کد خبر: ۱۱۵۶۳
۱۱۵۸ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

درخواست از ستادهای انتخاباتی کاندیداهای محترم شورای اسلامی شهر میانه

۱۳۹۲/۳/۲۰
۱۰:۰۲

کاندیداهای محترم انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر میانه

احتراماً همانطوریکه مستحضر هستید تابلوهای اخباری و انتظامی راهنمایی و رانندگی و نیز ایستگاههای انتظار مسافر با هزینه های بالا خریداری و در سطح شهر منصوب شده اند که جزو اموال عمومی بوده و حفظ و نگهداری آنها جزو وظایف همگان است.

ولی متأسفانه گاهاً مشاهده می شود طرفداران برخی از کاندیداها اقدام به چسباندن پوسترهای تبلیغاتی کاندیدای مورد نظر خود بر روی تابلوها و ایستگاههای مورد اشاره نموده که این امر نه تنها خسارات بسیاری را موجب شده بلکه اثر سوء بر روی شهروندان فهیم می گذارد. چراکه قرار است شورای منتخب، خود قانونگذار و ناظر بر اجرای قانون در سطح شهر باشند. لذا پیرو اطلاعیه های صادره توسط روابط عمومی محترم شهرداری میانه ، از کلیه ستادهای انتخاباتی انتظار می رود که پوسترها و اطلاعیه های خود را محلهای پیش بینی شده الصاق نمایند.

ضمناً موضوع به استحضار معاونت محترم استانداری و فرماندار ویژه  شهرستان میانه رسیده و دستورات لازم از ایشان کسب گردید. لذا در صورت مشاهده مواردی از این قبیل ، موضوع به کمیته تخلفاتی کاندیداها مستقر در فرمانداری گزارش داده خواهد شد.

*** برای داشتن شهری آباد و مترقی ، همه مسئولیم ***

روابط عمومی سازمان حمل و نقل همگانی شهر میانه و حومه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۳/۲۳ ۰۸:۵۴
متاسفانه در سایه کم توجهی برخی مسئولین هماهنگی امور تبلیغاتی و انتخاباتی و ... در این دوره در اکثر شهرها همانند شهر میانه اکثر نامزدهای شورای شهر نیز از این فرصت !!! سو استفاده نموده و علاوه بر چسباندن پوسترهایشان بر در و دیوار و حتی بر روی جدول و رفوژ وسط میادین و خیابانها ! به مثابه کاندیداهای ریاست جمهوری ! تصاویر و بنرهای سه چهار متر مربعی خود را در میادین و خیابانهای اصلی شهر در مکانهایی بغیر از جلوی ستاد اصلی و مرکزی خودشان نصب کرده اند .
آیا به این وضع و اوضاع کسی نباید رسیدگی کند؟
هرج و مرج و آشفتگی این امر تا کی باید ادامه یابد؟ از سویی چون مطرح است برخی کاندیداها خود را پایبند به هیچ مقرراتی نمیدانند ! بر این تخلفات انتخاباتی خود ادامه می دهند !
البته باید تشکر قلبی و صمیمانه نیز از برخی نامزدها لازم است که با قانونمندی و رعایت مقررات تبلیغانی ، شور و شعور بالای شهروندی خود را به همه نشان داند .
به هر حال مردم از مسئولین فرمانداری ، شهرداری و، استانداری و وزارت کشور انتظار رسیدگی بیشتری در این مورد داشتند .
تصاویر مستند !! :
http://upload.tehran98.com/img1/19i1dcfszb68lg4o0h.jpg
http://upload.tehran98.com/img1/07geta49b3zm3rd79uxh.jpg
http://upload.tehran98.com/img1/cx1rfb5h78knquve4y63.jpg
۹۲/۳/۲۰ ۰۹:۴۵
از کاندیداهای محترم خواهشمندم پدر در و دیوار شهر رو در نیارن و امیدوارم مردم نیز در انتخاب نامزد مورد نظر خود به رعایت چنین مسائلی از سوی نامزدها توجه کنند.

قابل توجه نامزدها : مرا به خیر تو امید نیست ،شر مرسان !!
۹۲/۳/۲۰ ۰۵:۵۰
از اتوبوسرانی چه خبر آقا ی بهتری !!
۹۲/۳/۲۰ ۰۵:۳۶
منبع خبر در وب سایت سازمان حمل و نقل همگانی شهر میانه و حومه
http://miyanehtaxi.org/?p=583

اخبار روز