کد خبر: ۶۳۴۴
۱۹۹۱ بازدید
۸۷ دیدگاه (۸۷ تایید شده)

پیشنهاد عملی برای کم کردن اختلافات

۱۳۹۱/۴/۱۴
۲۱:۱۸

 

 

شهرستان میانه از داشتن دو نماینده در اغلب دوره ها متضرر شده است. اغلب اختلافات نیز نه بین نمایندگان بلکه بین طرفداران آنها بوده است. برای پایان دادن به این اختلافات (که مردم نیز این انتظار را دارند) راهکار عملی وجود دارد.

یکی از راهکارها می تواند گفتگوی بین نماینده ها و طرفداران آنها باشد. به اینصورت که در موارد اختلافی هیاتی از دو طرف تعیین شده و برای حل مشکل رای گیری شود. از طرف دیگر این هیات ها می توانند بعنوان مشاوری قوی برای نمایندگانمان در مجلس باشند.

دومین راهکار عملی که بجد از نمایندگان انتظار داریم و هر دو نماینده نیز بر آن تاکید داشتند ایجاد وحدت بود.

پیشنهاد می شود برای اثبات وحدت بین دو نماینده، نمایندگان ما در مجلس سر برگ مشترکی داشته باشند. خیلی ها به خاطر شعار وحدت به این دو منتخب رای دادند.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۵/۱ ۲۰:۳۱
کدوم وحدت؟؟؟؟ همون که کلاس سوم راهنمایی با من هم کلاس بود؟؟؟؟؟؟
بابا بی خیال اون وحدت از میانه رفته.چند ساله که رفته.اگه منظورتون اون وحدت نیست پس کدوم وحدته؟؟؟؟
همون که یه نفر پشت کارت تبلیغاتش نوشت و عمل نکرد؟؟؟؟؟
آره اون وحدت سر جاش هست.جایی هم نرفته
۹۱/۴/۲۶ ۱۴:۴۲
از تذکر شما ممنونم
عظیمی
۹۱/۴/۲۵ ۱۹:۵۲
[quote name=" عظیمی"]جناب آقای دکتر ناصری اولا وقتی از مباحثه صحبت می کنید ...
[b]دوما[/b] ما کسی را نکوفتیم ...
[b]سوما[/b] شما و تعدادی از کاربران محترم سایت انتظار دارند ...
[b]چهارما[/b] مگر بحث فلسفی بوده که کسی شکست بخورد و ...[/quote]

صرفاً جهت اطلاع!
[b]جناب آقای دکتر عظیمی؛[/b]
منبع؛ کتاب:[b]«غلط ننویسیم»[/b]،
نویسنده:«ابوالحسن نجفی»، انتشارات: «مرکز نشر دانشگاهی»، چاپ:«سیزدهم»

دوماً: [b]دوم واژۀ فارسی است و ترکیب آن با تنوین قید ساز عربی جایز نیست.[/b] این واژه خود می تواند در مقام قید به کار رود و نیاز به تنوین ندارد.(ص 197)
سوماً: [b]سوم واژۀ فارسی است و ترکیب آن با تنوین قید ساز عربی جایز نیست.[/b] این واژه خود می تواند در مقام قید به کار رود و نیاز به تنوین ندارد.(ص 234)
چهارماً: [b]چهارم واژۀ فارسی است و[/b] ...
۹۱/۴/۲۵ ۰۶:۱۸
[quote name=" عظیمی"]جناب آقای دکتر ناصری اولا وقتی از مباحثه صحبت می کنید حتما این را هم باید قبول کنید که مباحثه با کی؟ دوما ما کسی را نکوفتیم شاید این روش شماست که بر قلمتان جاری می شود. سوما شما و تعدادی از کاربران محترم سایت انتظار دارند جواب به یک سوال باید مطابق میل آنها باشد در صورتی که این طوری نیست. چهارما مگر بحث فلسفی بوده که کسی شکست بخورد و دیگری پیروز شود مگر فضای سایبری جای جنگ است که با ادبیات جنگی صحبت می کنید. بنده تمامی افراد موجود در این فضا را دوست خود می دانم هرچند از ما انتقاد کنند و جواب های ما را قبول نکنند.
با تشکر[/quote]
آفرین بر جناب آقای دکتر عظیمی و با آرزوی موفقیت روزافزون جنابعالی
جناب آقای دکتر ناصری اولا وقتی از مباحثه صحبت می کنید حتما این را هم باید قبول کنید که مباحثه با کی؟ دوما ما کسی را نکوفتیم شاید این روش شماست که بر قلمتان جاری می شود. سوما شما و تعدادی از کاربران محترم سایت انتظار دارند جواب به یک سوال باید مطابق میل آنها باشد در صورتی که این طوری نیست. چهارما مگر بحث فلسفی بوده که کسی شکست بخورد و دیگری پیروز شود مگر فضای سایبری جای جنگ است که با ادبیات جنگی صحبت می کنید. بنده تمامی افراد موجود در این فضا را دوست خود می دانم هرچند از ما انتقاد کنند و جواب های ما را قبول نکنند.
با تشکر
۹۱/۴/۲۱ ۰۴:۱۶
[quote name=" عظيمي"]
ادب مرد به ز دولت اوست.
از جناب بيداري تقاضا داريم هويتشان را مشخص کنند تا بدانيم با چه کسي صحبت مي کنيم.[/quote]

متاسفانه روش بدي در کشورمان ابداع شده که به محض شکست در مباحثه ، موضوع را به خارج از بحث منحرف کنيم و نقاط ضعفي از خانواده شخص يا کار يا تحصيل يا ... پيدا کرده و سرکوفتش کنيم.
آقاي عظيمي! واقعاً متوجه نمي شوم اين سئوال را براي چه مي پرسيد؟ چه فرقي در پاسخ دهي شما مي کند؟ مگر آنکه فرار رو به جلو بکنيد و نامزد محبوبش ، ثروت ، شغل و ... را علم کرده و تحقيرش کنيد تا پا پس کشد. اين روش براي يک دانشگاهي روش پذيرفته شده اي نيست. به قول نسيم بيداري که به نظر من طوفان بيداري هست صداي ميانه يک دانشگاه است. شما در کلاس چطوري پاسخ مي دهيد؟ شما در [b]دانشگاه صداي ميانه [/b]دو راه پيش رو داريد: يا دانشجو باشيد و ياد بگيريد يا استاد باشيد و ياد بدهيد.
اگر اولي هستيد مانند من خواننده و شنونده باشيد تا شايد کم کم دست به قلم بشويد. اگر دومي هستيد و بجاي 30 دانش آموز در مقابل هزاران دانش آموز تدريس مي کنيد بايد به سئوال دانش آموز تيزهوشي مانند دانيالي ، نسيم بيداري و من ( ;-) ) پاسخ مستدل بدهيد وگرنه بي زحمت بايد بياييد روي نيمکت دانش آموزان بنشينيد و ياد بگيريد.
۹۱/۴/۲۰ ۱۶:۵۷
[quote name="نسيم بيداري"]
[b]ايها الدكتور«العظيمي» العلامة[/b] ، قال الإمام علي (عليه السلام):
[b]اُنظر إلی ما قالَ ولا تنظر إلی مَنْ قالَ.[/b] ( غررالحكم و دررالكلم، ح 5048)[/quote]

نسیم بیداری شما کیستید؟ از زبان های فارسی و ترکی و عربی و لاتین استفاده می کنید ونظرهای گوناگون ارسال کرده اید و چون موضوعات ارسال شده بسیار مختلف مثل الهیات و فقه وحقوقی و سیاست و مدیریت و ادبیات و غیره است.اینها کار یک نفر نیست. یک نفر نمی تواند در علوم مختلف و متنوع نظر بدهد. چند نفر هستید؟ نکندکار صدای میانه است.
۹۱/۴/۲۰ ۰۸:۵۳
[quote name=" عظیمی"]
[b]از جناب بیداری تقاضا داریم هویتشان را مشخص کنند[/b] تا بدانیم با چه کسی صحبت می کنیم.با تشکر[/quote]

آقاي عظيمي؛
[b]1-اسامي تعدادي از افراد با هويت[/b]- كه در ذيل مطلب شما ارائه نظر كرده اند- [b]ذيلاً درج مي شود:[/b]
[b]2-تصاوير افراد فوق الذكر[/b] نيز در كنار نظرات آنها [b]در مقابل ديدگان شماست.[/b]

1-دکتر اسماعیل انصاری.
2-دكتر سبحان ناصري.
3-مهندس محمدصادق نائبی.
2-طاهر نائبي.
3-مرتضي دانيالي.
4-احسان مشايخي.
7-...

آقاي عظيمي؛
[b]1-به سوالات كداميك از افراد با هويت فوق الذكر پاسخ داده ايد كه دنبال واكاوي هويت «نسيم بيداري» هستيد؟[/b]
[b]2- دانستن هويت [/b] «شخص سائل»،[b] چه تأثيري در پاسخ دادن[/b] «فرد مسئول» [b]دارد؟[/b]
3- مگر اينكه بخواهيم هويتش را بدانيم تا بعداً او را منتسب به «اذناب استبكار جهاني- عمله و اكره رژيم طاغوت- ...» بكنيم(!)، بلكه فرجي حاصل شود و از پاسخگويي به سوالات منطقي او خودداري كنيم.

[b]ايها الدكتور«العظيمي» العلامة[/b] ، قال الإمام علي (عليه السلام):
[b]اُنظر إلی ما قالَ ولا تنظر إلی مَنْ قالَ.[/b] ( غررالحكم و دررالكلم، ح 5048)
ادب مرد به ز دولت اوست.
برای یک پیشنهاد این همه صغری و کبری لازم نیست. شما هم می توانستید نظرتان را بگویید دیگران قضاوت کنند. اما در مورد پاسخ ها باید عرض کنم مطلب مجهولی در نوشته چند سطر اینجانب وجود نداشت که مستلزم پاسخ باشد. این شما و بعضی از کاربران محترم بودند که مطلب به این وضوحی را خواستند کش بدهند و آنگهی پیشنهاد داشتن سربرگ و یا هیات حل اختلاف به نظر بنده می تواند نشان دهنده وحدت باشد نه لزوما عین وحدت.
در پایان از جناب بیداری تقاضا داریم هویتشان را مشخص کنند تا بدانیم با چه کسی صحبت می کنیم.
با تشکر
۹۱/۴/۱۹ ۱۸:۵۳
[quote name="سینا میانه"]
[b]نسیم جان [/b] حرف حق همیشه تلخ است و جوابی در مقابل آن وجود ندارد. [b]یحتمل اینها می خواهند شما را شناسایی کنند تا به طرق دیگر شما را با عرض شرمندگی خاموش نمایند[/b][/quote]

[b]سینا میانه گرامی؛
با سلام و عرض ادب؛[/b]

[b]1-در مقابل بزرگوارانی امثال آقایان[/b]( قربانعلي اجلّي-حبیب اژدری شاهد-محمد صادق نائبی-...) [b]و دیگران، عدد و رقمی نیستم.[/b]
[b]2-سعی می کنم[/b] بارعایت ادب و ارسال نظرات مدلل، [b]به نقد منطقی مطالب و نظرات بپردازم[/b]، فارغ از مقام و منزلت ارسال کنندگان آنها.
[b]3-«آمده ام که سر نهم...»[/b] و دینم را ادا کنم، [b]اگر شناسایی و شکار شدم(!)، باز هم خدا را شاکر خواهم بود.[/b]
[b]4-آینده در دستان افراد واقع بین و حقیقت طلب و منطقی است، [/b] فرصت طلبان و کج اندیشان، به همان سرعتی که ظاهر می شوند از یاد و خاطره ها خواهند رفت.
۹۱/۴/۱۹ ۱۳:۰۱
[quote name=" عظیمی"]طاهر عزیز درست است که بنده میانه ای نیستم ولی 12 سال است که در این شهر زندگی می کنم. به نظر من وطن یک شخص جایی است که در آن زندگی می کند. بنده هم مانند سایر شهروندان میانه ای دوست دارم در شهری که زندگی می کنم از آرامش و پیشرفت برخوردار باشد. بنده خودم را میانه ای می دانم اگر چه بعضی ها دوست نداشته باشند.
از طرف دیگر بنده از تمامی نوشته هایم دفاع می کنم. دادن بیلان کاری از طرف مسئولان، امر پسندیده است هر چند این دادن بیلان باعث شود طرف رای نیاورد.[/quote]
سلام دکتر جان عزیز این همه اختلاف ایجاد شده لطف فرموده توضیح فرمایید:
اولا شما اهل کجا هستید و در میانه به چه علتی حضور دارید؟
ثانیامگر نماینده مجلس غیر از سمت نمایندگی مردم شریف میانه سمت دیگری به ایشان واگذار شده است که محتاج سربرگ مشترک باشند؟
۹۱/۴/۱۹ ۱۲:۵۷
[quote name="شهاب نونهال"][quote name="رهگذر"]
آقا شهاب می دانید که بهترین تخریب ، دفاع بد است ؟ شما شاید جزو معدود افرادی هستید که به صورت هویت دار دفاع می کنید و از این شجاعتتون خوشم میاد .
به حاج مددی و اطرافیانش بگویید که عدم پاسخگویی به مخاطب برابر با چیست ؟[/quote]

کاش شما هم شجاعت داشتید و با هویت واقعی اظهار نظر می کردید و پشت اسامی جعلی پنهان نمی شدید!
من قصد دفاع کردن از کسی را ندارم و همیشه سعی می کنم که واقعیت ها را بگویم و به هیچ کسی وابسته نیستم.[/quote]
[b]شهاب جان حالا واقعیت را بگو[/b]
۹۱/۴/۱۹ ۱۲:۵۶
[quote name="محمدصادق نائبی"][list][*][b]جناب دکتر عظیمی!
آنچه از فحوای مقاله کوتاهتان برمی آید ، ده چندان از محتوای کامنتها برمی آید. به واقع مطالب صدای میانه به کامنتهای مخاطبان پخته تر و واقعی تر می شود. مقاله ای موفق خواهد بود که نویسنده تا آخر بتواند در تعامل با کامنتها ، شفاف سازی کرده و ابهامات را رفع کند و یا به بن بست برسد و با اعتراف یا بی اعتراف عقب نشینی کند. لذا امیدوارم ایده ی خودتان را با این کامنتها شفاف و عملیاتی بکنید. از جمله ابهامی که بنده دارم:
خانواده ای که پدر و مادری ناساز و ناهماهنگ دارند معلوم است که چه بر سر کودکانش می آید. جامعه ای که بین سرانش اختلاف باشد معلوم است چه بر سر مردمش می آید. برای شهری ذووکیلین! (دو نماینده) مانند میانه باید مانند زمان مهندس هاشمی و مهندس قنبری ممان ، دو نماینده دارای یک دفتر مشترک باشند وگرنه شهروندان برای تسهیل امور خود از دو کانال وارد می شوند و این کار باعث بروز تناقضاتی می شود که به اعتبار نماینده ها لطمه خواهد زد. مصداقاً و مثالاً یک شهروند سراغ این نماینده می رود و درخواستی می کند و نماینده می گوید: قانوناً این امکان وجود ندارد و منتفی است. همین شهروند همین درخواست را نزد آن یکی نماینده می برد و آن یک می نویسد: در اسرع وقت اقدام گردد. خب! شما تصور کنید اداره مذکور کدام دستور را باید سرلوحه قرار دهد؟ ا چه فکری درباره نماینده هایمان می کند؟
رسیدن به این کمال که دو نماینده یک دفتر مشترک داشته باشند چند پیش شرط دارد:
ـ دو نماینده از نظر فکری و کاری به هم نزدیک باشند.
ـ هیچ یک قانون را دور نزنند و به همه به یک چشم به نام قانون نگاه کنند.
ـ نیـت ، فکر و هدف هر دو اعتلای منطقه باشد نه جلب رای به هر قیمت.
ـ دو نماینده از نظر موقعیت ملی و منطقه ای و سوابق نزدیک به هم باشند وگرنه سوابق و اعتبار این یکی را آن یکی درو خواهد کرد و خواهد برد.

اگر چنین شرایطی مهیا شود بسیار خوب است که دو نماینده دارای دفتر مشترک ، مهر مشترک و سربرگ مشترک باشند تا وزارتخانه ها ، سازمانها ، ادارات و اشخاص با دوچندان قدرت و صلابت خطاب و مواخذه شوند.[/b][/list][/quote]
مهندس جان یعنی میانه بشود مدینه فاضله و اون وقت ما هم ساکنان این مدینه خواهیم بود.
۹۱/۴/۱۹ ۱۲:۵۴
[quote name="رهگذر"][quote name="شهاب نونهال"][quote name="مرتضي دانيالي"]آقای دکتر عظیمی عزیز! من قدیمها که بچه بودم خیال میکردم اختلاف یعنی جنگ و تنش و دعوا. الان که با این کامنتها رودرو میشوم میفهمم اختلافها خیلی سطح پایین و ناشی از پایین بودن افراد است. آدمهای بزرگ اختلافهای اساسی دارند ولی آدمهای کوچک اختلافاتی در حد ذهن خود دارند. اینها با یک سئوال ابتدائی مانند "[b]سال تولد نماینده چند است؟[/b]" سریع میروند سراغ بیراهه ها تا اختلاف بین دو نماینده بیاندازند. مثلاً میگویند: چرا سال تولد آن یکی نماینده را نمیپرسید؟ چرا باید بدانید سال تولد نماینده چند است؟ چرا تلاش میکنید بین دو نماینده اختلاف بیاندازید؟ درحالیکه اصلی ترین اختلاف را همین اطرافیانی می اندازند که گاهی احساس می کنم وزن مغز گنجشک سنگینتر از مغز بعضی از این منتسبین باشد.[/quote]

دیوانه ای سنگی به چاه می اندازد و هزاران عاقل در بیرون آوردن این سنگ عاجز می مانند!!![/quote]

آقا شهاب می دانید که بهترین تخریب ، دفاع بد است ؟ شما شاید جزو معدود افرادی هستید که به صورت هویت دار دفاع می کنید و از این شجاعتتون خوشم میاد .
به حاج مددی و اطرافیانش بگویید که عدم پاسخگویی به مخاطب برابر با چیست ؟[/quote]
حالا یکی مشخص کنه ایشون از کی حمایت می کند.
۹۱/۴/۱۹ ۱۲:۵۴
[quote name="محمد"][quote name="شهاب نونهال"][quote name="مرتضي دانيالي"]آقای دکتر عظیمی عزیز! من قدیمها که بچه بودم خیال میکردم اختلاف یعنی جنگ و تنش و دعوا. الان که با این کامنتها رودرو میشوم میفهمم اختلافها خیلی سطح پایین و ناشی از پایین بودن افراد است. آدمهای بزرگ اختلافهای اساسی دارند ولی آدمهای کوچک اختلافاتی در حد ذهن خود دارند. اینها با یک سئوال ابتدائی مانند "[b]سال تولد نماینده چند است؟[/b]" سریع میروند سراغ بیراهه ها تا اختلاف بین دو نماینده بیاندازند. مثلاً میگویند: چرا سال تولد آن یکی نماینده را نمیپرسید؟ چرا باید بدانید سال تولد نماینده چند است؟ چرا تلاش میکنید بین دو نماینده اختلاف بیاندازید؟ درحالیکه اصلی ترین اختلاف را همین اطرافیانی می اندازند که گاهی احساس می کنم وزن مغز گنجشک سنگینتر از مغز بعضی از این منتسبین باشد.[/quote]

دیوانه ای سنگی به چاه می اندازد و هزاران عاقل در بیرون آوردن این سنگ عاجز می مانند!!![/quote]

حالا عاقل و دیوانه این وسط چه کسانی هستند ؟ اگر کسی به مدرک و مسئولیت کسی شک کرد البته به صورت مستند ، دیوانه است ؟ عجب استدلالی ، شما مثلا مدافع نماینده هستید ؟
آقای نونهال چرا از جواب دادن طفره می روید ؟ پیچیده ترین معادله فیزیک یا ریاضی هم بود تا امروز جوابی برایش به دست می آمد ، ممنون از صدای میانه و همکارانش که دست خیلی ها را رو کرد ، نمیشه که همیشه از حربه وحدت استفاده کرد ، بارها مسئولین گفته اند که لغزش ها را تذکر دهید .
اگر سمت مهم نیست ، چرا درمعرفی نامه ، آمده است ؟ پس حتما ارزشمند است .[/quote]
بارک ا... به شما
۹۱/۴/۱۹ ۱۲:۵۳
[quote name="شهاب نونهال"][quote name="مرتضي دانيالي"]آقای دکتر عظیمی عزیز! من قدیمها که بچه بودم خیال میکردم اختلاف یعنی جنگ و تنش و دعوا. الان که با این کامنتها رودرو میشوم میفهمم اختلافها خیلی سطح پایین و ناشی از پایین بودن افراد است. آدمهای بزرگ اختلافهای اساسی دارند ولی آدمهای کوچک اختلافاتی در حد ذهن خود دارند. اینها با یک سئوال ابتدائی مانند "[b]سال تولد نماینده چند است؟[/b]" سریع میروند سراغ بیراهه ها تا اختلاف بین دو نماینده بیاندازند. مثلاً میگویند: چرا سال تولد آن یکی نماینده را نمیپرسید؟ چرا باید بدانید سال تولد نماینده چند است؟ چرا تلاش میکنید بین دو نماینده اختلاف بیاندازید؟ درحالیکه اصلی ترین اختلاف را همین اطرافیانی می اندازند که گاهی احساس می کنم وزن مغز گنجشک سنگینتر از مغز بعضی از این منتسبین باشد.[/quote]

دیوانه ای سنگی به چاه می اندازد و هزاران عاقل در بیرون آوردن این سنگ عاجز می مانند!!![/quote]
بابا جان صحبت مملکت است بهتر است دوردست ها را نیز ببینیم
۹۱/۴/۱۹ ۱۲:۵۱
[quote name="مرتضي دانيالي"]آقای دکتر عظیمی عزیز! من قدیمها که بچه بودم خیال میکردم اختلاف یعنی جنگ و تنش و دعوا. الان که با این کامنتها رودرو میشوم میفهمم اختلافها خیلی سطح پایین و ناشی از پایین بودن افراد است. آدمهای بزرگ اختلافهای اساسی دارند ولی آدمهای کوچک اختلافاتی در حد ذهن خود دارند. اینها با یک سئوال ابتدائی مانند "[b]سال تولد نماینده چند است؟[/b]" سریع میروند سراغ بیراهه ها تا اختلاف بین دو نماینده بیاندازند. مثلاً میگویند: چرا سال تولد آن یکی نماینده را نمیپرسید؟ چرا باید بدانید سال تولد نماینده چند است؟ چرا تلاش میکنید بین دو نماینده اختلاف بیاندازید؟ درحالیکه اصلی ترین اختلاف را همین اطرافیانی می اندازند که گاهی احساس می کنم وزن مغز گنجشک سنگینتر از مغز بعضی از این منتسبین باشد.[/quote]
اگر نماینده ای با این سوالات مطروحه شما به اختلاف بیفتد نبودنش بهتر از حضور یک بعدی است
۹۱/۴/۱۹ ۱۲:۵۰
[quote name="نسيم بيداري"][quote name="علی"]جناب نسیم بیداری هویت شما مشخص نیست. ابتدا هویت خود را برای کاربران مشخص کنید. بعد اضهار نظر کنید.[/quote]

[b]عالي جاه«علي»؛
با سلام،[/b]
[b]تنها شخص يا اشخاصي كه مي توانند براي كاربران شرط يا شروط تعيين كنند، مسئولين سايت «صداي ميانه» مي باشند.[/b]اگر اعلام بكنند كه درج نظرات بنده(نسيم بيداري)ممنوع گرديده، حتماً اطاعت مي كنم و نظري ارسال نمي كنم، چون [b]براي ارسال كامنت ها واقعاً مطالعه مي كنم-وقت مي گذارم-بررسي مي كنم-... الابختكي نظري ارسال نكرده ام. [/b][/quote]
نسیم جان حرق حق همیشه تلخ است و جوابی در مقابل آن وجود ندارد. یحتمل اینها می خوانهند شما را شناسایی کنند تا به طرق دیگر شما را با عرض شرمندگی خاموش نمایند
۹۱/۴/۱۸ ۱۹:۲۱
[quote name="مرتضي دانيالي"]
[b]آقای دکتر[/b] شما که رئیس جمهور را شستید گذاشتید کنار ، نماینده را شستید گذاشتید کنار ، دیگر چه می ماند که در سایت نتوان گفت؟ [b]لطفاً بگویید این ادعا خام بود و کنار بروید[/b] چون هرچه دست و پا بزنید بیشتر در باتلاق مباحثه فرو می روید.[/quote]

[b]جناب آقای دانیالی؛[/b]
[b]1- در انتهای بعضی از مدادها، پاک کنی وجود دارد تا با استفاده از آن اشتباهات تحریری را پاک کرده و اصلاح کنند.[/b]
2- مداد بعضی از افراد فاقد چنین امکانی است، ولی در موارد اشتباه، از پاک کن جداگانه ای استفاده می‌کنند.
[b]3- ظاهراً عده ای خودشان را از هر گونه اشتباهی مبرّی می‌دانند در نتیجه از «مداد» بدون پاک کن استفاده می‌کنند![/b]

[b]اعتراف به اشتباه؛ یعنی... شجاعت.[/b] (البته همۀ انسان‌ها از صفت شجاعت برخوردار نیستند).

[b]به نظر بنده،[/b] اعتراف به اشتباه و پاسخگویی، ظرفيت بالاي انتقادپذيري و تلاش در جهت رفع عيوب را به بهترين وجه نشان می‌دهد و فرد را در نزد افكار عمومي در جايگاه بالايي قرار می‌دهد ولی [b]عدم پذیرش اشتباه و عدم پاسخگویی، باعث نزول جايگاه اجتماعی، علمی، ... افراد می‌شود.[/b]
۹۱/۴/۱۸ ۱۶:۴۱
[quote name=" عظیمی"]جناب آقای دکتر ناصری بعضی از حرف ها نمی شود در سایت بیان کرد. دقیقا مشکل نه در میانه بلکه در کشور ما اینجاست. وقتی انتخاباتی برگزار می شود چون حزبی وجود ندارد که مردم از حزب خواسته هایشان را مطالبه کنند بنابراین مردم سراغ تک تک نماینده ها می روند. از طرف دیگر حین انتخابات افرادی برای کاندیداها تبلیغ می کنند و قطعا اگر کاندیدایشان برنده شود انتظار دارند که نماینده برای آنها کاری انجام دهد. با توجه به اینکه ما دو نماینده داریم طبیعتا بین اینها برای مخصوصا اشغال پست های مدیریتی اختلاف پیش می آید. با توجه به اینکه مدیریت شهرستان نیز با این مدیران انتخابی انجام می پذیرد. از طرف دیگر نماینده های محترم نیز سعی می کنند در تمامی پست ها افراد خود را داشته باشند. اختلاف از همین نقطه آغاز می شود و با بیشتر اختلافات بچه های بالا تصمیم می گیرند که، نه این و نه آن، نفر سومی از جایی دیگر! مشکل ما اینجاست![/quote]

آقای دکتر شما که رئیس جمهور را شستید گذاشتید کنار ، نماینده را شستید گذاشتید کنار ، دیگر چه می ماند که در سایت نتوان گفت؟ لطفاً بگویید این ادعا خام بود و کنار بروید چون هرچه دست و پا بزنید بیشتر در باتلاق مباحثه فرو می روید.
۹۱/۴/۱۸ ۱۶:۳۹
[quote name="علی"]جناب نسیم بیداری هویت شما مشخص نیست. ابتدا هویت خود را برای کاربران مشخص کنید. بعد اضهار نظر کنید.[/quote]
جالب است که همیشه کاربران مجهول الهویه طلبکار هستند و خواستار کشف هویت دیگران هستند.
۹۱/۴/۱۸ ۰۹:۴۰
[quote name="علی"]جناب نسیم بیداری هویت شما مشخص نیست. ابتدا هویت خود را برای کاربران مشخص کنید. بعد اضهار نظر کنید.[/quote]

[b]عالي جاه«علي»؛
با سلام،[/b]
[b]تنها شخص يا اشخاصي كه مي توانند براي كاربران شرط يا شروط تعيين كنند، مسئولين سايت «صداي ميانه» مي باشند.[/b]اگر اعلام بكنند كه درج نظرات بنده(نسيم بيداري)ممنوع گرديده، حتماً اطاعت مي كنم و نظري ارسال نمي كنم، چون [b]براي ارسال كامنت ها واقعاً مطالعه مي كنم-وقت مي گذارم-بررسي مي كنم-... الابختكي نظري ارسال نكرده ام. [/b]
۹۱/۴/۱۸ ۰۹:۲۳
[quote name="علی"]جناب نسیم بیداری هویت شما مشخص نیست. ابتدا هویت خود را برای کاربران مشخص کنید. بعد اضهار نظر کنید.[/quote]
اولاً [b]اظهار [/b] درست است نه [b]اضهار[/b]!
ثانياً براي حرف حق زدن نيازي به اثبات هويت نيست علي آقاي مجهول!
۹۱/۴/۱۸ ۰۹:۱۴
جناب نسیم بیداری هویت شما مشخص نیست. ابتدا هویت خود را برای کاربران مشخص کنید. بعد اضهار نظر کنید.
۹۱/۴/۱۸ ۰۷:۱۰
[quote name=" عظیمی"]جناب آقای دکتر ناصری
... و با بیشتر اختلافات [b]بچه های بالا تصمیم می گیرند که، نه این و نه آن، نفر سومی از جایی دیگر![/b] مشکل ما اینجاست![/quote]

[b]آقاي عظيمي؛[/b]

[b]1-بالاخره[/b] بنده-به عنوان يكي از بچه هاي پائين(!)- نفهميدم [b]در مقام حدوث اختلافات، «تصميم گيرنده» كيست: «نمايندگان»(!) خواهند بود يا « بچه هاي بالا»(!) يا «نفر سومي از جايي ديگر»(!)[/b]

[b]2-با توجه به فرمايش شما-با توجه به وجود مراكز متعدد تصميم گيري از قبيل؛[/b]
- «نمايندگان-غير نمايندگان» (!)
- از طريق«بچه هاي بالا-بچه هاي پائين» (!)
-افراد «پشت پرده-جلوي پرده»(!)،
[b](هيئت حل اختلاف) پيشنهادي جنابعالي اصلاً محلي از اعراب نخواهد داشت! چه رسد به اينكه عملي باشد.[/b]

[b]راه حل اختلافات[/b]- به نظر بنده- [b]تمكين همه افراد در برابر قانون و شرع است، بدون استثناء.[/b]
۹۱/۴/۱۸ ۰۷:۰۵
[quote name=" عظیمی"]جناب آقای دکتر ناصری
[b]بعضی از حرف ها نمی شود در سایت بیان کرد[/b]... مشکل ما اینجاست! [/quote]

[b]آقاي عظيمي؛[/b]
[b]1-سايت «صداي ميانه» يك سايت عمومي است، مثل «بولتن هاي وي‍‍ژه و محرمانه» بعضي ارگان هاي[/b] (سياسي -امنيتي-دفاعي-...) [b]نيست كه در دسترس عده اي خاص قرار بگيريد.[/b]
[b]2-از افراد منتسب به علم و محيط هاي علمي، حداقل انتظار اين است؛[/b] وقتي اقدام به ارسال مطلبي به سايت هاي عمومي مي كنند با دورانديشي، فكر جوانب امر و پاسخگويي آتي و ذكر دلايل منطقي-[b]در مقابل سوالات منطقي- باشند.[/b]
[b]3- نه اينكه براي عدم پاسخگويي صرفاً بگويند كه؛[/b] «بعضی از حرف ها را نمی شود در سایت بیان کرد» (!) [b]اين عين فلسفه بافي است.[/b]
۹۱/۴/۱۸ ۰۵:۰۳
[quote name="نسیم بیداری"][b]آقایان محمد صادق و طاهر نائبی؛
با سلام؛[/b]

[b]چرا تشکر بنده(نسیم بیداری) از خودتان در متن کامنت منتشره(54#) را حذف کردید؟[/b] مداحی نکردم بلکه، قدردانی بسیار مختصر بود بر حسب وظیف شرعی ام در مقابل زحمات بسیار ارزشمند و انسانی شما.[/quote]
با تشكر از الطاف جنابعالي ، تك تك كاربران سايت در پويايي صداي ميانه نقش دارند و ما جزئي از اين درياي بيكرانيم. شرمنده نكنيد.
۹۱/۴/۱۷ ۲۰:۴۴
[quote name="دكتر سبحان ناصري"]
1- آیا منظور از اختلاف ، اختلاف نظر است یا اختلاف شخصی؟ اگر منظور اختلاف فکری هست طبیعی است که هرکسی یک فکری دارد و اگر منظور اختلاف شخصی است با این طرح حل نمی شود.
2 - چرا وقتی بین دو نماینده اختلاف (نظر!) هست باید بین هیئت حکمیت رای گیری شود؟ مگر شدنی است؟ چرا باید شدنی باشد؟ مگر وزن نماینده ها یکی هست؟ هر نماینده دارای توانمندی هایی است که دیگری ندارد...[/quote]

[b]با تشکر از آقای دکتر ناصری؛[/b]

[b]مطلب منطقی یعنی:[/b]جملاتی شبیه آن چه که آقای دکتر سبحان ناصری نوشته اند.
۹۱/۴/۱۷ ۲۰:۳۲
[quote name=" عظیمی"]
2-[b]خانم نسیم بیداری[/b] ... شما که فکر می کنید همه باید قانون را رعایت کنند [b]راهکاری برای قانون شکنی نفر دوم مملکت ارائه دهید[/b] ..[/quote]

[b]آقای عظیمی؛
ظاهراً جنابعالی بدون مطالعه و مداقه در کامنت های ارسالی بنده، در مقام پاسخگویی برآمده اید.[/b]

[b]لطفاً به کامنت شماره(49#) بنده(نسیم بیداری) ذیل مطلب ارسالی خودتان مراجعه بفرمایید.[/b] یا [b]سری به سایت (الف)[/b] ومطلب (اعلام نظر شورای نگهبان درباره اختلاف لاریجانی و احمدی نژاد و معاونت نظارت رئیس جمهور ) ، (17 تیر 91، کد مطلب: 162209) [b]بزنید،دقیقاً پاسخ پرسش مطروحه شماو راهکاری برای قانون شکنی نفر دوم مملکت -آن هم به شکل قانونی است،[/b] نه من درآوردی.
جناب آقای دکتر ناصری بعضی از حرف ها نمی شود در سایت بیان کرد. دقیقا مشکل نه در میانه بلکه در کشور ما اینجاست. وقتی انتخاباتی برگزار می شود چون حزبی وجود ندارد که مردم از حزب خواسته هایشان را مطالبه کنند بنابراین مردم سراغ تک تک نماینده ها می روند. از طرف دیگر حین انتخابات افرادی برای کاندیداها تبلیغ می کنند و قطعا اگر کاندیدایشان برنده شود انتظار دارند که نماینده برای آنها کاری انجام دهد. با توجه به اینکه ما دو نماینده داریم طبیعتا بین اینها برای مخصوصا اشغال پست های مدیریتی اختلاف پیش می آید. با توجه به اینکه مدیریت شهرستان نیز با این مدیران انتخابی انجام می پذیرد. از طرف دیگر نماینده های محترم نیز سعی می کنند در تمامی پست ها افراد خود را داشته باشند. اختلاف از همین نقطه آغاز می شود و با بیشتر اختلافات بچه های بالا تصمیم می گیرند که، نه این و نه آن، نفر سومی از جایی دیگر! مشکل ما اینجاست!
۹۱/۴/۱۷ ۲۰:۲۱
[b]آقایان محمد صادق و طاهر نائبی؛
با سلام؛[/b]

[b]چرا تشکر بنده(نسیم بیداری) از خودتان در متن کامنت منتشره(54#) را حذف کردید؟[/b] مداحی نکردم بلکه، قدردانی بسیار مختصر بود بر حسب وظیف شرعی ام در مقابل زحمات بسیار ارزشمند و انسانی شما.
۹۱/۴/۱۷ ۲۰:۱۵
[b]آقای عظیمی! با مروری به پاسخهای شما هویداست که از طرح ارائه داده شده راضی نیستید و سراسیمه در حال دفع پرسشهای تخصصی فرهیختگان جامعه هستید:[/b]

[quote name=" عظیمی"]مشکل کار اینجاست شما خیلی ایده آل فکر می کنید. باید کمی واقع بین باشید.[/quote]

[quote name=" عظیمی"]از اینکه بعضی از کامنت ها جواب داده نمی شود باید عرض کنم که عده از همکاران سایبری ادب را رعایت نمی کنند.[/quote]

[quote name=" عظیمی"]بنده از تمامی نوشته هایم دفاع می کنم.[/quote]

[quote name=" عظیمی"]بنده توصیه می کنم از این به بعد پخته تر عمل کنیم.حیف است این همه انرژی صرف این کارها شود.[/quote]

[quote name=" عظیمی"]خانم نسیم بیداری! نگرفتید!
[/quote]

[b]و در خاتمه در کمال خودباوری بدون استدلال و بدون پاسخ به سئوالات می گویید:[/b]
[quote name=" عظیمی"]
این طرح از نظر من عملی است شاید از طرف سایر شهروندان عملی نباشد از این بابت مشکی نیست.
[/quote]
۹۱/۴/۱۷ ۲۰:۱۵
[quote name=" عظیمی"]
2-خانم نسیم بیداری اگر از پشت پرده عالم سیاست خبر داشتید حرف مرا قبول می کردید.[/quote]

[b]آقای عظیمی؛[/b]
[b]بنده[/b](نسیم بیداری) از [b]«جلوی پردۀ»[/b] چندان خبر ندارم، چه رسد به [b]«پشت پردۀ»[/b].

[b]ولی این را نیک می دانم؛[/b]

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من /// وین حرف معما نه تو خوانی و نه من

هست از پس پرده گفتگوی من و تو /// [b]چون پرده در افتد نه تو مانی و نه من[/b](ابوسعید ابوالخیر)

[b]در ضمن آقای عظیمی؛
1-شما چطور بنده را(ندیده و نشاخته) به خبری متهم می کنید؟[/b]
2- فردی که با مدرک و دلیل حرف می زند بیخبر است [b]ولی فردی که هیچ دلیل عقلی و منطقی و قانونی و شرعی برای مطلبش ارائه نمی کند با خبر؟[/b]
3-خودتان قضاوت کنید؛ [b]چه کسی بحث را فلسفی[/b]( یا به عبارت درست تر سفسطی)[b]می کند و چه کسی بحث را منطقی و قانونی پیش می برد؟[/b]
۹۱/۴/۱۷ ۱۹:۵۹
[quote name="دکتر اسماعیل انصاری"]
بی پاسخ گذاشتن سئوال ، تحقیر مخاطب است. [b]نمی دانم[/b] بهتر از [b]پاسخ نمی دهم[/b] است. گاهی در صدای میانه کامنتها همدیگر را تکمیل می کنند بدون اینکه صاحب مطلب نقشی در هدایت موضوع داشته باشد.[/quote]

[b]جناب آقای دکتر انصاری؛
با سلام و تشکر مجدد از آن استاد فرهیخته؛[/b]

بنده(نسیم بیداری) [b]سایت صدای میانه را [/b] نه تنها یک سایت، بلکه [b]یک دانشگاه-البته بدون کنکور و شهریه- می دانم،که با همت و تلاش ستودنی دوستان در رشد و تعالی و توسعه همه جانبه میانه نقش مؤثری دارد،[/b] به شرط اینکه همه در بحث ها-مانند جنابعالی- با کمال فروتنی و تواضع وارد شویم. فارغ از مراتب و درجات علمی. [b]آنچه را که نمی دانیم، یاد بگیریم، آنچه را که می دانیم، یاد بدهیم [/b] به دور از هرگونه تبختر و تکبر و توهین.

[b]بار دیگر از جنابعالی و دیگر دوستان فروتنانه تشکر می کنم که در مقابل تمامی ناملایمات و توهین ها متواضعانه برخورد می کنید. منت دار همۀ شما بزرگواران هستم. [/b]
۹۱/۴/۱۷ ۱۹:۵۷
[i][b]باسلام. لب الکلام مقاله این است که:[/b]یکی از راهکارها می تواند گفتگوی بین نماینده ها و طرفداران آنها باشد. به اینصورت که در موارد اختلافی هیاتی از دو طرف تعیین شده و برای حل مشکل رای گیری شود. از طرف دیگر این هیات ها می توانند بعنوان مشاوری قوی برای نمایندگانمان در مجلس باشند.[/i]
[b]1 - آیا منظور از اختلاف ، اختلاف نظر است یا اختلاف شخصی؟ اگر منظور اختلاف فکری هست طبیعی است که هرکسی یک فکری دارد و اگر منظور اختلاف شخصی است با این طرح حل نمی شود.
2 - چرا وقتی بین دو نماینده اختلاف (نظر!) هست باید بین هیئت حکمیت رای گیری شود؟ مگر شدنی است؟ چرا باید شدنی باشد؟ مگر وزن نماینده ها یکی هست؟ هر نماینده دارای توانمندی هایی است که دیگری ندارد. بهتر است خود نماینده ها متحد باشند نه اینکه در موارد اختلاف نظر رای گیری شود. مثلاً فرض کنیم در میانه طرحی اجرا کنیم. یک نماینده به صنعت علاقمند است و دیگری به کشاورزی. حالا به چه باید رای بدهیم؟ من واقعاً متوجه نمی شوم منظور نویسنده چیست؟ اگر نماینده ای قدرت دارد صنعت بیاورد و اگر دیگری توانایی اجرای طرح کشاورزی دارد آنرا اجرا کند.
بهتر است نویسنده محترم توضیح بیشتری دهند که غرضشان چیست؟[/b]
1-جناب آقای دکت انصاری فرمایش شما متین. بنده نیز با توجه به شعارهایی که هر دو کاندیدا در مورد وحدت ذکر کرده بودند این پیشنهاد را دادم. از طرف دیگر زمزمه های اختلاف نیز به گوش می رسد.
2-خانم نسیم بیداری اگر از پشت پرده عالم سیاست خبر داشتید حرف مرا قبول می کردید. اینکه شما از قران دلیل می آورید که باید قانون رعایت شود کاملا درست است ولی مشکل کار اینجاست شما خیلی ایده آل فکر می کنید. باید کمی واقع بین باشید. منظور از واقع بین بودن رعایت نکردن قانون یا تجویز بی قانونی نیست بلکه ارائه راهکار در عین رعایت نکردن قانون از طرف دیگران است. شما که فکر می کنید همه باید قانون را رعایت کنند راهکاری برای قانون شکنی نفر دوم مملکت ارائه دهید. اینکه هیات حل اختلاف را محل اشکال دانستید باید عرض کنم اصولا هیاتی که طرف خودش تشکیل می دهد باید به تصمیمات آن نیز گردن نهد. از طرف دیگر این طرح از نظر من عملی است شاید از طرف سایر شهروندان عملی نباشد از این بابت مشکی نیست. هدف پیدا کردن مناسب ترین راهکار برای مدیریت است.
3- خدمت جناب آقای مشایخی باید عرض کنم با توجه به تجربه ای که ما و دوستانمان در شهرستان میانه داریم با توجه به این تجربیات که می تواند پشتوانه این طرح باشد. این طرح را مطرح کردم. در انتها باید عرض کنم در این کشور برای کارهای بزرگ تا کوچک اگر نگویم پژهشی برای آنها انجام نمی گیرد گزاف نگفته ام. مقصودم کارهای مدیریتی و اجتماعی است. اغلب مدیریت ها آزمون خطاست یا به میل مدیران است. همانطور که عرض کردم رئیس جمهور می گوید قانونی که مجلس تصویب کرده و شورای محترم نگهبان تایید کرده، اجرا نمی کنم ولی شما مثلا در ژاپن چنین پدیده ای را نمی توانید ببینید. توفیق همهرا از خداوند متعا خواستارم.
[quote name="نسیم بیداری"][quote name="دکتر اسماعیل انصاری"]سرور بزرگوار دکتر عظیمی!
پیشنهاد جنابعالی بسیار خام و غیرعملی است و از اساس اشتباه است.[/quote]

[b]آقای اسماعیل انصاری؛
با سلام و تشکر از کامنت روشنگرانه و عالمانۀ جنابعالی؛[/b]

بیشترین حجم و تعداد کامنتها در مورد مطلب ارسالی آقای عظیمی را بنده (نسیم بیداری) ارسال نموده ام. ولی [b]در مقابل استدلال هایم، هیچ بازخورد و پاسخ مناسب و منطقی و مستدل از آقای عظیمی دریافت نکردم.[/b][/quote]
بی پاسخ گذاشتن سئوال ، تحقیر مخاطب است. [b]نمی دانم[/b] بهتر از [b]پاسخ نمی دهم[/b] است. در مجموع 50 کامنت حاضر 5 کامنت دور از ادب وجود ندارد. دور از انصاف است 45 کامنت به چوب 5 کامنت رانده شوند.
گاهی در صدای میانه کامنتها همدیگر را تکمیل می کنند بدون اینکه صاحب مطلب نقشی در هدایت موضوع داشته باشد.
۹۱/۴/۱۷ ۱۸:۵۸
[quote name="دکتر اسماعیل انصاری"]سرور بزرگوار دکتر عظیمی!
پیشنهاد جنابعالی بسیار خام و غیرعملی است و از اساس اشتباه است.[/quote]

[b]آقای اسماعیل انصاری؛
با سلام و تشکر از کامنت روشنگرانه و عالمانۀ جنابعالی؛[/b]

بیشترین حجم و تعداد کامنتها در مورد مطلب ارسالی آقای عظیمی را بنده (نسیم بیداری) ارسال نموده ام. ولی [b]در مقابل استدلال هایم، هیچ بازخورد و پاسخ مناسب و منطقی و مستدل از آقای عظیمی دریافت نکردم.[/b]
۹۱/۴/۱۷ ۱۸:۱۵
[quote name=" عظیمی"]
خانم نسیم بیداری! نگرفتید!
... [b]آنچنان از رعایت قانون صحبت می کنید انگار ایران نیستید!...[/b] [/quote]

[b]قسمتی از مطلب[/b] (اعلام نظر شورای نگهبان درباره اختلاف لاریجانی و احمدی نژاد و معاونت نظارت رئیس جمهور ) از (سایت الف، 17 تیر 91، کد مطلب: 162209) [b]جهت اطلاع آقای عظیمی- از بابت لزوم تمکین همه در برابر قانون- ذیلاً درج می شود:[/b]
...
طی چند ماه گذشته نامه نگاری ها و اظهارات انتقادی مسئولان دو قوه علیه یکدیگر به اوج خود رسید. [b]بارها رئیس مجلس از قانون‌گريزي و اقدامات خلاف قانون رییس جمهور انتقاد کرده است[/b] و بارها به‌جاي او قانون ابلاغ کرده و از تريبون مجلس از وي خواسته که در محدوده قانون حرکت کند. از آن‌سو احمدي‌نژاد نیز رئيس‌مجلس را متهم کرده که خود را عين قانون مي‌بيند و در پي تضعيف دولت است و حاضر نشده است تذکرات قانونی رئیس مجلس را برتابد.
...
[b]پس از نامه‌نگاری[/b] رئیس جمهور با هیئت عالی حل اختلاف قوا و شورای نگهبان [b]با دفتر مقام معظم رهبری و نظر معظم له[/b] در این باره، [b]سرانجام به طور رسمی اعلام شد که هیئت وزیران پس از اعلام نظر رئیس مجلس مکلف به تجدیدنظر و اصلاح مصوبه خویش است؛[/b] در غیر این صورت، پس از گذشت مهلت مقرر قانونی، مصوبه مورد ایراد ملغی الاثر خواهد شد.
...
سرور بزرگوار دکتر عظیمی!
پیشنهاد جنابعالی بسیار خام و غیرعملی است و از اساس اشتباه است. اگر دو نماینده همفکر باشند می توانند همدل باشند. اگر همدل باشند خود به خود حداقل برای کاهش هزینه هایشان ، دفتر مشترک و سربرگ مشترک راه اندازی می کنند. اگر همفکر و همدل و هم دفتر باشند ، خود به خود اطرافیان هر دو گرد هم آمده و یک ساختار و تشکل قوی ایجاد می کنند. درغیراینصورت عالم و آدم جمع شوند نمی توانند دو فرد مختلف الفکر و متضادالقلوب را کنار هم قرار دهند. به همین ترتیب اطرافیانشان نیز از هم فاصله خواهند گرفت.
پیشنهاد من این است که الان که دو نماینده نزدیک به هم داریم (حداقل در ظاهر مشکلی ندارند) استوارترین و شناخته شده ترین چهره هر نماینده ابتدا با هم به مناظره و مباحثه خصوصی بپردازند و با هم به یک مسیر مشترک اجماع کنند. سپس همین اتفاقات و اشتراکات و تعاملات را با نماینده خود در میان گذارند و آنها را متحدتر ، منسجمتر ، همدلتر و همفکرتر بکنند و مانند یک نظاره گر آگاه و دلسوز انحراف از این مسیر را کنترل کنند تا همواره دو نماینده همکار داشته باشیم که دغدغه شان پیشرفت منطقه است. این دو چهره شاخص که پل ارتباطی مردم و نماینده شان هستند همواره مشکلات عمده و کلی را رصد کرده و استخراج می کنند و به نماینده ها انتقال می دهند.
به نظر اینجانب این کار شدنی است و بسیاری از تنش ها را از بین می برد.
۹۱/۴/۱۷ ۱۵:۱۲
[quote name="مرتضي دانيالي"][quote
بله! چند حامی حمایتهای جاهلانه ای می کنند که خود نماینده روحش بی خبر است و هر روز بابت نگهداری چنین حامیانی باید شاهد ریزش آرای خود باشد.[/quote]
آقای دانیالی!!!
جنابعالی چندمین بار است که در این سایت،عموم حامیان آقای مددی را مخاطب قرار داده و مورد اهانت قرار می دهید!
شما به قدری بر این رفتار خصمانه و اهانت آمیز خود علیه آقای مددی و حامیانشان اصرار می ورزید که گاهی اختیار از دستمان خارج شده و عفت کلام را هم از دست می دهیم.
[/quote]
آقای نونهال شما همچنان از پاسخی که ندارید و در دروغی که بافته اید و توی آن مانده اید فرار کنید.quote]
[quote name="مرتضي دانيالي"][quote
بله من مشکل دارم و آقای مددی پدر بنده را کشته است![/quote]
[quote name="مرتضي دانيالي"]
این متملقان در کمین نشسته دوری کنند.نه اینکه یکی از این متملقین فرصت جو سراغشان بروند و بگویند: صدای میانه را بسپارید به من ترتیبش را می دهم!
quote]

[quote name="مرتضي دانيالي"][quote
تمام مسئولین میانه با تمام اختلافاتشان یک چیز مشترک دارند و آن اینکه اولین چیزی که در مقابل انتقاد به فکرشان می رسد تهدید و ارعاب و شکایت و بعدش تخریب است.[/quote]

آقای نائبی اجازه ندهید که عده ای معدود با این گونه رفتار اهانت آمیز، آبروی چند ساله ی صدای میانه را به باد دهند و از این تریبون برای تخریب دیگران استفاده کنند.
۹۱/۴/۱۷ ۱۴:۵۸
[quote name="احسان مشايخي"]

...پيشنهاد يا طرح عملي بعد از پيشنهاد يا طرح تئوري داده مي شود و بسيار پخته تر و واقعي تر از طرح تئوري هست. وقتي شما پيشنهاد عملي مي دهيد يعني تمام روياپردازي ها ، اوهام پروري ها و تخيلات و مفروضات را كنار گذاشته و بصورت واقعي و شدني آنرا ارائه مي دهيد. از محتواي نوشته شما چنين برداشت نمي شود كه طرح پخته و استواري باشد چراكه كوتاه و غامض است ولي...
درهرصورت از شما به عنوان يك شخصيت تحصيل كرده انتظار مي رود يا به سئوال مخاطبان مانند سئوال شاگردانتان پاسخ دهيد و يا مانند آقاي مهندس محقق بپذيريد كه توانايي تكميل بحث را نداريد.[/quote]


[b]آقای احسان مشایخی؛
با سلام و تشکر از کامنت عالمانهۀ جنابعالی؛[/b]

[b]-بنده سعی کرده ام حتی الامکان نظراتم را به صورت مستند و مستدل[/b]-و عندالاقتضاء با ذکر دلایل قرآنی و ایضاً حقوقی و ...- ذکر کنم، [b]نه تنها پاسخی دریافت نکردم. بلکه مشمول الطاف آقای عظیمی قرار گرفته و متهم شدم به اینکه:[/b]

[quote name="عظیمی"]
[b]1-خانم نسیم بیداری! نگرفتید![/b]
[b]2-بحث را فلسفی نکنید.[/b]
3-... آنچنان از رعایت قانون صحبت می کنید [b]انگار ایران نیستید!... [/b] [/quote]

[b]حداقل انتظار[/b] از فردی که قصد نسخه پیچی برای حل اختلافات،آن هم در سطح شهرستان میانه(!) را داشت [b]این بود، که به سوالات مطروحه پیرامون مطلب «7 سطری»(!) خودش و تناقضات حقوقی آن پاسخ قانع کننده ای ارائه دهد.[/b]
۹۱/۴/۱۷ ۱۰:۴۶
آقاي دكتر عظيمي!
تمام قد احترام و ادب خدمت شما دارم و تقاضا دارم اگر برداشت بي ادبي از تذكر بنده نداريد به سئوالم پاسخ دهيد:
پيشنهاد يا طرح عملي بعد از پيشنهاد يا طرح تئوري داده مي شود و بسيار پخته تر و واقعي تر از طرح تئوري هست. وقتي شما پيشنهاد عملي مي دهيد يعني تمام روياپردازي ها ، اوهام پروري ها و تخيلات و مفروضات را كنار گذاشته و بصورت واقعي و شدني آنرا ارائه مي دهيد. از محتواي نوشته شما چنين برداشت نمي شود كه طرح پخته و استواري باشد چراكه كوتاه و غامض است ولي انتظار مي رفت در لابلاي كامنتها مانند ديگر مطالب صداي ميانه شاهد بالندگي و پختگي اين پيشنهاد عملي شويم درحاليكه شما به بهانه بي ادبي بعضي كامنتها به سئوالات ديگران پاسخ نداديد. سئوال من اين است كه آيا اين طرح براي شما عملي بود يا فقط در حد ايده و نظر بود؟ اگر عملي بود چرا به سئوال ديگران پاسخ نمي دهيد و اگر تئوري بود چرا اسم عملي روي آن گذاشتيد؟
درهرصورت از شما به عنوان يك شخصيت تحصيل كرده انتظار مي رود يا به سئوال مخاطبان مانند سئوال شاگردانتان پاسخ دهيد و يا مانند آقاي مهندس محقق بپذيريد كه توانايي تكميل بحث را نداريد.
۹۱/۴/۱۷ ۰۹:۵۵
[quote name=" مهندس ديل آجي"] [b]گؤرون بونودا قاچيردا بيلرسوز؟![/b] [/quote]

[b]مهنديس ديل آجي جان؛

آلاه بيليركي او فيكيرلرده دئيرم.
بيرده،«خوخانا» اوخشورام، تا بيري «بني» گورجك قاچا؟
دوكتورون جاوابي منطيقي اولسا، قاشماغ لازيم اولماز.
مهنديس ديل آجي جان؛سنه جان ساليغي اوركدن ايسترم. دستور بويورسوز، داهي يازي گوندرمرم.[/b]
۹۱/۴/۱۷ ۰۹:۰۸
[quote name="نسيم بيداري"][quote name=" عظیمی"]
خانم نسیم بیداری! نگرفتید!
... [b]وقتی رئیس جمهور کشور می گوید من فلان قانون را با تفسیر خود اجرا نمی کنم شما چه انتظاری از دیگران دارید... اگر قانون توسط ما و نمایندگان رعایت می شد که[/b]...[/quote]

[b]آقاي عظيمي [/b] -در صورت عدم اجراي قانون به وسيلة رئيس جمهور و نماينده ، جواز(!) قانون شكني ديگران -صادر نموده ايد(!):

[b]1-جواز شما[/b] برای «قانون شكني عده اي با توجه به قانون شكني ديگران (!) » [b]منبعث از کدام «دکترین آکادمیک» يا «فتاواي فقهاء» بوده و داراي چه «پشتوانۀ علمی و عقلي » و « قانونی و شرعي« است؟[/b]

[b]2-بر اساس نص صريح قرآن و قوانين جاريه و فقه اماميه، قانون شكني و حرمت شكني عده اي[/b](در هر درجه و مقام –اعلي و ادني-كه باشند) ، -به هيچ وجه من الوجوه - [b]نمي تواند مجوز قانون شكني و حرمت شكني و اعمال خلاف ديگران قرار گيرد.[/b]

[b]3-اصل شخصی بودن مسئولیت [/b] از منظر اسلام و ساير ادیان الهی و قوانين موضوعه، [b]به صراحت پذيرفته شده است .[/b]

[b]دلايل از قرآن كريم؛[/b]

1- «... وَ لا تَکْسِبُ کُلُّ نَفْسٍ إِلاَّ عَلَيْها وَ لا تَزِرُ وازِرَةٌ وِزْرَ أُخْرى‏ ...» (انعام/164)- در تاکید بر اینکه [b]هر کسی پاسخگوی عمل خود است.[/b]
2- «كُلُّ نَفْسٍ بِمَا كَسَبَتْ رَهِينَةٌ»- (المدثر/ 38) : [b]«هر کس در گرو کاری است که کرده است.»[/b]

[b]آقاي عظيمي[/b] بنده (نسيم بيداري) مستنداتي از قرآن كريم براي صداق عرايضم به شرح فوق ذكر كردم، [b]شما نيز اگر مستنداتي داريد مبني بر- جواز(!) قانون شكني عده اي بر اثرعدم اجراي قانون به وسيلة عده ديگر(!)- ذيلاً ذكر بفرماييد.[/b][/quote]

[list][*][b]گؤرون بونودا قاچيردا بيلرسوز؟! :zzz [/b][/list]
۹۱/۴/۱۷ ۰۸:۰۵
[quote name=" عظیمی"]
خانم نسیم بیداری! نگرفتید!
... [b]وقتی رئیس جمهور کشور می گوید من فلان قانون را با تفسیر خود اجرا نمی کنم شما چه انتظاری از دیگران دارید... اگر قانون توسط ما و نمایندگان رعایت می شد که[/b]...[/quote]

[b]آقاي عظيمي [/b] -در صورت عدم اجراي قانون به وسيلة رئيس جمهور و نماينده ، جواز(!) قانون شكني ديگران -صادر نموده ايد(!):

[b]1-جواز شما[/b] برای «قانون شكني عده اي با توجه به قانون شكني ديگران (!) » [b]منبعث از کدام «دکترین آکادمیک» يا «فتاواي فقهاء» بوده و داراي چه «پشتوانۀ علمی و عقلي » و « قانونی و شرعي« است؟[/b]

[b]2-بر اساس نص صريح قرآن و قوانين جاريه و فقه اماميه، قانون شكني و حرمت شكني عده اي[/b](در هر درجه و مقام –اعلي و ادني-كه باشند) ، -به هيچ وجه من الوجوه - [b]نمي تواند مجوز قانون شكني و حرمت شكني و اعمال خلاف ديگران قرار گيرد.[/b]

[b]3-اصل شخصی بودن مسئولیت [/b] از منظر اسلام و ساير ادیان الهی و قوانين موضوعه، [b]به صراحت پذيرفته شده است .[/b]

[b]دلايل از قرآن كريم؛[/b]

1- «... وَ لا تَکْسِبُ کُلُّ نَفْسٍ إِلاَّ عَلَيْها وَ لا تَزِرُ وازِرَةٌ وِزْرَ أُخْرى‏ ...» (انعام/164)- در تاکید بر اینکه [b]هر کسی پاسخگوی عمل خود است.[/b]
2- «كُلُّ نَفْسٍ بِمَا كَسَبَتْ رَهِينَةٌ»- (المدثر/ 38) : [b]«هر کس در گرو کاری است که کرده است.»[/b]

[b]آقاي عظيمي[/b] بنده (نسيم بيداري) مستنداتي از قرآن كريم براي صداق عرايضم به شرح فوق ذكر كردم، [b]شما نيز اگر مستنداتي داريد مبني بر- جواز(!) قانون شكني عده اي بر اثرعدم اجراي قانون به وسيلة عده ديگر(!)- ذيلاً ذكر بفرماييد.[/b]
۹۱/۴/۱۷ ۰۷:۰۰
[quote name=" عظیمی"][b]خانم نسیم بیداری! نگرفتید![/b]
1-در تهران آن مشکلی ما داریم، ندارند.[b] بحث را فلسفی نکنید.[/b]
2-[b]گفتید رعایت قانون! وقتی رئیس جمهور کشور می گوید من فلان قانون را با تفسیر خود اجرا نمی کنم[/b] شما چه انتظاری از دیگران دارید. آنچنان از رعایت قانون صحبت می کنید انگار ایران نیستید! [b]مومنه خدا اگر قانون توسط ما و نمایندگان رعایت می شد که این حرفها موضوعیت نداشت[/b].[/quote]

[b]آقاي عظيمي فروده ايد بنده(نسيم بيداري) مطالب را نمي گيرم(!)ولي شما كه الحمدلله سريع الانتقال هستيد و مطالب را مي گيريد، بفرمائيد؛[/b]

[b]وقتي بنا به فرمايش شما –مصوبات قانوني ما توسط نماينده ما و رئيس جمهور كشور- رعايت نمي شود،[/b] آن هم قانوني كه با عبور از چندين فيلتر (مجلس شوراي اسلامي-شوراي نگهبان قانون اساسي-مجمع تشخيص مصلحت نظام-...) تصويب شده و داراي ضمانت اجرايي است.

[b]با اين اوصاف چه تضميني وجود كه به مصوبات ( هيئت حل اختلاف) پيشنهادي شما-كه نه قانوني است و نه ضمانت اجرايي بر آن متصور است-، عمل شود؟

پارادوكس حاصله را از نظر حقوقي و ايضاً فلسفي (!)چگونه حلّ خواهيد نمود؟[/b]
۹۱/۴/۱۷ ۰۶:۲۷
خداوند حضرت آدام را خلق كرد و به او قدرت تفكر داد . وحال عالم بشريت به اين زمان رسيده است ، مهم افكار و انديشه و مسير متحد ومشترك است كاغذ بازي بدون موارد فوق به غير از تبليغات معنا و مفهومي ندارد درست است نماينده در مسير سعادت ملت كشور خود گام بر ميدارد . و خداوند رسولان خود را براي هدايت بشر به سوي سعادت مي فرستد و اميد وارم تمامي نمايندگان در مسير سعادت بشري گام بردارند . اجركم عند ا...
۹۱/۴/۱۷ ۰۵:۱۰
[quote name="نسیم بیداری"]
[b]1-کامنت(محمدصادق نائبی[/b] ۱۶ تیر ۱۳۹۱ [b]ساعت ۱۱:۲۶[/b]) [b]ابتدائاً تحت عنوان کامنت شماره(#23) منتشر شده بود.[/b]

[b]2-ولی بعد [/b] از انتشار چهار کامنت بنده به شماره های (23#و24#و25#و26#) [b]شماره کامنت (محمدصادق نائبی[/b] ۱۶ تیر ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۲۶) از ردیف(23# ) [b]به ردیف ( 27#) تغییر و ارتقاء یافت.[/b]
[/b][/quote]
[list][*][b]4 كامنت ارسالي جنابعالي در آرشيو كامنتها منتظر تاييد بود ولي كامنت بنده به لحاظ ناشر بودنم به محض ارسال با شماره 23 به روي سايت رفت. پس از اين به محض تاييد 4 كامنت شما ، از آنجا كه كامنتهاي شما تقدم زماني داشتند جايگزين كامنت بنده شده و كامنت من در توالي زماني قرار گرفت و به شماره 27 رسيد.[/b][/list]
خانم نسیم بیداری! نگرفتید!
1-در تهران آن مشکلی ما داریم، ندارند. بحث را فلسفی نکنید.
2-گفتید رعایت قانون! وقتی رئیس جمهور کشور می گوید من فلان قانون را با تفسیر خود اجرا نمی کنم شما چه انتظاری از دیگران دارید. آنچنان از رعایت قانون صحبت می کنید انگار ایران نیستید! مومنه خدا اگر قانون توسط ما و نمایندگان رعایت می شد که این حرفها موضوعیت نداشت.

اخبار روز