کد خبر: ۱۴۹۲۰
۱۳۴۲ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

آگهی مناقصه احداث سرعت کاه در خیابانها و معابر شهر میانه

۱۳۹۲/۶/۳۰
۲۲:۰۵

آگهی مناقصه مرحله دوم ـ نوبت اول

احداث سرعت کاه در خیابانها و معابر شهر میانه توسط بخش خصوصی

 

سازمان حمل و نقل همگانی شهر میانه و حومه به استناد مصوبه مورخ ۱۳/۵/۹۲ هیأت مدیره محترم سازمان و مصوبه شماره ۶۳۶ ـ ۲۲/۵/۹۲ شورای محترم اسلامی شهر میانه در نظر دارد احداث سرعت کاه در خیابانهای سطح شهر میانه را با اعتبار ۶۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال از طریق مناقصه عمومی به یکی از شرکتهای پیمانکاری واگذار نماید.

 

لذا از متقاضیان شرکت در مناقصه دعوت بعمل می آید ظرف مدت ۱۷ روز از تاریخ انتشار آگهی (حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۱۳/۷/۹۲) جهت اخذ اسناد شرکت در مناقصه به دبیرخانه سازمان یا وب سایت www.miyanehtaxi.org مراجعه نمایند.

 

ضمناً سازمان در رد یا قبول یک یا کلیه پیشنهادها در تمامی مراحل مختار بوده و هزینه چاپ آگهی های مربوطه به عهده برنده مناقصه خواهد بود.

 واحدی ـ مدیر عامل سازمان

 

 آگهی فوق در صفحه ۲ ضمیمه استانی روزنامه اطلاعات روز پنج شنبه مورخه ۲۸/۶/۹۲ ـ شماره ۲۵۶۹۴ منتشر شده است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۷/۱ ۰۳:۰۸
باسلام
آقای بهتری با تشکر خواهشمند است قبل از اجرای طرح به شهرهای دیگر همچون تبریز بروید از نوع آنها بازید کنید و از تجاربهای آنها استفاده کنید. :oops:
چند موردی که در شهرک ولی عصر و آن مناطق اجرا شده است دارای معایبی می باشد بعضی از آنها شیب ملایم و در حد استاندارد می باشد و بعضی از آنها شیب تند دارند گویا اخلاقشان هم تند می باشد :o
بهتر است هنگام واگذاری به پیمانکار حتما قید شود که بعد از اتمام اجرای و تسویه حساب حتما با خودروی شخصی پیمانکار همه آنها را تست خواهیم کرد :-)
۹۲/۶/۳۱ ۰۹:۳۴
با سلام
سرعت كاه هاي نصب شده در اطراف ميدان شهدا و خيابان منتهي به هنرستان بر اساس كدامين معيار و استاندارد طراحي و ايجاد گرديده اند. اگر قرار است سرعت كاه هاي ديگر نيز با اين ابعاد و ارتفاع در سطح شهر اجرا و ايجاد گردند بايد به فكر چاره اساسي بود.
۹۲/۶/۳۱ ۰۱:۲۷
این هم یک طرح بزرگ عمرانی که به مناقصه رفته دیگه چی می خواین!؟ :lol:
۹۲/۶/۳۰ ۱۸:۰۶
آقای بهتری باز هم وعده اتوبوسرانی میانه ناکام مانده در حالی که اهر موفق به مجوز شد. کم کم دارم به میانه ناامید می شوم.

اخبار روز