کد خبر: ۷۰۴۹۹
۱۷۳۲ بازدید
۹ دیدگاه

مهندس غفارزاده معاون برنامه ریزی آب منطقه ای استان شد

۱۳۹۵/۱۲/۱۳
۲۳:۴۴

مهندس یوسف غفارزاده ؛ یکی از مهندسان توانایی شهرستان میانه در حیطه مدیریتی  آب کشور  می باشند.

ایشان در شهرستان میانه پس از طی سمت های چون مدیریت اداره آب ترکمنچای ؛ریاست اداره آب شهرستان میانه عازم تبریز

و در سازمان آب منطقه ای استان آذربایجان شرقی چندین سال است که مشغول خدمت رسانی به آحاد مردم آذربایجان بوِیژه همشریان خود در سمت های مختلف چون  سیستم های آبی و سد ها و منابع آبی و حفظ و نگهداری از این منابع ارزشمند می باشد .

که طی حکمی به سمت معاونت برنامه ریزی سازمان آب منطقه ای استان آذربایجان شرقی منصوب گردید.

این انتخاب بجا و شایسته را به ایشان تبریک و امیدواریم شاهد ارتقایی روز افزون جوانان  این مرز و بوم باشیم .

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۱۲/۱۵ ۰۹:۱۴

ضمن عرض تبریک خدمت مهندس غفارزاده بابت تصدی سمت معاون برنامه ریزی سازمان آب استان، امیدواریم با توجه به پتانسیل و کاردانی ایشان که در سالهای حضور در سمت ریاست امور آب میانه از ایشان دیده بودیم به زودی شاهد حضور ایشان در سمت رئیس آب منطقه ای استان آذربایجان شرقی باشیم.

۹۵/۱۲/۱۴ ۱۲:۰۵

این انتصاب را به جناب آقای مهندس غفارزاده تبریک عرض مینمایم . جناب آقای مهندش غفارزاده از مدیران توانمند شهرستان در حوزه آب میباشند که هم در شهرستان میانه و مدتی که در سازمان آب منطقه ای استان در مسئولیت بودند منشاء خدمات ارزشمند بودند امید است که در مسئولیت جدید نیزموفق و موید بوده باشند.

۹۵/۱۲/۱۴ ۱۱:۱۱

مهندس واقعا با پشت کار و جدیت در کار خویش یکی از بهترین مدیران ارشد در استان هستند.با تبریک این انتصاب امید است موفقیت بیشتری از ایشان ببینیم.

۹۵/۱۲/۱۴ ۱۰:۰۹

با سلام و تبریک به مهندس غفارزاده. پیگیری اب شرب روستای قوشه بلاغ. پیگیری موضوع حقابه کشاورزی کاغذکنان و حقابه صنعتی شهر میانه و همینطور اب شرب شهر میانه و روستاهای بزرگ شهرستان انتظارات مردم شهرستان از جناب مهندس غفارزاده هست. با تشکر و به امید موفقیت مهندس غفارزاده در پست جدید ایشان. و پیمودن پله های ترقی بیشتر

۹۵/۱۲/۱۴ ۱۰:۰۴

با سلام .من از مهندس غفارزاده خواسته بیشتر ندارم _ تکمیل اب روستای قوشه بلاغ که با پیشرفت 85 درصد رها شده است. مردم متشکر هستند .

۹۵/۱۲/۱۴ ۰۸:۴۶

بنظرم بهتره صدای میانه درموردحق ابه قزل اوزن وبرداشت اب ازسداستورتوسط اردبیل باایشون مصاحبه ای انجام بده,بالاخره نظرکارشناسی بهتره.

۹۵/۱۲/۱۴ ۰۳:۱۶

عرض تبریک و آرزوی سربلندی و موفقیت روز افزون

۹۵/۱۲/۱۳ ۲۳:۵۴

انصافا مدیر شایسته ی هستند ارزوی تو فیق بیشتر ی را دارم

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز