کد خبر: ۴۸۴۰۰
۱۱۰۳ بازدید
۱ دیدگاه (۰ تایید شده)

آقای حسینی اجازه پایمال شدن حقمان را ندهید

۱۳۹۴/۷/۱۲
۱۱:۵۵

با ایجاد بانک صنعت و معدن در میانه به استخدام حداقل دو سه نفر از جوانان تحصیل کرده شهرمان امیدوار شدیم . هرچند اطلاعیه جذب نیرو در این بانک خودش مسئله ساز شد و فقط یک روز مانده به تحویل مدارک اطلاعیه در روزنامه قافلان میانه درج شد اما بالاخره موفق به تحویل مدارک به سرپرستی این بانک در تبریز شدیم. طبق مصوبه مجلس و روال قانونی برای جذب و استخدام در دستگاههای دولتی انتظار میرفت آزمون برگزار شود اما ظاهرا به دلیل فرصت اندک آزمون برگزار نشد و نفراتی برای مصاحبه دعوت شدند. مصاحبه انجام شد و قرار شد نفرات برتر معرفی شود. اما این نفرات برتر هرگز معرفی نشدند و فقط دو نفر خارج از روال قانونی و در نهایت بی عدالتی که گویا رشته تحصیلشان هم مرتبط نیست در این بانک استخدام شدند.جذب این نفرات انبوه ناامیدی را در دلمان ایجاد کرد.چرا که هر دو نفر وابسته به دفتر یکی از مسئولین شهر بودند.یکی دفتردار و دیگری بردار زاده این مسئول محترم.شما هم اگر جای من بودید ناراحت میشدید زیرا حتما مثل من فکر میکردید که چرا هر دو نفر استخدام شده  وابسته به یک نفر خاص هستند و چرا این نفر خاص به وظیفه ذاتیش عمل نکرده و در روز روشن در حقمان ظلم شده.

خوشبختانه پس از یک هفته از شروع به کار این دو نفر باخبر شدیم نماینده شهرمان آقای مهندس حسینی به این بی عدالتی اعتراض کردند و از وزیر اقتصاد خواستار اخراج این دو نفر شدند. اعتراض ایشان و به دنبال آن اخراج این دو نفر دوباره امید را در ما زنده کرده است و دست این نماینده راستگو و عدالت طلب را میبوسیم که واقعا در نقش نماینده مردم و نماینده کسانی که حقشان ضایع شده بود وارد عمل شد.

اما این پایان کار نیست.آقای حسینی ما از شما میخواهیم اعتراضتان را تا کسب نتیجه ادامه دهید.اجازه ندهید دوباره حق کسی ضایع بشود.آقای حسینی ما به پشتوانه شما اجازه پایمال شدن حقمان را نخواهیم داد.

به امید روزی که حق به حقدار برسد.والسلام علیکم. یکی از شرکت کنندگان 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز