کد خبر: ۸۷۵۴۶
۱۰۸ بازدید
۰ دیدگاه

دعوت امام جمعه میانه از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

۹۷/۱۱/۲۱
۲۱:۳۴

بسم الله الرحمن الرحیم

در استانه یوم الله ۲۲ بهمن روز پیروزی ملت بزرگ برظلم وستم شاهنشاهی قرار داریم دشمن سرسخت وجنایت پیشگان عالم به سرکردگی امریکای جنایتکار تلاش کردند تا این انقلاب به بالندگی نرسد حال این ارزو و خیال خام انان تحقق نیافته و ملت بزرگ ایران اسلامی به رهبری امام خمینی رضوان الله علیه وخلف صالحش امام خامنه ای دام ظله بعداز عبور از گردنه های پرپیچ وخم مبارزه چهلمین سال پیروزی خود راجشن خواهد گرفت.

درست است که دراین سالها سختی های زیادی تحمل کرده‌ایم درست است که بعضی مسئولان مارا آزرده‌اند اما همه می‌دانیم این مشکلات مربوط به انقلابمان نیست دشمنی قهار و بعضا دوستانی ناکارآمد اسباب اذیت شده وخصوصا اقشار ضعیف را آزرده‌اند.

ولی خوب می دانیم این انقلاب اسباب عزت، آزادی ونجات ملت ما از یوغ ابر قدرت‌هاست؛ برای حفظ عزت اسلامی و امنیت اخلاقی و سربلندی تمام فرزندان اسلام در سرتاسر جهان به خصوص در منطقه و برای دلگرمی خانواده شهدا وحفظ ارزشهای اسلامی ودستاوردهای عظیم جانفشانی‌های افسران علم و عمل ایران اسلامی همه با هم در راهپیمایی بزرگ بیست و دوم بهمن شرکت نموده و باردیگر با شهدای بزرگ انقلاب پیمان خواهیم بست.

ان‌شاالله به حول قوه الهی ما این انقلاب را به صاحب اصلی‌اش حضرت بقیه الله الاعظم امام زمان ارواحنا فداه خواهیم رساند و ما النصر الا من عند الله العزیز الحکیم.

خاک پای مردم وفادار شهرستان میانه عبدالله محمدی امام جمعه میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز