کد خبر: ۱۱۹۸۳۳
۱۱۴۶ بازدید
۵۱ دیدگاه (۳۹ تایید شده)

قدردانی ازجناب آقای حسینی ریاست اداره ورزش و جوانان میانه

۱۴۰۱/۵/۱۳
۰۱:۱۲

 

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

 

برادر ارجمندجناب آقای محمد حسین حسینی

ریاست محترم اداره ورزش وجوانان شهرستان ویژه میانه

احتراما پیرو عملکرد خالصانه شما که بردلسوزان ورزش واضح و مبرهن است، علی التخصیص در امر بازسازی سالن شهید سید فخرالدین میرصمدی که خواسته چندین ساله قاطبه ورزشکاران رشته های والیبال، فوتسال، بسکتبال، هندبال و... بود علیرغم اطلاعمان از ضیق شدید مالی، برخود وظیفه دانسته از پیگیری های شبانه روزی شما کمال تقدیر و تشکر را بعمل آورده و از طریق امام جمعه معزز، و فرماندار محترم و نمایندگان مردم شریف میانه در مجلس شورای اسلامی خواستار تشویق وتکریم شما هستیم.

 

وفقکم الله لمرضاته

والیبالیست های شهرستان میانه 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۵/۲۶ ۰۸:۵۰

اقدامات آقای حسینی رییس محترم اداره ورزش و جوانان میانه واقعا قابل تقدیر بوده و ایشان نشان داده در مدت کم می توان با بودجه اندک هم کارهای بزرگی انجام داد.

۰۱/۵/۲۱ ۱۸:۳۳

ممنون از آقای حسینی عزیز

۰۱/۵/۲۱ ۰۸:۲۰

واقعا قدر مدیری مانند آقای حسینی را باید دانست ایشان از رده پایین اداری با تلاش و پشت کار به ریاست رسیدن و تو این مدت با نشون دادن لیاقت و کارایی مشخص کردن مدیر بومی اگه کاری باشه میتونه وضع موجودو خیلی بهتر کنه من ازشون تشکر می کنم به خاطر حل چند مشکل اساسی ورزش میانه وامیدوارم نمایندگان شهرمون قدر ایشون رو بدونن و به حواشی که این روزا داره ورزش میانه رو تهدید می کنه گوش نکنن چون با اومدن آقای حسینی باند قبلی اداره ورزش و جوانان که جز چپاول دارایی ها و از بین رفتن منابع درآمد های ثابت اداره کاری نکردن ،رو از منافع شون ترد کرده

۰۱/۵/۱۸ ۲۱:۴۵

ممنون از آقای حسینی عزیز
که با درایت و همت والا امورات ورزش میانه رو پیش می برن

۰۱/۵/۱۷ ۱۸:۴۳

سلام جناب سلیمی
گویا عملکرد اقای حسینی به مضاق نمایندگان و باندهای میانه خوش نیامده و میخوان آقای حسینی رو با این همه فعالیت بی مثال عوض کنن.

۰۱/۵/۱۷ ۱۱:۴۳

ممنون از آقای حسینی بایت حل مشکل هیات بوکس میانه و انتصاب اقای حسین انگوتی مرد باتعصب بوکس به عنوان رییس هیات💪💪🏅🏅🏅

۰۱/۵/۱۴ ۲۰:۳۲

پس شما رو به خدا می سپارم ؟؟؟؟

۰۱/۵/۱۴ ۱۹:۵۷

مگه چی شده که اینقد نظرات زیاده؟

۰۱/۵/۱۴ ۱۸:۳۴

مسئولیت مستقیم نظرات برعهده نگارنده مطلب است، و نگارنده مخیر در اعمال نظر

۰۱/۵/۱۴ ۱۷:۳۸

جناب حنیفه چرا همه کامنت ها رو نمی دارید .اون های که به نفع تان هست رو می زارید

۰۱/۵/۱۴ ۱۵:۵۵

احسنت بر این روحیه جهادی و نقدپذیر!!!

۰۱/۵/۱۴ ۱۵:۲۴

ورزش اول شهرستان یعنی کشتی فرنگی. باید اولویت باشد.

۰۱/۵/۱۴ ۱۵:۱۱

زنده باد ینگ آباد.

