کد خبر: ۸۴۵۹۷
۴۸۰ بازدید
۳۲ دیدگاه

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از محورهای ارتباطی شهرستان میانه

۹۷/۶/۲۰
۱۹:۲۹

 

مهندس امینی معاون وزیر راه و شهرسازی صبح امروز همراه مدیر کل راه و شهرسازی استان،مسئولان و مدیران راه و شهرسازی کشور و استان،نمایندگان، مسئولان و مدیران شهرستان میانه و کارشناسان مربوطه از وضعیت راه های ارتباطی شهرستان میانه از نزدیک بازدید نمودند.

یکی از اصلی ترین و مهمترین مشکلات شهرستان میانه که چندین سال است مردم این شهرستان با آن مواجه هستند مشکلات راه های ارتباطی که دغدغه بیشتر نمایندگان،مسئولان و مدیران استان و شهرستان می باشد.

با هماهنگی های صورت گرفته در حدود دو ماه قبل با وزیر محترم راه و شهرسازی توسط نمایندگان شهرستان میانه صبح امروز (سه شنبه 1397/06/20) مهندس امینی معاون محترم وزیر راه و شهرسازی همراه مدیر کل راه و شهرسازی استان، مسئولان و مدیران وزرات راه و شهرسازی، استان و کارشناسان مربوطه از وضعیت راه های ارتباطی شهرستان میانه از نزدیک بازدید نمودند.

به درخواست نماینده شهرستان میانه ( دکتر فرمند) از معاون محترم وزیر راه و شهرسازی و مدیر کل راه شهرسازی استان، معاون وزیر و هئیت همراه از جاده قدیم تبریز - میانه جهت بازدید از وضعیت راه های ارتباطی شهرستان میانه تشریف آوردند.که در سه راهی ترکمنچای مورد استقبال نماینده شهرستان میانه(دکترفرمند) مسئولان و مدیران شهرستان میانه و ترکمنچای قرار گرفتند.بعد از مراسم استقبال از طریق ترکمنچای جاده ریلی به سمت شهرستان میانه راهی شدن و از وضعیت کریدور ریلی ترکمنچای به میانه و وضعیت راه های ارتباطی روستاهای اونلیق،اشلق و ... از نزدیک بازدید نمودند. که نماینده محترم شهرستان میانه (دکتر شیویاری) به جمع هئیت همراه اضافه شدن و بعد از آن از محور ترک به میانه از ورودی شهر میانه، پل نیمه کاره قوی چای،وضعیت ماشین الات اداره راهداری شهرستان میانه بازدید و بعد از آن راهی محور هشترود میانه شدن و از نزدیک از وضعیت راه های ارتباطی هشترود میانه بازدید و بعد از بازدید از ورودی شهر از طرف زنجان از محور میانه به فیروز آباد از وضعیت راه های ارتباطی این محور هم بازدید و بعد از آن به سمت محور سرچم میانه راهی شدن و از نزدیک از جاده سرچم میانه بازدید نمودند و از مشکلات راه های ارتباطی مطلع شدند و دستورات و راهنمائی های لازم را جهت حل مشکلات و اعتبارات لازم مبذول فرمودند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۶/۲۹ ۱۹:۳۵

می خور که شیخ وحافظ و مفتی ومحتسب

چون نیک بنگری همه تزویر می کنند

۹۷/۶/۲۶ ۱۵:۰۳

همین فرمند کاری میکنه که همه خیر ببرن
همه میدانیم همه نمایندگان هدفشان کار کردنه ولی چه کسی توان‌انجام کار را داره
همه میدانیم شیویاری هم خیلی تلاش میکنه ولی آیا تلاشش و رفتارش نتیجه بخش هست ؟؟؟
همه میدانین علت حضور معاون وزیر نتیجه تلاش فرمند از دو ماه قبل بوده هست و به حرف فرمند بها دادن و اومدن و با اومدنش بزرگراه سرچم ۱۲میلیارد به صورت مستقیم نصیبش شده و قول مساعد دیگری داده شده است
اینها نتیجه تلاش فرمند از دوماه قبل هست هرچند دیگران نیز با معاون وزیر عکس یادگاری بیندازند

۹۷/۶/۲۵ ۱۲:۱۳

از ما گفتن
توخواه از سخنم پند گیر یا ملال

۹۷/۶/۲۵ ۰۰:۱۲

منفعت طلب و طمعکار

با وجود فرمند سر این دو دسته بی کلاه می مونه

۹۷/۶/۲۴ ۲۳:۱۴

بله بیشترین ضرر را افراد منفعت طلب می خورند.

۹۷/۶/۲۴ ۲۰:۴۷

هیچی نمی رسه ضرر می رسه البته ضررش به من نمیرسه ضررش همگانی است این روش دفاع از نماینده و باید گفت این روش جنابعالی یک نوع نوآوری است در عرصه کارزار تبلیغاتی

۹۷/۶/۲۴ ۲۰:۲۹

دوست عزیز ایکاش این کامنت نصیحت آمیز را با نام واقعی خود می گذاشتید تا من هم می دانستم این برادر دلسوز چه کسی است که این این چنین به فکر من بینوا هست. حال بنده از فرمند دفاع کنم یا نکنم این وسط به شما چی میرسه حتماً اینگونه دفاع کردن به ضرر شماست که این چنین دارید ...

۹۷/۶/۲۴ ۱۹:۱۹

مرتضی یک زمانی میاد فرمند هم میدان راخالی می کند اما تو این وسط خراب می شی چند دفه بگیم بزار خودش از خودش دفاع کنه این وسط جنابعالی چکاره ای نماینده رسمیش هستی از طرفش حکم بیار والا با صلاحدید او اینجا داری به نفعش سینه می زنی اگر قبولت نداشت یک اعتراضی می کرد در اقتصاد می گن بعضا فعالیتهای شفاف به اقتصادزیر زمینی تبدیل شده تا مالیات وعوارض و... نده فرمند هم به این روش شما را رو کار آورده تا سپربلای خودش کنه اگر به ضررش هم شد تقصیر به گردن شما میافته اگر به نفعش هم بود بهره اش را میبرد این وسط چی به تو میرسه الله اعلم یا مفت کار می کنی یا چیزی برات می صرفه یا اینکه رضای لله داری در جهت خلاف رضایش گام برمی داری

۹۷/۶/۲۴ ۱۹:۰۰

مشکل اصلی همین است اگر دکتر فرمند هم هر کسی می آمد وام 2 میلیون تومانی می داد و یک نامه درخواست می نوشت الان بهترین نماینده بود در حالی که دکتر فرمند اخلاقش این است هر چیزی با بصورت قانونی و مساوی بین مردم تقسیم شود.

۹۷/۶/۲۴ ۱۸:۵۶

یکی از نمایندگان ادوار گذشته هم در چندین سال قبل که به سفر حج رفته بود  در زمان  تبلیغات انتخابات در روستاها عکس های حج خود را به روستائیان نشان می داد و می گفت با همسفر خانه خدا بودید.

۹۷/۶/۲۴ ۱۸:۵۴

شما اگر به تصویر نگاه کنید خبرنگار فرمانداری در حال فیلم برداری است می توانستند حداقل یکی دو تا از عکس های که دکتر فرمند حضور داشتند منتشر نمایند. بله درست است خود دکتر فرمند دوست ندارند از ایشان عکس گرفته شود ولی می شود  در بعضی وقت ها از ایشان هم عکس گرفت و منتشر کرد. نیازی به اجازه نیست.

۹۷/۶/۲۴ ۱۸:۵۰

حذف نشده است در قسمت اخبار روابط عمومی ها می باشد

۹۷/۶/۲۴ ۱۶:۰۰

کاربر شماره 1 به کاربر شماره 2. علی به ولی . الیاس به الماس . جفر به صفر . بابا چه خبر تونه ؟ این از ان و ان از این گلایه و انتقاد میکند شما را به وجدان قسم بس کنید هر کس هر کاری از دستش بر میاد انجام دهد هدف حل مشگلات راههای میانه است سعی نفرمایید که با بازی الفاظ تاج کل بسر خود و شخص مورد نظر زده شود اجازه دهید این کشتی به گل نشسته راهی شود و بس

۹۷/۶/۲۳ ۰۰:۱۵

امروز روابط عمومی فرمانداری کلا این خبر رو از صدای میانه حذف کرد

۹۷/۶/۲۱ ۲۳:۲۶

روابط عمومی فرمانداری در عکس هایی که منتشر کرده حتی یک مورد تصویری از دکتر فرمند نگذاشته
این کار بنظرم عناد و دشمنی با نماینده شهر هست
در ضمن نظراتی که در حمایت از دکتر فرمند هست رو سانسور میکنه
عملکرد روابط عمومی فرمانداری بنظرم غیر قابل قبول هست
چرا خبر بازدید معاون وزیر راه رو طوری منعکس کرده که بسیاری از شهروندان مانند آقای احمدزاده به اشتباه تصور کردن که دکتر فرمند اونجا نبوده
در حالیکه هماهنگ کننده اصلی این بازدید دکتر فرمند بودند

۹۷/۶/۲۱ ۱۹:۳۲

روزمه کاری نماینده محترم ارائه آلبوم خاطرات است

۹۷/۶/۲۱ ۱۹:۲۹

مهمترین و اصلی ترین مشکلات شهرستان میانه همین است که عده ای بخاطر منافع شخصی خود بدون ترس از خدا برای رسیدن به منافع خود دست به هرکاری می زنند از توهین و بی احترامی گرفته تا...

۹۷/۶/۲۱ ۱۹:۲۱

فرمند تابحال به کسی مفت خور نگفته،
ولی به افرادی که ازش خواستن پارتی بازی بکنه ولی نکرده و با بخاطر این با فرمند دشمن شدن، "طمعکار" میگه

۹۷/۶/۲۱ ۱۴:۰۵

تشکر از نماینده گان شهرستان میانه که پیگیر وضعیت راه های میانه هستن

۹۷/۶/۲۱ ۱۱:۳۵

جناب میانجی:

1-نام واقعی یا کابر مهمان فرق نمی کند چون مشخص نیست که آیا این نام واقعی شخص است یا خیر مثلاً از کجا معلوم شما علی میانجی و کدام علی میانجی هستید.

2- جهت اطلاع شما دوباره خدمتان عرض می کنم هرکجای گزارش بنده خلاف واقعیت است بفرمائید اصلاح کنم.

3- تبلیغ کاذب را کسانی می کنند که جلو دوربین ژست می گیرند و عکس منتشر می کنند.

4- درک و فهم شما هم تا این اندازه است که نمی شود کاری کرد. دوست عزیز  سفر معاون وزیر راه برای بازدید از راه های ارتباطی شهرستان میانه دو هفته قبل مشخص شده بود و نماینده و مسئولان شهر روز یکشنبه با معاون پارلمانی وزیر دیدار کرده بودند و آنجا معاون محترم اعلام کرده بود نیازی به آمدن شما نبود خود معاون وزیر روز سه شنبه می خواهد برای بازدید به شهرستان میانه تشرف بیاورید.

5- مفت خور کسانی هستند که دنبال منافع شخصی خود و پاچه خواری می باشند و لگد را از طرف مردم همین افراد خورده و می خورند.

۹۷/۶/۲۱ ۰۸:۱۹

عکسهای بازید معاون وزیر راه نگاه کردم فقط به ایننکته توجه کنید این نماینده بسیار لایق وتوانمند ؟؟؟؟؟ چیکار میکنه فقط دنبال ژست وعکس انداختن الله سنه توکل این دفعه 1000 تا رای هم نمیاره

۹۷/۶/۲۱ ۰۶:۵۶

لطفا"با نام حقیقی نظر دهید.۱
با گزارشات احساسی تفرقه نیندازید۲
با گزارشات احساسی تبلیغ کاذب نکنید۳
اخبار و گزارشات دیگر نماینده و فرماندار میانه را که قبلا"مطالعه کرده ایم تایید کننده پیگیری آنها است.۴
آقای رشیدی عزیز یک روزی هم به شما خواهد گفت که مفت خور او هستید و لگدی نیز به شما خواهد زد۵

۹۷/۶/۲۱ ۰۰:۴۱

با تشکر از نماینده شهرستان میانه جناب دکتر فرمند که در خواست نموده معاون وزیر از جاده تبریز میانه به این شهرستان بیایند از نزدیک از مشکلات و ترافیک جاده ای این محور کوهستانی پر ترافیک بازدید کنند. متاسفانه در گزارش فرمانداری بیشتر عکس آقاین است تا گزارش بازدید. بهتر است یک نمایشگاه عکس برگزار کنند.

۹۷/۶/۲۱ ۰۰:۳۸

ای کاش فرمند سال ۷۸ نماینده میانه میشد

۹۷/۶/۲۱ ۰۰:۳۲

هر قسمت گزارش غیر از واقعیت است بفرمائید تا اصلاح کنیم.

ضمناً روابط عمومی نماینده محترم چند روز قبل خبر منتشر کرده بود که در خاتمه دیدار نماینده با معاون وزیر هماهنگی شد که معاون وزیر برای بازدید نزدیک از وضعیت های راه های ارتباطی شهرستان میانه روز سه شنبه به این شهرستان تشریف می آورند. آیا این نوع اطلاع رسانی از طرف روابط عمومی نماینده محترم بوی اختلاف بین نمایندگان را نمی دهد. ضمناً اگر به مطلب توجه کنید نوشته شده با هماهنگی نمایندگان شهرستان میانه نه نماینده شهرستان میانه هرچند مستنداتی است که نماینده شهرستان میانه پیگیر امدن معاون وزیر بوده است اگر بخواهید نامه را منتشر کنیم.

۹۷/۶/۲۱ ۰۰:۲۴

طی جلساتی که نماینده شهرستان میانه با وزیر محترم در مورد مشکلات راه های ارتباطی شهرستان داشتند وریر محترم معاون برنامه ریزی و   مدیریت منابع را برای تهیه یک گزارش میدانی از وضعیت راه های ارتباطی و امکانات راهداری شهرستان میانه برای شهرستان میانه فرستاده بودن که با بازدید معاون محترم از وضعیت راه های ارتباطی و امکانات راهداری و ارائه گزارش به وزیر باعث حل مشکلات در حوزه راه و شهرسازی شود.

۹۷/۶/۲۱ ۰۰:۲۰

قابل توجه آقای احمد زاده و دیگران که همیشه می پرسند فرمند برای میانه چکار کرده

دکتر تمام تلاشش رو میکنه ولی کشور تو تحریمه و میانه هم جزئی از ایران!

۹۷/۶/۲۱ ۰۰:۱۶

آقای رشیدی گزارشات شما بوی اختلاف بین نمایندگان و ... می دهد بس کن.

۹۷/۶/۲۰ ۲۳:۰۹

نتیجه؟؟؟؟؟؟

۹۷/۶/۲۰ ۲۱:۲۸

اینهمه مشکلات راه شهرستان واقعا کی حل خواهد شد؟ فکر می کنم عمر ما هم کفاف ندهد. به نظر می رسد این ها همه نمایشی بیش نیست. الان جمعیت شهرستان روز به روز در حال کاهش است فردا هم می گن چون جمعیت تان کم است پس هزینه اش نمی صرفد.

۹۷/۶/۲۰ ۲۰:۴۸

باتشکر از نمایندگان محترم
به نظر میرسه برای اولین بار یه معاون وزیر راه فقط به خاطر مشکل میانه وارد استان شود

۹۷/۶/۲۰ ۲۰:۴۶

آقای رشیدی . تشکر از پیگیری ها، دستورات لازم را میشه بگید چی گفتن؟

اخبار روز