کد خبر: ۹۷۵۷۳
۳۰۲۲ بازدید
۳۵۵ دیدگاه

آغاز نخستین خانه تکانی اسماعیلی با برکناری رئیس و معاون آموزش و پرورش میانه

۹۹/۵/۱۷
۱۳:۵۴

نخستین خانه تکانی مهدی اسماعیلی نماینده مردم میانه در مجلس 11 با کنار گذاشتن رئیس آموزش و پرورش و معاون وی آغاز شد.

مهدی اسماعیلی که اکنون یکی از وزنه های مهم کمیسیون آموزش و پرورش است، در نخستین خانه تکانی مدیریتی میانه، ساجدی فر ، مدیر آموزش و پرورش میانه را کنار گذاشت. ساجدی فر از دی ماه 1395 مدیریت آموزش و پرورش میانه را برعهده داشت (لینک خبر: رئیس جدید آموزش و پرورش میانه معرفی شد) و بیش از سه و نیم سال این مسند را عهده دار بود.

فرازمند، از پرسنل واحد اداری این اداره موقتاً سرپرستی آموزش و پرورش را برعهده گرفته است.

تغییرات در آموزش و پرورش محدود به تغییر رئیس نبود بلکه علیرضا مشایخی، معاون مالی اداری وی، که برادر فرماندار میانه نیز هست، از این سمت کنار رفت.

  

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۶/۱۳ ۱۰:۰۹

اگه وضعیت میانه قرمزه
چرا وزیر آموزش و پرورش می گه از شنبه 15 شهریور همه بچه های دانش آموز باید حضوری بیایند مدارس!!؟؟

خودش از ترس کرونا گرفتن مصاحبه خبریش را هم از طریق مجازی با خبرنگارا انجام می ده ! یا با هشت متر فاصله !؟
از دیروز رییس سازمان نوسازی مدارس کشور هم می گه برای مدارس مواد ضدعفونی کننده و ... می فرستیم پس کو ؟ کی ؟
وقت گل نی!!!!؟؟

۹۹/۶/۲ ۱۴:۵۸

اگه تو معنی یکیشون فهمیده باشی؟؟؟!!!!

۹۹/۶/۱ ۱۰:۱۸

به نظر م این همه متنی که به عنوان نظرات است حاصل نظرات دو سه نفر است با این همه مطالب تکراری و بی اساس دیگه تموم کنین.

۹۹/۵/۳۱ ۱۷:۱۳

قابل توجه جناب آقای حاج مهدی اسماعیلی نماینده محترم و منتخب مردم میانه در مجلس شورای اسلامی

طبق بند (د) تبصره 8 قانون بودجه سال 72 و سال 73 در مورد شرکتها و کارخانجات دولتی و وابسته به نهادها و ارگانها موظف شدن که 2% از سود ناخالص خود را به آموزش و پرورش همان مناطق و نواحی پرداخت کنن.
هم چنین طبق بند (2) ماده (13) قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش در استانها , شهرستانها و مناطق کشور مصوب 72 به شرکتها و کا خانجات و تولیدی های دولتی تسری دارن.
ان شاالله تدابیری اندیشیده و اتخاذ بفرمایین با جدیت شما و به صحنه آوردن فرماندار بومی میانه این عوارض از کارخانجات و موسیات مربوطه اخذ و برای تامین مخارج تخریب و نوسازی مدارس فرسوده حاشیه شهر میانه نیز بکارگیری بشن.
چون خیران نیز دیگر برای مدرسه سازی در شهر نمیان و هرکس به سراغ روستای قدیمی محل تولد خودش رفته و آنجا اقدام به مدرسه سازی می کنه.

آقای اسماعیلی لطفا عنایت ویژه ای بفرمایین که با رسیدگیتان از متمرکز کردن مدارس نیز فقط در نقاطی مثل بالای شهر اطراف هتل / تالار معلم ، آ.پ خودداری کند.

مگه اهالی پایین شهر جزو این ملت نیستن؟

۹۹/۵/۳۱ ۱۷:۱۱

کاش امام جمعه محترم حاج آقا محمدی نیز رسیدگی نمایند... با تاکید به مسئولین جهت تسریع در تخریب و نوسازی مدارس فرسوده شهر میانه ان شاالله بیشتر محصلین نقاط محروم شهر را مورد حمایت قرار دهند.

۹۹/۵/۳۰ ۲۱:۵۴

نمایندگان جدید استان امیدواریم با اتحادشان همان طوری که از مصاحبه اخیر آنان مشهود است به کم کاری و تخلفات برخی مدیران کل استان نیز با برکناریشان پایان دهند.

۹۹/۵/۳۰ ۱۸:۰۸

آقای م . رز هفت سال پیش چه گل های کاشتی که الآن هم نمی تونن جمعش کنند!!!!!

۹۹/۵/۲۷ ۲۲:۳۲

مدارس خاص با بودجه میلیاردی را هر فرهنگی عزیزی می تواند بگرداند، منتی نیست.
این نماینده است که در سایه نشستن مسئولان !؟ باید همه جا بدود تا بودجه بیشتری برای شهرستان جذب کند.

۹۹/۵/۲۷ ۲۱:۵۳

کدام مدرسه هستش؟

۹۹/۵/۲۶ ۲۲:۵۵

مسوولی که به بیت المال رحم نمی کند و با وجود داشتن خانه شخصی در خانه سرایداری یکی از مدارس سکونت می کند ادعای تربیت دینی در جامعه دارد . شما قضاوت کنید این کجاش درست است ؟ بلند طبعی و عزت نفس یکی از صفات لازم برای هر مسوولی است .

۹۹/۵/۲۶ ۱۸:۰۶

حدود 20 روز مانده به شروع سال تحصیلی جدید1400-99 و بازگشایی مدارس ، متاسفانه حوزه آموزش ابتدایی منطقه میانه، آموزگاران مدارس را سازماندهی نکرده و ابلاغ هیچکدام نیز صادر نگردیده است!

با این اوضاع! ، نماینده محترم آقای حاج مهدی اسماعیلی حق داشته که با مشاهده این وضعیت و احوال رقت انگیز ، با اولین تغییر رییس یک اداره مهم، لرزه بر اندام سایر مسئولین بی تفاوت و بی تحرک میانه بیندازد .

البته گویا تغییرات مهمی در ادارات کل استان نیز انجام خواهد یافت .
انشالله مردم شهرستان میانه از دست مسئولین بی انگیزه و ناکارآمد با برکناریشان خلاص شوند.

۹۹/۵/۲۶ ۰۱:۰۲

خیران مدرسه ساز بزرگوار شما را به وحدانیت خدای متعال قسمتان می دهیم خودتان مستقیم در سطح شهر میانه پرس و جو کنید و به یکی دو مدرسه بسیار فرسوده و قدیمی شهر خودتان سری بزنید و معطل مجمع خیران آموزش و پرورش نشوید . لطفا بیایین پای کار رسیدگی به امنیت فضا و ساختمان محل تحصیل صدها کودک دانش آموز مدارس محلات پایین شهر و اینها را در اولویت احسان و نیکوکاری ماندگارتان قرار دهید. متاسفانه حس رفاه طلبی برخی مسئولان مرفه بی درد در شهر و شورای آ.پ و مجمع نمی گذارد آقایان به مدارسی که محروم نگهداشته شده ! رسیدگی کنند و آنها را در اولویت تخریب و نوسازی قرار دهند. حرف حق تلخ است ولی تلختر از آن سکوت زجرآور و عمدی ! و بی تفاوتی برخی و خدای ناکرده منتظر ماندن برای بروز حوادث و تلفات اسفبار در مدارس قدیمی و در حال ریزش است. خدا می داند کی آقایان مسئول تکانی به خود خواهند داد؟ در آخرین روز تغییر و تحول مسئولیت یا مراسم تودیعشان!؟ آقایان شورای شهر لااقل شما هم به عنوان یک مسئولیت اجتماعیتان پای این کار آمده و چند شرکت بزرگ یا بانک را برای موضوع تخریب و نوسازی مدارس پایبن شهر دعوت کرده و حضوری جهت بازدید به آن مدارس تشریف بیاورید!

مطمئنا نماینده محترم آقای اسماعیلی نیز همراهیتان خواهد کرد.

مسئولین عزیز یک یا علی بگویید و این طلسم را در مناطق پایین شهر بشکنید .

۹۹/۵/۲۶ ۰۰:۴۳

همین راه های مواصلاتی و راه آهن و چند تا پل ورودی شهر را ردیف کنند تا هفته دولت زیاده هم هست ، بقیه پیشکش مقامات.

۹۹/۵/۲۶ ۰۰:۳۶

ج. اگرمجردبودن باعث شده مدرسه ای عالی شودپس ببینید اگرنماینده ای مجردباشد شهرمان چه خواهدشد

۹۹/۵/۲۵ ۲۲:۲۵

بنده به نوبه خود از جناب نائبی و همشهریان و همکاران محترمم که نظر دادند و تحلیل موضوع کردند تشکر میکنم‌ .

خطاب به همکارانی که دغدغه شان تشکیل مجمع صنفی هست عرض میکنم با این شرایط جناح بندی و ورود و خروج های شتاب زده به عرصه مقدس تعلیم و تربیت تحقق این خواسته ناممکن است . بله با تشکیل مجمع صنفی خیلی ها منافع شان در خطر می افتد ! و این خیلی ها هرگز نمیگذارند . و این خیلی ها یا در ستاد یا در صف فرقی نمیکند اول خود بعد میز بعد صنف را خواهند خواست ! و این شدنی نیست .
ما یک دوره اقدام کردیم مخالفت هایی شد و به سرانجام نرسید . اگر هستند کسانی که کار بلدند بکنند و خدا کمک شان باشد .
اما فقط برای آن دلنگرانان انتخابات بعدی بگویم . جانان من ... مجمع صنفی اساسنانه دارد قانون دارد . به هر باری به هر جهتی ورود نمیکند ...... اصلا نگران نباشید در انتخاباتتان ورود نمیکند .... دلهره نداشته باشید شهر در امان است . کلا شهر مال شما

۹۹/۵/۲۵ ۲۲:۱۴

فرمایشتان اصلا صحیح نیست بزرگوار . مجوز مدرسه نه رانتی هست و نه همچین چیزی میخواد . خلاف به عرض تون رسوندند . بنده نماینده موسسان بودم چند سال متوالی . هر کسی درخواست میداد و شرایطش رو داشت معرفی شده به استان و موافقت هم میگرفت . بقولی استقبال هم میکردند در سطح منطقه و استان . از سال قبل امنطقه بخاطر ظرفیت محدودیت هایی جزیی قائل شده از موقعیت حغرافیایی تا جنسیت و ..... لطفا قبل از اینکه موردی را مطرح کنید از کارشناسان اداره یا استان سوال فرمایید . آنهایی هم که پی صنف معلمان بودند جناب قره داغی و نوروزی و بنده و جناب محسنی و .... چندین نفر دیگر همگی یا شاغل در غیر انتفاعی بودند یا پیشتر غیر انتفاعی داشتند ... بعد از ما هم کسی پیگیر نشد که البته دلالیل زیادی داشت از جمله سنگ اندازی وزارت و فرماندار وقت و ....

قدری منصفانه قدری با مطالعه لطفا . اتهام نزنید از سر بی خبری . الانم که دوستی فرمودند پیگیر باشیم . با این ادعای شما بنده عرض میکنم راه نرفته پیداست از پشت سنگ خواهیم خورد. عاقل نکند این کار . ما نمیریم شما پیگیر باشید و اگر رانتی بوده شما استفاده کنید .

۹۹/۵/۲۵ ۰۹:۴۷

در کنار آن همه طرح های رنکارنگ!! اضافه کنید در مدارس انواع سایتهای متعددی که آموزش و پرورش عوض متمرکز و یکی کردن ، پشت سر هم اضافه می کند بررسیها و پاسخ به مطالب و موضوعات مدنظر مسئولین آ-پ در این سایتها و سامانه های منطقه ای، استانی و کشوری نیز یوی دیگر از معضلات بسیار وقت گیر و موجود در سیستم تعلیم و تربیت منطقه و کشور است.
سایتها و سامانه هایی نظیر:

سایت همگام
سایت سناد
سایت کتاب درسی
سایت رشد
سایت /سامانه مالی
سایت نظارت و ارزیابی
سایت اتوماسیون
سایت منطقه و استان و کشور
سایت اوقات فراغت
سایت سپند / سرویس مدارس
سایت صندوق ذخیره
سامانه امین
سایت سنجش سلامت
سایت آموزش فرهنگیانLtms
سایت سجا
سایت مشارکت ها
سایت نقل و انتقال فرهنگیان
سامانه آزمون تیزهوشان و نمونه

سایت کدسوابق تحصیلی

سایت مشاوره مدرسه

سامانه و برنامه آموزش شاد

و دهها کانال دیگر فضای مجازی منطقه و ... که مسئولا انتظار دارند همه این دهها سایت و سامانه را فرهنگیان مدارس هر روز بررسی و به روز آوری کرده و مستندات و امور درخواستی را سریع!؟ انجام داده و در سایت ها و سامانه های یاد شده درج و ثبت کنند!
نقوله عدم وجود تیروی انسانی نیز در بیشتر مدارس هم معضل بسیار بزرگی شده که مثلا مدیری با 147 دانش آموز بدون وجود و تخصیص معاونان (پرورشی، اجرایی، فن آوری و آموزشی) به تتهایی باید جور اداره کلیه امور مدرسه را بکشد .
عدم وجود بودجه و اعتبار دولتی نیز برای مدارس عادی دولتی معضل بزرگ دیگریست که مسئولین بی تفاوت از کنارش رد می شوند.
و علاوه برآن در اکثر مقاطع تحصیلی عدم وجود و تخصیص مربی ورزش و مربی و مراقب بهداشت، مشاور، مشکلات زیادی را بوحود آورده

قابل ذکر است بدون وجود یک ریال اضافه کاری که حدود ده 10 سال است وزارتخانه اضافه کار فقط مدارس (مدیران و معاونان) را حذف کرده عوامل مدارس شبانه روز هم دنبال انجام امور و رفع مشکلات هستند ولی مسئولین نیز وظایفی ! دارند .

ان شاالله امیدواریم آقای اسماعیلی نماینده منتخب مردم شهرستان میانه در مجلس با سایر نمایندگان و کمیسیونها و ... به داد فرهنگیان ، مدارس و مردم برسند.

۹۹/۵/۲۴ ۱۵:۱۰

من این تغییر را زمانی به فال نیک می گیرم که روسای اداراتی نظیر  .... هم تغییر یابند چون ناکارآمدی شان محرز شده وگرنه تغییر رئیس اداره آ. پ جز باند بازی چیز دیگری نیست. چون توی شهر شایع شده که اخراجی به ستاد انتخاباتی نماینده رو نداده بود.

۹۹/۵/۲۴ ۱۴:۳۸

از مجمع خیران مدرسه ساز و مدرسه یار که تعدایشون هم خودشان بزرگ شده محلات و مناطق پایین شهر هستند مردم انتظار دارند جلوی تبعیض ها را گرفته و به فکر مدارس فرسوده و حکم تخریب خورده حاشیه /پایبن شهر هم باشند.
اهالی و اولیا چندین بار حضوری پیش این آقایان رفته اند ولی هنوز اقدامی نشده و باز هم محلات مرفه نشین در اولویت مدرسه سازی مجدد قرار گرفته نظیر اطراف هتل معلم میانه!


نماینده محترم و فعال میانه جناب آقای حاج مهدی اسماعیلی مردم و اولیای دانش آموزان محروم از امکانات این محلات پایبن شهر که چند بار اخیرا با شما صحبت نموده اند خواهشمندیم به صورت جدی و ضربتی اقدام و حمایتی اصولی و ویژه محبت کنید و یکبار بهرصورت حضوری از نزدیک بازدیدی از این مدارس بسیار قدیمی و فرسوده این محلات مبذول نمایید.
از فرمانداری و سایر اعضای شورای آموزش و پرورش (و مجمع خیران میانه که دوست و فامیل مسئولای قبلی منطقه بودن) خبری نیست ، با وحود قرار گرفتن بیش از 8 سال در لیست انتظار تخریب و نوسازی ادار میانه،
لطفا خودتان برای جلوگیری از هر گونه پیشامد ناگوار برای صدها کودک دانش آموز آن مدارس فرسوده حاشیه شهر ، دستور پیگیری و اقدامی ضربتی مبذول نمایین.

۹۹/۵/۲۴ ۱۲:۲۴

به محلات محروم و مدارس نیازمند پایین شهر اگر یک بار هم که شده مسئولان اجرایی!! سر زدند ، حتما به آن امور نیز رسیدگی می کنند!؟

۹۹/۵/۲۴ ۱۲:۰۹

دوست بسیار عزیز حرف بسیار جالبی بود متاسفانه در شهر میانه هرکس هم وارد چنین مقوله هایی میشود مثل صنف معلمان و........ اکثرا به خاطر منافع شخصی ویااینکه بخاطر مورد بی مهری قرار گرفتن در جامعه واز طرف مسئولان و.........وارد میشوند وهمینکه اون منافع تامین شد ویا از طرف مسئولان مورد توجه قرار گرفتند ویا مجوز موسسه ای گرفتند اون مقوله را فراموش میکنند بارها وبارها این مطلب در میانه تجربتا دیده شده است مثل همان موردی که جنابعالی اشاره نمودید باتشکر

۹۹/۵/۲۴ ۰۱:۳۵

باسلام خدمت ادمین وفرهنگیان محترم وجدان کاری مجردومتاهل نمی شناسدکاردان وکاربلدبودن یک چیزدیگری هست ماترک زبانها یک ضربوالمثل ترکی داریم بنده به فارسی می نویسم عروس خانم ما رقص
بلدنیست میگه دیوارکجه لیاقت داشتن مجردومتاهل نمی شناسد

۹۹/۵/۲۳ ۲۲:۵۹

لطفا یک کمی مطالعه داشته باشین عزیز

۹۹/۵/۲۳ ۲۲:۱۴

درسته ولی فرماندار بالیاقت باشهامت جسور .

۹۹/۵/۲۳ ۲۱:۵۲

پس این همه کارمند کارشناس مسئول ارزیابی عملکرد و بازرسی ادارات چکاره اند؟
چرا خودشان اقدامی نمی کنند؟؟

۹۹/۵/۲۳ ۲۱:۴۳

عجب استدلال کوچه بازاری!!!
هیچ ربطی ندارددرمدرسه همکاری داشتیم بادوبچه کوچک همیشه ورودوخروج منظمی داشتن برعکس همکارمجردمون همیشه تاخیرمیکردند

۹۹/۵/۲۳ ۱۷:۳۷

در بحث امور مدارس، مجرد یا متاهل بودن مسئول مربوطه هم یک بحث جدی است.
جوان مجرد فارغ از زندگی و اهل و عیال ، شاید شبانه روز خودش را وقف کار کند ولی متاهلین هم با کارکرد مناسبشان هم در خدمت جامعه هستند و هم خانواده .

۹۹/۵/۲۳ ۱۷:۲۷

عالیترین نماینده دولت در هر شهرستانی فرماندار است و با فعالیت و تعامل بهتر با نمایندگان ، اعتبارات بیشتری را می تواند حتی بیشتر از مصوبات بودجه ای هر منطقه در طول سال جذب کند.

۹۹/۵/۲۳ ۱۳:۱۶

تامین اعتبار برای درست کردن راه و...بر عهده فرماندار نیست بلکه بر عهده نماینده است

۹۹/۵/۲۳ ۱۲:۱۸

روستای گلباسانه یا گلنگدر؟

۹۹/۵/۲۳ ۱۲:۱۰

مجمع خیران مدر... منطقه

۹۹/۵/۲۳ ۱۲:۰۸

مثل سریال هیولا و ساخت و پاخت های درونی ذکر شده که عین واقعیت است.

۹۹/۵/۲۳ ۰۸:۱۹

عزیزید و سرور . به امید خدا

۹۹/۵/۲۲ ۲۳:۱۱

مثل دفعات گذشته اون عزیزانی که پیشقدم میشوند مجوز یک مدرسه غیرانتفاعی یا یک موسسه آموزشی میگیرند ودر انجا مشغول میشوند ومجموعه صنف معلمان به فراموشی سپرده میشود (میتوانید بررسی کنید فرهنگیانی که پیشقدم مجموعه صنف معلمان بودند الان صاحبان مدرسه غیرانتفاعی ویا موسسه علمی وفرهنگی هستند )

۹۹/۵/۲۲ ۲۲:۵۷

با نفوذ تعدادی ! در آن صنف
وضع بدتر از زمان مسئولین قبلی هم خواهد شد.

الان برخی مجمع های داخل منطقه را ببینید به خاطر اختلافات شخصی ، خودشان باعث و بانی تبعیض هستند.
شما را به خدا قسم ، بگذارید فرهنگیان و مردم با احساس امنیت به وجود آمده فعالیت و زندگی روزمره خود را ادامه دهند کاش آقای فرازمند رییس منطقه می شد و شاهد توسعه و پیشرفت همه جانبه منطقه با حمایت های جناب آقای اسماعیلی نماینده تلاشگر و مردمی میانه می شدیم.

اگر سازمان نظام معلمی با مجوز به طور رسمی تشکیل شود ، ایجاد نمایندگیش در میانه یک مقوله دیگر است که ان شاالله مفید نیز واقع می شود.

۹۹/۵/۲۲ ۲۰:۰۵

سلام . حتما اگر قابل بدانید مشارکت می کنم . در یک ساختار قانونی با چارچوب مشخص .

۹۹/۵/۲۲ ۱۸:۱۸

آقای اسماعیلی نماینده محترم ، مردم شهرستان میانه امیدوارند ایجاد دانشگاه فرهنگیان را نیز در میانه پیگیری و عملی نمایید.

نمایندگان قبلی و مسئولین برکنار شده آموزش و پرورش میانه هم فقط شعارش را دادند و رفتند!

۹۹/۵/۲۲ ۱۸:۰۳

سلام . حق با شماست . ایشاالله بعد از استقرار قطعی رییس اداره به این موضوع با کمک حضرتعالی و دوستان دیگر بپردازیم . البته قبلا با جمعی از دوستان اقداماتی شد اما در بورکراسی اداری گم شد . فرمایش تان بسیار درست است . خوشحال میشوم کمک کنید . ایشالله به محض تثبیت وضعیت .
Id بند ه . در تلگرام ahmadi_1018@

۹۹/۵/۲۲ ۱۷:۳۲

این نظر نیز حتما متعلق به یک فرد حسود! است

۹۹/۵/۲۲ ۱۷:۳۱

آموزگاران مدارس ابتدایی میانه را نیز معاون فعلی منطقه تا امروز 99/5/22 هنوز نتوانسته سازماندهی کند و مدارس و مردم و دانش آموزان بلاتکلیفند.

آقای فرازمند لطفا چاره ای بیندیشین.

۹۹/۵/۲۲ ۱۶:۲۵

جناب آقای مهدی احمدی اگر صنف معلمان رو در شهرستان به عنوان یک نهاد قانونی تشکیل دهید و پیشکسوتان آموزش و پرورش مسایل آموزش و پرورش را تجزیه و تحلیل و ارزیابی کنند جلوی دخالت ها گرفته می شود و مسوولین هم اجازه سو استفاده پیدا نمی کنند و این صنف می تواند به طور تخصصی مطالبات بحق مردم را مطرح کند و توسعه آموزش و پرورش در سطح شهرستان را دنبال کندو جلوی تبعیض و رانت و ... را بگیرد و روشنگری کند . چرا در این زمینه پیشقدم نمی شوید ؟با احترام

۹۹/۵/۲۲ ۱۶:۲۰

به حال آموزش و پرورش تاسف می خورم چون ۱. هنوز زیر ساخت شبکه شاد برای فعالیت نیروهای ستادی و معاونین و مشاوران و مربیان مهیا نیست . ۲. نقش معلمان در آموزش مجازی مشخص نشده و هیچ دوره آموزشی برای استفاده از ابزارهای آموزش مجازی به معلمان برگزار نشده . ۳. هنوز دستورالعمل بازگشایی مدارس در سال جدید تدوین و ابلاغ نشده . آقایون مسوولین و کارشناسان ستاد مثل معلمان در تعطیلات تابستانی و خواب فرو رفته اند ؟

۹۹/۵/۲۲ ۱۴:۵۴

من فک نمی کردم تو شهرمون میانه اینقدر آدم حسود داشته باشیم. متاسفاه چهل ، پنجاه ، درصد کامنتائی که منعکس شده جز اینکه نشون دهنده غزض و مرض و عقده و محرومیتها و کمبودها و حقارت ها و سرکوبها باشد چیز دیگری رو ذهن خواننده متبادر نمی کند. الله اوزون داده یت.

۹۹/۵/۲۲ ۱۴:۱۰

جناب م ا
پیشنهادتون. بسیار به جاست . اما نظر سنجی روی سایت ها زیاد قابل اعتبار نیست . در دوره فرمانداری جناب اقای .............. که چندی پیش فرماندار شهر بودند به اتفاق چند نفر از همکاران فرهنگی حاضر شدیم به هزینه خود و میدانی از اربابان رجوع ادارات ارزیابی کارکرد های سازمان ها را جمع کرده خدمت فرماندار ببریم . از این بهتر نمیشد اما موافقت نفرمودند . ما بازم حاضریم . ارزیابی عملکرد سازمان ها یک نظارت مردمی وسیله مردم است.

در حوزه نطارت نمایندگان مواردی قابل تعریف است و میشود اقدام کرد ( این نظارت است نه مداخله/ قابل توجه نمایندگان ایران در مجلس)

۹۹/۵/۲۲ ۱۴:۰۲

همکار عزیزم
عرض کردم حسب مققرات سازمان در این شرایط ایشان منسوب اداره کل هستند . این روال قانونی است اگر رییس استعفا بدهد معاون مالی جانشین است چون ایشان هم استعفا داده اند حسب قانون کسی جز مدیر کل استان نمیتواند ابلاغ رای کند . و در این ابلاغ رای فردی که انتخاب میشود کارگزین است با پست سر پرستی البته . بعدا دایم بکنند یا نکنند امری جداست .

عرض کردم اقدام و ورود نماینده فعلا نمیتواند باشد مگر اینکه. قبلا هماهنگی شده باشد .
اتفاقا جناب فرازمند فردی مستقل هستند اگر انتخاب نماینده فردی مستقل باشد که فبها و بسیار عالی . ایشالله به فردی مستقل فکر شود . ایشالله به خیر باشد .

۹۹/۵/۲۲ ۱۳:۵۳

سل . اگر شفافیت در بکارگیری و استخدام بواسطه قانونی مدون نباشد بلا استثنا نفود خواهد بود . کاش معرفی کنید تا تنبیه شوند . تضییع حق یک نفر نشده با این کار تضییع حقوق عده زیادی شده است . این رفتاری بسیار نکوهیده و زشت است

۹۹/۵/۲۲ ۱۳:۴۸

سلام تغییر و تحولات درآِنده نزدیک در اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی حقیقت دارد ؟
وزیر آموزش و پرورش را چرا بخاطر اداره کل استان آ-شرقی می خواهند به استیضاح و سئوال بکشانند کسی خبر دارد؟

۹۹/۵/۲۲ ۱۳:۴۷

فرمایش شما صحیح است لاکن قانون را باید ایجاد کنند . نبود قانون مجوز تضییع حق شهروند نمیشود.

حق نهضت سوادی اموزیها محفوط اما ایجاد شرایط رقابتی در جذب نیرو برای آموزش و پرورش امری لازم است تا خبره ترها و باسوادتر ها چه از سواد آموزی و چه از غیردولتی ها جذب شوند .

محض اطلاعتون عرض میکنم ده سال خدمت بالاتر با مدرک فوق لیسانس از مدرسه غیردولتی داریم که جذب نشده اند .

اینکه قانون نداریم خودش یک بی قانونیه . باید اصلاح کنند بنحوی که حقی از هیچ گروهی ضایع نشود .


بهترین گزینه بازنشسته کردن نیروهای ۳۰ سال و عدم ارجاع مجدد کار برای مردان و ۲۵ سال برای خانم هاست . الان اموزش و پرورش به نیروی جوان و به روز نیاز دارد .

۹۹/۵/۲۲ ۱۰:۱۵

✅قانونی برای استخدام معلمان مدارس غیرانتفاعی نداریم

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه قانونی برای استخدام معلمان مدارس غیرانتفاعی وجود ندارد، درباره پرداخت بدون ضابطه حقوق به معلمان مدارس غیرانتفاعی، گفت: نظارت‌ها را افزایش می‌دهیم.
...........

این همه نیروی حق التدریس و آموزشیار نهضت سواد آموزی با بیش از 8 سال سابقه الان در سیستم آ.پ وجود دارند، اولویت استخدام باید اینها باشند .

۹۹/۵/۲۲ ۰۱:۱۴

برین از خودش سوال کنین کی تشریف میارن؟؟؟؟؟؟؟؟

۹۹/۵/۲۲ ۰۱:۱۲

اداره آموزش و برورش سال ها بود که از مسیر واقعی خودش خارج شده بود که امیدوارم به هفت سال بیش برگردد

۹۹/۵/۲۲ ۰۱:۰۴

با عرض معذرت وقتی که معاونین اداره براساس باند بازی و بله قربان گویی انتخاب شوند یا به عبارت دیگر سمت بزرگ و شخص کوچک باشد طبیعی است که صلاحیت مسئولیت اداره را نخواهند داشت

۹۹/۵/۲۱ ۲۳:۲۸

مدیرکل که معاون اداری مالی رو عوض نکرده ،این خودش معاون اداری مالی بوده که استعفا داده بلافاصله

۹۹/۵/۲۱ ۲۲:۱۳

رییس جدید کی می آید ؟

۹۹/۵/۲۱ ۱۹:۱۱

اتفاقا تعداد زیادیشون که فامیل ، اقوام و نورچشمی مسئولای قبلی بودن اکثرا جذب شده اند!
یکیشون هم با یک سال سابقه حق التدریس الان در یک روستای بسیار نزدیک میانه" گ... به برکت حمایت مسئول پشت پرده فعلی!؟ اداره که هنوز نرفته! به عنوان مدیرآموزگار مدرسه آن روستا برای سال تحصیلی جدید منصوب شده است.!؟؟ که خودش همزمان مدیر چند مدرسه غیرانتفاعی نیز می باشد !

جناب اسماعیلی با اولویت دادن به آموزش و پرورش که همه مردم با این مجموعه در ارتباطند، ضربه مهمی را به باند مافیا و مسئول پشت پرده فعلی ! اداره که در سایه فامیلش که هنوز در استان است، توانسته به زور باقی بماند ، وارد کرده. زنده باشی نماینده تلاشگر شهرستان

۹۹/۵/۲۱ ۱۸:۴۵

در غیاب رئیس معاون اداری و مالی و در غیاب معاون مالی دیگر معاونبن با نظر رئیس جانشین هستند این انتصاب با هیچ منطقی سازگار نیست و عیببی است به مدیرکل که اگر دیگر معاونین تا حال ، کاربلد نبوده اند تا به حال چرا ادامه همکاری داشته اند و در این حال یک معاون چطور می تواند از کارشناسش دستور بگیرد!!!!! با این مداخلات وضعیت اداره می شود اینی که هست...... خداوند غافلین را هدایت کند

۹۹/۵/۲۱ ۱۷:۵۸

اثر ورود نماینده نیست . بزرگوار انتساب اداری و قانونی است . در نبود رییس اول معاون اداری و نباشد اداره امور بر عهده کارگزین است .

۹۹/۵/۲۱ ۱۷:۴۹

باسلام ای کاش سایت صدای میانه هر شش ماه به شش ماه یک نظر سنجی از عملکردکلیه مسولین شهرمان را درسایت مورد نظر قراردهند وبرپایه ی آن تغییرات صورت گیردتاهیچ گونه ابهامی بین مسولین ونمایندگان ومردم بوجودنیایدضمنا باتوجه به نظرسنجی بعمل آمده در مورد آقای ساجدی فر تغییرایشان از نظراکثرمردم مورد قبول واقع گردیده که جادارد ازجناب آقای نایبی تقدیر وتشکر گردد.

۹۹/۵/۲۱ ۱۵:۵۰

دیگه خبردیگه ای نیست چندروزه مدام توسایت وکانال روی این خبرزوم کردید؟

۹۹/۵/۲۱ ۱۵:۳۹

انشاالله این تغییرات در اداره ورزش و روسای هیأت ها هم انجام خواهد گرفت ، انشاالله ، و آقای اسماعیلی حواسش باشد و مواظب باشد که ممکن است بیایند و از الان خودشیرینی بکنند

۹۹/۵/۲۱ ۱۵:۰۴

مظلومیت به درد شهر میانه نمی خورد با این کلمات میانه را عده ای 40 سال است ویرانه کرده اند . بس است

۹۹/۵/۲۱ ۱۴:۵۸

معاون . اب.. منطقه میانه چون فامیل مدیرکل فعلی است عوض نشده؟؟؟؟

۹۹/۵/۲۱ ۱۴:۵۷

آقای امام جمعه و آقای فرماندار چرا به تبعیض در مورد مدارس دولتی موجود خود شهر میانه به عنوان اعضای شورای آموزش و پرورش میانه رسیدگی نمی فرمایید؟
همه جا در میانه مثل مدارس ثارالله و میانجی و شاهد و نمونه میانجی و ازادگان نیرو کامل و بدون مشکل و با بودجه و اعتبارات چند صد میلیونی نیست !
بعضی ساختمان فرسوده و بسیار قدیمی دارند که دارد روی کله دانش آموزان خردسال می ریزد آیا مسئولان میانه ترس دارند بروند و آن مدارس را ببینند و خدای ناکرده خودشان زیر آوار بمانند؟
لطفا با نماینده محترم به پایین شهر نیز یکبار هم که شده سری بزنید جای دوری نمی رود.

آقای امام جمعه شما که به نوعی در شهرمان نماینده محترم ولی فقیه هستید شما چرا نمی رویدبه آنجاها سری بزنید؟

۹۹/۵/۲۱ ۱۳:۱۲

معلمان مدارس غیر دولتی با سوابق کار گاها بیش از ۸ تا ده سال همیشه در استخدامها فراموش شده اند . نهصت سواداموزی چند سال تدریسه و شرکتی چند ماه اشتعاله رفت سر کار و این کارکنان مطلومانه فقط نگاه کردند.
حالا که جناب اسماعیلی نماینده محترم شهر در کمیسون آموزش و پرورش هم تشریف دارند این تبعیض را پیگیری کنند ولو سالی طول بکشد به نتیجه برسانند و از همین طریق همین وب سایت اعلام کنند نتیجه چه شد .
خودم منتفع نیستم اما کادرم حق شان ضایع شده است . برای دفاع از کادرم لازمم هست حمایت شوم . هست کسی ؟

۹۹/۵/۲۱ ۱۲:۴۷

اجازه بده اینطور فکر نکنیم . اگر اینطور باشد نمیتونیم ازشون انتظاراتی داشته باشیم و مطالبه گری کنیم . گرچه حرفتان درست است بر اساس آمار و رای ....اما الان وکیل همه هست .

۹۹/۵/۲۱ ۱۲:۳۸

امیدوارم کارتان راه افتاده باشد اما برادر من ؛ احتمالا شما وقت نهار رفتن تان درست نبوده گرچه عجله هم داشته باشید. برنامه ریزی تان درست نبوده یا در ادارات معطل تان کرده اند نمیدانم اما ایراد وارد نیست . شاید بنده خدا سر راهش برای حل اموری با امام جمعه وقت داشته خورده به نهار و تعارف . به دل نگیر نماینده هم گرسنه میشود و ناهار باید بخورد ! البته قبول دارم حق با شما بوده باید راه میانداختند کارتون رو .

۹۹/۵/۲۱ ۱۱:۲۴

بنظر عقلا فرماندار بومی به دلایلی نمیتونه برای شهر زادگاه خودش خوب باشه واین مسئله در طول تاریخ ثابت شده هست ولی مسئول اداره و شهر چرا فایده اش بیشتره

۹۹/۵/۲۱ ۱۱:۱۸

دستمریزاد اقای اسماعیلی عزیز از این اولین اقدام انقلابی تان در فاز اول تغییرات شهرستان انشاالله منتظر خبر های خوش هستیم از سر و سامان دادن به اوضاع شهر مان یا علی

۹۹/۵/۲۱ ۱۱:۱۴

عدم رسیدگی از جاده خروجی میانه به طرف پلیس راه از بی عرضکی مسئولین امر هست یعنی فرماندار هم شجاعت گفتن و دستور دادن به اینکه دو تا ماشین اسفالت بریرند جاده بعنوان لکه گیری کنند رو هم نداره عجب حکایتی شده ها مصیبت این شهر

۹۹/۵/۲۱ ۰۶:۵۵

شما بی خبرید دفاع شد اما چون رییس محبوب و تحت حمایت نماینده بود خفه مان کردند . نتیجه دخالت نماینده در انتخاب رییس همین بود .

۹۹/۵/۲۱ ۰۶:۵۰

سلام
بی گمان از همان ۵۰ دیدگاه درصدی بیشتر بازم از فرهنگیان هستند . چرا که احساس مسئولیت میکنند . البته غیر فرهنگی هم زیاد داریم که ورود میکنند . حالا ورود فرهنگیان در سرنوشت سازمان خود امری طبیعی هست باید که ورود گسترده تری بکنند.
دلیل دیگرشم بی خیالی مجریان است . فاصله پلیس راه تا سه راهی اسفالت گردنه گردنه جمع شده و .... این را دوستان دهها بار نوشتند. بنده هم زیرش کامنت و تایید و خیلی هم همچین کردند اما اثری نداشت . حالا چه صد چه هزار بار هم بنویسند ..... مسئول بی خیال است . بنظرتان تاثیر دارد گذاشتن کامنت ؟

۹۹/۵/۲۱ ۰۰:۲۱

بعد از تغییرات اخیر در آموزش و پرورش آقای فرازمند که فردی صاحب فکر و کاملا مستقل هستند ابلاغ سرپرستی گرفتند .

قریب به اتفاق فرهنگیان به صداقت ؛ دقت در کار و امانتداری و استقلال ایشان از هر حیثی معترفند . این برازندگی ها اجازه خواهد داد با اعتماد به نفس و مستقل از هیاهو ها مدیریت کنند .

برای ایشان آرزوی موفقیت میکنیم . مجموعه اظهارات بین همکاران نشان میدهد بخوبی از این موضوع استقبال شده است . تبریک عرض میگوییم و آرزوی موفقیت مینماییم .

۹۹/۵/۲۱ ۰۰:۱۳

با کمال پوزش از حضور تمامی فرهنگیان عزیز و فرهیخته و اهالی فهیم شهرستان میانه نمونه و گوشه ای از صدها طرح آ.پ مثلا برای پیشبرد اهداف تعلیم و تربیتی دانش آموزان و جامعه یادآوری می شود که باعث شده مدارس و فرهنگیان در یک دور کاغذبازی و مستند سازی بسیار وقت گیر گرفتار شوند و از اهم وظایف خود باز مانند :
1-طرح تعالی 2- طرح شهاب 3-طرح تدبر- 4-طرح تحول 5- طرح درس پژوهی 6- طرح تحول 7- طرح کرامت 8- طرح پویا
9- طرح کارآمد 10- طرح جابربن حیان11- طرح خوارزمی 12- طرح روزی برای فردا 13- طرح بوم(برنامه ویژه مدرسه) 14- طرح رتبه بندی15- طرح آموزش های ضمن خدمت سالانه 200 ساعت 15- طرح هدایت تحصیلی 16- طرح 17-طرح آموزش خانواده 18- طرح ارزشیابی توصیفی 19- طرح نماد 20-طرح تکالیف مهارت محور 21- طرح المپیادهای علمی 22-طرح المپیادهای ورزشی 23- طرح مسابقات فرهنگی ، هنری ، عقیدتی، ورزشی 24- طرح فعالیت های اجتماعی و ... 25-طرح حرکات اصلاحی و قامتی 26- طرح سنجش 27- طرح دهان و دندان 28- طرح مهارت آموزی 29- طرح درس ملی 30- طرح همگام با 31- طرح مدام 32- طرح غنی سازی وتجارب یادگیری 33- طرح کلاس های موضوعی 34- طرح رویکرد تربیت
35- طرح نظارت و راهنمایی بالینی 36- همیار معلم 37-طرح محبت 38- طرح توسعه اخلاق 39-طرح پروژه مهر 40- طرج اقدام پژوهی 41- طرح الگوی تدریس برتر 42- و دهها طرح دیگر !!

جناب آقای اسماعیلی بزرگوار نماینده محترم چون سایت اطلاع رسانی فعلا ندارید در اینجا این موضوع مهم حضورتان اعلام شد تا ان شاالله از طریق کمیسیون آموزش و کمیته آموزش و پرورش مجلس با سایر نمایندگان محترم اقدام جدی و ضروری برای نجات آموزش و پرورش کشور که آینده جامعه را تضمین می کند به صورت جدی به عمل آورید.

۹۹/۵/۲۰ ۲۳:۲۳

درسته اخه ی سوال دارم وجدانن ترا قسم میدم راستشو بگو تو خجالت نمیکشی اون نماینده میانه بشه؟؟؟؟؟؟

۹۹/۵/۲۰ ۱۹:۲۳

مخصوصا باند مافیایی شهر!!!

۹۹/۵/۲۰ ۱۸:۴۹

عنوان خبر را سایت محترم صدای میانه باید زلزله ۸ ریشتری در آموزش و پرورش انتخاب می کرد . در کمتر از ۳ روز ۲۰۰۰ بازدید کننده و بالای ۳۰۰ نظر درج شده است .

۹۹/۵/۲۰ ۱۸:۴۵

در جواب کاربر منتقد عزیز
لازم دیدم یادآور بشم اگر بخواهید شما هم بدرخشید لازمه اش این استکه چرا بجای توجه به عامل موفقیتهای خانم انگوتی وسعی در بوجود اوردن شرایط لازم ، تا شما هم مطرح شوید ، در خودتان هیچ تحولی ایجاد نمی کنید بجایش با بهانه های مختلف در فکر تخریب هستید !!!! عزیز بهتر است یادآوری کنم خانم انگوتی مدتی در هشترود در مدرسه ای بسیار کوچک وبدون امکانات مدیریت کردند وبقدری اقداماتشون ارزنده بوده که از ان زمان ایشان در استان تبریز معروف شدند و به اعتبار همانزمان استکه استان همچنان به خواسته های خانم انگوتی ارزش قائل می شوند. واین اعتبار مربوط به هفت هشت سال اخیر که مدیریت مدرسه خیرساز را عهده دارشدند شامل نمی شود.
لطفا اگر دنبال مسئله جدیدی برای تخریب می گردید توصیه می کنم خوب تحقیق کنید تا شخصیتتان بیشتر از این زیر سوال نرود .

۹۹/۵/۲۰ ۱۷:۵۴

آموزش و پرورش اصلاح نشود، جامعه اصلاح نمی گردد.
این یک اصل ثابت شده هست.

واقعا چقدر مشکلات عمده ای در منطقه میانه وجود داشته که گوشه ای از آنها در اینجا نیز بیان می شود و تخلفات و کوتاهیهای مسئولان اداره رو می شود.!

آقای پ ، مدیر کل استان دقیقا کجایی؟!

۹۹/۵/۲۰ ۱۷:۰۱

نماینده تلاش می کنه تا انتخابات ادم هاش جا سازی بکنه

۹۹/۵/۲۰ ۱۶:۴۱

چون درصد و پول برای آموزش و پرورش میانه دارند و بقول برخی روسا و مسئولان سابق! !؟؟ صرفه جویی !؟
روسا و آقایان مسئول در اداره و اداره کل و وزارتخانه اکثرا خودشان مدارس زنجیره ای! غیرانتفاعی دارند پس بدبختانه باید هم مدارس عادی به خصوص دبستان ها را با عدم توجه و آموزگار فعال ندادن به ورطه فلاکت و حتی تعطیلی بکشانند!
یکی دو مدرسه هم بالای شهر مخصوصا با بی تدبیری مسئولین آموزش و پرورش منطقه ، نظیر" م. و ث "در روبروی فرمانداری منجر با ترافیک شدید و تجمع اهالی از هر نقطه شهر میانه جهت ثبت نام فرزندانشان مواجهند!چرا که مخصوصا معلمان فعال را با ساختمان نوساز و مجهز و سایر امکانات را درسطح مدارس دولتی عادی تقسیم نمی کنند و برعکس به مدارس عادی دیگر شهر یا آموزگارانی کم حوصله و تندخوپیمانی زیر10 سال سابقه یا برعکس نزدیک به بازنشستگی می دهند که خود اینان با زمین و زمان و در و دیوار!؟ مشکل و دعوا دارند. معلمان جدیدتحصیلکرده جوان نیز در روستاهایند.
در نتیجه اولیا نیز بخاطر فرزندانشان مرتکب کار غیرقانونی و خلافی شده و با قولنامه های تقلبی و اجاره نامه های صوری غیر واقعی مثلا از محل سکونت اصلیشان از خیابان طالقانی یا انتهای خیابان شهید بهشتی(شمشیری سابق) به میدان معلم یا منازل اطراف فرمانداری!!!!؟؟؟ نقل مکان ! کرده اند.
این طور می شود که با چند صدهزار تومان شهریه دریافتی در آن مدارس یا فرهنگ یا شاهد مدیرانشان هیچ مشکلی برای گرداندن مدرسه ندارند و سایر مدارس عادی شهر صدها مشکل برای امور اولیه ای همچون تامین هزینه های آب،برق و گاز و تلفن و تهیه و تعمیر تجهیزات اداری مدرسه و تاسیسات و ساختمان و کاغذ و ... دارند و هیچ مسئولی در منطقه یا سایر مقامات دولتی شهر و نمایندگان نیز به فریادشان نمی رسید.
عزیزی که از زیاد بودن نظرات در این پستهای مربوط به برکناری مسئولین آ.پ اینجا گلایه می کتی مردم و فرهنگیان از جو خفقان و بی احترامی و بی قانونی در اداره به جان آمده بودند ومسخره شدن می شدند!، مرحبا بر جناب آقای اسماعیلی بزرگوار که مردم و فرهنگیان رانجات دادند امیدواریم سایر کارکنان اداره نیز که ارباب منشانه به فرهنگیان و مردم از بالا نگاه کرده و اذیتشان کرده و می کنند بیدار شوند و مواظب باشند که خطر برکناری به آنان نیز نزدیک! است. چون مردم و فرهنگیان این بار ناظرجدی بر اعمالشان هستند،به بهانه بازرسی برای کارها و طرحهای الکی فرهنگیان مدارس را نباید اذیت کنتد یکی می خواهد کوتاهیها و تخلفات عدیده خودشان را در اکثر قسمتهای اداره میانه بازرسی و چک لیست نوشته و برخورد قاطع نماید! . حیف مرحوم فرامرزی که رفت .
یکی از کارکنان فرمانداری میانه بنام آقای سلیمی که احتمالا الان فرماندار کلیبر هستند خودش عنوان می کرد که عضو انجمن اولیا و هیات امنای دبستان ث ، م(نزدیک فرمانداری ) هست و از بس پول و اعتبار در حساب جاری آن دبستان هست که دیگر در مدرسه نمی دانند برای چه اموری خرج کنند!!!!
در مقابل با اعمال تبعیض شدیدتوسط مسئولین آموزش و پرورش وقت ، مدارس ابتدایی عادی دولتی میانه در بدترین وضعیت مالی و بودجه ای هستند .
همانطور که بزرگواران در نظرات قبلی اشاره نموده بودند واقعیت بسیار مهمی در شهر میانه مشهود است که در بحث نوسازی مدارس بسیار قدیمی و فرسوده نیز تبعیض بسیار شدید و غیرقابل قبولی از سوی مسئولان مربوطه اعمال شده است که فقط برخی موارس جلوی چشم یا واقع در بالای شهر!!! را تخریب و نوسازی می کنند. آقایانی که سالهاست!در انتخاب اعضای مجمع خیران مدرسه ساز رای و نقش دارید مادام العمر شما نیز مشغول ذمه هستیدچرا که تعداد بسیار زیادی مدارس دولتی و غیرانتفاعی در آن محلات ثروتمند وجود دارد.
چرا به سایر نقاط شهر رسیدگی نمی کنید و در اولویت نمی گذارید؟؟؟؟
خدای ناکرده حتما باید ساختمان مدارس فرسوده بر کودکان دانش آموز آن مدارس فرسوده آوار شود و صدها تلفات داده شود تا به خودتان آمده و اقدامی کنید؟؟؟؟
از سایر مسئولان شهر نیز که خبری نیست هر چتد بارها مردم و فرهنگیان و اولیا این مشکلات را حضوری و مکتوب به آنان نیز گفته و رسانده اند!!
آقای اسماعیلی خواهشمندیم این گونه تبعیض ها را در منطقه میانه جلوگیری نمایید (از طریق روی کار آمدن مسئولینی کارآمد، دلسوز مردم و ارج دهنده به فرهنگیان و رئوف و در عین حال قانونمند درعمل نه در ظاهر).
شما را بخدا قسمتان می دهیم جدی دقت و نظارت فرمایید مسئولانی روی کار و سمتهای آموزش و پرورش میانه بیایند علاوه بر رفع مشکلات یاد شده دقت کنند که عوض دریافت میلیون ها تومان از مدارس خاص و شاهد و ... میانه برای خود اداره، لطفا اجازه دهند اگر امکان دارد این مدارس برخوردار و ثروتمند! به سایر مدارس دولتی عادی کمک کنند اگر پول و بودجه برایشان لازم نیست و اضافه دارند! چون ما اولیا و مردم هم خبر داریم از اتفاقاتی که افتاده و می افتد!

۹۹/۵/۲۰ ۱۶:۱۰

آموزش وپرورش الان توسط رئیس درسایه ای اداره می شود که اسمش در هیچ جایی هم نیست

۹۹/۵/۲۰ ۱۵:۳۸

عین واقعیت است.

۹۹/۵/۲۰ ۱۵:۳۳

فرماندار شهرستان ویژه که بومی نیز هستند و بقیه روسای ادارات میانه پس چکاره اند؟؟؟؟؟

۹۹/۵/۲۰ ۱۴:۰۰

جامعه فرهنگیان گسترده هست.

۹۹/۵/۲۰ ۱۳:۵۸

نماینده شدن به قیافه نیست که عزیزم.

۹۹/۵/۲۰ ۱۳:۲۰

برای موضوعات مهم شهری نهایت 50 دیدگاه گذاشته میشه! برای تعویض رئیس یک اداره تا الان 255 دیدگاه! شما بخوان شرح حدیث مفصل را!

۹۹/۵/۲۰ ۱۱:۰۶

همه از نماینده انتظار اصلاح امور ادارات رو دارن که آنهم بدون تغییر مدیران ناکارآمد کاری غیر ممکن است
آقای اسماعيلي اسیر جوسازی ها نشوید که همه می‌دانند هدفمند و برنامه ریزی شده هست

اگرچه بعضی آقایان بظاهر دشمن هم هستند ولی در پشت پرده باهم هستند و از یکنفر دستور میگیرند

امیدوارم آن یک نفر و دار دسته اش رو خوب بشناسید!

۹۹/۵/۲۰ ۰۹:۴۶

قبلا هم اگه برادر فرماندار در ان شغل بودند باز بخاطر بردارشان بوده قبلا بخشدار و معاون

۹۹/۵/۲۰ ۰۷:۲۶

شما بگو ملک شعرا نفرماید ........ مظلوم نمیتواند مدیر باشد سرش کلاه میرود . قاطع و با قانون

۹۹/۵/۲۰ ۰۱:۳۱

بعضی نظراتو مشخصا نمیزاریا باشه اینجا محل دعوا وحرص خوردنه اینجابمونه واسه خودتون مثل قبرستان بود تبعیض گاه بود چن تانظر فرستادم بانام های مختلف نفرستادین نفرست خداحافظ فهمیدم ازیکی انتقادی شد بانام های مختلف خودش نظر فرستاد ازلحنش معلوم بود بروبابا اشتباها بالینک وارد شدم

۹۹/۵/۲۰ ۰۰:۴۵

لطفا موضوع را قاطی نکن عزیز

۹۹/۵/۲۰ ۰۰:۴۳

فرهنگی ها خوش به حالتون سرپرست نرسیده مثل رئیس قبلی عکسش شروع کرد.

۹۹/۵/۲۰ ۰۰:۱۹

امروز رفته بودم ی اداره ریسشون اونقدر خوش اخلاق شده بود تعجب کردم اخه چون خیلی بد اخلاقه.فکر کردم بله بله ی خبرهایی هست ........دیگه فایده نداره

۹۹/۵/۲۰ ۰۰:۱۷

ب وجدانتان قسم میدم در دور دوم (درسته اونی که لیاقت نمایندگی برای ملت شریف میانه‌را دارد وجود ندارد )به دو......سه رای ندیین ادم خجالت میکشه بگه این نماینده شهرمون .من تو ی دانشگاه عکسشو به همکلاسی ها نشون دادم الان هم منو مسخره میکنن بابا خجالت می کشم رای ندین به ولله خجالت میکشم

۹۹/۵/۲۰ ۰۰:۰۹

بدرخشند ان شاالله که چنان بدرخشند که درآینده شاهد نماینده یاشورا شدنشان در شهرستان
باشیم چون طرفدارانشان ماشاالله انقدرزیادند که اگرکاندیدشوند حتما رای میاورند درعجبم چراتاکنون کاندید نشده اند لطفا دیگه کش ندهید چون مخالفان ایشان هی نظر می دهند وشماحامیانشان مجبور به حمایتید. خدابهشون قوت بده صدسال هم مدیربشن

۹۹/۵/۲۰ ۰۰:۰۶

مدارسی در میانه ایجاد شده اند که تماما خیرساز هستند با بودجه هایی چند صد میلیونی که همان خیران مدرسه ساز در طول سال باز هم باران هدایا و ... را بر سر آن مدارس می ریزند .

با آن اوضاع و آن همه شهریه دریافتی از اولیا ، به اکثر فرهنگیان عزیز که توانمند هستند مدیریت مدارس مذکور را تحویل دهند بهترین کارآیی و بهره وری بیشتری را نیز ارایه می دهند.

خدا را شکر که حاج آقا اسماعیلی نماینده منتخب مردم شهرستان میانه با اقدام قاطعانه خود در منطقه میانه
شروع به حذف و برچیدن سفره اعمال تبعیض ها و تملق گویی ها نموده اند.

دوستان و بیشتر اولیا در مراجعه حضوری به مدارس یادشونه که در برخی مدارس معدود مدیرانی بودند که با هیچ یک از عوامل و معلمان کاری نداشتند و بازخواستی نمی کردند و همان طیف معلمان نیز در مقابل آن موهبتها! همیشه تعریف و تمجید مدیر بی تفاوتشان را می کردند که از تو !؟ پیدا نمی شود!؟

فارغ از موضوع مهم کادر و عوامل و معلمان مدارس خاص که جزو خانواده کارکنان اداره / منطقه بوده و هستند و شاید مدیرانی به خاطر همین موضوع نتوانسته اند به برخیها کوچکترین تذکری بدهند به ویژه در مدارس خاص!!!! میانه.

در برخی مدارس !؟ معلمانی بوده اند که 15 دقیقه تنیس روی نیز بازی می کردند و 15 دقیقه صرف چای و صبحانه و ... میل ! نموده و تعدادیشون نیز در برخی مدارس پسرانه به گوش می رسید که سیگار ! می کشیدند .
این دانش آموزان نگون بختشان چه تقصیری داشته و دارند ؟ اولیایی که اطمینان کرده و فرزندانشان را به آن مدارس می سپارند چه گناهی مرتکب شده اند؟

آن وضعیت به شکلی دیگر در دوران تعطیلات اجباری کرونایی در اکثر مدارس اتفاق افتاد!
چرا که در اسفند و فروردین هیچ خبری از آموزش مجازی معلمان نبود ! و مسئولانی نیز فقط با مستندسازی و همه جیز آرومه !؟ کار را پیش می بردند!
پس در این وضعیت دلچسبشان!؟ معلمانی و نفراتی تمجیدگو پیدا می شوند! و خواهند شد!؟

۹۹/۵/۱۹ ۲۳:۵۸

اینجانب اصلا فرهنگی نیستم که بامدیریت محبوبتان رقابت هم داشته باشم اینجانب زمانی ازاعضای انجمن مدرسه بودم ودرددلهای اولیاراشنیدم وانعکاس دادم وهرمدیر یارئیسی هم طرفداران ومخالفانی دارد وانتقاد ازساجدی فر شده نه خانم انگوتی که بی نام و بانام به طرفداری از ایشان همت گمارده اید

۹۹/۵/۱۹ ۲۳:۴۲

تشکر از واقع بینی شما فرهنگی عزیز.

دوستان همکلاسی رییس قبلی باید تعصب آن ایام را کنار بگذارند.

۹۹/۵/۱۹ ۲۳:۳۷

شهر به خواب رفته ومسئولین "دیممه منه دیمیم سنه" مثل اینکه مورد اقبال بعضیاست!!

۹۹/۵/۱۹ ۲۳:۳۶

سلام من نمیخوام بگم کار اقای اسماعیلی درست بود یا غلط اون اقایون فرهنگی که سنگ مدیریت بعضی روسا رو به سینشون میزنند وقتی دانش اموزان میانه از منطقه 4 یکدفعه 2 شد کجا بودند اون نمایندگان که اهمش مهندس هاشمی بود و روسا و فرهنگیان فرهیخته و باسواد و قد علم کرده کجا بودند چرا از حق دانش امزان دفاع نکردید حتما اقای اسماعیلی نسبت به کارش جوابی دارد امید است جوابش قانع کننده باشه و محکمه پسند و گرنه تاریخ بد جوری جوابش را خواهد داد

۹۹/۵/۱۹ ۲۲:۴۷

لطفا نظرات رو منعکس کنید تا حقایق بر مردم روشن شود .

۹۹/۵/۱۹ ۲۱:۵۱

معاون آموزش متوسطه خداحافظی کرده بود؟ ماند؟

۹۹/۵/۱۹ ۲۱:۴۱

کلا تو کشور ما آموزش و پرورش یک ارگان ضعیفی هست میگن اگه بخواهی کشوری را نابود کنی باید دوچیزش را بگیری اول زنان دوم آموزش و پرورش و کشور ما دقیقا همین دوامر را سرلوحه خودش قرار داده 

۹۹/۵/۱۹ ۱۹:۱۳

آیا این همه مدارس غیر انتفاعی که در هر کوچه و خیابانی وجود دارد ، برای شهر میانه لازم بود

۹۹/۵/۱۹ ۱۹:۱۱

یک مورد فاحش و ملموس عرض کنم تا وضعیت شهرستان میانه روشن تر شود :
یکی نامزد انتخابات مجلس که به دور دوم انتخابات هم راه یافته چندین سال (از دوره قبل) اقدام به دیوار نویسی در دیوارهای شهر ، روستاها .جاده های شهرستان نموده که تخلف واضح انتخاباتی است و نیاز به گزارش دهی نیست . ولی چرا کسی جلوی ایشان را نمی گیرد و از وی بازخواست نمی کند نشان از وضعیت سیاسی و اجتماعی و باند بازی میانه دارد

۹۹/۵/۱۹ ۱۸:۵۷

پس امکان توسعه سریع وجود ندارد . انتظار برای 30 سال آینده را یک نماینده اقلیت در مدت 4 سال نمیتواند پیش ببرد.الان وضع بحرانی است و دست مردم به دهانشان نمیرسد و نیاز به اقدامات کوتاه مدت داریم .

۹۹/۵/۱۹ ۱۸:۵۳

در پاسخ به دوست عزیزی که تهمت رو برای خودش روا می داره عرض کنم مدیریت خانم انگوتی در زمان روئسای قبلی نیز مد نظر بوده طوریکه منتخب کشوری شدند وبارها تقدیر نامه های کشوری دریافت کردند ولی جنابعالی شاید به عنوان کسی که نتوانستید مثل ایشون بدرخشید در مورد خانم انگوتی طوری تنگ نظرانه صحبت کردید غافل از اینکه مدرسه رو میانه ایها دیدند وزبان زد همه فرهنگیان هست وبا خصومت شخصی نمی توان اقتدار این مدرسه رو زیر سوال برد

۹۹/۵/۱۹ ۱۸:۴۳

دلیل هرچی بوده امیدوارم بجای ایشون شخصی منصوب شود که انقلابی در مدیریت داشته باشد وتوانا ودید باز به مسایل داشته باشد و در انجام کار، بدور از شعار بایک گل بهار نمی شود حرکت کند همانند مدیریت خانم انگوتی مدیر لایق وتوانای دبیرستان ایت اله میانجی که در هر مدرسه ای پست داشتند خوش درخشیدند. مدیری که به تنهایی مدرسه ای ساختند قانونمند وزیبا که به جرات می توان گفت که نه با مدارس بلکه با بهترین دانشکده های ایران رقابت می کنه و در این مورد یاد کنیم از نماینده سازمان سنجش دکتر پیروز که در بدو ورود به مدرسه گفتند من اکثر شهرهای ایران رو بازدید کردم وچنین نظم رو ندیدم و اعتراف می کنم به اقتدار مدیریتی توانا که چنین مدرسه ای شکوهمند رو مدیریت می کنه

۹۹/۵/۱۹ ۱۸:۳۳

کسی خبر داره فرماندار جدید کی معرفی خواهد شد

۹۹/۵/۱۹ ۱۶:۲۸

(**کاش آقای اسماعیلی بگن** باهاشون برخورد بشه تا بدونن این شهر بی صاحب نیستش و مردم به نماینده رای دادن تا اگه رییس و معاون اداره حرفشونو گوش نمی کنه
نفراتی مردمدار و با حوصله به اداره حتی با کمک سایر نماینده های استان به عوض مدیرکل استان بیاره)

پاسخ من نبود بخشی از پیام شما بود . 👆 فرستادم ۵ نفر خواندند . نظر سه نفر این بود . (( مگر چماقداره ؟ ))

قلچماق از اینکارا میکنه . نه اسماعیلی . این نماینده را تحریک نکنید .

۹۹/۵/۱۹ ۱۶:۲۰

آقای رزاقی آمار دارید ؟ تبعاتی داشته ؟ تداخل در امور داشتند ؟ لطفا بصراحت نام ببرید . چرا کنایه میگید ؟

۹۹/۵/۱۹ ۱۶:۱۷

عزیز برادرم
آقای مشایخی خیلی پیشتر از برادرمحترمشان در اداره دارای سمت بودند. مسئولیت های همطراز این پست را هم قبلا تجربه کرده بودند . شخصیتی جدا از جناب اقای فرماندار اخوی شان هستند . چرا ارتباط میدهیم ؟ البته ارتباط ایرادی ندارد هر دو افرادی متشخص هستند . اما چرایی ارتباط انتساب به شغل امری جداست و محل اشکال است .

در آموزش پرورش قبول پست معاونت مالی و اداری خیلی راحت نیست . پاکدستی ؛ سلامت عقل و عمل ؛ سرعت جدب اعتبارات . تخصیص بموقع و هزینه بفایده حداقل پارامترهایی هستند که فردی شاخص را میطلبد . اطلاعتی در این حوزه ندارید و انگارم اصلا شناختی از ایشان ندارید کاش فرصتی میشد و راهی به او داشتید ....‌ من در حد وطیفه گفتم خودتان را به گناه آلوده نکنید و گمان بد نبرید

۹۹/۵/۱۹ ۱۶:۰۶

سوال همین است . اما چرا هیچ پاسخی دریافت نشده است ؟ ساده و واضح دلیل این امر چیست ؟ موکل حق سوال دارد .

۹۹/۵/۱۹ ۱۵:۴۸

مهندس عزیز سلام.
ما هم یه راه خاکی پنج کیلومتری تا جاده ترانزیت داریم که طی چهل و یک سال گذشته تک تک نماینده ها ازش بازدید کردن و
رفتن تااز قدرت و نفوذشون استفاده کنن وعوامل مرتبطو بفرستن تا کارای جاده مذکورو یکی ، دو ماهه به سرانجام برسونند ولی بعد از چهل و یک سال هنوز هیچ خبری ازخودشون و زیرسازی و تسطیح و آسفالت جاده نیست.
روستای شیخ احمدلو تا میانه چهل کیلومتر بیشتر فاصله نداره و شش شهیدم تقدیم این آب و خاک کرده است اجازه بدید آخر پائیز جناب اسماعیلی هم برسه بعد به اتفاق قضاوت می کنیم.

۹۹/۵/۱۹ ۱۴:۵۴

از چهره های محبوب اداره ؛ فردی مستقل با فکری بلند و مشاوره طلب هستند .

۹۹/۵/۱۹ ۱۴:۵۱

جناب حامد
در چند دوره قبل در یکی از شهرها تعداد پوسترهای کاندیدا طبق اعلام ستادش که توزیع شده بود با تراکت هایش در حدود ۸ هزار برگ بوده. تعداد رای ماخوذه اش حدود ۲۸۰۰ ! کاندیدای عاشق به شهری بوده بعد از انتخاب نشدن دست به کار شدو......

اینجا از این بیشتر نبود میشد دیوارها را خودشان پاک کنند . شنیدم همان کاندیدا کارگر گرفت پوسترهایش را پاک سازی کرد . تعهد یعنی این .

۹۹/۵/۱۹ ۱۴:۰۰

امروز این اتفاق باعث شده است تبادل افکار در سطح وب سایتِ صدای میانه بیشتر نمود پیدا بکند . ضمن تشکر از جناب نائبی بخاطر فراهم کردن این امکان جا دارد از آنانی که دلخوش به تعییرات مکررند بخواهیم از این تربیون اعلام کنند این تغییرات چه مزایایی خواهند داشت و ره آورد آنها چه خواهد بود .

وزیر مسکن بنگلادش بود احتمالا اخیرا در حضور خبرنگاران بخاطر عدم تحقق وعده اش ( وعده فلان هزار مسکن داده بود نزدیک بدان را تامین کرده بود . اما چون به وعده نرسانده بود خود را آتش زد! پیشتر به شرافتش قسم خورده بود تلاشش رو بکند اما نتوانسته بود و گفته بود نتواند خود را آتش خواهد زد !)

الان به نمایندگان بگویند هر کس موفق به تامین نطر مردم شهرش نشود باید حقوق دریافتی اش را برگرداند به دارایی همان شهر فکر میکنید چند نفر کاندیدای منصرف دور دوم در کل ایران خواهید داشت ؟ مگر میروند مجلس ؟ مجلسیان باید عاشق خدمت باشند و عاشق تربیت مدیر .

آیا انتساب های جدید که حاضرند بگویند در آینده چه تغییراتی و نتایجی خواهند داشت ؟ حاضرند تاوان ناکارآمدی خود را نه با آتش زدن که با عذرخواهی بدهند ؟

شمایی که میفرمایید ورود نماینده به عزل و نصب ها درست است آیا طرحی و پیشنهادی داری که به نفع شهر بدهی ؟!

بنده دارم نه یکی نه د .... اما نماینده ای نمیبینم در این سی و ۵ سالی که عقلم راه داده به شهرم فکر کنم که وقتی داشته باشد که بشنود و بفکر باشد .

سرم هم برود. بر نمیگردد حرفم ؛ که شهر به نماینده ای نیاز دارد که دهها مشاور ؛ هریک در زمینه ای اما مستقل داشته باشد که اجازه ندهد از هیچ کدام صدای تعییر مدیران بلند شود . نماینده قوی مدیران را تقویت میکند نه عزل . مشاوران باید بالا دست تر از مدیران باشند که بتوانند ارزیابی کنند و گرنه ورود به خطاست.

برای عزل مدیر ضعیف سازمان های نطارتی ورود میکنند نه نماینده. ! برای عزل مدیر باید دلایل به حداقل نخبگان جامعه اعلام شود . هردم بیل نمیشود تاخت .


این پست را برای روشن شدن آنهایی گداشتم که فکر کردند با جناب اسماعیلی حب و بغضی هست . نه ابدا . ابدا نیست و نخواهد بود . اگر نقد است بر عملکردی حق شهروند است .

اگر وقت کردید به شهر خود فکر کنید ! از مبلمان شهری گرفته ؛ اقتصاد صنایع تبدیلی ؛ بازرگانی رو به رشد ؛ بازار و مدیریت آن تا نوسازی بافت فرسوده و .... فکر کنید طرح و پیشنهاد بدید و از این وب بهترین استفاده را ببرید . این خدمت بزرگی به شهر است . بلد باشم من هم در خدمتم .


اما من منتظرم تغییرات آتی مدیریت شهر را ببینم تا تصمیم بگیرم که کی وقت آن میشود که فرصت طرح پیشنهادهایی را داشته باشم ! گمانم که نیابم چنان فرصتی .... یاعلی و تمام

قصد اطاله کلام و پاسخ ندارم . اگر نظری داشتید و پاسخی ندادم عذرخواهی میکنم . قطعا فرصت خواهم کرد و مطالب مربوط به دیدگاهتان را خواهم خواند . وقت از دست داده ام میروم به بازگشایی مدرسه برنامه بچینم . اولیا و بچه ها را باید دریافت . ایام به کام

۹۹/۵/۱۹ ۱۳:۴۲

اینا کشوریه کار مربیان میانه نبود!!

۹۹/۵/۱۹ ۱۳:۳۶

معلمانی هستند در سایه دوستی با برخی مسئولا فقط دانش آموزا رو کتک می زنن و ادای فیلسوفارو در می آرن!

۹۹/۵/۱۹ ۱۳:۱۹

سلام بزرگوارم
در مطالب بنده دقت کنید فقط در یک مطلب ابتدایی ام عرض کردم در طول این ۳۵ سال نبود مدیری مثل جناب تاوردی پور و جناب ساجدی فر . این برداشت بنده ممکن است با دیدگاه شما فرق داشته باشدکه اشکالی هم ندارد .
از کجا میدانید به کار آنها نقد نداشتیم یا داشتیم ؟! نقد را رسانه ای نمیکنند اگر لازم بوده بنده در حلسات صراحتا نقدم را کرده ام این امری جداست بزرگوارم .

اما عرض بنده چیزی دیگر است و آن عدم ضرورت ورود نمایندگان به این عزل و نصب هاست . این نقد به کلیتِ موضوع و شیوه مدیریت مسائل است . مگر ۴۰ سال نمایندگان محترم چنین نکردند ؟ مگر عوارض شان را ندیدیم ؟

شاید با این دیدگاهم مخالف باشید . بازم از نظر من محترم است در ارایه دیدگاه همه آزادند .

جناب آقای اسماعیلی خیلی مسائل را میتوانند در اولویت قراردهند که به مراتب بهتر از اینها خیرش به شهر و مردم برسد . ممکن است با این عرض بنده هم مخالف باشید بازم ایرادی ندارد .

اما چطور بخود اجازه میدهید بنده را متهم به این بکنید که حتما پشت پرده منافعی دارم ؟ این نه عادلانه است و نه از شما رواست . اطمینان خاطر تان بدهم همانقدر که به جنابان ارادت دارم همان مقدار هم به اقای اسماعیلی که همکارم و نماینده شهرم هست ارادت دارم اما مگر بنا هست چون به ایشان علاقه مندم راجع به نپختگی کارش نقد نکنم ؟

بنده بعنوان شهروندی که پلی صندوق رای رفته ام حق دارم بگویم بموقع و درست اقدام نشد . لین حقوق شهروندی است .

۹۹/۵/۱۹ ۱۲:۳۸

باسلام بیشترفرهنگیان باهم فامیل هستند

۹۹/۵/۱۹ ۱۱:۳۱

این روزها ناخودآگاهه نودو نه درصد ما آدما آکنده از سرکوب ها وشکست ها و ناکامی ها و عقده هاو حقارت هاست هر وقت با کوچکترین شرایط امکان ظهور و بروز در سطح خودآگاه ذهن رو داشته باشند آن می کنیم که نباید بکنیم.فقط باید خدا به دادمون برسه.کیمه دیسن دوزدی گوریسن اوراخ جان ایرسی وار.

۹۹/۵/۱۹ ۱۰:۵۵

تربیت آدم مهم تر از این حرفاست آقای آگاه

خانه از پایبست ویران است بخواد درست بشه باید بچه ها درست تر تربیت بشن که شاید ۳۰ سال دیگه میانه درست بشه

۹۹/۵/۱۹ ۱۰:۰۸

افرادی که نظر حمایت کننده از رییس برکنار شده می دهند بگذارید شهر را هم به زلزله و ویرانی وا می دارند!؟؟؟

۹۹/۵/۱۹ ۰۹:۲۸

کمسیون آموزش پرورش هیچگونه اهمیت و تاثیری در مسیر پیشرفت و توسعه سریع میانه ندارد . این نوع اقدامات تنها ابراز وجود است.

۹۹/۵/۱۹ ۰۹:۱۷

وای دده منی ده جخارداجاخرار

۹۹/۵/۱۹ ۰۸:۵۴

وقتی که برادر فرماندار رو اداری و مالی می کنید پس خیلی چیزها هست که ما نمی دانستیم!!! دست گل اقای اسماعیلی درد نکند

۹۹/۵/۱۹ ۰۸:۲۷

جدا از نحوه عزل و نصب ، آقای فرازمند فردی دلسوز با افکار مترقی ميباشد که پيشرفت آموزش و پرورش را فدای چاپلوسی و مناسبات سياسی و جناحی نميکند

۹۹/۵/۱۹ ۰۸:۰۷

سلام چه ربطی داره شخصی که نماینده شد نماینده شهرستان است اقا معلم

۹۹/۵/۱۹ ۰۷:۲۳

فقط خدا شما را هدایت کند از بدو شروع حرفهایتان توهین هست تا....
بزرگوار در رسانه های اجتماعی نظر های سازنده می‌دهند نه توهین و...
ای کاش در ادبیات گفتارمان همیشه ادب را سر لوحه خود قرار دهیم.
و....

۹۹/۵/۱۹ ۰۴:۰۸

با سلام خدمت دوستان گرامی.بنده نه فرهنگی هستم و نه اصلا کارمنده اداره ی.فقط خواستم بگم معاونت پرورشی یعنی جناب اقای رحمانی انسان کامل و پاکی هستن.بنده ایشون را میشناسم و به پاکی و صداقتشون ایمان دارم.اقای رحمانی در این مدتی که در اداره اموزش پرورش میانه بودن زحمات فراوانی کشیدن.واقعیت این است که دستهای پشت پرده مدتها بود بر ضد ایشان داشتن کار میکردن.بازم میگم اقای رحمانی انسان پاک و مومنی هستن.فقط مشکل شهر ما اینجاس که نمیزارن ادمهای پاک کار کنن.از جناب اقای اسماعیلی هم کمال تشکر را دارم بابت این کارشون و امیدوارم که در انتخاب ریاست جدید هیچ گونه جناح بندی و پارتی بازی دخیل نباشد و کسی که واقعا شایسته چنین مسئولیت سنگینی هست سر کار بیاید

۹۹/۵/۱۹ ۰۳:۵۴

درست در گرما گرم انتخابات صبح که از خواب پا شدم با منظره ای جالب رو به روی آپارتمان مواجه شدم همزمان با شروع تبلیغات... دیوار بلند اپارتمان مقابل که به اندازه طول و عرض ۱۰ در ۲۰ متر می شد از پوستر های انتخاباتی اکثر کاندیدا ها لبالب پر شده بود و همچون یک اثر هنری سبک کوبیسم رخ می نمایاند در این لحظه تنها و تنها یک چیز ذهنم را درگیر کرد ... اینکه کسی که برای کسب کرسی مجلس حاضر به تضییع حقوق عمومی شده بعد از کسب ان کرسی چگونه میتوان به پیگیری حقوق عمومی جامعه از طرف او امید داشت .. جناب نماینده روی سخنم با شما است... شما که هنوز مهر انتخابتان خشک نشده وارد بازی های سیاسی شده اید در حالی که پوستر های پاره شده شما روی دیوار آپارتمان رو به روی ما تبدیل به آثاری شبیه به آثار ونگوک شده .. با مدیریت آموزش و پرورش کاری ندارم ولی با شما و عملکردتان بعد این کار خواهیم داشت من و تمام فعالین رسانه شهر... پیگیر خواهیم بود تا انشالله به فکر شهر باشید نه به فکر تسویه حساب های شخصی!!! من الله توفیق یکی از فعالین کوچک رسانه ....حامد...

۹۹/۵/۱۹ ۰۱:۴۱

واقعا با عوض کردن مدیر آموزش وپرورش میانه مشکلات شهر حل میشود خواستن از قافله عقب نمودن چون اقای ساجدی فر به سفارش بعضیها وقتی سر کار آمدن معاون پرورشی آنزمان که از دوستان اقای اسماعیلی بودن برکنار کردن اقای اسماعیلی هم الان خواستن بگن چیزی که عوض داره گله نداره

۹۹/۵/۱۹ ۰۱:۳۳

ملک الشعرای بهار می فرماید شاهی به میان آمدو شاهی زمیان رفت .صد شکرکه این آمدو صد حیف که آن رفت چیزی که بنده می خواستم درمورد جناب آقایان ساجدی فرد و مشایخی بگویم بنده نزدیک به سی سال بیشتر ایشان را می شناسم دراین مدت خیلی رییس دیدیم چیزی که ایشان را بادیگر رییسان متمایز می کندنه مدیرتشان بلکه مظلومیتشان است .راضی هستیم به رضای خدا.مابچه های دانشسرای المهدی ترک در دوران خدمتمان از این چیزها خیلی دیدیم وشنیدیم.

۹۹/۵/۱۹ ۰۱:۲۴

پاسخ را در ضعیت بحرانی مدیریت کرونا و آستانه بازگشایی سال تحصیلی بودن اقدام نا ثواب را جستجو کن . تزریق یک زلزله ۱۰ ریشتری به آموزش و پرورش درست ۲۰ تا ۲۵ روز مانده به بازگشایی مدارس را یک موهبت بدانیم ؟! به زعم شما درست است ؟! اولیا و دانش اموزان بدبخت چه کنند با این تشنج ها
جواب. برادر بزرگوار شما چندین سال هست که در آموزش و پرورش خدمت کرده اید و میدانید که باز گشایی مدارس و برگزاری امتحانات و سایر موارد توسط کارشناسان شعبات انجام میشه و و رئیس و معاو نین ناظر اجرای بر نامه ها هستند. گیرم که رئیس اداره را با نماینده محترم اطلاع و دستور ایشان عزل کرده اند
پس چرا از معاونین اداره گزارش نمی خواهید که چرا به قول شما حساس سنگر خدمت را خالی کرده اند با فرض اینکه بنده را نیز عزل خواهند نمود استعفا دهم یه یک بهانه ای بیش نیست و بدتر اینکه جناب آقای ساجدی فر به جای اینکه به فکر دانش آموزان عزیز و اولیاء محترم و همکاران گرامی باشد از یک طرف یکی از معاونین خود را در این زمان حساس برکنار کرد و از سوی دیگر با استعفای آقای مشایخی موافقت کرد چرا از ایشان وله مند نیستید و از او انتقاد نمی کنید چرا از معاون محترم که با آگاهی کامل از وضعیت موجود استعفا داد انتقاد نکردید و این زلزله 10 ریشتر را به آنها نسبت ندادید
اگر واقع بینانه نگاه کنیم کاملا جانبدارانه عمل می کنید و گناه دیگران را به نام نماینده مجلس ثبت می کنید
بیایید به جای اینکه با اظهار نظر های جانبدارانه موجبات نا امیدی و نگرانی اولیا و معلمان و مدیران بشویم کمک کنیم تا مسئولین جدید آموزش و پرورش در اجرای اهداف و برنامه های خود موفقتر شوند
باز سوالم را مطرح میکنم که چرا در ایام گذشته بدتر از این هم اتفاق افتاده سکوت کردید و عکس العملی از خودتان نشان ندادید احتمالا منافع شخصی در پشت این قضیه هست وگر نه آن زمان هم مثل امروز در میدان می بودی که نبودید
مرور زمان بیشتر واقعیت ها را نمایان خواهد کرد بردار عزیز و بزرگوارم فقط کمی حوصله به خرج دهید

۹۹/۵/۱۹ ۰۱:۱۴

من به عنوان یک فردمیانه ای باتوجه به این که کارواجبی داشتم وبرایم سرنوشت سازبودوقتی وارددفترنماینده شدم به من گفتندایشان تشریف بردندتهران ولی بعدامتوجه شدم درهمان زمان مشغول خوردن نهاردر منزل امام جمعه بودند به عنوان امانتدارمردم دروغ تاچه حد؟؟؟؟؟؟

۹۹/۵/۱۹ ۰۰:۵۸

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۹۹/۵/۱۹ ۰۰:۳۳

طرفداران چندین ساله حزب باد در این منطقه مثل این که حرکت تاریخی حاج مهدی اسماعیلی به تریج قباشون برخورده که این جوری در این پست ها آه و ناله و زاری راه انداختن!؟

۹۹/۵/۱۹ ۰۰:۱۲

این نماینده که مدعی منتخب مردم میانه است چه جور خودش را منتخب می داند در حالیکه تنها 48 درصد میانه ای ها در انتخابات شرکت کردند و سهم این نماینده از رای تنها 20 درصده در واقع 80 درصد مردم شهرستان به ایشان رای ندادند.

۹۹/۵/۱۸ ۲۳:۳۹

تشکر از نماینده محترم میانه در مجلس، امیدوارم خود آقای اسماعیلی یک سر و سامان به آموزش و پرورش میانه بدهد. نتایج فاجعه بار کنکورهای مختلف بچه های شهرمون نشانه ای واضح بر ضعف مدیریت آموزش و پرورش بود. البته امیدوارم نایبی و صدای میانه دست از تخریب نمایندگان مجلس بردارند و اجازه دهند این عزیزان به وظایف خود برسند.

۹۹/۵/۱۸ ۲۳:۱۵

یکی از آرزوهای اینجانب این است فرزندم در اختیار سر کار خانم انگوتی مدیر توانمندوکار بلد قرار بگیرد که در صد قبولی آموزشگاه مربوطه در نهایی و کنکور از همه مدارس بیشتر است و این نشان توانمندی و بر نامه ریزی نامبرده هست

۹۹/۵/۱۸ ۲۲:۳۱

با سلام و تشکر از زحمات سایت وزین صدای میانه،در پاسخ به کاربر محترم ترنم لازم به ذکر است با شناختی که سالهاست بنده از سرکار خانم انگوتی ،مدیریت محترم دبیرستان آیت الله میانجی دارم،ایشان فردی بسیار متعهد،مقرراتی و پایبند به اصول و قوانین هستند و اتفاقا جزو معدود مدیرانی هستند که بله قربان گویی و چاپلوسی با روحیه ایشان منافات داشته و بخاطر خوشامد رئیس یا معاونین اداره کار نمی کنند بلکه در همه حال وظایف خود را از دل و جان و به نحو احسن انجام داده اند،عملکرد ایشان در مدیریت دبیرستانهای عفاف و زینبیه و خدمات در خور توجه شان بر کسی پوشیده نیست.بعنوان اولیایی که دو فرزندم در آن مدرسه تحصیل نموده اند باید بگویم با نطر شخصی یک فرد نمیتوان عملکرد یک انسان خدوم و وظیفه شناسی را که نهایت تلاش خود را در جذب دبیران توانمند و ارتقا کمی و کیفی آموزش و مهم تر از همه تکریم شخصیت دانش آموزان و اولیا انجام داده اند،به راحتی و غرض ورزانه زیر سوال برد.ضمنا فکر نمیکنم مدیر یا معلم نمونه شدن در نظام و سازمان آموزشی فعلی چندان آش دهن سوزی باشد که بخاطر آن یک فرهنگی متعهد حق سایر دانش آموزان را نادیده گرفته و پایمال نماید.موفق باشید.

۹۹/۵/۱۸ ۲۲:۲۹

شما شاید ولی اکثر مربیان پرورشی ، ورزش و سلامت و بهداشت هیچی ! شاید به زور یکی دو کپی پیست کردن بوده و لاغیر.

۹۹/۵/۱۸ ۲۲:۲۰

بنده از ارادتمندان جناب آقای رحمانی هستم . گاه یک دفاع بد تخریب خوب است ! با اطمینان خاطر میگویم ایشان انقدر شریف و بزرگوار و محترم هستند که راضی نیستند با این لحن از ایشان دفاع شود . قدری خویشتن دار باشیم گرچه عصبیت این روزهای کادر مدارس بخاطر کش و قوس ها و تبعات نظرات و دیدگاههای روی سایت پذیرفتنی باشد . کمی تحمل فرمایید . ناخواسته دفاع بد نکنیم گرچه حق با شما باشد .

۹۹/۵/۱۸ ۲۱:۴۳

یکی ازمطالب درمورد عدم کارکرد مربیان ومعاونان پرورشی وتربیت بدنی بود من به عنوان معاون پرورشی درتمام پویشهای مجازی که ازطرف روابط عمومی اداره برگزارمیشه دانش آموزان مدرسمونو باهمکاری معلمان گرامی شرکت دادم البته بایدتدابیری اندیشیده بشه تا باشروع کلاسهای مجازی مثل مدرسه برنامه بدن حتی زنگ ورزش حتی برنامه صبحگاهی تادانش آموزان بالباس فرم درساعات مقرر توکلاسهای مجازی شرکت داشته باشندواین زمان بر ونیازمندتخصص هست بایستی تمام کادرمدرسه درکانال شاد عضوبشن وساعت به ساعت کلاسهای بهداشتی پرورشی ورزشی هنری باتوجه به برنامه هفتگی برگزاربشه وبایستی من بعد تمام همکاران مسلط به کارکرد باگوشی موبایل وساختن محتوای آموزشی وسواد رایانه ای باشند درضمن ازطرف دارالقرآن کلاسهای مجازی حفظ و قرائت واحکام درکانال شاد تشکیل شده وکانون کوثر هم کانال کلاسهای هنری تشکیل داده بایدلینک این کلاسها ازطریق روابط عمومی اطلاع رسانی بشه وفعالیت اعضای امورتربیتی مدارس بستگی به مدیریت مدرسه داره که اگه مدیر کارکشته باشه حتما هم به آموزش مجازی توجه میکنه هم پرورش وازمعاونان ومربیان کارمیکشه تا دیگه انگ بی مصرفی برروی همکاران امورتربیتی چسبونده نشه

۹۹/۵/۱۸ ۲۱:۳۴

عده ای لرزه به همشون افتاده

۹۹/۵/۱۸ ۲۱:۲۴

تصحیح کامنت - فرماندار میانه شده بود یکی از اعضای هیات مدیره در سایه فولاد(بعبارت بهتر سرپرست فولاد) که با آمدن دکتر محمودی بساط این موضوع چیده شد ولی هنوز پورتال خبری فرمانداری میانه پیامهای تبریک و سایر اخبار مربوط به مدیر شرکت ملی فولاد را در سایت خود منتشر میکند، چرا پیام تبریک روز خبرنگار سایر مدیران کل در سایت فرمانداری میانه منتشر نمیشود ؟ آیامدیران کل راه و شهرسازی ، استانداری ، آموزش عالی،فناوری و ارتباطات ، بانکها، اموراقتصادی ودارایی ، بنیاد مسکن . کشاورزی ، کمیته امداد ، مدیرکل صنعت و معدن استان،مدیرکل اداره کار استان ، مدیرکل تامین اجتماعی استان وسایر مدیران کل، با فرمانداری میانه ارتباط کاری ندارند؟ در حالی که پست سازمانی مدیر شرکت ملی فولاد پایینتر از مدیران کل سایر وزارتخانه هاست آیا دلیلش این نیست که ایشان چندین مرتبه در شرکت ملی فولاد به مهمانی ترتیب داده شده برای اموری خاص، رفته بود؟

۹۹/۵/۱۸ ۲۱:۱۹

منتظر سومین سال نمونه شدن مدیریت گرامی مدرسه جنابعالی هستیم ان شاالله تعالی وعده دیدار اردیبهشت ماه ، هفته ی معلم

۹۹/۵/۱۸ ۲۱:۰۴

ادارات دیگه منتظر تغییر ریس خود باشین

۹۹/۵/۱۸ ۲۰:۴۶

آقای اسماعیلی بزرگوار نماینده فعال و منتخب شهرستان میانه سلام امیدواریم که ان شاالله برخلاف نمایندگان قبلی خود جناب عالی این مطالب و درد دلهای مردم فهیم و فرهنگیان نجیب میانه را در این مطلب و سایت صدای میانه ببینید :

بیش از 80% مدارس خاص دوره دوم متوسطه از اول اسفند98 تا اوایل اردیبهشت 99هیچ آموزش مجازی برای دانش آموزانشان نداشتند و یک مورد هم در این سایت حتی عزیزان نوشته اند که بین حضور و غیاب فرزند مسئول قبلی اداره! و سایر اولیا ، مدیری به صورت غیرقانونی فرق و تبعیض قایل می شده!!
حاج آقای اسماعیلی عزیز دست مریزاد که با برنامه ریزیتان و سالها تجاربتان در مسئولیتهای آموزش و پرورش این گونه مسائل و چاپلوسیها و در نتیجه موج سواریهای برخی کارمندان منطقه و مدیران مدارس نورچشمی!!؟؟ را در منطقه میانه دارید ریشه کن می کنید.

مطمئنیم در سایر حوزه های مدیریتی آموزش و پرورش میانه نیز نیروهای فعال فرهنگی و دلسوز و حامی مردم و فرهنگیان نجیب روی کار آمده و به داد همشهریان و دانش آموزان خواهند رسید.

چون همه کارها در منطقه میانه با لجبازی رییس و معاوناش الان در بن بست است .

با صدها طرح عجق وجق وزرای سابق و ...که ارثیه شومی برای مدارس گذاشته و فقط بازرس پشت بازرس از اداره برای اینگونه طرح های بی خود و بی نتیجه می فرستند و اصل امور آموزش و پرورش کنار مانده است.
شاید هم شگرد و سیاست مسئولای فعلی آموزش و پرورش اینه که مدارس و فرهنگیا رو با این همه طرح ها و پروژه ها الکی و بدردنخور سرگردان کنند !

موضوع مهمتر و مصیبت بارتر عدم وجود اعتبار و بودجه برای گرداندن مدارس عادی دولتی است که برخی مدیرا ن این مدارس مجبور شده اند با عرض هزاران پوزش و معذرت ، برای اداره مدرسه دولتی دست گدایی به سوی اولیا و ...دراز کنند.

امسال هم که رییس قبلی و معاوناش و سایر مسئولین آ.پ کشور و استان که اکثرا خودشان دارای چندین مدرسه غیرانتفاعی!؟ هستند به مدیران مدارس عادی دولتی دستور !!! داده اند از اولیا هیچ کمک مردمی برای مدرسه گرفته نشود !؟

به نظرتان اگر دولت و مسئولین کمک نمی کند و اولیا هم کمکی نکنند، شاید مدیران مدارس عادی دولتی را مافوقها!؟ می خواهند زجر کشیده و مدارس را تحویل داده یا تعطیل کنن.
شاید هم به احتمال قوی می خوان تا مدارس غیرانتفاعی ! و نورچشمیا !؟ جیبشان را با تحت فشار قرار دادن مردم در این دوران کرونایی پرپول و لبریز کنند!!!؟؟
(البته حسابهای مدارس تیزهوشان و شاهد و نمونه دولتی پر است و سایر مدارس عادی روی زمین مونده اند و مدیرانش بیشتر از جیب خودشان هزینه های جاری مدرسه را می پردازند که البته این ایثار مدیرای مدارس رو مسئولا و معاونای منطقه بحساب نمی گذارند!؟؟؟ چون اینا تملق گو نیستند و برعکس آن مقامات ! ارباب !؟

می بینیم که مدیرای مدارس عادی دو لتی واقعا به فکر مردم و دانش آموزای مدارس هستن.

مسئولا و معاونای اداره خودشان جلوی کولر کازی و در صندلیهای گردان چند میلیونی لم داده و مغرورانه تشکیلات ارباب رعیتی راه انداخته اند! و فرهنگیان رو تهدید می کردند!

در مدارس عادی دولتی میانه نیز بدون کولر و پنکه در این تابستون داغ و اخیرا شرجی! عوامل مدارس را با فشارهای غیرقانونیشان زجرکش می کردند.
مدارس دولتی ابتدایی رو هم شنیدیم که اوضاعشان بخاطر بی عدالتی معاون و مسئولای ابتدایی اداره در وضعیت بدتری قرار دارند.
امیدها انشالله به حرکت جدی آقای اسماعیلی بیشتر شده

آقای اسماعیلی و نمایندگان جدید منتخب خواهشمندیم به داد آموزش و پرورش میانه و کشور برسین.

منتظر اقدامات جدی و عملی فوریتان می مانیم.

۹۹/۵/۱۸ ۱۹:۳۸

باسلام خدمت ادمین وفرهنگیان عزیزبه نظربنده حضوروغیاب ملاک انتخاب مدیرنمونه نیست بنده دبیری هستم که به مدت۲۰سال درمدارس مختلف دخترانه تدریس می کنم سرکارخانم انگوتی ازمدیران فعال وزحمت کش شهرمان می باشندواگربه جای دوسال سه سال هم پشت سرهم مدیرنمونه شوندجای شک نیستدرضمن نماینده محترم ازکارآیی ایشان باخبرهستند

۹۹/۵/۱۸ ۱۹:۲۶

از ترس برکناری بود
همان بهتر، افرادی که کار بلد نیستند باید خودشون برند تا جاشون افراد کار بلد بیان

۹۹/۵/۱۸ ۱۹:۲۳

با سلام به اولیای محترمی که یکطرفه به قاضی میرن . من به عنوان دبیری که دبیر دختر آقای ساجدی فر بودم عرض میکنم که یکی از منظبط ترین شاگردانم بودندو هر وقت غیبتی داشتند حتما با اطلاع قبلی بوده و ضمنا مدیر و معاونان مدرسه مذکور همواره بما توصیه میکردند که چون دوازدهم ها شرایط ویژه کنکور دارن زیاد بهشون سخت نگیرین تا فقط به درس تمرکز کنن . درضمن کارکنان نمونه دولتی برای موفقیت دانش آموزان از هیچ تلاشی دریغ نکردند .

۹۹/۵/۱۸ ۱۸:۵۵

چون ایشون مرد عمل بودن و از باند بازی آقایان خوششون نمیومد و مقابل انها ایستادگی میکردن و باج به کفتار و شغال جماعت ندادن .واقعا دستشون درد نکنه .خدا پشت و پناه ایشون

۹۹/۵/۱۸ ۱۸:۴۷

ممنون از باعث و بانی این کار که باعث شد کسانی که کار بلد نیستند از مدیریت خارج شوند و به فضل الهی افراد با لیاقت و کاردان و فهیم انتخاب شوند

۹۹/۵/۱۸ ۱۸:۳۵

دوست عزیزی که میگی بعضی از معلما بدون آزمون و تخصص،شانسی رفتن معاون شدن از خدا می خوام که ان شاالله خود بزرگوارتون ونسل اندر نسلتون تو مدارس چند صد نفری معاون بشین و از این طریق ارتزاق بکنید.
مرد مومن تو از چی خبر داری؟چند روز معاون مدرسه چند صد نفری بودی؟ نکنه می خوای بگی حقوق فرهنگیان که تا دهم ماه کفاف خرج زندگیشونو نمیده هم ، شانس بزرگ دیگرییست که نصیب ...

۹۹/۵/۱۸ ۱۸:۱۸

با شناختی که از مقام پرستی آقای (...) دارم عمرا در این اوضاع استعفا بده. ...

۹۹/۵/۱۸ ۱۸:۱۵

یکی از بدترین انتصاب رئیس اسبق آموزش و پرورش میانه انتصاب ناگهانی آقای (...) در پست معاونت آموزشی بود . ایشان وقتی صحبت می کردند در بیست جمله ای که می گفتن ۱۵ جمله اش عبارت (( به قول کیم دده )) بود .

۹۹/۵/۱۸ ۱۷:۳۵

جناب نایبی جنابعالی چه پدر کشتگی با خانواده مشایخی دارین لطفا جواب بدین

۹۹/۵/۱۸ ۱۷:۳۱

به خاطر این وضعیت غلط من هم شنیدم جناب کوهی عزیز همون روز استعفا داده.

۹۹/۵/۱۸ ۱۷:۲۸

رییس و معاوناش چند ساله این انتخاب مدیر و معلم نمونه را هم در هیچکدوم از مقاطع تحصیلی روشن شرایط یا معیارشو به مدارس نمی گفتند
و بقول همکارای عزیزی که اشاره کردن یهو همه می دیدیم در سایت تبلیغاتی مخصوص رییس در آمورش و پرورش میانه عکس و اسم تعدادی نورچشمی و مدیر بله قربان گوی مدارس درج شده!

۹۹/۵/۱۸ ۱۷:۱۸

تبعیض و اعمال سلیقه شخصی در هدایت خیران نیکوکار مدرسه ساز بعوض نقاط محروم شهر به منطقه روبروی تالار معلم یا روستای محل تولد مسئول اداره ، یکی از جفاهای نابخشودنی مسئولین و جمع مربوطه در آ.پ میانه هست.
با وجود سه چهار استخر موجود از طرفی دیگر در میانه، احداث استخر برای آ.پ واجب بود یا نوسازی مدارس کهنه در حال فرو ریختن بر سر دانش آموزان محروم میانه؟؟؟

انشلله نماینده محترم به داد محرومین و محلات دیگر شهرمیانه نیز برسه .
آموزش و پرورش میانه را به حال خود بگذاره اوضاع مصیبت زده این اداره و مدارس بدتر هم می شه.

الان جمع زیاد فرهنگیا کی خبر داره موجودی و دارایی صندوق وام ضروری اداره آ.پ میانه چند میلیارده و کجا و برای کیا صرف شده و می شه ؟

صند ق ذخیره فرهنگیان رو که ارسطح کشور چند هزار نیلیارد تومانشو بالا کشیدن ! که خدارو شکر نماینده های جدید این دوره پیگیری جدی دارن می کنن.
ولی چون هر دو این صندوقا آورده و سرمایه اصلی و کلیشون از کسر ماهیانه مبلغی از حقوق فرهنگیا هستش فرهنگیا حق دارن از نماینده هاشون مخصوصا حاج آقا مهدی اسماعیلی خواهش کنن که به فریادشون برسه.

حاج آقا اسماعیلی دمتون گرم که به فریاد خواهی فرهنگیان بازنشسته و شاغل اومدین و بعد از چند دهه در آموزش و پرورش میانه طومار و جو و محیط مسموم موجود ارباب رعیتی! و خفقان و بی احترامی به فرهنگیان را پیچیدین و از بین بردین.
شما رو بخدا قسمتون می دیم نگذارین مسئولا و کارمندای اداره اینقدر به هر بهانه بنی اسرائیلی از قبیل بازگشایی و اجرای زوری و اجباری صدها طرح به درد نخور در طول سال که میراث وزرا و مسئولای قبلی آ.پ هستش و همه فرهنگیا رو کلافه و سردرگم کرده و از تعلیم و تربیت اصلی و واقعی محصلا بازداشته، اذیت کنن .
شورای آ.پ هم که فقط جلسه گذاشتن و تعریف و تمجید اعضا از همدیگه و تولید عکس و خبر کلی هستش جه در اینجا و چه در سطح شهر و نماینده های هر مقطع تحصیلی نیز فقط شنونده سخنرانی مقامات در جلساتند و بس!

عزیزی در مطالب پایین به موضوع بسیار مهمی اشاره کردن که عین حقیقته .
جناب اسماعیلی عزیز الان اکثر مدارس مخصوصا ابتداییا معلماشون مشخص نیستش و 15 شهریور که کلاسا شروع می شه آموزگارا رو آموزش ابتدایی میانه هنوز معرفی نکرده!!!!
درست می گن چون معاون غیربومی ابتدایی میانه دوست و فامیل مدیرکله و یکسال هم هستش بازنشست شده ولی خلاف قانون منع بکارگیری بازنشسته ها اونو نگهداشتن که نتیجش معطل موندن مدرسه ها و دانش آموزا و معلماس.
تا کی فرق گذاشتن بین فرهنگیای کارآمد و بله و چشم قربان گو رو در این اداره آ.پ میانه باید شاهد بود؟؟؟؟؟

آموزگار دبستانی هم که متاسفانه تملق کنه، ارج و جایگاهش بدبختانه در اداره پیش اون آقایون! بالاتره و حتی جرات پیدا می کنن درس ندن و هر کسی به کم کاری عمدیشون!؟ اعتراض کنه اون کم کارا زود می رن پیش مسئولای فعلی موجود!؟ آ.پ میانه و حاشیه امن خودشونو پیدا می کنن؟؟؟؟؟

آقای وزیر آ.پ لطفا شما هم نیم نگاهی رسیدگی ویژه هم به آ-شرقی بخصوص آ.پ شهر میانه بندازین.

بقول بزرگان ، اگه آموزش و پرورش اصلاح نشه انتظار نداشته باشیم آینده جامعه بخصوص در میانه اوضاعی بهتر از این داشته باشه.

در شهر میانه هم هممون میدونیم مشکلات چهل سال اخیر رو زیاد کرد ن و موضوعاتی مثل صنعت، بیکاری، جوانان ، کشاورزی وبهداشت مناسب ، آب و جاده مناسب و مسکن و نیاز به رفع فقر وجود داره اینا به جرات می شه گفت درسایه جامعه ای باسواد و مدارسی با معلمایی فعال و به روز و اداره آموزش و پرورشی با مسئولا و کارمندایی دلسوز و عادل و مردمی می تونه برطرف بشه.
تشکر مجدد از همه صاحب نظرای این متن و خبر مهم و امید به رسیدگی بیشتر آقای اسماعیلی عزیز

۹۹/۵/۱۸ ۱۷:۱۷

نزدیکی بازگشایی هم بهانه ای است که طرفداران این عزیزان دارن بهانه درمیارن
اگه اسفند ماه عزل می شد می گفتن که پایان سال مالی هست
اگه فروردین ماه عزل می شدند می گفتند ابتدای سال مالی هست
اگه اردیبهشت ماه عزل می شدند می گفتند نزدیک امتحانات هست
اگه مرداد ماه عزل می شدند می گفتند نزدیک بازگشایی هست
اگه مهر ماه عزل می شند می گفتند زمان بازگشایی هست
این بهانه ها اصلا قابل توجیح نیست

۹۹/۵/۱۸ ۱۷:۱۳

آره ترنم جانم دختر منم مجبور بود هر روز و هروقت بره مدرسه و نتونست به درساش برسه جون مدرسه وقتش رو می گرفت اون زمان اومد بهم گفت مامان کاش بابای منم رئیس بود آخه این انصافه --- یه روز تو خونه هم به باباش گفت که بابا کاش توهم رئیس میشیدی ومنم می تونستم به درسم برسم آیا این عدالت آموزشی است ؟؟؟؟؟
من به نوبه خودم به این که به جناب آقای اسماعیلی رای دادم افتخار می کنم و ازشون تقدیر وتشکر می کنم که چنان قاطعانه عمل می کنه

۹۹/۵/۱۸ ۱۵:۵۲

نه اینکه رئیسی که خودش معاون ویا به عبارت بهتر کارمند ساده ی معاونش باشه باتشکر ازاقا مهدی

۹۹/۵/۱۸ ۱۵:۳۳

بله دیگه اون موقع خودش مافیا می شود و اطرافیانش را سر کار میرود و بعدا دیکتاتوری بوجود میاد
امام خمینی این روزها را هشدار داده بودند.

۹۹/۵/۱۸ ۱۵:۲۳

لطفا درموردحضور مدیران و معاونان آموزشی مدارس دخترانه بدون تخصص که جزو مدیران دست نشانده به طریق واسطه و فامیل کادراداری که بدون آزمون مدیریتی شانس آورده و این پست رو یدک میکشند وبداخلاق وبی ادب وبی نزاکت باپشت گرمی حمایت کله گنده های اداره با اولیا برخوردناشایست دارند تجدیدنظر شود کادر اداری همگی می دانند شاکیان کدام مدرسه ها از بی ادبی مدیر ومعاون آموزشی به تنگ آمده اند چقدرهمکاران فرهنگی توتنگنا هستن همه یکی یکی باساجدی فر تماس گرفتن چرا ساجدی فر یکبارهم به مدرسه تشریف نیاوردی چرا ترسیدی چیزی به اون مدیر ومعاون بگی، چرامعلما روباقلبی شکسته پشت میز کلاس نشاندی آنهاهرروزمنتظرت بودند تابیایی ودرددلهایشان رابشنوی ،بشنوی چطور مدیر برسرمعلمان پیش همکاران دادمیکشد چطور باپشتوانه فامیل اداریش ادعای خدایی میکند آری امروز پشتت شکست ای مدیرومعاون آموزشی بی فرهنگی که مثلا فرهنگی هستی امروز روز عیدی اولیا وفرهنگیان اون مدرسه ها است چون دیگربال وپرمدیر شکست و صدایش درحلقومش خفه شد.

۹۹/۵/۱۸ ۱۵:۰۶

خدایا اگر متن ذیل ، از روی غرض و مرض و... باشد فرصت نگارش آن رو از من بگیر.

آقایان ساجدی فر عزیز و مشایخی بزرگوار وجداناً ، بالاغیرتاً ، شرافتاً کدوم یک از شما بزرگواران ، یک هزارم تعهد و خصوصیات ذاتی و تجربی و اکتسابی یک مدیر موفق رو در وجود خودتون داشتید و دارید؟؟؟!!!! این میل و خواهش پست و مقام و جاه طلبی و برجسته ومتفاوت بودن و توجهات رو به خود جلب کردن و اقتدار طلبی و ...چقدر در وجود شما عصیان گر و سرکش بوده که بدون توجه به اینکه آیا اصلاً شمه ناچیزی از ویژگیهای مدیر و معاون موفق بودن رو در وجود خود دارید که با آغوش باز و با ولع هر چه تمامتر به استقبال آن رفتید ؟؟؟!!! اگر می خواهیم انصاف وعدالت مراعات شود و نخبه کشی نشود و جوانان مستعد و تحصیل کرده متخصص و متبحر و کار بلد نا امید نشوند و ... امثال من و شما هرگز نباید پستی بالاتر از تدریس تو کلاس بگیریم البته آقای مشایخی شریف شاید توان و حوصله تدریس درسر کلاس رو هم نداشته باشند ولی الحق و الانصاف از آقای ساجدی فر یک معلم به معنی واقعی کلمه در میاد چون برای اینکار ساخته شده اند و تیپ شخصیتی و سطح معلومات و مطالعاتشون با کلاس و کلاسداری و تدریس کاملاً عجینه.
البته از متنی هم که ارائه گردید استدلال به موافق بودن حقیر با اقدام نماینده نیست الان وقت اینکارا نبود جناب نماینده.
بد بود و با این اقدام بدتر شد.

۹۹/۵/۱۸ ۱۵:۰۴

فرماندار میانه شده بود یکی از اعضای هیات مدیره در سایه فولاد(بعبارت بهتر سرپرست فولاد) که با آمدن دکتر محمودی بساط این موضوع چیده شد ولی هنوز سایت خبری صدای میانه پیامهای تبریک و سایر اخبار مربوط به مدیر شرکت ملی فولاد را در سایت خود منتشر میکند، چرا پیام تبریک سایر مدیران کل در سایت فرمانداری منتشر نمیشود ؟ آیامدیران کل راه و شهرسازی ، استانداری ، آموزش عالی،فناوری و ارتباطات ، بانکها، اموراقتصادی ودارایی ، بنیاد مسکن . کشاورزی ، کمیته امداد ، مدیرکل صنعت و معدن استان،مدیرکل اداره کار استان ، مدیرکل تامین اجتماعی استان وسایر مدیران کل، با فرمانداری میانه ارتباط کاری ندارند؟ در حالی که پست سازمانی مدیر شرکت ملی فولاد پایینتر از مدیران کل سایر وزارتخانه هاست آیا دلیلش این نیست که ایشان چندین مرتبه در شرکت ملی فولاد به مهمانی ترتیب داده شده برای اموری خاص، رفته بود؟

۹۹/۵/۱۸ ۱۴:۵۶

ساجدی فرچون دخترشون دبیرستان نمونه دولتی درس می خوند وسال سوم دبیرستان اکثر ا با اجازه مدیرمدرسه توخونه می موند ودرساشو میخوند بچه ها واولیا هم می دونستن که چقدرغیبت داره ومدیرمدرسه هم باعنایت ساجدی فر درقبال این لطفشون به دخترجناب رئیس دوسال مدیرنمونه استان شد ازطرف اولیای همکلاسیهای دختر جناب ساجدی فر به مدیرمدرسه ازبابت رفتن ساجدی فر تسلیت عرض می کنیم

۹۹/۵/۱۸ ۱۴:۱۷

به نام خدا حضور جناب آقای اسماعیلی نماینده محترم مردم میانه در مجلس شورای اسلامی سلام علیکم احتراما همانطوریکه از نظرات و گفته و شنیده ها ملاحظه می فرمایید ؛ تغییرات و آشفتگی در حوزه ستادی آموزش و پرورش را در آستانه بازگشایی مدارس در سال ۹۹ مستقیما به جناب عالی منتسب می کنند . با عنایت به اینکه جناب عالی منتخب مردم میانه و بخش های تابعه در مجلس شورای اسلامی هستید و قاطبه رای دهندگان جناب عالی را به امانتداری در حفظ حقوق عامه ملت قبول دارند و شما را برای توسعه شهرستان در ابعاد مختلف شایسته ترین فرد انتخاب کردند استدعا دارد در این زمینه حقایق را برای مردم خصوصا فرهنگیان عزیز منطقه بیان فرمایید تا راه سواستفاده های احتمالی در این باب بسته شود . با احترام .از فرهنگیان منطقه میانه .

۹۹/۵/۱۸ ۱۳:۵۷

آیا نمیشد ؟ نمیشد جوری دیگر ورود میکردیم ؟!

(براساس نتایج سرشماری عمومی نفوس و مسكن در سال 1390، جمعیت شهرستان میانه در حدود 185806 نفر (5 درصد جمعیت استان) و جمعیت مرکز این شهرستان 95505 نفر برآورد شده است. جمعیت شهری این شهرستان 106738 نفر و جمعیت روستایی آن 79068 نفر و تعداد خانوار آن 52681 خانوار است)

صحبتی بر پایه آمار سال ۹۰ داریم . اگر از 52681 خانوار فقط یک دوم وارد بورس بازار شده باشند چقدر سرمایه در گردش به بورس رفته داریم که معلوم نیست ضرر بدهد یا سود ؟!

با بروز بورس بازار در شهر میانه شما کمتر خانواده متوسط و کارمندی سراغ دارید که حداقل پانصد هزار تا پنج میلیون تومان به بورس نسپرده باشد ! سراغ دارم که افرادی با بالای سی میلیون هم مشارکت کرده اند .

بنده همیشه به دنبال نماینده ای بودم که با استفاده از محبوبیت اش با تدبیر این پتانسیل را به جای بورس در کارخانه ای ؛ تاسیساتی در شهر ؛ ... تجمیع میکرد و به اشتغال ده نفر از جوانان شهرمان می پرداخت .

آیا بورس بازار میانه و این سرمایه دایم رو به تزاید را نمیشد بنفع شهر هدایت کرد ؟

البته که این هم وظیفه اصلی نماینده شهر نیست . شهر به چند ریش سفید نیاز دارد که کار آنهاست و .... که البته آن هم ندارد !

وکیل مردم استارت کار را میزند . قوت دلها میشود و در مجلس و دولت طرح را ارائه میکند وحمایت میگیرد و فرماندار محترم به نوبه خود پیگیر میشود و ریش سفید میان دوی میکنند و کار به سر انجام میرسد ....
نداریم خوب ؛ در یک کلام نداریم و نداشتیم .

بهانه بورس فرصت بسیار خوبی بود برای این تجمیع . بهانه بسیار خوبی بود برای هدایت به مسیر اشتغال . فرصتی بود برای خودی نشان دادن ها .

عاید آن گرد هم آمدن سرمایه ؛ تاسیس و راه اندازی کارخانه ای مولد و سر کار رفتن جمعی بیکار و نهایت شادمانی جمعی مردم شهرمان بود .

مگر نمیخواهیم کاری بکنیم ؟ چرا میگوییم ناممکن است ؟ چون خیلی دلزده ایم از نا بسامانی ها چون با کارهای نپخته و نسنجیده و ورودهای بی مسئولانه امید را از بین برده ایم . اما میشد . باز هم میشود . نتوانستن نداریم . ما کمبود اراده داریم و لا غیر

اگر بفکر شهر بودیم به جای ایجاد زمینه تشنج به این مقوله ها فکر می کردیم .

۹۹/۵/۱۸ ۱۳:۵۷

در جریان باشید اگر همین روزها معاون آموزشی هم استعفا دادند به پای دخل و تصرف نماینده نذارید.

۹۹/۵/۱۸ ۱۳:۵۲

سپاسگزارم از توجه تان . بله قاطبه فرهنگیان شهرمان همین را انتطار دارند

۹۹/۵/۱۸ ۱۳:۴۸

اون زمان هم برادر جانش معاون سیاسی فرماندار بود

۹۹/۵/۱۸ ۱۳:۴۸

رئیسی که از معاونش دستور می گرفت . رئیس نباشه بهتره

۹۹/۵/۱۸ ۱۳:۴۷

برید اینیستاگرام آقای کاظمی رئیس آموزش وپرورش مرند رو نگاه کنید خدایسش ببینید چه کار ها که نکرده واسه آموزش وپرورش مرند . حالا این رئیس سابق ما آیا حتی یکی از این کارها رو کرده؟ ا

۹۹/۵/۱۸ ۱۳:۲۳

بر هیچ کسی پوشیده نیست که معاون اداره با وجود اینکه معاون بود خودش سایر معاونین را انتخاب می کرد و فقط رئیس حکم میداد اداره رئیس مستقل و مقتدر می خواهد نه رئیسی که خودش معاون معاون اداره باشد.

۹۹/۵/۱۸ ۱۳:۰۵

انسان باید خیلی کور و کر باشد که فعالیت آموزش و پرورش را در عرصه جلب و جذب خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار را نبیند . امام حسین ع فرمودند اگر دین ندارید لااقل آزاده مرد باشید .تکریم همکاران ، تعمیر و تجهیز مدارس ، پیگیری های شبانه روزی مالی ، صندوق وام ، تخریب و بازسازی مدارس ، تکمیل استخر ، اسکان مسافرین نوروزی و خدمات خانه معلم ، تجلیل و مراسم و ده ها برنامه پرحجم حوزه معاونت مالی محصول مدیریت خردمندانه و روشمند حاج مشایخی در آموزش و پرورش بوده . قطعا قاطبه فرهنگیان عزیز در این استدلال با اینجانب موافقند .

۹۹/۵/۱۸ ۱۲:۵۸

جناب احمدی از تحلیل عالمانه جناب عالی به عنوان پیشکسوت در آموزش و پرورش شهرستان صمیمانه سپاسگزارم . ای کاش نماینده محترم در این زمینه با دلیل روشنگری کنند چون این جو ایجادشده اصلا به صلاح شهر و خود ایشان که آموزش و پرورشی هستن و به دوره های بعد هم فکر می کنند و قسم خوردند که از رای مردم امانت داری کنند و دینشان را به دنیای خود نفروشند .

۹۹/۵/۱۸ ۱۲:۳۸

مگر مشایخی فرماندار ، پیش از فرمانداری، معاون فرماندار و بخشدار نبود؟ خودتان باشید و وجدانتان، اگر آقای مشایخی فرماندار یا بخشدار نبود برادرش معاون آ.پ می شد؟

۹۹/۵/۱۸ ۱۲:۳۵

اگر نماینده محترم باندهای مافیایی ... میانه را حذف کند در این وانفسا میانه نفسی می کشد

۹۹/۵/۱۸ ۱۲:۲۸

خیلی جالب است در خبر عنوان شده آقای مشایخی برادر فرماندار میانه!!!!!!
در حالیکه آقای حاج مشایخی یکی دو سال قبل از فرماندار محترم در معاونت آموزش و پرورش است .
چه ربطی بهم دارند!!!!!؟؟؟؟؟

۹۹/۵/۱۸ ۱۲:۱۲

مگر می شود یکه میانه ای دغدغه فرزندان و خانواده ها و فرهنگیان شهرش رو نداشته باشد.

۹۹/۵/۱۸ ۱۲:۰۷

برادر من
اولا نه بنده نه سایرین اجازه ورود به تصمیم مدیر در عزل و نصب داخل سازمان را ندارند. حدود وظایف مشخص است . این که استفعایی بوده یا برکناری یا .... من شخصا اجازه ورود ندارم .

اصولا دعوا سر همین ورودهاست چه ورود من نوعی و چه نماینده . صلاح فرد یا تشخیص مدیر بوده در هر حال محترم است .

ثانیا برای دریافت گزارشها در مراسمات و مناسبت ها و نماز جمعه ها و جلسات مدیران کفایت کافی وجود داشته برای بنده . اگر پیشنهاد شد بخاطر تنویر افکار عمومی است که الساعه در کامنت ها میبینم بی خبرند و تک نفره به قاضی میروند .

اما چرا الان با این حساسیت ؟ حق با شماست و سوال درست است . پاسخ را در ضعیت بحرانی مدیریت کرونا و آستانه بازگشایی سال تحصیلی بودن اقدام نا ثواب را جستجو کن . تزریق یک زلزله ۱۰ ریشتری به آموزش و پرورش درست ۲۰ تا ۲۵ روز مانده به بازگشایی مدارس را یک موهبت بدانیم ؟! به زعم شما درست است ؟! اولیا و دانش اموزان بدبخت چه کنند با این تشنج ها ؟

سوال پرسیدید چرا الان بیلان خواسته ایم . بالا توضیح دادم بنده به اطلاعات دسترسی دارم برای دیگران بود اما حالا بنده از شما سوال میکنم . چرانماینده محترم علت کارشان را به جامعه فرهنگی و البته اخص و عموم اعم گزارش نداده اقدام کردند . بنده شخصا دلیلی نمی یابم میخواهم توجیه شوم . اصلا هم نمیپذیرم خب و بعض انتخاباتی باشد . بعید است از جناب اسماعیلی . فرض بر وجود مشکلی دیگر است من و همکارانمان پی کشف واقعیتی هستیم که پنهان مانده و سبب دستاویز شده است . این به راه نیست ؟

پیشنهاد بنده در این اوضع بغرنج بنظرتان پیشنهاد بدی هست ؟ سازمان بیلان بدهد و متقابلا نماینده محترم هم دلیل بگوید . نمیشود بی دلیل شهری را به هم ریخت . شما که موافق آشفتگی نیستید و قطعا نخواهید بود . پس شما هم مطالبه گر هستید ولو جانبدارانه و بازم حق با شماست . خواستن روشنگری حق مان هست چه بنده و چه شما ؛ بدون توهین و افترا به کسی .

اما بنده را به اقدام دو آتشه متهم نکنید . خلاصه و ساده عرض کنم . اگر پیشگیری نکنید از تداخل در وطایف کاهی بر زمین نخواهید یافت . همه بر باد است.

۹۹/۵/۱۸ ۱۲:۰۴

برادر من
اولا نه بنده نه سایرین اجازه ورود به تصمیم مدیر در عزل و نصب داخل سازمان را ندارند. حدود وظایف مشخص است . این که استفعایی بوده یا برکناری یا .... من شخصا اجازه ورود ندارم .

اصولا دعوا سر همین ورودهاست چه ورود من نوعی و چه نماینده . صلاح فرد یا تشخیص مدیر بوده در هر حال محترم است .

ثانیا برای دریافت گزارشها در مراسمات و مناسبت ها و نماز جمعه ها و جلسات مدیران کفایت کافی وجود داشته برای بنده . اگر پیشنهاد شد بخاطر تنویر افکار عمومی است که الساعه در کامنت ها میبینم بی خبرند و تک نفره به قاضی میروند .

اما چرا الان با این حساسیت ؟ حق با شماست و سوال درست است . پاسخ را در ضعیت بحرانی مدیریت کرونا و آستانه بازگشایی سال تحصیلی بودن اقدام نا ثواب را جستجو کن . تزریق یک زلزله ۱۰ ریشتری به آموزش و پرورش درست ۲۰ تا ۲۵ روز مانده به بازگشایی مدارس را یک موهبت بدانیم ؟! به زعم شما درست است ؟! اولیا و دانش اموزان بدبخت چه کنند با این تشنج ها ؟

سوال مرسیدید چرا الان بیلان خواسته ایم . بالا توضیح دادم بنده به اطلاعات دسترسی دارم برای دیگران بود اما حالا بنده از شما سوال میکنم . چرانماینده محترم علت کارشان را به جامعه فرهنگی و البته اخص و عموم اعم گزارش نداده اقدام کردند . بنده شخصا دلیلی نمی یابم میخواهم توجیه شوم . اصلا هم نمیپذیرم خب و بعض انتخاباتی باشد . بعید است از جناب اسماعیلی . فرض بر وجود مشکلی دیگر است من و همکارانمان پی کشف واقعیتی هستیم که پنهان مانده و سبب دستاویز شده است . این به راه نیست ؟

پیشنهاد بنده در این اوضع بغرنج بنظرتان پیشنهاد بدی هست ؟ سازمان بیلان بدهد و متقابلا نماینده محترم هم دلیل بگوید . نمیشود بی دلیل شهری را به هم ریخت . شما که موافق آشفتگی نیستید و قطعا نخواهید بود . پس شما هم مطالبه گر هستید ولو جانبدارانه و بازم حق با شماست . خواستن روشنگری حق مان هست چه بنده و چه شما ؛ بدون توهین و افترا به کسی .

اما بنده را به اقدام دو آتشه متهم نکنید . خلاصه و ساده عرض کنم . اگر پیشگیری نکنید از تداخل در وطایف کاهی بر زمین نخواهید یافت . همه بر باد است.

۹۹/۵/۱۸ ۱۱:۵۸

احیانااگه فرصت کردین توشبکه شادبه کانال امورتربیتی مشاوره ومراقبت دربرابرآسیب های اجتماعی وهمچنین کانال پرورشی وفرهنگی یه سربزنین.

۹۹/۵/۱۸ ۱۱:۲۳

رئیسان اون یکی ادارات منتظر باشین داره میاد سراغت

۹۹/۵/۱۸ ۱۱:۰۱

متاسفانه مدیر کل آموزش و پرورش برای حفظ خودش بله قربان گوی نماینده ها هست.
و متخصص این تکنیک ها است.....

۹۹/۵/۱۸ ۱۰:۵۳

حسن آقا من خودم 30 ساله معلمم توی این سی سال چندین وزیر هم دیدم کدامشان مار کردند که رئیس یک منطقه هم کار کند این وزارتخانه بدون وزیر هم اموراتش را می گذراند چه برسد به رئیس یک منطقه
درثانی مگر مدیر کل آموزش و پرورش نداریم که یک نماینده بخواهد یک رئیس را عزل کند مطمئن باشید پای یک آشنا بازاری و جناح بندی در میان است والا آقای جعفر پاشایی مدیرکل استان می تواند عزل و نصب کند بیخودی حمایت نکنید اینجور بی قانونی های نماینده و جناحش موجب افول شهرستان می شود و کارهای اصلی و وظیفه اصلی یک نماینده به حاشیه رانده می شود.

۹۹/۵/۱۸ ۱۰:۴۸

سانسور نکنین نظرات درج شود

۹۹/۵/۱۸ ۱۰:۴۸

مدام وزیر آموزش و پرورش کار کرده که رئییش هم کار کنه مسأله در اینجا تنبلی و غیر تنبلی نیست مساله باند و جناح است والا اداره آموزش و پرورش بدون وزیر و رئیس هم می چرخد عزیزم

۹۹/۵/۱۸ ۱۰:۳۸

گسانی که که مدیریت قبلی ومعاونانش دفاع میکنن نمیدانم با چه انگیزه ای این کار میکنند بعنوان نمونه از ضعف این عزیزان تا به امروز یکی ازمدارس متوسطه دوم انهم مدرسه خاص مابقی پول هزینه سرویس مدارس را که در مرداد ماه 98 ازدانش اموزان گرفته پس نداده است وبارها به مدیران ومسئولان اموزش وپرورش گفته شده ولی متاسفانه ترتیب اثر داده نشده یاخودشان بی توجه هستند یا مدیر مدرسه به حرفشان گوش نمیدهد

۹۹/۵/۱۸ ۱۰:۲۸

در این روز عزیز مناسب است که انسان جانب انصاف را بگیرد وجز حق چیز دیگری به زبان جاری نسازد چرا که علی با حق است وحق با علی با این مقدمه ذکر چند نکته را به علت فرافکنی های موجود درمتن دوستان لازم می دانم
1.با چه منطقی شخصی که قرار است پست تعریف شده حود را ترک کند درهمان روز استعفای معاون ادری ومالی خود را علنی می کند وبرای معاون پرورشی خود مراسم تودیع ومعارفه می گیرد ودوستان مااستادانه آن را به گردن نماینده ای می اندازند که نماینده محترم درهمان روزبا مدیر کل راهداری استان مشغول بررسی میدانی مشکلات راه شهرستان بودند که اسناد آن در اینستاگرا م موجود است
2.بعضی از دوستان نیز با فرافکنی دیگری علت اصلی این عزل ونصب هارا حضور یا عدم حضوراین عزیزان درستاد تبلیغاتی آقای اسماعیلی مطرح می کنند حقیربا کمال اعتذار بیان میکنم که این فرضیه نیز صحیح نیست چراکه آقای فرازمند نیزعضو ستاد تبلیغاتی آقای اسماعیلی نبودند
3.تمامی بزرگانی که اسامی شریف آنها در متن های متعلق به این موضوع آمده است از سرمایه های آموزش وپرورش هستند ویقینآدر هر کجا که باشند منشا خیرات وبرکات خواهند بود وما معلمان نیز می بایست در شرایط بوجود آمده به جای پرداختن به حواشی به فکر تعلیم وتربیت دانش آموزان باشیم که خود ماموریتی بس بزرگ است

۹۹/۵/۱۸ ۱۰:۲۵

مگر اموزش وپرورش رئیس داشت که معاونت پر.ورشی هم داشته باشه رئیس هم زیر دست معاون مالی مشایخی کار میکرد

۹۹/۵/۱۸ ۰۹:۳۲

سلام بزرگوار؛ ارادتمندم . نظر لطف شماست .

از هزاران یک نفر اهل دل است
مابقی تندیسی از آب و گل است

من نه در عزل و نه در نصب سودی ندارم . درد میکشدم اگر نگویم که آزموده را آزمودن خطاست ... ما این عزل و نصب ها را دهها سال آزمودیم .... .

دقایقی پیش شنیدم آقای فرازمند از کارمندان خدوم اداره به سرپرستی انتخاب شده اند . تبریک عرض میگویم و برایشان آرزوی توفیق میکنم .

درد من رفتار نماینده هاست ..... تاکی ؟!
ما همیشه عقب مانده ایم ... این ناشی از عملکرد نمایندگان مان است . و گرنه شهر مان شهر آدمای فهیم است .

۹۹/۵/۱۸ ۰۹:۰۵

داداش آوردن این مدیر کل و آن مدیر کل مشکلی را حل نمی کنه اصل عمل .بگو چه کار عملی انجام داده غیر از اینکه داره به روسای ادارات فشار میاره؟؟؟؟؟؟

۹۹/۵/۱۸ ۰۸:۵۸

دوست عزیز جناب آقای احمدی ، بنده هم قبول دارم که پستهای مدیریتی را به افراد شایسته داد و قصدم این نبوده و میست که خدای نکرده جناب ساجدی فر شایسته نیستن ، حتما هستند ، اما آیا همین آقای ساجدی فر مثلا به نماز جمعه نمیرفت ، و یا دکمه پیراهنش را تا آن آخر نمی بست و یا ... آیا پست مدیریتی به ایشان میدادند یا نه ؟ وگرنه بنده به تمام مدیران به دیده احترام مینگرم ، چرا که در کشورما مدیر بودن واقعا کار دشواریست ، باز ممنون از پاسخ جنابعالی

۹۹/۵/۱۸ ۰۸:۴۳

نوبت منه وای دده

۹۹/۵/۱۸ ۰۸:۰۲

سلام
مشکل شهر میانه را از کجا آغاز کرده .یعنی معیشت مردم میانه اولویت نیست. اول باید کسانی را که با نظرات جناب نماینده هم سو نبودن بروند بعد شاید در مورد کار های دیگر ان هم شاید .اما اولویت مردم میانه نیست اولویت سیاست است .این نیز بگذرد مثل فرمند. شیویاری .فقط میانه هر روز به عقب برمی گردد.ای شهر در حال در جا زدن است

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز