کد خبر: ۸۳۹۴۶
۱۱۹۸ بازدید
۵۱ دیدگاه

حکم انتصابی وزیرکشور خطاب به محمدرضا مشایخی بعنوان معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان میانه

۹۷/۵/۱۵
۲۱:۳۴

محمدرضا مشایخی به سمت معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان میانه منصوب شد

وزیر کشور در حکمی محمدرضا مشایخی را به سمت معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان میانه در استان آذربایجان شرقی منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در حکم دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به محمدرضا مشایخی آمده است:

به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم آذربایجان شرقی به سمت معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان میانه منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاستهای دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای "مدظله العالی" موفق باشید.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۵/۲۰ ۱۲:۳۷

انتصاب مسرت بخش و شایسته حضرتعالی به سمت معاونت استانداری و فرمانداری ویژه را صمیمانه تبریک عرض می نمایم. یقیناً از یکسو مدیریت تاثیرگذار و توانمند توام با تجارب برجسته و ارزشمند ایشان و از سوی دیگر شناخت دقیق همه جانبه از شهرستان عزیزمان میانه موجبات رشد و ارتقاء شهرستان را درپی خواهد داشت و می ­توان افق روشن و آینده ای پر از امید برای همشهریان متصور شد.

۹۷/۵/۱۸ ۲۰:۵۹

انتصاب به جا وشایسته جناب آقای دکتر محمدرضا مشایخی را به سمت معاون استاندار وفرماندار ویژه سهرستان میانه تبریک عرض می نمایم ان شالله منشاخیر وبرکت برای منطقه خواهد بود

۹۷/۵/۱۸ ۱۵:۵۰

جناب آقای دکتر مشایخی
معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه میانه
انتصاب بجا و شایسته حضرتعالی که سرشار از تجربه و توانمندی بوده و هستید را تبریک و تهنیت عرض مینماید ، این انتصاب بی شک نوید بخش فصل جدیدی در مدیریت و شکوفایی شهرستان خواهد بود.

توفیقات روزافزون شما را از درگاه احدیت خواستاریم .

۹۷/۵/۱۷ ۱۵:۳۲

جناب آقای دکتر مشایخی
انتصاب شایسته و بجای جنابعالی را به سمت معاونت
استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه که نشان از لیاقت و توانمندی جنابعالی دارد، خدمت شما و مردم شریف میانه تبریک عرض می نمایم واز خداوند متعال آرزوی توفیق روز افزون دارم.

۹۷/۵/۱۷ ۱۰:۴۵

جناب آقای مشایخی
انتصاب شايسته جنابعالي به عنوان معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان میانه را تبريك عرض مي نمایم و باور دارم که بی گمان حضور شما در اين مسئوليت به عنوان خادمي صديق و ولايتمدار ، نويد بخش تحولی عظیم در شهرستان میانه بيش از پيش خواهد گرديد از خداوند متعال توفيق روز افزونتان را در تمامي مراحل زندگي مسئلت داريم .

۹۷/۵/۱۷ ۰۱:۰۳

حسن انتخاب ایشان را به سمت فرماندار میانه تبریک عرض نموده امید که بتوانند واقعأ معنای شهرستان ویژه را عینیت ببخشند .

۹۷/۵/۱۶ ۲۲:۰۰

سال ها میگفتیم فرماندار غیر بومی هستش! اگه بومی باشه میانه میشه فلان و بهمان. این اسب و این میدان. فرماندار هم بومی شد! شورای شهر هم جدید! نماینده ها هم جدید! شهر رو بکنین مدینه فاضله!

۹۷/۵/۱۶ ۱۵:۵۲

جناب آقای دکتر مشایخی
با احترام و افتخار ، انتصاب جنابعالی به سمت معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه که نشان از شایستگی و تجارب ارزشمند شماست را از طرف خود و کلیه کارکنان شرکت ملی پست تبریک عرض نموده و آرزومندم در سایه دلسوزی ها و مدیریت جنابعالی شاهد پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر شهرستان میانه باشیم
حمید وکیلی رئیس اداره پست شهرستان میانه

۹۷/۵/۱۶ ۱۳:۵۳

جناب آقای دکتر مشایخی
با احترام، انتصاب جنابعالی به سمت معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه که نشان از شایستگی شماست را تبریک عرض نموده و آرزومندم در سایه دلسوزی ها و مدیریت جنابعالی شاهد پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر شهرستان میانه باشیم.
رئیس ستاد جوانان دکتر روحانی در شهرستان میانه

۹۷/۵/۱۶ ۱۰:۵۶

با سلام و تبریک خدمت جناب آقای مشایخی
مسئله ای که است حکم انتصاب ایشان فقط در سایت وزرات کشور است در سایت استانداری نیست ضمنا حکم ایشان به فرمانداری ویژه شهرستان میانه ابلاغ شده است . هرچند این کامنت منتشر نخواهد شد.

۹۷/۵/۱۶ ۱۰:۰۶

انتخاب بجا و شایسته آقای دکتر مشایخی را به عنوان معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه خدمت ایشان و عموم مردم شریف شهرستان میانه تبریک عرض می نمایم خداوند متعال را شاکریم که بعد از سالها بالاخره مدیر توانمند اجرای بومی آگاه به مسائل و مشکلات منطقه و صد البته توانمند وکار آزموده در راس مدیریت اجرایی شهرستان قرار گرفت و مردم محترم ثمرات این انتصاب مبارک را به خوبی لمس خواهند کرد انشاله

انتصاب بجا و شایسته آقای دکتر مشایخی را به عنوان معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه خدمت ایشان و عموم مردم شریف میانه تبریک عرض می نماییم. خداوند متعال را شاکریم که بعد از سالها بالاخره مدیری بومی،آگاه به مسائل و مشکلات منطقه و صدالبته توانمند و کارآزموده در رأس مدیریت اجرایی شهرستان قرار گرفت و مردم انشاالله ثمرات این انتصاب مبارک را بخوبی لمس خواهند نمود. از طرف: ریاست،کارکنان،اساتید و دانشجویان آموزشکده فنی و حرفه ای میانه  

۹۷/۵/۱۶ ۰۸:۴۶

جناب اقای مشایخی انتخاب یک همشهری ویک کاردان انتخاب بسیار شایسته وبجایی است این انتخاب را به شما تبریک عرض نموده وموفقیت جنابعالی را تمام مسذولیتها مدیریتهایتان ارزومندم با تجدید احترام ارادتمند طالبی

۹۷/۵/۱۶ ۰۸:۴۰

تبریک عرض میکنم به جناب دکتر مشایخی.

خبر انتصاب مدیر بومی و توانمند و کاربلد باعث دلگرمی و خوشحالی مان می باشد.

امیدوارم شاهد پیشرفت و توسعه روز افزون شهرمان باشیم.

۹۷/۵/۱۶ ۰۸:۳۷

خبر انتصاب دکتر مشایخی به فرمانداری ویژه میانه بهترین خبری بود که شنیدم. آرزوی موفقیت دارم.

۹۷/۵/۱۶ ۰۱:۵۶

با سلام و عرض تبریک خدمت جناب آقای دکتر مشایخی. امیدوارم که در تمامی مراحل زندگانی موفق و سربلند باشند.

۹۷/۵/۱۶ ۰۱:۴۵

متاسفم که برای بزرگترین شهرستان استان فردی به سمت فرمانداری منصوب میشود که فاقد تجربه اجرائی کافی است
با تمام احترامی که به آقای مشایخی قائلم، ایشان به هیچ وجه قابل مقايسه با افرادی همچون حیدری آزاد نیستند
با کمال تاسف نمایندگان میانه در این مساله عملکرد خوبی نداشتند

۹۷/۵/۱۶ ۰۱:۳۸

... بالاخره نتوانست جلوی این انتصاب رو بگیره؟

۹۷/۵/۱۶ ۰۰:۴۰

مبارک انشالله انتصاب بسیار خوب وارزشمندی است

۹۷/۵/۱۶ ۰۰:۰۰

سلام 

انتصاب ایشان را به سمت فرمانداری ویژه شهرستان تبریک وتهنیت می گوییم  وتوفیقات روزافزون ایشان را درخدمت به رشد وتوسعه همه جانبه شهرستان از خدای منان خواهانیم 

علی علیه السلام می فرماید : آله الریاسه سعه الصدر  وسیله مدیریت سعه صدر وبردباری است ‌. 

امیدواریم در طول دوران خدمت ایشان روابط عمومی های ادارات از جمله فرمانداری در جهت تعامل با رسانه ها و شهروندان محترم  بدون اهداف تبلیغاتی به ارتباط بیشتر بپردازند 

 

 

۹۷/۵/۱۶ ۰۰:۰۰

به جرأت میگویم آقای مشایخی تنها فرماندار بومی در میان شهرستانها و شاید حتی مراکز استان باشند. هفته پیش که حکم ایشان منتظر امضای وزیر کشور بود , یکی از بزرگان همین امر استثنایی را موجب نگرانی دانست که نکند به این دلیل رد شوند.

۹۷/۵/۱۵ ۲۳:۴۹

شایستگی و موفقیت جناب آقای دکتر مشایخی در مدت تصدی سمت سرپرستی معاونت محترم استانداری و فرمانداری شهرستان میانه و سوابق ارزنده وی مسئولین استانداری و وزارت کشور را به انتخاب به حق ایشان بعنوان نماینده عالی دولت در این شهرستان رهنمون ساخت ضمن آرزوی مزید موفقیت برای این بزرگوار ، امیدواریم با یاری مردم شریف شهرستان میانه و سایر مسئولین محترم شهرستان شاهد شکوفایی و پیشرفت بیش از پیش شهرمان باشیم .

۹۷/۵/۱۵ ۲۳:۲۸

 انتصاب شایسته جناب دکتر مشایخی را به عنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه و نماینده دولت درشهرستان میانه، را صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفيق روز افزون را در تمامی مراحل زندگی برای ایشان مسئلت می داريم .

۹۷/۵/۱۵ ۲۳:۲۳

شنیده ها انشالله خبر از مطرح شدن جدی یک مدیر اجرایی در استان که همشهری و میانه ای است بعنوان استاندار آذربایجان شرقی حکایت دارد و با این اوصاف آقای مشایخی هم ثابت خواهند ماند.

۹۷/۵/۱۵ ۲۳:۲۱

جناب آقای مشایخی انتخاب شایسته جنابعالی به سمت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه را تبریک عرض نموده و برایتان آرزوی موفقیت دارم.

حضور مدیر بومی به همان اندازه که میتواند مزایایی داشته باشد در مواردی محدودیت هایی نیز به وجود خواهد آورد ( از جمله مماشات و نرمی با مسئولین ادارات به لحاظ روابط همسایگی و قومی و ...) البته با شناختی که از حضرتعالی داریم و جدیت و قاطعیتی که شمار ا با آن می شناسیم، حداقل این موارد را فرض می دانیم .

برایتان آرزوی موفقیت روز افزون داریم

 

۹۷/۵/۱۵ ۲۳:۱۸

ضمن تبریک به آقای مشایخی امید است ایشان در این سمت موفق بوده و الگوی مناسب مدیربومی باشند که با توجه به شناختی که از ایشان سراغ داریم ،قطعا چنین خواهد بود.

۹۷/۵/۱۵ ۲۳:۰۱

خوشحالم فردی لایق و به خصوص بومی و همشهریمان انتخاب شده است آرزوی موفقیت را برای ایشان را دارم.

۹۷/۵/۱۵ ۲۲:۵۲

انتصاب بجا وبسیار شایسته ایی است
تبریک عرض میکنم به جناب اقای دکتر مشایخی
امیدوارم این انتصاب باعث پیشرفت هرچه بیشتر شهرمان باشد
با آرزوی توفیق روز افزون برای جناب دکتر مشایخی عزیز

۹۷/۵/۱۵ ۲۲:۲۹

تبریکات بسیار و توفیقات روزافزون%

۹۷/۵/۱۵ ۲۲:۲۸

جناب مشایخی باپشتوانه تجربیات مردم داری وعلم وعمل موفق خواهند بود. انشاالله

۹۷/۵/۱۵ ۲۲:۲۷

واقعا استثناست؟ یعنی هیچ شهری فرماندار بومی نداره؟

۹۷/۵/۱۵ ۲۲:۰۳

چه خبر مسرت بخشی. استثناست که در یک شهرستان یک فرد بومی فرماندار شود. امیدوارم روزهای خوبی پیش رو داشته باشیم.

۹۷/۵/۱۵ ۲۲:۰۱

انتصاب جناب آقای دکتر مشایخی به عنوان نماینده عالی دولت قطعا"برای پیشرفت شهرستان توفیق بسیار خواهد داشت و قطعا"همراه ایشان خواهیم بود.

۹۷/۵/۱۵ ۲۱:۵۷

الحمدلله رب العالمین

۹۷/۵/۱۵ ۲۱:۵۷

صمیمانه این انتصاب شایسته را حضور دوست بزرگوارمان و مسئول اجرایی بسیار تلاشگر منطقه جناب آقای دکتر مشایخی که ریاست محترم شورای آموزش و پرورش نیز هستند ،تبریک عرض نموده از درگاه قدسی ذات اقدس احدیت سلامتی و توفیق روزافزونشان را در کلیه مراحل کار و زندگی مسئلت می نماید.

۹۷/۵/۱۵ ۲۱:۵۶

باسلام.باتوجه به قانون‌ بازنشستگی واینکه این قانون ازاوایل پاییزاجراخواهدشدواستانداراذربایجانشرقی هم تغییرخواهدکرد,ایااستاندارجدیدمیتواندشخص دیگری رابجای اقای مشایخی به وزیرکشورمعرفی کند؟وایشان برکناربشود.ایاامکان چنین کاری هست؟

با عرض تبریک به دکتر مشایخی و مردم شریف میانه، بلاخره بعد از مدت ها شاهد انتصاب یک فرد متخصص بومی در راس مقام عالی اجرایی شهرستان عزیزمان شدیم، در اینده شاهد پیشرفت شهر خواهیم بود البته با وحدت و حمایت های سایر عزیزان

۹۷/۵/۱۵ ۲۱:۳۸

انتصاب بجا و شایسته آن چهره ی موفق را تبریک عرض نموده توفیقات عالی را از خداوند متعال خواستارم.

اخبار روز