۰۱/۵/۱۴ ۱۳:۴۴

باستحضار دوستانی که از عمل تقدیر ما از جناب حسینی ناخرسند هستند میرساند ، این مطلب بر اساس واقعیات و مستندات نوشته شده و کامنت های مطلب بنده ،محلی برای حمایت از xو yنیست،اگر شما از نحوه مدیریت کامنت ها توسط بنده ناراضی هستید، در مطلبی جدید از فرد منظور نظرتان اسم ببرید. ممنون از شما فرهیختگان عزیز

 

۰۱/۵/۱۴ ۱۰:۵۱

اهمیت ورزش در ایجاد شادابی و نشاط ، ایجاد اعتماد به نفس، جلوگیری از افسردگی ،ایجاد انگیزه و حس رقابت سالم و فواید متعدد بر همگان ثابت شده است.برای مثال تقابل دو تیم پر طرفدار یا توفیقات تکواندوکاران میانه ای یا کشتی گیران ملی و... چنان شوری در بیننده گان ایجاد می کنند که قابل قیاس با هیچ حسی نیست، در دنیا با صرف چه هزینه ای می توان چنان حس و همدلی ایجاد کرد,جز ورزش💪

۰۱/۵/۱۴ ۱۰:۳۸

ورزش خوب است اما اگرازبیخ هم نباشدمشکلی بوجودنمی آید ورزش بخصوص فوتبال درکشور ما وشهرماوسیله فراموشی مطالبات دیگراست و درواقع سیاسی شده است

۰۱/۵/۱۴ ۱۰:۰۹

با تقدیر وتشکر از تمامی زحمات جناب اقای حسینی عزیز متاسفانه جامعه ی ما به افرادی نیاز دارد که چاپلوسی و ریاکاری را بهتر از امر مدیریتی می دانند و می فهمند علی برکت الله به .....

۰۱/۵/۱۴ ۰۶:۵۰

جادارد یادی کنیم از باعثان این درآمد کم اداره ورزش و جوانان میانه ، کسی که با جانمایی غلط باعث از بین رفتن تنها استخر اداره ورزش و جوانان که امید توسعه و درآمد از آن می رفت!!! برای مثال شهرستان همجوار سالانه پانصد میلیون تومان از استخر دولتی عایدات دارد.

شهرستانی مانند میانه که هر ماه فقط و فقط چندین قهرمان ملی دارد باحساب تقریبا خالی، برای تقدیر از این دلاوران مشکل نقدینگی دارد چه برسد به رسیدگی به زیرساخت !!!

با اجاره چند سالن و ... نمیشود ورزش را پیش برد، که آقای حسینی با همین دست خالی یادگاری های بزرگی در ورزش میانه به جای گذاشتند.خاطر نشان می شود غالب ادارات شهرستان های استان همگی استخر دولتی داشته و عایدات آن به صورت برگشتی به حساب اداره واریز میشود، اجحاف که شاخ ودم ندارد!!!!

موارد مشابه از ظلم های مسلم که در حق ورزش میانه شده در حافظه تاریخ ثبت شده که یقین دادار هستی بانیان آن را به سزای کارشان خواهد رسانید.

در آخر ، به قول معروف باند بازی ، رانت دهی که حذف شد، صدای عده ای در آمد😄

۰۱/۵/۱۴ ۰۰:۱۰

بسمه تعالی
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دلسوازان ورزش میانه و همشهریان عزیز لازم به ذکر است که آقای حسینی در این مدت کوتاهی که تصدی اداره ورزش و جوانان را بر عهده داشتند خدمات شایانی انجام دادند و اکثر هیاتهای ورزشی را فعال نمودند البته در این بین بودند افرادی که درهیاتهای ورزشی با بودن آقای حسینی منافعشان به خطر افتاده که بر این اساس در مقام مخالفت و تخریب برآمده اند آقای حسینی انسان سالم، با عزت نفس بالا می باشند. همیشه ورزش ما بیشترین ضربه رو از آدمهایی خورده که منفعت شخصی رو بر منفعت جمع ارجح دانسته اند . دوستانی هستند که چون منافعشان در ورزش تامین نشده با کسوت و لباس و عناوین مقدس وارد ورزش می شوند و به ورزش ضربه می زنند غافل از اینکه این نوع انسانها بیشترین ضربه را به نظام مقدس جمهوری اسلامی می زنند.

۰۱/۵/۱۳ ۲۳:۴۳

‌در این مدت کوتاه که آقای حسینی مسولیت اداره ورزش را به عهده گرفتن هیچ کدوم از ریاست های قبلی بغیر از آقای نوایی به اندازه آقای حسینی کار مثبت انجام نداده اند اون زمین فوتبال هم که آبیاری میکردن دوران قبلی آب مجانی (....)وصل کرده بودن وآبیاری میکردن حالا که قطع شده هزینه هر آبیاری ماهانه نزدیک ۵۰ میلیون تومان میشه در ضمن کف پوش زدن سالن در این دوره گرانی کار هرکسی نیست🥇 .متاسفانه عواملی وجود دارند که دست به دست هم داده اند تا نگذارند آقای حسینی کار کنه واقعا متاسفم برای شهرم .

۰۱/۵/۱۳ ۲۳:۳۵

چرا دور میریم همین شهرستان مراغه بودجه ورزش اش ۱۰ برابر بودجه میانه خوب بدون پول هم کسی نمیتونه موفق باشه.نمایندگان بجای عوض کردن رئیس اداره ورزش میانه به فکر بالا بردن بودجه ورزش باشن این بهترین خدمت به مردم میانه هست

۰۱/۵/۱۳ ۲۳:۲۷

اینجانب عضو کوچک ورزش میانه از خدمات جناب حسینی عزیز تشکر و قدردانی میکنم امیدوارم با حمایت اهالی ورزش و مخصوصا مسئولین شهر و استان شاهد پیشرفت‌های بیشتری از ورزش میانه با مدیرت جناب حسینی باشیم .آرزوی موفقعیت ورزش شهرستان میانه رو دارم ...

۰۱/۵/۱۳ ۲۲:۴۰

از جناب آقای حسینی به خاطر توجه ویژه شون به ورزشهای سالنی کمال تشکر رو بعمل می آورم.👏👏👏👏

۰۱/۵/۱۳ ۲۲:۳۰

تا میانه باندبازیه و به دست باند ها اداره میشه نمیذارن امثال آقای حسینی کار خودشو انجام بده
خدا لعنتشون کنه چی می خوان از جون ورزش نمیدونم

۰۱/۵/۱۳ ۲۲:۲۷

ضمن تشکر از جناب آقای حسینی عزیزبه خاطر زحمات شبانه روزی شون برای ورزش میانه
امیدواریم از ایشان حمایت و قدردانی لازم بعمل بیاد

۰۱/۵/۱۳ ۲۰:۵۹

شنیده شده به خاطر حواشی مصاحبه ایشون نمایندگان با تغییر ایشون موافقت کردن، امیدوارم این خبر دروغ باشه والا آقایان حسینی و اسماعیلی با کنار گذاشتن آقای حسینی ظلم بزرگی به ورزش میانه کردن🥺

۰۱/۵/۱۳ ۲۰:۵۸

واقعا خدمات آقای حسینی قابل تقدیر هست، از ایشون تشکر وقدردانی می کنیم

۰۱/۵/۱۳ ۲۰:۱۵

عملکرد هردوره مدیریتی بر ورزشکاران  ایضا لااقل به ضعم بنده در رشته والیبال واضح و مشخص است،یقین یا شما از بدنه ورزش نیستید ، یا قصدتان حمایت از ورزش نیست، چون اگر دلسوز ورزش بودید تفاوت دوره های مدیریتی قبلی با این دوره را متوجه می شدید.

ضمنا ، تا الان کجا بودید؟؟؟

 

۰۱/۵/۱۳ ۱۹:۱۶

آقای حنیفه لطفاً این کارها رو بزارید کنار .
بی دلیل از کسی حمایت نکنید .
کسی نگفته رئیس قبلی هم خیانت کرده .
جهت اطلاع از سال91 یک سالن تو میانه ساخته نشده .هر چی هست مال گذشته است .آن شاالله هر وقت تونستن یک طرح برای میانه بیارن .مورد تشویق قرار میگیرن .عوض کردن کف پوش سالن .بعضی کارهای مشابه این .تو اداره ورزش کار عادی است

۰۱/۵/۱۳ ۱۸:۰۹

سلام
خدا قوت جناب حسینی انشالله موفق وپیروز باشید
عربلویی. یخچال سونیا

۰۱/۵/۱۳ ۱۶:۵۰

بودجه ورزش یک شهر قطر ، به اندازه بودجه کل استان ما کم یا بیش است، قیاس مع الفارغ جایز نیست!!!

۰۱/۵/۱۳ ۱۶:۴۴

قطر جام جهانی میخواد برگزار کنه ....

۰۱/۵/۱۳ ۱۶:۳۵

بنده متحیرم!!!

مدیریت قبلی در سایه کرونا چندین سال بدون مطالبه ،با کمترین کارکرد صندلی مدیریت را تصاحب نموده بود.بنده در چندین مجال ایشان را نقد و به عملکرد ضعیف ایشان معترض شدم، دریغ از یک حمایت.

اینک زمانی که عملکرد آقای حسینی به حد اعلی رسیده ؛ دلسوزان و خدا ترسان وعابدان  به فکر ورزش و تعالی افکار والای انسانی افتاده اند!!!!

بس است!

ای خداترسان و عابدان زاهد،و ای عاریان از ریا و تملق ؛ فقط بفرمایید چند صباحی که نبودید،کجابودید دقیقا؟؟؟؟

خداوند به ذات همه داناست!!!

۰۱/۵/۱۳ ۱۶:۲۷

تقدیر از ایشان به سبب اجرای طرح های زیرساختی ورزشی با ضیق بودجه و نبود امکانات بوده است. کاش همگی پی بیریم خوب بودن لایق تقدیر است!

ثانیا کدامین مسئول میانه ای در مدت زمان شش ماه به اندازه چندین مسئول قبلی بیلان کار ارائه داده که این مورد لایق تقدیر نباشد.

هر زمان هر مسئولی مانند ایشان با اخلاص و سلامت نفس با تمام پتانسیل در جهت پیشبرد اهداف متعالی گام برداشت اینجانب بای نحو کان حمایت خودرا از آن اعلام خواهم داشت.

۰۱/۵/۱۳ ۱۶:۲۴

سلام نا خود اگاه یاد این حکایت افتادم الباقی باشما //کار برای رضای خدا اسم و رسم نمیخوادمی گویند: مسجدی می ساختند، بهلول پرسید: چه می کنید؟
گفتند: مسجد می سازیم.


گفت: برای چه؟ پاسخ دادند: برای چه ندارد، برای رضای خدا.


بهلول خواست میزان اخلاص بانیان خیر را به خودشان بفهماند، محرمانه سفارش داد سنگی تراشیدند و روی آن نوشتند «مسجد بهلول» شبانه آن را بالای سر در مسجد نصب کرد.


سازندگان مسجد روز بعد آمدند و دیدند بالای در مسجد نوشته شده است «مسجد بهلول». ناراحت شدند؛
بهلول را پیدا کردند و به باد کتک گرفتند که زحمات دیگران را به نام خودت قلمداد می کنی؟


بهلول گفت: مگر شما نگفتید که مسجد را برای خدا ساخته ایم؟
فرضا مردم اشتباه کنند و گمان کنند که من مسجد را ساخته ام،
خدا که اشتباه نمی کند.

۰۱/۵/۱۳ ۱۶:۰۱

آقای حنیفه اداره ورزش وظایفی دارد که یکی از وظایفش آماده کردن اماکن ورزشی برای فعالیت ورزشکاران است .به نظر من انجام وظیفه نیاز به تکریم و تشویق ندارد.

۰۱/۵/۱۳ ۰۸:۱۱

بنده چندین بار از اداره ورزش و جوانان درخواست کردم فکر برای روشنایی بین مجتمع آیت اله حامدی تا ورودی/ اداره نمایند (علی الخصوص مابین دفتر هیأت فوتبال تا انتهای سالن شهید مرصمدی که فاقد روشنمایی می باشد) باشند ولی تاکنون حل نشده است.
این موضوع بخصوص در نیمه دوم سال که پس از تاریکی هوا پس از اتمام باشگاه، زن و بچه از آنجا عبور می کند بسیار با اهمیت است

اخبار روز