما در مورد این آقا فقط به همین یک قلم نگاه کنید: هم با نایبی اصلاح طلب رفیق است هم با ... اصولگرای تندرو و افراطی. کدامیک هستی؟ چپی هستی یا راستی؟ انقلابی هستی یا ضدانقلابی؟ مگه میشه بخاطر رای با هر دو طرف دوست باشی؟ واقعا مجلس ارزش این کارو داره؟ که به هر قیمتی واردش بشی؟

۰۲/۱۱/۶ ۱۰:۳۱

صدای میانه فقط آبروی شما را حفظ می کند. همین 4-3 پیامی که تایید نکرده است پیامهایی است که علاوه بر فحاشی، اتهاماتی زده است که اثباتش برایتان سخت خواهد بود برای اینکه شکایت علیه آن آی پی خواهد بود که پیام فرستاده است. شما در اخبار رسمی خودتان از 10 پیام، 1 پیام را تایید می کنید.

۰۲/۱۱/۶ ۱۰:۱۷

سلام
ارامش در شهر وسیاست برقرار است هیچ ترسی هم وجود نداره اقای نایبی رد صلاحیت شده به تبلیفات وتفسیرات خود ادامه ندهید سوسک هم ارامش بعضی ها را بهم میزنه ومشکل ساز نمیتونه باشه مردم میانه به پیمانکار کندن وعکسهای یادگاری رای نمیدهند مردم میانه مردم نجیب وباهوشی هستند صدای میانه پیامهای ارسالی دوستان را سانسور میکنه

۰۲/۱۱/۶ ۰۱:۱۴

هرچند آقای نایبی خیلی قابل احترام و خیلی مقبول هستند اما باید بپذیریم که کسی می تونه با چنین فردی نزدیک و همفکر باشه که هم سطح ایشون باشه وگرنه همین آقای نایبی اصلا مورد قبول و قابل فهم برای بعضی از نامزدها و آدمها نیست چون هم فکر و هم سطح نیستند. 

۰۲/۱۱/۶ ۰۰:۴۷

سلام عرض ادب احترام معلم ۲۰ سال زممت کشیده هم دنباله رو سیاست نایبی رد صلاحیت شده انتخابات است شما به کاندیدای که اقای نایبی تبلیغاتش شروع کرده رای بدهید امروز مردم به عکسهای یادگاری رای نخواهند داد به کارنامه رای خواهد داد کاش شما که اگاهانه از شون حمایت میکنید ولی اعلام میکنید شناختی ندارید از نایبی بپرسید تخلفات که احیانا در مترو انجام داد چی بوده در صدای میانه بگذارد اگر هم تخلفاتی نداشت اعلام کنه یا حداقا از صاحب اصلی پروژه که ایان انجا پیمانکار بود توضیح بخواهید ممنون میشم تا برای همه روشن بشه ...

توضیح بفرمایید برای فاف سازی تشکر میکنم

۰۲/۱۱/۵ ۱۷:۲۱

همین دکتر نایبی که شما تهدید و به سادگی متهم می کنید دلسوزترین و آگاهترین میانه ای است که من شناخته ام. من این نامزد را فقط با حدس و گمان می شناسم و شاید اصلا آن فردی نباشد که حدس می زنم اما برخلاف نظر شما نقطه قوت این نامزد هم داشتن چنین فکرهای بزرگی در کنارش است. شما دکتر نایبی را با ... رییس دفتر ... یکی می گیرید؟ دکتر نایبی مورد وثوق خیلی ها است و به اعتبار ایشان به نامزد مورد حمایتشان رای خواهند داد. شما هم در همین ادبیات کوچه بازاری تان بمانید.

۰۲/۱۱/۴ ۱۳:۲۹

اگر واقعا رای نداره چرا اینقدر انرژی تون رو تلف می کنید سر تخریبش؟

۰۲/۱۱/۴ ۱۳:۲۸

همه می شناسند نیازی به معرفی نیست

۰۲/۱۱/۴ ۰۰:۲۶

این مدیر در رده کشوری است و پروژه های ملی تمام کرده مثل خط ۳ که در ایستگاه قائم رئیس جمهور وقت شخصا تشریف آورد افتتاح کرد ما مردم میانه استقبال می‌کنیم که اومدند برای مردم شهید پرور خدمت کنند.

۰۲/۱۱/۳ ۲۲:۱۳

خیلی وقت بود نخندیده بودم. کارگران را اغفال می کرد و می برد مسجد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و تو میخوای بعدها رسوا کنی که چرا تو رو برد مسجد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعاً هیچی برای تخریب پیدا نکردی؟

۰۲/۱۱/۳ ۲۲:۱۰

وقتی یک مهندس یک ساختمان را بسازد و صحیح و سالم تحویل دهد و خداحافظی کند اسمش اخراج میشه؟ ایشون در مدیر چندین خط متروی تهران بود، هزاران کارگر و مهندس و مدیر در زیردست ایشون کار می کردند و نقاط مختلف تهران را در دهها متر زیر زمین به هم وصل کردند. به نظرت باید می موند همونجا و کارمند می شد؟

۰۲/۱۱/۳ ۲۱:۵۴

سلام
درست می فرمایید در چاه کندن وپیمانکاری
لطفا دلیل اخراج از مترو را توضیح بفرمایند

۰۲/۱۱/۳ ۱۹:۰۵

وقتی از سیاست صحبت میشه، شهرما به سیاست مدار نیاز ندارد، گرچه هیچ یک از این کاندیدها سیاسی نیستن. سیاسی یعنی با وضعیت نظام مخالف هستی و برای آن جایگزین داری. یعنی ایده سیاسی برای بهبود وضعیت مردم و نظام را داری. که مطمئن هستم هیچ یک از نمایندگان هیچ ایده ای ندارند. شاید این نامزد جدید که فعالیت پروژه ای کرده و با سیاست بهتر مدیریت کرده، بتواند راهکار مناسبی برای وضعیت شهر و بخصوص جوانان انجام دهد.
پاینده ایران و ایرانی

۰۲/۱۱/۳ ۱۸:۰۷

با اما و اگرها و تصمیمات عجولانه نمیشه کاری برای مردم کرد. ولی مردم رزومه را در نظر میگیرن . تا جاییکه من مطالعه کردم این آقای جدید رزومه اش سنگین تر از بقیه است. البته به همه احترام میزاریم ولی شهرما به یک نفر اجرایی نیاز دارد نه سیاست مدار

۰۲/۱۱/۳ ۱۸:۰۳

وقتی از یکی بد میگویند یعنی اینقدر آدم خوبیه که حسادت کردن بهش. به عنوان یک آدم بالغ به تخصص و تجربه رای میدهم. نه کسی که با قانون شریعت جان انسان های بیگناه را بگیرد.
نامزد جدید همه شهر از وجود شما آگاه شدن و باعث افتخار است که بدون هیچ چشم داشتی ، برای کمک به مردم به میدان آمدید

۰۲/۱۱/۳ ۱۸:۰۰

این مدیر جهادی با رکورد عجیبی نفر اول خواهد شد.

۰۲/۱۱/۳ ۱۷:۵۹

هیچ چیز جای تخصص رو نمیگیره. اگه نامزد جدید تخصصی است و همه تایید میکنن ، دیگه به یاوه های مرغ و خروس ها گوش نمیدیم.
رای ما نامزد جدید

۰۲/۱۱/۳ ۱۷:۵۸

همشهریان عزیز! من متوجه شدم که این نامرد جدید یه چیزی دارد که بقیه ترسیدن. الان معلوم َشد که به کی باید رای بدیم.
به همین نامزد جدید.

۰۲/۱۱/۳ ۱۷:۴۷

جناب مهندس نایبی انسان متفکر و متخصص و درستکار و اهل تحقیق و عمل هستند وجودش می ارزد به صدتا مثل نماینده فرهنگی دروغگو و ریاکار

۰۲/۱۱/۳ ۱۲:۵۰

سیاست یک بام و دو هوا نیست برادر! اگر همین شخص ، مدیرعامل یک شرکت در خلخال باشه و از میانه 100 نفر بیکار ببره اونجا، واقعاً ظلم کرده چون خلخال پر از بیکاره اما تهران پر از کاره و بجای افغانی بهتره از میانه برند کار بکنند.

۰۲/۱۱/۳ ۱۲:۴۱

مگه آرایش فقط برای جنگه؟ تغییر آرایش تیم فوتبال نشنیده ای مگه؟

۰۲/۱۱/۳ ۱۲:۱۷

حالا اسشو نمیگند اینجوری شده ولی به حال وقتی که اسمشو بگند.

۰۲/۱۱/۳ ۱۲:۱۶

اگر تبلیغات و حمایت هست چرا اسمشو نمیگید، اگر تبلیغات نیست چرا مخالفین به هم ریخته اند؟!

۰۲/۱۱/۳ ۰۹:۴۷

تخریب و توهین نوعی تبلیغ است این عظمت مرد بزرگ سازندگی را نشان می دهد بالاخره از دست دادن صندلی سخت است .

۰۲/۱۱/۳ ۰۸:۰۱

مگه جنگه تغییر آرایش باشه . یک عده سر شهروندان کلاه می‌زارن رای بیارن بعد میرن چپاول و ریشه کن کردن بیکاری در داخل حلقه اقوام و دوستان .

۰۲/۱۱/۳ ۰۷:۴۳

اين كانديداي جديد با توجه به مدير جهادي و متخصص بودن به نفع ما ميانه اي ها مي باشد كه اين دوره يكي از دو نماينده ما باشد.

۰۲/۱۱/۳ ۰۷:۱۳

بدجوری نگران شدند صندلی خود را از دست بدهند تمام زور خود را جمع کردند تا کاندیدای جدید که خودساخته و مدیر کشوری توانمند است را تخریب کنند این کاندیدای جدید که در سوابق خود کار با مقامات کشوری و لشگری را دارد برای اشتغال جوانان میانه راه حل دارد و خودش را در گذشته اثبات کرده است .

۰۲/۱۱/۳ ۰۷:۰۳

برادر عزیز و بزرگوار طبق قانون تخریب کاندیداها ممنوع شده اگر مدارکی دارید لطفا به فرمانداری و شورای نگهبان تحویل دهید و با کلمات افشاگری و ... به یک انسان باتقوا تهمت نزنید چون این یک ماه می گذرد ولی قیامت هست و مدارک خود را اگر دارید تحویل دهید.

۰۲/۱۱/۳ ۰۵:۵۰

سلام وعرض ادب واحترام خدمت تک تک همشهریان عزیز.
شکی نیست که اظهار نظر اکثر عزیزان حتی در قالب نقدوبعضا تند و.... برگرفته از دغدغه انان نسبت به وضعیت شهرمان است که قابل تحسین میباشد
اما انچه نگران کننده است ادبیاتی است که بعضا در اظهار نظر ها بکار گرفته میشود. چقدر بهتره بجای موضع گیری های تند وزیر سوال بردن افراد تلاش کنیم شناخت دقیقتری از آنها بدست بیاریم والا قضاوت بدون شناخت چیزی را تغییر نخواهد داد. حتی از اصحاب رسانه که باصرف وقت وانرژی خود برای روشنگری احاد مردم اطلاع رسانی میکنن بجای متهم کردن به..... بخواهیم اطلاعات بیشتری در اختیار افکار عمومی قرار بدن تا با شناخت کافی در باره اشخاص حاصل کنیم. درواقع دون شان وبدور از اخلاق وادب است که بصرف طرفداری از یک شخص دیگری را به هرعنوانی مورد هجمه وقضاوت قرار بدیم مگر نه این است که تعیین کننده رای مردم است انهم کاملابارای مخفی. پس اجازه بدیم مردم تصمیم نهایی را بگیرن که خواهند گرفت. چقدر زیباخواهد بود اگر تلاش کنیم در فضایی کاملا منطقی واخلاق مدار انتخاب خود را رقم بزنیم والگوی مناسبی برای نسل آینده به یادگار بزاریم. انشالله. همه ما هرجای کشور عزیزمان باشیم میانه ای هستیم ودل در گرو زادگاهمان داریم توفیق همگان را از خدای منان مسئلت دارم
وبرای همه کسانی که باشجاعت تمام خودرا در معرض انتخاب مردم قراردادن آرزوی سلامتی وتندرستی توام با رقابت سازنده وسالم داریم.

۰۲/۱۱/۲ ۲۳:۲۴

فرد خودساخته و تلاشگر که ۳۰ سال پیش از چهارم دبیرستان در میانه که ریاضی فیزیک بوده رفته دانشگاه تبریز و بعد کار کرده تا الان تجربیات خوبی دارد و خواسته به شهرش کمک کند کسانیکه از نزدیک میشناسند میدانند با کارگری بزرگ شده

۰۲/۱۱/۲ ۲۳:۰۹

بهتر نیست جانبداری را کنار بگذارید؟!!!

۰۲/۱۱/۲ ۲۲:۵۶

این شخص در شرکت های بزرگ نفتی ، شرکت های سرمایه گذاری بانک ها و در شرکت های صنعتی سابقه کار دارد و در پروژه های ملی عمرانی نیز مدیریت کرده تجربیات ارزشمندی دارد و ارتباطات خوبی با مدیران ارشد کشور دارد می‌تواند از این پتانسیل و ظرفیت به نفع میانه و حومه استفاده کند .

۰۲/۱۱/۲ ۲۲:۲۴

دکتر حسنعلی قنبری

۰۲/۱۱/۲ ۲۲:۲۲

وقتی یک غیر بومی در یک کارخانه در میانه ، همشهری هاش رو برای کار کردن میاره بد است! ولی وقتی یک میانالی در یک شهر دیگه همشهری هاش رو برای کار کردن میبرد ، خوب است!
سیاست یک بام دو هوا!

۰۲/۱۱/۲ ۲۰:۵۴

اگر واقعا توانسته باشد چنین کرده باشد که خدا خیرش دهد حداقل زندگی هزار جوان را از بطلان و اتلاف در میانه نجات داده

۰۲/۱۱/۲ ۱۹:۳۲

فرد یا افرادی که بر اکثر امور به دلیل تخصصش واقف تر ، ارتباط و تعاملش با رده های بالایی و مدیران کشوری بهتر باشه مطمئنا
خدماتش برای مردم زیادتره .
ان شاالله موفق خواهد شد و مردم کل شهرستان میانه از وجود چنین نعمتی برخوردار می شوند.

فقط وفقط در میانه ساکن بودن به هیچ دردی نمی خورد.

۰۲/۱۱/۲ ۱۸:۳۰

من با تحقیق این مدیر موفق میانه ای را شناختم . انصافا متعهد و متخصص به معنای واقعی کلمه است . شخصی است که علم شناخت راه و سد و کشاورزی و دانش و دانشگاه و شهر سازی را دارد . جوان است و باتجربه و سالم . از طبقه متوسط جامعه است با کار و کارگری بزرگ شده و مشکلات بیکاری را می داند . به شدت با رانت و سفارش و ویژه خواری مخالف است . طرفدار عدالت است . خدا را شکر فردی از جنس مردم و برای مردم پا به عرصه انتخابات گذاشته است .

۰۲/۱۱/۲ ۱۵:۴۴

انشاالله مردم میانه با آگاهی تمام به نامزدهایی که عمری در میانه زندگی کردند و خانه و خانواده های شان اینجاست رای خواهند داد. نه بزرگ برای تهران نشین های مرفه و بی درد.

۰۲/۱۱/۲ ۱۵:۳۲

کدامیک از نمایندگان برای مهار تورم و گرانی برنامه دارن؟ همه طایفه ای عمل میکنن تا رای بیارن. اصلا میدونن چندتا مرغداری و گاوداری در میانه وجود دارد ؟ آیا کفاف مردم را میدهد؟ چقدر سیب زمینی یا برنج و ... کاشته میشود؟ آیا صادر یا از شهر و کشور دیگه وارد میشود؟ آیا میدانند در بستر رودخانه خانه ساخته شده و هر لحظه امکان سیل وجود دارد و جان همشهریان در خطر است، ایا برنامه ای برای این دارند؟ آیا پلی که جدید ساخته شده مهندسی است؟ منکه میگم نه. چرا جداول خیابان ها سنگدانه بیرون زده؟ چه کسی بتن را تایید کرده؟ ایا رشوه دادن تا تایید کنن؟ و خیلی چیزهای دیگر وجود دارد که نمایندگان باید به آن بپردازند. نه اینکه خودشون رو تبلیغ کنن.

۰۲/۱۱/۲ ۱۵:۳۱

به به می بینم که صدای میانه تبلیغاتش را زودتر شروع کرده امیدوارم موفق باشی همانطور که سنگ هاشمی را به سینه زدی و اتوبان را از میانه به حاشیه کشوندی این دفعه هم برای آبادانی!!میانه برنامه چیدی.
میانه جماعت به تهرانی رای نمیده مطمئن باش.

۰۲/۱۱/۲ ۱۴:۱۲

از اقدامات خوب ایشان همین بس که موجب فرار حداقل هزار جوان میانه ای به تهران و کاهش جمعیت شهرستان شده است.

۰۲/۱۱/۲ ۱۳:۲۳

لطفاً معرفی کنید کیه

۰۲/۱۱/۲ ۱۱:۰۸

همشهری عزیز این فکر شما غلط است. کسی که نتونسته برای خودش کاری بکنه چطور برای صدها هزار نفر میخواد خیری برسونه. اون نامزدی که به قول شما مستضعف است و دغدغه مالی برای سر ماه داره و دخل و خرجش به هم نمیخوره، هرگز نمیتونه برای هزاران نفر دیگر کاری بکنه. چنین آدمی وقتی به دریای بیکرانی از وسوسه های مالی و جنسی و کاری و ... برسه، فقط به دنبال سیر کردن خودش و اطرافیانش خواهد بود. همین تفکر اشتباه باعث شده همه جا دنبال آدم فقر و آدم ساده و حتی با ضریب هوشی پایین باشیم و پس از انتصاب یا انتخاب او برای یک پست مهم، شاهد جهش بسیار زیاد مالی و ... وی باشیم. و شاهد باشیم که دیگر مردم را حساب نمی کند و فقط به دنبال رسیدن خودش به اهداف خودش است. چنین نماینده هایی در مجلس به راحتی به هر طرحی رای می دهند و در مقابل نماینده های توانمند کرمان و اصفهان و تهران کم میارند و براحتی رای خود را به تصمیم آن نماینده ها می دهند.

۰۲/۱۱/۲ ۰۸:۳۲

منتظر افشاگری باشید. به زودی فتنه شما خاموش خواهد شد و با افشای چهره واقعی تان، مردم آگاهتر خواهند شد. کور خوانده اید اگر خیال می کنید با فرستادن یک پیمانکار بی دغدغه به مجلس، به میانه خیانت کنید. مردم دنبال کسی از جنس خودشان هستند نه یک فرد مرفه که دغدغه های مردم را ندارد.

۰۲/۱۱/۲ ۰۸:۱۱

این کاندیدای جدید که از مدیران ارشد کشور هست آدم اخلاق مدار است و به همه کاندیداها احترام قائل است و همچنین به نمایندگان فقط برای کمک به میانه و حومه وارد میدان شده و شخص توانمند است.

۰۲/۱۱/۲ ۰۷:۵۰

آقای مهندس نایبی فقط رسالت خبر رسانی را انجام داده اند، بااین لحن کامنت گذاشتن شایسته نیست مگر اینکه .....

۰۲/۱۱/۲ ۰۵:۵۰

کیه که ایشان را نشناسد و خدمات ایشان را نسبت به میانه و میانه ای ها نداند آرزوی موفقیت داریم .

۰۲/۱۱/۲ ۰۵:۵۰

متاسفانه در حال حاضر مجلس دیگر ان جایگاه اصلی خودش را در بین مردم از دست داده و در راس امور نمی باشد و فرقی هم نمی کند چه فردی و با چه تخصصی در مجلس باشد پس ......

۰۲/۱۱/۲ ۰۵:۴۹

ایشان از مدیران کشوری است و افتخار میانه در مترو خیلی موفق بود و همشهریان کامل ایشان را می‌شناسند در چندین شرکت بین المللی بزرگ مدیرعامل بوده اند و خیلی از وزیر ها و دکتر قالیباف و اشخاص رده بالای کشور ایشان را می‌شناسند.

۰۲/۱۱/۲ ۰۳:۰۷

مگه میخواد شهردار بشه که اجرایی بدرد میخوره .نماینده باید نفوذ کافی داشته باشه و سیاستمدار باشه تا بتونه برای شهر مفید باشه .حالا اگر مدت‌هایی در یکی از شرکتهای پیمانکاری رییس کارگاه بوده همزمان شاید صد رییس در کارگاهها و شرکتهای دیگه مشغول به کار بودند .ایشون حتی شغل دولتی هم نداشتند و از ساز و کار اداری کم اطلاع هستند .پس الکی بادش نکنیم این آسیب به خود ایشون می‌رسونه .ولی. ظاهراً صدای میانه هم با تهران نشین‌های رد صلاحیت هم نوا شده وبخیال خودشون میخواهند برا میانه نسخه بپیچند. بعید بنظر میاد موفقیتی کسب کنند .

۰۲/۱۱/۲ ۰۱:۴۱

تو این دوره فقط روستاها رای خواهند داد اونم نه همشون روستاهای دورتر بیشتر ضمننا با هیچکدام این کاندیداها هم هیچ آبی گرم نمیشه

۰۲/۱۱/۲ ۰۰:۵۷

بزار من جوابتو بدم. وقتی یک متخصص و مدیر در پروژه ای کار میکند و اون پروژه رو با دانش فنی خود از ضرر به سود میرساند ، مدیرعامل حاضر میشه واسش یک خونه بعنوان پاداش بهش بده و بعد از چند مدتی این مدیر را مشاور پروژه های چندهزار میلیاردی میکنه در همین راستا مشاوران و کارفرمایان این مدیر را شناسایی میکنند و به پروژه های بزرگ معرفی میکنند و این مدیر با اشتیاق فراوان پروژه ها را به اتمام میرساند که در این خصوص وزیر آن سازمان و یا شهردار تهران ایشان را دعوت میکند و از او تشکر میکند. بنابراین من نتیجه میگیرم که شما هیچ دانشی در این خصوص ندارید و دنبال دارایی که این نامزد جدید بدست آورده هستید. من هم در پروژه ها زحمت کشیدم و حتی پاداش هایی به من پرداخت کردند که خونه و زندگی ساخته ام. پس هرکسی نمیتواند این تخصص را بدون زحمت و پاکدستی بدست بیاورد. اگر قصد تخریب دارید تخریب بکنید ولی حداقل سواد تخریب هم داشته باشید.
عذر میخام که پیام طولانی شد. گرچه میشه خیلی توضیح داد. ولی مختصر و مفید توضیح دادم امیدوارم درک کرده باشید و به کسی که شما را به عنوان تخریب چی معرفی کرده اعلام بفرمایید.

۰۲/۱۱/۲ ۰۰:۰۵

سلام
اقای نایبی شما که رد صلاحیت شدی شکر خدا

الان هم امدی با امار درغ وگردش مالی دهها هزار میلیاردی

این اقا را تبلیغ میکنی باعث رد صلاحیت شدن ایشان نشوید دروغ بد است

۰۲/۱۱/۱ ۲۲:۱۰

نماینده فعلی ۱۰سال که نه ۵۰سال دیگه هم به اندازه نامزد جدید نمیرسه.

۰۲/۱۱/۱ ۲۲:۰۷

این شخص از مدیران توانمند شرکت های بزرگ کشور و همچنین مترو بود و خیلی جوان میانه ای را در شرکت ها و مترو بکار گرفت در خط ۳ و خط ۶ و خط ۷ ایشان است که ارتباطات خوبی در تهران با بزرگان دارد و جهادی و پرتلاش به معنای واقعی هست .

۰۲/۱۱/۱ ۲۱:۵۹

این تهدید چیه هنوز بعضی ها فرهنگ‌ صحبت کردن منطقی را یاد نگرفته اند .

۰۲/۱۱/۱ ۲۱:۳۲

این آقای کاندیدای جدید قبل از خودش افرادشو فرستاده این کانال زمینه را اماده کنند وجدا چه نظراته حال بهمزنی دارند ومثل فرماندار فریدونکنار حرف میزنند

۰۲/۱۱/۱ ۲۱:۲۹

اسم ندارید شما؟ لااقل اسم خودتون رو می تونید بگید.

۰۲/۱۱/۱ ۲۱:۲۴

آقای نایبی بازی بدی رو شروع کردی که پایان عمر سیاسی ات خواهد بود. (...) هم چوب سادگیشو خواهد خورد. امیدوارم عاقل باشید و عبرت بگیرید از گذشته. بدون اینکه مردم بفهمند بهتره از این شیطنت دست بکشید و تمومش کنید. به نفع خودتونه.

۰۲/۱۱/۱ ۲۱:۰۵

قدیمی ها که گلی سر میانه نزدند این جدیدی بیاد ببینیم چه گلی سر میانه خواهد زد .
البته اسمش را بگید بینیم اصلا بهش نی خوره نماینده بشه یا نه ؟

۰۲/۱۱/۱ ۲۰:۳۶

آقای (...) چی شد که احساس دین کردی؟ چرا احساس می کنی می تونی هم تراز نماینده فعلی بشی؟ لااقل ده سال دیگه تلاش لازم داری تا شاید برای چنین جایگاه مهمی شایسته باشی.

۰۲/۱۱/۱ ۲۰:۰۵

در جلسه امروز جایی با این کاندیدای جدید بودم که قبلا مترو بود گفت من به تمام کاندیداها احترام می‌گذارم مخصوصا به نمایندگان فعلی ولی گفت برای کار کردن جهادی اومدم شبانه روزی مثل مترو و با بیش از ده وزیر و قالیباف و مقامات کشوری کار کرده و آشنا هستند و برای میانه استفاده می کنند.

۰۲/۱۱/۱ ۱۹:۳۴

خیلی خوشحالم از حضور این نامزد جوان و جویای نام. به زودی مردم فهیم میانه جواب قاطعی به این کج اندیشان و حامیانش خواهند داد تا دیگر خیال نکنند می توانند مردم را گول بزنند.

۰۲/۱۱/۱ ۱۹:۳۲

برای خودتون رزومه جمع نکنید. مردم شریف میانه خیلی آگاهتر از این حرفها هستند که فریب بخورند و به یک پیمانکار سرمایه دار رای بدهند. این آقا بهتره رسما اعلام کنند با حقوق اندک کارمندی چطور این همه سرمایه جمع کرده اند؟ در میانه خانه خریده. در بهترین نقطه تهران خانه دارد. ماشین فلان مدل دارد. یک دفتر هم دارد. نگویید مردم نمی دانند. می دانند و خیلی خوب هم می دانند. مردم رصد می کنند و می فهمند که چه کسی از جنس آنهاست. مردم به چنین کسی رای نمی دهند.

۰۲/۱۱/۱ ۱۹:۱۰

ایشان در کنار مهندسی و متخصص کارکشته و تلاشگر و خستگی ناپذیر ، ورزشکار ، قاری قرآن و نوکر دستگاه امام حسین ( ع ) است و همه هیئتی های میانه ایشان را می‌شناسند.

۰۲/۱۱/۱ ۱۹:۰۷

ایشان را کامل میشناسم انسان باتقوا ، متخصص ، مدیر جهادی و مهندس کاربلد می باشد و میانه به چنین آدم های اجرایی و عملیاتی نیاز دارد که با چندین وزیر کار کرده و آشنا است .

۰۲/۱۱/۱ ۱۷:۱۲

عدم احراز صلاحیت را گذاشتند برای چنین نفرات و چنین روزی... اینجا میانه است نه تهران... زمان ، حرف بنده را ثابت خواهد کرد .

۰۲/۱۱/۱ ۱۷:۱۱

سلام پیمانکار یا کسی که در ساخت و ساز و امور عمرانی فعالیت دارد بمعنی مدیر نیست... الان مثال این نامزد انتخاباتی مانند سوپر مارکتی و آژانس ها و بنگاه دارانی ات که سردرد مغازه و کاسپیان نوشتند با مدیریت .... مدیر کسی است که سابقه اجرایی دارد... مجلس هم جای باتجربه هاست نه مدیران اینچنینی ... حد و اندازه انتخابات آنقدر کوچک شده که هر کسی خودش را لایق صندوق و مجلس می‌داند... بخدا آخرتی هم هست وکیل مردم شدن سخت است لطفا اول به خودتان و بعدا به ملت بها دهید .

۰۲/۱۱/۱ ۱۶:۲۶

همین که در عرض یک روز ۱۵۰۰ بازدید بشه و ۱۰۰ نفر کامنت بدند یعنی حساسیت زیاد روی این کاندیدا.

۰۲/۱۱/۱ ۱۵:۵۹

بلی وقتی صدای میانه گردش مالی میلیاردی چند سال گذشته را برای این کاندید افتخار میدوند ودروغ منتشر میکنه ۱۰۰۰ نفر کارگر داشته مدارک خودرا در صدای میانه بگذارد واگر ایشان دلش برای میانه میسوزه چرا از رباط کریم کاندید شده بود چرا بارها درگروه ها وجلسات دورهمی اعلام میکرد من کاندید نخواهم شد با کاندید شدن ایشان کسی مخالف نیست از دروغگویی ایشان گلایه داریم مرد هم نیست بیاد اعلام کنه اشتباه کردم شهر من در ارامش است فقط تفسیر اقای نایبی است بقول یکی از دوستان خیلی ها از سوسک می ترسند ولی عدد ۱ هم حساب نمی کنند ایشانهیچ کاری به میانه انجام ندادند
ونخواهند توانست ایشان کارنامه وتخلفاتی که در مترو انجام داده را در معرض عموم منتشر خودش اصلاح کنه بعد کاندید بشه نمایندگان فعلی خیلی با شخصیت ودر توان خودشان فعالیت می کنند

۰۲/۱۱/۱ ۱۵:۴۴

صدای میانه کار خوبی نمیکنه؟ که در مورد یک نفر کاندید تازه از راه رسیده همچنین تبلیغاتی انجام میده اگر در مورد زنگی نامه و فعالیت کلیه داوطلبان مطلب می نوشت اون موقع میشد صدای مردم میانه رسانه بهتر است بی طرف بماند استفاده از دلالان انتخاباتی متولدین دهه ۳۰را کنار بگذارید اجازه ندهید پیرمردها برایتان الگو انتخاب کنند تفکر کنید خیلی ها هستند که در نقاط مختلف ایران دارای توانمندیهای هستن موافقند اما سطوح تفکر متفاوت است فردی را انتخاب کنید که طرفدار مظلومان پابرهنگان باشد نه اینکه همین امروز در تهران جلسه گلریزان را انداخته اند برای گمراه کردن روال کار اگر این آقایی که شما معرفی میکنید خیلی توانمند همون بس که در تهران می ماند نه در میانه چون نماینده مردم تهران بودن با مردم میانه زمین تا آسمان فرق داره انشاالله شرط انصاف را مراعات کنید

۰۲/۱۱/۱ ۱۵:۲۳

شورای نگهبان صلاحیت معترضان را بررسی کرد

۵۰۰ داوطلب دیگر صلاحیت‌شان احراز شد

🔹️یک منبع آگاه به خبرنگار تسنیم گفت که در جریان بررسی شکایات داوطلبانی که نسبت به رد یا عدم احراز صلاحیت خود معترض بودند، صلاحیت بیش از ۵۰۰ داوطلب احراز شد.

۰۲/۱۱/۱ ۱۵:۲۲

حتما دنا پلاس و شاسی بلند و وام ودیعه مسکن و صدها امتیاز و ویژه خواری را من گرفتم ؟ ؟ ! برخی نمایندگان با مردم فاصله دارند . اصلا مردم را بحساب نمیارند بله تو انتخابات دست و بال و ... مردم را می بوسند تا رای بگیرند وقتی هم که رای گرفتن و شدن نماینده بی خیال مردم . مردم کیلویی چند ؟ مرغ و گوشت شد فلان قیمت . به درک ؟ مسکن شدن فلان قیمت نجومی به جهنم ؟ قیمت کالاها ۱۰ برابر شد ؟ به من چه ؟ قیمت خودرو سر به فلک کشید . بهتر من دنا پلاس مفت گرفتم ؟ جوان ها بیکارند . چه خوب استراحت کنند ؟به جوانها وام ازدواج نمی دهند . خیلی خوبه . ندهند . مردم آب ندارن ، راه ندارن ، امنیت ندارن ، تفرجگاه ندارن و صدها نداشته دیگر . خوب نداشته باشند اونا فقط رای بدن و دیگر هیچ . مصداق بارز نمایندگان باایمان نماز اول وقت خوان  برخی نماینده ها هستند . خیلی صادق ، امانت دار و راستگو . اسپند دود کنید تا چشم نخورند .

۰۲/۱۱/۱ ۱۵:۱۰

نماینده منتخب مردم باید سه تا ویژگی بارز داشته باشد ۱. مردمی باشد ( با مردم بودن یعنی جانب عموم مردم را حفظ کردن ، درد و مشکلات مردم را دانستن و حل مسائل و مشکلات مردم در حد توان ، به خواسته مردم ارزش و احترام گذاشتن ، با مردم صادق بودن و به آنان دروغ نگفتن ، مردم را محرم دانستن و به معنی واقع کلمه خادم مردم بودن ) 2. فعال ، پرکار ، پیگیر و مطالبه گر بودن به نمایندگی از مردم و پرداختن به امور زیر بنایی شهرستان بر اساس برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت و جذب سرمایه گذار در حوزه شهرستان برای رونق دادن به تولید در شهرستان متناسب با ظرفیت های موجود در منطقه ۳. پیگیری و جذب منابع برای طرح های ملی منطقه ای و نظارت دقیق بر عملکرد کلیه مسوولان منطقه ای مطابق قانون از فرماندار گرفته تا سرایدار مدرسه

۰۲/۱۱/۱ ۱۳:۴۷

طرف هرچی بشه و بره مجلس ولی برای میانه کار کنه این دیدگاه شما در تاریخ نفرین ایندگان را پشت شما داذد

۰۲/۱۱/۱ ۱۳:۴۱

سلام ، اگر ممکنه معرفی کنید ما هم بشماسیم ،
که همچین ادمی می تونه مفید باشه ، اگر وجدان کاری داشته باشه

۰۲/۱۱/۱ ۱۳:۳۷

معمولا با خواندن این جور متن ها میگن : (( سوادوو ایاخلیم )) بنده خدا مجبوری بنویسی ؟ ننویس دیگه 😂

۰۲/۱۱/۱ ۱۳:۲۱

جناب حیدری به همین خیال باش .... آقای ح... بیش از 4 دهه است در تهران زندگی می کند می تواند در انتخابات میانه شرکت کند ولی مدیری بی نظیر، لایق بی همتا از نظر شخصیتی ، تخصصی ، سیاسی و علمی که کارنامه اش برای همه روشن است نمی تواند از میانه نامزد شود؟

۰۲/۱۱/۱ ۱۳:۱۱

فقط دنبال اینم بفهمم این نایبی الان دقیقا کجاست؟ چرا هیچ واکنشی نشون نمیده؟ میخواد بگه من بی خبرم؟ شیطان رو درس میدند.

۰۲/۱۱/۱ ۱۲:۵۷

وقتی تخریب چی کم آورده است. اینهایی که نوشتی نه جنبه سیاسی دارد نه اجتماعی و فرهنگی. اگر نمیتونید مطالب با ارزش بنویسید که مردم استفاده کنند . هیچی ننویسید. سپاس از مهر شما

۰۲/۱۱/۱ ۱۲:۱۰

از مدیر فهیم و باشخصیت صدای میانه تشکر می کنم . انصافا نقش بارز و موثری در مطالبه گری و شناساندن چهره های کاری و سیاسی و اجتماعی در سطح شهرستان میانه و استان و کشور دارند . باید بجهت داشتن این نعمت بزرگ آگاهی بخشی شکر گذار بود . همه قبول دارند مجلس جای انسان های خدوم و پرتلاش و راستگو و کاردان است . میانه تاکنون به این شخصیت دست پیدا نکرده است . افرادی آمدند و انتخاب شدند اما متاسفانه خیانت کردند و ناله و نفرین پشت سر آنهاست چرا ؟ چون به امانت خیانت کردند . وعده دادند و وعده شکستن . رانت خواری و باند بازی و ریاکاری و تزویر و ... زیاد از نمایندگان ادوار و کنونی دیده ایم . دروغ ها شنیده ایم . حالا جای بسی خوشحالی است فرد شجاعی مدعی کاردانی و کار برای میانه است و صدای میانه مقدمه و باب ورود این شخص متعهد و متخصص را باز کرده است . متاسفم از اینکه نماینده فرهنگی میانه علی رغم وعده های فراوان به مردم . با فرهنگیان میانه و کشور نامهربانی کرد و در سطح منطقه آسیب های جبران ناپذیری به آموزش و پرورش میانه وارد ساخت ما بسهم خود از صدای میانه و مدیر با درایت آن سپاسگزاریم .

۰۲/۱۱/۱ ۱۱:۳۶

از الان بوی حمایت شما پیچید تو شهر...
الان همه میگن گورسن کیم دی ؟؟؟؟؟

۰۲/۱۱/۱ ۱۱:۲۷

مگریکی از نمایندگان فعلی در میانه زندگی می کند؟ بازم اسماعیلی که بیشتر در خدمت همشهریان عزیز بوده و در تهران خانه سازمانی اقامتگاه اوست ولی نماینده حسینی منزلش در پاسداران که بالای شهر است زندگی می کند. این چه سوال عبثی است که می کنید.

۰۲/۱۱/۱ ۱۱:۱۰

به به برکاننا

۰۲/۱۱/۱ ۱۱:۰۲

یکی نماینده بشه که اگر هم کار نکرد لااقل سرمون بلند باشه که فلانی نماینده مونه 

۰۲/۱۱/۱ ۱۰:۵۸

اونهایی که مثل من اومدن پیام هارو بخونن تا بدونیم چقدر از نامزد جدید ترسیدن و درحال تخریب هستن لایک کنن

۰۲/۱۱/۱ ۱۰:۰۵

خب خداروشکر مردم میدانند از کجا حمایت میشه. بعنوان تخریب چی اومدید پیام میزارید و توهین به زادگاه نماینده میکنید. حق ندارید این کارو بکنید مگر خود شما در کاخ نیاوران بدنیا اومدید همه روستازاده یا روستایی زاده هستیم. اگر میتونید دانش فنی و تخصص رو به چالش بکشید نه زادگاه و اقامتگاه را

۰۲/۱۱/۱ ۰۸:۵۱

آرزوی موفقیت مهندس جوان ونخبه انشالله گامی بلند وارزشمند در شهر وتوسعه شهرستان ایجاد نماید

۰۲/۱۱/۱ ۰۸:۴۹

لعنت الهی بر این صدای میانه که هر چی میانه میکشه از دست همین اختلاف افکنی هاست. قصد شما از علم کردن این کاندیدا چیه؟ کیا باعث شدند این فرد بیاد میانه؟ هدفش چیه؟ رسیدن به اهداف خود یا تخریب چهره های زحمتکش و خوشنام میانه؟ خیال می کنید مردم نمی فهمند؟ انشاالله روز انتخابات جواب کوبنده ای خواهید گرفت.

۰۲/۱۱/۱ ۰۸:۴۶

تخریب کردن فایده ای نداره همون یک رای داریم. همه چیز را باید در نظر گرفت.
۱. آیا سوابق اجرایی و مدیرتی دارد؟
۲.آیا تخصص و دانش فنی رو همه دارن؟
۳. آیا با مسئولان نظام ارتباط دارن که بتونن مجوز یه کار را بگیرن؟
۴.کسی که خودش شغل و درآمد مناسب دارد قطعا برای دلسوزی شهرمان آمده است
این نامزد جدید همه این آیتم ها رو داره. پس به عنوان یک فرد عاقل میتوانیم انتخاب درست بکنیم.

۰۲/۱۱/۱ ۰۸:۴۵

درود به صداي ميانه حق مطلب را ادا كرديد همش واقعيت بود.

۰۲/۱۱/۱ ۰۸:۳۵

ایشان وقتی تو میانه زندگی نمیکنه چطور درد و مشکلات میانه را لمس کرده و میخواد حل کنه .
میانه ای به کسی که ساکن میانه هست رای خواهد داد نه کسی که تهران نشین هست.
صدای میانه هم چون با ایشان رفاقت داره حتما مجبور بوده که کاری کرده باشه .

۰۲/۱۱/۱ ۰۸:۰۹

اين بنده خدا را من مطالعه كردم هم كارنامه گذشته دارد با معدل خوب هم برنامه دارد چون مهندس عمران است.

۰۲/۱۱/۱ ۰۸:۰۳

از جواب دادنتون مشخصه چه خبره که از قدیم گفتن بشکه هرچه خالی تر سروصداش بیشتر مردم خبر دارن که این آقا توسط چه کسانی حمایت میشه

۰۲/۱۱/۱ ۰۸:۰۲

این شخص در کمیسیون عمران مجلس سریع رشد می کند و برای پروژه های نیمه تمام میانه آب شرب ، چهار بانده سرچم ، مسیر آرموداق نیر ، مسیر میانه تیکمه داش بستان آباد ، احیاء جاده ابریشم و ......... مفید خواهد بود چون همه چیز دست کمیسیون عمران است و وزیر راه به کمیسیون عمران احترام خاصی می گذارد .

۰۲/۱۱/۱ ۰۸:۰۱

با سلام این متن را هر کی نوشته در زیر لوای حرفها غیر مستقیم داره از الان تبلیغات انتخاباتی میکنه قابل توجه مسموولین محترم

۰۲/۱۱/۱ ۰۷:۵۹

شما با همین روش برای همه مدرک درست کردید دادید شورای نگهبان خودتان اقرار میکنید مدرک میدید شورای نگهبان ایشان در تهران چندین بار تایید صلاحیت شده هم در گذشته هم الان

۰۲/۱۱/۱ ۰۷:۳۶

صدای میانه متاسفم برات

۰۲/۱۱/۱ ۰۷:۳۵

نماینده های فعلی الان ناراحت هستند
باید بیشتر تلاش کنند که این نامزد هم رد صلاحیت بشه:))
بالاخره پرونده ای چیزی جور کنن دیگه
اگرچه در هر صورت انتخاب نخواهند شدحتی اگر مشارکت حداقلی باشه

۰۲/۱۱/۱ ۰۷:۲۶

با احتساب نفرات پیمانکاران از تمام روستاهای میانه تعداد بیشتر هم بود ایشان در خط ۳ شرکت بلندپایه بیش از چهار سال مدیرپروژه بودند هم خط ۳ جنوبی هم خط ۳ شمالی اونجا هم میانه ای زیاد بودند در خط یک هم قبلا بودند در ایستگاه تجریش و قلهک و همچنین در خط ۷ هم بودند با قرارگاه خاتم و موسسه حرا در مترو قم هم مدتی میانه ای بکار گرفتند.

۰۲/۱۱/۱ ۰۷:۱۳

این شخص سرباز است خستگی ناپذیر ، سخت کوش ، جهادی و تعصب به زادگاه خود میانه دارد حالا شما تلاش می کنید مثل بقیه اشخاص قوی در میانه ایشان را هم ناعادلانه ردصلاحیت بکنید خود دانید

۰۲/۱۱/۱ ۰۱:۲۰

اینهایی که قصد تخریب دارن نگران نباشن به کاندید خودشون رای یدن. همانطور که من بعنوان مسئول تبلیغ ایشان در تهران بودم. در میانه نیز هستم. کاش میشد با نمایندگان میانه مناظره کنیم. البته من به تنهایی حریف همه آنها هستم حالا بماند خود این نامزد بیاد. ما همه مرد جنگیم بجنگ تا بجنگیم.

۰۲/۱۱/۱ ۰۱:۱۲

از اینکه این نامزد حاضر شده به شهرش خدمت کند شکی نیست. مردم میتوانند سوابق و تخصص بقیه نماینده هارو بررسی کنند. بعد تصمیم بگیرند. گرچه من خودم همشون رو از نزدیک میشناسم. بعضی ها حتی فرق بین سیمان و گچ را نمیدانند. چه برسه به محاسبات. این نامزد جدید حداقل ۲۵ سال در پروژه ها خاک خورده و میداند چه باید بکند و میداند برای توسعه شهرسازی چه کاری باید انجام دهد. بقیه نماینده ها اصلا بلد نیستن نقشه خوانی کنند ولی روضه خانی تخصص می نامند.

۰۲/۱۱/۱ ۰۱:۰۷

دوست گرامی شما به مراجع مربوطه اعلام کنید. من لیست ۱۰۰۰نفر را خواهم آورد.
پاینده باشید.

۰۲/۱۱/۱ ۰۰:۵۲

باسلام . حال گیریم این فرد بنا به مسائلی رای مورد نظر را بدست آورد . اما باید اندیشید که ایشان میانه را جهت رسیدن به مجلس راه پله خود قرار داده و بعداز راهیابی وی مقیم تهران خواهد بود و میانه باز سرش بی کلاه . من قصد تضعیف انتخابات ندارم ولی مهندس هاشمی هم کارهایی کرده بود اما برای میانه کاری نکرد و همانگونه که خودش اظهار کرد از پله میانه وارد سیاست شد حتما ویدیوی زمان استانداری پایتخت هاشمی را بیاد دارید . التماس تفکر . دیگر میانه را دست آویز قرار ندهیم #میانه برای میانه#

۰۲/۱۱/۱ ۰۰:۴۷

با سلام خدمت همشهریان عزیز ایشان جزو افراد پرتلاش و متعهد می باشند که در این دوره از انتخابات موفق خواهند بود و بعد از مدت ها یه فرد کار بلد و مدیر پر تلاش و خدا ترس نماینده محبوب میانه خواهند شد انشاالله

۰۲/۱۱/۱ ۰۰:۴۶

صدای‌میانه صدای شیطان است. مایه تفرقه و اختلاف میانه بوده این سالها. باید این جرصومه فساد از این شهر کنده بشه تا مردم نفس راحتی بکشند.

۰۲/۱۱/۱ ۰۰:۱۵

(...) مدیرگروه مترو در تهران بوده

۰۲/۱۱/۱ ۰۰:۰۵

معلوم است این شخص آدم مهمی است رقیب ها نگران شده اند این شخص تنور انتخابات را گرم کرد و مشارکت مردمی را بالا می‌برد.

۰۲/۱۱/۱ ۰۰:۰۱

آمدن انسان‌هایی که اصلا نیاز به مقام نمایندگی ندارند و فقط برای خدمت به خلق می آیند خوش آمد میگیم و مراقب باشید تخریب کاندیداها جرم است

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۳:۱۵

بنده با این اقا تو مترو همکار بودم ایشون از نفرات جذب شده استفاده ابزاری میکرد به این صورت که نفرات رو روزهای جمعه میبرد مسجد میدان حر خودشو قاری معرفی میکرد که از اطرفیان امتیازاتی بگیره و...‌دروغ میگم دوستانی که هستن بیان ونظر بدن و خیلی استفاده های دیگه که مفصلا در اسرع وقت عرض خواهم کرد

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۳:۱۲

امام خمینی روحت شاد
فرمودند
در میان شما باشم یا نباشم اجازه ندهید این انقلاب
دست نا اهلان بیفتد ما هم با مدرک افشاگری خواهیم کرد
اگر درست باشد یا نه تصمیم با شورای محترم نگهبان است

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۳:۰۹

بنظرم انشالله با مطالبی که صدای میانه منتشر کرده و گردش مالی میلیاردی که این اقا داره به مردم که نمیتونه باشد در ضمن ایشان اگر دلش برای مردم میانه میسوخت و حب الوطن بود پس چرا از تهران رفته کاندید شده؟ حالا چی شده خواب پریشان دیده یا میدان را در میانه خالی دیده؟ نه برادر نه اینجا اغجامشد است نه چارایماغ نه تهران، اینجا میانه است و کاندید فرصت طلب برگشت از تهران نمیخاهیم صدای میانه ارایش انتخاباتی در میانه بهم نریخته ارامش در شهر وحومه میانه برقرار است به گوری چشم دشمنان شورای نگهبان بیدار است اگر سوابق مترو انشالله

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۳:۰۷

کیه این فرد؟

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۲:۵۶

این خط و این نشون، اگر تونست تایید صلاحیت از میانه بگیره. به زودی جواب این برنامه مهندسی شده ات را خواهی گرفت برادرجان.

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۲:۵۰

قطعا نیروی کاری و پاک و متعهد و متخصص به نفع شهرستان خواهد بود . میانه شهری است با عقب افتادگی های شدید در حوزه شهر سازی و راه و جاده و سد و ... حتما بهتر از بقیه خواهد بود چرا ؟ بهتر است خودتان داوری کنید .

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۲:۳۴

اونایی که تصور می کنند تایید صلاحیت از تهران راحتتر است چون اونجا شلوغ پلوغه و کسی کسی رو نمی شناسه! خیلی خنده داره. شما اگر کمی دقت کنید متوجه می شید که موضع و سخنرانی یک نماینده تهران خیلی بازتابش بیشتره. قدرت نماینده تهران خیلی بالاتره. اگر تخلفی صورت بگیرد بازتاب تخلف نماینده تهران خیلی گسترده تره. پس تایید صلاحیت نامزدهای تهران سختتره. درنتیجه وقتی کسی از تهران تایید میشه حتما از میانه هم تایید میشه.

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۲:۲۸

اتفاقا در تهران نظارت ها و بررسی ها چند برابر شهرستانهاست

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۲:۲۰

دوستان مخالف دقت کنید تخریب خودش نوعی تبلیغ است بیایید سکوت کنیم بهتر است

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۲:۱۴

این برآشفتگی از ورود کاندیدایی کاربلد و دارای ارتباطات و تعاملات فرا منطقه ای، کشوری که موحب افتخار هنه می باشد ، مربوط به تعدادی هست که به وضع خجالت آور فعلی شهرستان راضی و بسنده کرده اند و هیچ تغییر و تحولی را به خاطر منافع خود و اطرافیانشان نمی خواهند.


از روشنگری و بصیرت صدای میانه سپاسگزاریم.

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۲:۰۷

طبق قانون انتخابات و تاکید این دوره هیچ کس حق تخریب کاندیدایی را ندارد.
این تخریب علنی فردی با هویت " نکته سنج " قابل پیگیری از پلیس فتا و مراجع ذیصلاح قضایی می باشد‌

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۲:۰۴

بنده با پنجاه سال سن صددرصد مدیران را متعهد و متخصص شنیده‌ام از دهیار تا روسای جمهور همه شان متعهد و متخصص معرفی شده اند ولی در مرحله اخر همانی را دیده ام که همه ملت دیده اند

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۲:۰۴

دقیقا.

آرزوی دیرینه شهرستان نیز حضور چنین فردی متعهد و متخصص در عرصه تصمیم گیری و قانون گذاری کلان کشور هست.
بیایید دیدگاه قومی و قبیله ای را یک بار هم که شده کنار بگذاریم‌

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۲:۰۱

بله امکانش هست

در تهران به افراد ناشناخته تایید می دهند چون شبیه لشکر سیاه می ماند ولی در شهرستان ها صلاحیت ها گزینشی و هیچ مدرکی هم نباشد با بند عدم التزام به ... رد می شوند و حالا بیا و ثابت کن

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۱:۵۸

یکعده خیلی زود تخریب را شروع کردند و دست پاچه هستند دست کشیدن از صندلی ریاست خیلی سخت است میدانیم حالا یک فرزند میانه متخصص و با تقوا و سخت کوش وارد میدان شده

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۱:۵۶

ورود زودهنگام صدای میانه به نفع کاندیدای مورد علاقه اش

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۱:۴۶

اصلاً هم تاثیرگذار نیست. هیچ کس نگران چنین کاندیدای ناشناخته ای نیست اون هم یک ماه مونده به انتخابات.

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۱:۴۴

اونایی که برای این خبر مربوط به نامزد بدون نام و فامیل میگند تبلیغات زودهنگام، خودشون ماههاست انواع کانالها و گروهها رو در انواع بسترها شروع کرده اند.

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۱:۴۳

خیلی میانه ایها رو استخدام کرد ولی 1000 نفر رو شک دارم. شاید 1000 تا بشه. نمی دونم.

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۱:۴۲

اینهمه برآشفتگی مخالفین برای چیست؟ اگر ایشون یک نامزد بی نام و نشان و بدون رای هستید چرا اینهمه براشفته شده اید؟

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۱:۴۲

شما دنبال پرشور کردن انتخابات نیستید بلکه دنبال ایجاد تفرقه هستید. خاک بر سرتان کنند صدای میانه ایها. شما نمی تونید اراده مردم رو از بین ببرید. مردم با آگاهی وارد انتخابات می شوند و به این هوچی گری ها توجهی نمی کنند.

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۱:۴۱

ایشان انسان باتقوا ، مهندس کاربلد ، مدیر جهادی و فرد زحمتکشی هست هر کس از نزدیک با ایشان آشنا هست به خوبی می‌داند.

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۱:۳۸

لعنت بر صدای میانه

مرگ بر (...)

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۱:۳۷

تخریب ها نوعی تبلیغ است

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۱:۳۶

ایشان فقط در شرکت آقای ابراهیمی کار نکرده ۱۲ سال مترو بوده و در طول زمان نفرات را بکارگیری کرده نه یکساله

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۱:۳۴

صدای میانه دروغگو
بجای ۱۰۰۰ نفر ۳۰۰۰ نفر میانه ای نام وبیمه اش اعلام
کنید من این دروغ فردا به مراجع ذیصلاح اعلام خواهم کرد

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۱:۲۰

صدای میانه! این مقاله تان چیزی شبیه باد کردن یک بادکنک می‌باشد انتخابات مجلس در میانه ، کارزار سخت و پیچیده ای است و با پروپاگاند و اغراق و بزرگنمایی ، کوچکترین تغییری در معادله انتخابات ایجاد نمیشود! بعلاوه تمام پستها و منصبهایی که برای وی برشمردید در حد یک پنجم مسئولیت و سمت‌‌ (...) نیست در حالیکه تاثیر قابل توجهی در انتخابات آن موقع حاصل نشد ضمنا کاندیدای موردنظر شما فاقد سوابق مثبت هست و حرف و حدیث و ابهامات فراوانی در خصوص نحوه فعالیت و درآمد و دارایی او وجود دارد و اتفاقا بسیاری از عناوین غیردولتی که اسم بردید بر این ابهامات افزوده است. از قضا همین حرکت تبلیغاتی شما که به قصد موج‌آفرینی انجام شده، تایید کننده نظر بنده است. لازم است بر این نکته تأکید کنم اشخاص بلندپرواز و پرگو معمولا ارزیابی صحیحی از جامعه و واقعیت‌های میدانی ندارند و بیشتر بر ابرهای توهم و خیال سوار هستند آقای... در سال ۹۴ با همین تخیلات و توهمات وارد انتخابات تهران شد در حالیکه هیچ آدم عاقل و دانایی این کار را نمیکرد! و نتیجه خنده دار آنرا هم دید که فقط توانست ۱۱ هزار رای جمع کند! صدای میانه! این را نوشتم که بدانید دوران موج‌سازی مدتهاست که سپری شده و با جار و جنجال نمی‌توان دل‌ها را جلب نمود! البته چه بدانید و چه ندانید واقعیت‌های جامعه و افکار عمومی میانه کار خودش را خواهد کرد.

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۱:۱۹

انشالله امیدوارم ایشان رد صلاحیت بشوند وسوابقی که دارند شورای نگهبان وهیئت اجرایی شهرستان اگاه وبیدار است انشالله بهترین نظر دارند صدای میانه شد صدای ...

در ضمن دروغ منتشر نکنید ایشان در شرکت سابیر کار میکرد کارگرها مربوط به اقای ابراهیمی بوده اگر ایشان ۱۰۰۰ نفر نیروی کار میانه ای داشت منتشر کنید

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۱:۱۸

ایشان از بهترین نیروهای متعهد و متخصص کشور هستند .

همه به تقید و تعهد نامبرده به نظام و ولایت و کارآمدی ایشان نیز واقفند.
از مدیران پاک دست نظام نیز می باشند.
الحمدلله که شهرستان میانه چنین افتخارآفرینان و خادمان واقعی به ملت را دارد.
فعالیت های خیرخواهانه زیادی نیز برای اقشار مختلف مردم و حتی جوانان جویای کار شهرستان میانه داشته و دارند .
در طول ده ها سال فعالیت خودشان این حقیقت محض را عملا نشان داده اند.الحمدلله محرومین را نیز همیشه پشتیبانی و حمایت نموده اند .

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۱:۱۶

باید به دستور رهبری لبیک بگوییم و شور انتخاباتی را زیاد کنیم و مردم به انتخاب خود و سرنوشت خود اهمیت دهند.

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۱:۱۰

ایشان هیچ ارایشی را بهم نمیریزه
کاندید ی که به فکر رباط کریم بوده معرکه را تنک دیده وحالا میخاد بیاد میانه میانه جای مردان که در میانه هستند ودلشون برای میانه میسوزه می طلبه
وای برصدای میانه از دادستان محترم وشورای نگهبان تقاضای پیگیری موضوع را دارم
شهر در ارامش است

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۱:۰۸

به نظر خودشون برنامه ریزی کردند.....ولی شتر در خواب بیند پنبه دانه.....اینجا میانه هست شهر سرداران و ...

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۱:۰۶

اغچا مشهدی قارداش صادق نایبی دوست گرامی و‌همراه (...) حالا کاسه داغتر اش شدی هنوز تبلیغات شروع نشده شما شروع کردی واز اقا حمایت کردی ایشان یک روز پرچم بلند میکرد ومیگفت سد شهریار من ساختم وحقوق نجومی میگرفت وسابقه کار برای خودش درست کرده امروز منتقد ساخت شهریار است چرا ان موقع نگفتی پس خصلت ایشان همین است در ضمن توضیحی که صدای میانه گذاشته تفسیر خودش است بخاطر اینکه حمایت میکنه وتبلیغ زود هنگام واقعا متاسفم امدن ایشان هیچ ارایش انتخابات بهم نمیریزه چون همه این چیزیهایی که گفتی دروغ است راست میگه مدارک مالی شرکت بعد از حسابرسی انتشار دهید

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۰:۵۳

خدا کند کسی نماینده شود که از مشکلات میانه کم کند آدم اجرایی و پروژه ای بهتر می‌تواند کار کند

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۰:۳۱

مگر می شود یکی در تهران و پایتخت تایید صلاحیت شود و در میانه رد صلاحیت شود

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۰:۲۹

تنور انتخابات میانه را صدای میانه گرم کرد احسنت خیلی انتخابات در میانه بیحال بود

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۰:۲۶

کلا وقتی پای مترو در میان باشه 99 درصد معلومه کی هست

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۰:۲۳

کم کم شور و حال انتخابات شروع می‌شود رقابت افراد قوی باعث افزایش مشارکت مردمی می شود .

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۰:۲۳

البته طبق قانون جدید در زمان انتقال به حوزه جدید صلاحیت ایشان باید در حوزه جدید توسط هیئت های اجرایی و نظارت بررسی شود و آن کسی که می خواد جابه جا بشه فکر نکنه که صلاحیتش دستشه

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۰:۲۰

من هم شنیدم یک نفر انتقالی گرفته خیلی هم قوی است

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۰:۱۹

دقیقا واقعیت را بیان کردید .

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۰:۱۱

این متن خودش تبلیغ است

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۰:۱۰

تیر خلاص

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۰:۱۰

ورود زودهنگام صدای میانه به تبلیغات انتخاباتی

مقام عالی قضایی میانه باید به این تخلف ورود بکند.

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۰:۰۸

تابلوه. کیه نشناسه؟

۰۲/۱۰/۳۰ ۲۰:۰۰

همه چیز رو گفتید جز نام!

اخبار روز