کد خبر: ۸۳۸۵۷
۶۹۱ بازدید
۷ دیدگاه

مراسم معارفه غفارزاده با حضور وزیر نیرو بعنوان مدیرعامل آب منطقه ای استان +تصاویر

۱۳۹۷/۵/۱۰
۲۲:۵۷

وزیر نیرو در آئین معارفه مدیران عامل شرکتهای آب منطقه ای و توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی، انتخاب مدیرن عامل از طریق فراخوان را فرصتی برای دسترسی وزارت نیرو به شاسته ترین نیروها و بویژه بهره مندی از توان نیروهای جوان برشمرد.  

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای آذربایجان شرقی، دکتر اردکانیان در این مراسم با قدردانی از زحمات آقای مهندس غلامرضا هاشمی، مدیرعامل سابق شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی، مهندس یوسف غفارزاده را به عنوان مدیرعامل این شرکت معرفی نمود.

وزیر نیرو با تأکید بر اهمیت وقت و نیروی انسانی  به عنوان سرمایه های اصلی در مقابل چالشهای پیش رو برای دستیابی به توسعه در کشور افزود: خوشبختانه ما یکی از غنی ترین منابع انسانی را نه تنها در منطقه بلکه در سطح جهان در میان کشورهای در حال توسعه در اختیار داریم که نقطه اتکای قابل توجهی به شمار می رود.

دکتر اردکانیان با اشاره به اینکه وزارت نیرو از حیث سطح تماس با آحاد مردم در وضعیت کم نظیری قرار دارد، مسئولیت تأمین آب و انرژی مردم را مسئولیتی ارزشمند ارزیابی کرد و افزود:کیفیت ایفای این نقش در تأمین دو کالای اساسی مورد نیاز مردم، به عنوان مبنای اعتماد آنها به دولت، اهمیتی اساسی دارد و مدیران عامل شرکتها، به عنوان نمایندگان مستقیم وزارت نیرو در استان ها ، پاسخگوی نیازهای مردم هستند و کارنامه آنان کارنامه وزارت نیرو محسوب می شود.

وی در این خصوص حفظ سلامت محیط کار در ابعاد ملی ، فنی و اداری را از ملزومات توفیق در ایفای این مسئولیت مهم عنوان نمود.

وزیر نیرو دوران حاضر را دوران مدیریت توامان عرضه و تقاضا و تامین و مصرف عنوان نمود و افزود: حدود یک دهه قبل این دوران آغاز شده و پیگیری جدی آن با سرعت بیشتر در دستور کار قرار دارد تا بتوانیم تابستان 98 و سالهای پس از آن را از حیث تکافوی میزان انرژی با سلامت و امنیت خاطر بگذرانیم که این امر مستلزم ارتباط بیشتر با مصرف کنندگان در قالب ارتباط با مجموعه های مرتبط و نهادهای دیگر است.

آذربایجان شرقی همواره از حیث وجود سطح بالای توان مدیریتی، یکی از پیشرفته ترین و جلودارترین مراکز توسعه کشور در بخش های صنعتی و کشاورزی محسوب می شود و مسئولان این استان،مسئولیتی سنگین به عنوان الگوی سایر استانها بر عهده دارند.

وی از در دست اجرا بودن 300 پروژه در بخش های آب ، آب و فاضلاب و انرژی با اختصاص 8000 میلیارد تومان خبر داد که نیمی از این اعتبار در پروژه ها هزینه شده و اظهار امیدواری کرد که با حمایت دولت در زمان برنامه ریزی شده بقیه اعتبار نیز جذب شود.

مراسم معارفه مهندس غفارزاده با حضور وزیر نیرو بعنوان مدیرعامل آب منطقه ای آذربایجان شرقی

مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی ارتقای شأن و کرامت همکاران را اولویت اول کار خود اعلام نمود.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای آذربایجان شرقی ، مهندس غفارزاده دیگر اهداف خود را به شرح زیر اعلام نمود:

- تامین نیازهای مالی از سایر منابع برای تکمیل پروژه های نیمه تمام

- تکمیل و اجرای شبکه های پایاب به روشی جدید که برای اولین بار با حمایت استانداری در سد آیدوغموش شهرستان میانه با کمترین اعتبارات دولتی در مساحتی بیش از 2000 هکتار از شبکه اجرا شده و در آینده ای نزدیک در سدهای قلعه چای و سهند نیز اجرا خواهد شد

- تلاش برای اتمام پروژه های مرزی در سال 98

- اهتمام جدی به حفاظت از منابع آب با رویکرد جدید در پروژه تعادل بخشی بر اساس دیدگاه مشارکتی به جای رویکرد سخت افزاری، ضمن بسط تجربه دشت مرند به 25 دشت دیگراستان

- انتقال مدیریت دشتها به مردم به عنوان صاحبان اصلی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۵/۱۱ ۲۰:۱۵

انتصاب شایسته جناب مهندس غفارزاده را به سمت مدیر عامل آب منطقه ای آذربایجان شرقی ، صمیمانه تبریک گفته ، موفقیت و سربلندی ایشان را از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم .

۹۷/۵/۱۱ ۱۲:۱۹

جناب آقای مهندس غفارزاده ،دوست و همسایه گرامی
انتصاب بجا و شایسته جناب عالی را به ریاست مدیر عامل آب منطقه ای استان که نشان از لیاقت و شایستگی شما دارد تبریک می گوییم.

۹۷/۵/۱۱ ۰۰:۴۸

انتصاب سومین میانه ای به این سمت مهم را به مهندس غفارزاده و همشهریان عزیز تبریک عرض میکنم.

۹۷/۵/۱۰ ۲۳:۳۸

به گزارش  برق نیوز، رضا اردکانیان در این مراسم از مدیران عامل سابق شرکت‌های آب منطقه‌ای و توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی قدردانی کرده و با اشاره به انتخاب مدیران‌عامل جدید این شرکت‌ها از طریق فراخوان عمومی برای انتخاب شایسته‌ترین گزینه، یوسف غفارزاده را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه‌ای و اکبر فرج‌نیا را به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی معرفی کرد.

۹۷/۵/۱۰ ۲۳:۳۶

جناب آقای مهندس غفارزاده،عرض درود و ارادت. انتصاب بجا و شایسته حضرتعالی را بعنوان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای جنابعالی طول عمر با عزت و سربلندی در تمام مراحل کاری آرزومندیم.

 

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز