کد خبر: ۱۳۵۵۸۵
۶۸۳ بازدید
۶ دیدگاه (۶ تایید شده)

هنربر در مراسم تودیع و معارفه فرماندار میانه/ شناخت کافی از میانه دارم

۱۴۰۲/۱۱/۱۳
۱۴:۰۵

به گزارش روز جمعه ایرنا، تراب محمدی در مراسم تودیع و معارفه فرماندار میانه، با اشاره به انتخابات پیش رو، بر لزوم تبیین دستاوردهای نظام و دولت با بهره گیری از ظرفیت همه تریبون ها از جمله مدیران ادارات، هیئات های اجرایی و نظارت و روحانیون برایر جلب مشارکت حداکثری مردم پای صندوق های رای تاکید کرد.

وی با بیان اینکه استاندار آذربایجان شرقی بر تدوین برنامه توسعه و پیشرفت اقتصادی شهرستان ها توسط فرمانداری ها تاکید دارد، تعامل و جذب سرمایه گذار، فعال کردن شهرک های صنعتی شهرستان میانه، پرهیز از پشت میز نشینی و در میدان عمل بودن، مردم داری و مشاوره با نخبگان شهر را از جمله انتظارات مدیریت استانداری از فرماندار جدید برشمرد.

فرماندار جدید میانه نیز در این جلسه، با بیان اینکه به خاطر سوابق کاری گذشته، شناخت خوبی از شهرستان میانه دارد، گفت: می توان با کمک نخبگان، پیشکسوتان و بزرگان شهرستان، رشد، توسعه و آبادانی میانه را رقم زد.

محمدباقر هنربر با اشاره به توانمندی های بالقوه شهرستان در حوزه های مختلف، گفت: با این توانمندی ها می شود خواسته های به حق مردم نجیب، انقلابی و ولایی میانه را به نتیجه رساند.

حجت الاسلام رشادی و حجت الاسلام حمیدی ائمه جمعه میانه و ترکمانچای، نمایندگان میانه در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای تامین، شورای اداری و شورای شهر در این مراسم حضور داشتند.

در این مراسم محمدباقر هنربر به عنوان فرماندار جدید شهرستان میانه معرفی و از زحمات مسعود سعادتی فرماندار سابق و فرید قشلاقی که به مدت ۶ ماه سرپرستی فرمانداری این شهرستان را بر عهده داشت، قدردانی شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۱۱/۱۶ ۲۰:۰۹

محضر فرماندار تازه وارد خوش آمد می گویم
اما حالا که هم فرماندار ما تازه وارد است و هم امام جمعه یک نکته دیگر هم عرض میکنم که آقای فرماندار و آقای امام جمعه !قبل از شما موقع تودیع فرمانداران و امام جمعه ها ،مردم خوشحالی می‌کردند چون از عملکرد آنان ناراضی بودند حال شما چکار خواهید کرد ؟ چگونه این شهر را ترک خواهید کرد؟ مردم پشت سر شما چه خواهند گفت؟ پیش خدا چه جوابی خواهید داد؟
روز حساب و کتابی هم هست .

۰۲/۱۱/۱۶ ۰۹:۳۶

هنربر از مدیران خوشنام استانداری بود
امیدوارم یکی از بهترین فرماندار های میانه هم باشد
توصیه میکنم عملکرد و کارهای نجفی آذر رو مطالعه کنند و ایشون رو الگوی خود قرار دهند

۰۲/۱۱/۱۴ ۲۳:۳۴

شناخت خوبی دارید الحمدلله
ببینیم و تعریف کنیم

۰۲/۱۱/۱۴ ۰۸:۱۶

از فرماندار محترم می خواهیم قبل از هرگونه اقدام نسبت به تغییر معاون عمرتانی فرمانداری اقدام نماید. ایشان هرچه در توان داشتند و نداشتند انجام دادند ولی هیچ پیشرفتی در وضعیت عمرانی شهر و شهرستان حاصل نشده است. لطفا فردی متخصص و تازه نفس برای این پست کلیدی انتخاب کنید.

۰۲/۱۱/۱۴ ۰۷:۲۷

آقای هنربر از مدیران با سابقه و کاربلد و متعهد استان است همه باید از ایشون حمایت کنیم. انشاله موفق باشند.

۰۲/۱۱/۱۳ ۱۴:۴۲

انشاالله که موجبات رشد و توسعه شهرستان را فراهم آورند.

اخبار روز