کد خبر: ۷۷۷۲
۱۳۹۳ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

تحویل کیف حاوی پول نقد توسط راننده تاکسی امانتدار

۱۳۹۱/۱۰/۲
۱۴:۲۲

 

 

 

تحویل کیف حاوی پول نقد توسط راننده تاکسی شهر میانه

یکی از رانندگان خدوم و زحمتکش تاکسی درونشهری میانه کیفی حاوی مبلغی پول نقد و مدارک را تحویل سازمان حمل و نقل همگانی نمود که پس از طی مراحل اداری و صورتجلسه، کیف به صاحب آن تحویل گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل همگانی شهر میانه و حومه روز شنبه مورخ 11 آذر ماه آقای احمد فرید آزاد یکی از رانندگان خدوم و زحمتکش تاکسی درونشهری میانه با مراجعه به سازمان حمل و نقل همگانی کیفی حاوی مبلغی بالغ بر 7.130.000 ریال پول نقد و مدارک تحویل سازمان حمل و نقل همگانی نمود که این سازمان ضمن قدردانی از ایشان و بررسیهای لازم و احراز هویت صاحب کیف، پس از طی مراحل اداری و صورتجلسه کیف را به صاحب آن تحویل نمود.

لذا بمنظور ارج نهادن به عمل خیر و خداپسندانه این راننده عزیز، تقدیرنامه و جایزه ای به عنوان یادبود توسط مدیر عامل سازمان به نامبرده تقدیم گردید.

متن تقدیر نامه بشرح ذیل می باشد :

برادر بزرگوار آقای احمد فرید آزاد ـ مالک و راننده  محترم تاکسی کد 236

احتراماً بدینوسیله از امانتداری و زحمات جنابعالی در راستای  ارائه خدمات بهینه به شهروندان و رعایت قوانین و  مقررات سازمان حمل و نقل همگانی  تقدیر می نمائیم. امید است که زحمات و تلاشهای آن برادر گرانقدر در جهت کسب رضایت عموم شهروندان با رعایت موازین اسلامی ، اخلاق حسنه و وظیفه شناسی مورد عنایت پروردگار متعال قرار گیرد.

«موفقیت ، بهروزی و سلامتی جنابعالی و خانواده محترمتان را آرزومندیم»

مدیر عامل سازمان ـ واحدی

 

 


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۱۰/۶ ۱۷:۳۹
کار ایشان نشان دهنده لقمه حلالی است که با آن بزرگ شده.
۹۱/۱۰/۵ ۱۴:۵۶
قطعأ ثواب الهی این افراد با وجدان ، والاتر خواهد بود . پیشنهاد می کنم این فرد وظیفه شناس در صدا و سیما مطرح شود .
۹۱/۱۰/۵ ۰۹:۵۲
كاش وقتي از يك خوبي يك راننده تاكسي اينقدر تجليل مي شه براي آنهمه بديهايي هم كه اين راننده تاكسيها در حق اين مردم بي گناه ميانه آوردند هم يك حرفي به ميان مي اومد اقلا يك تنبيهي يك اخطاري چيزي . (مثلاً هر قدر كه مي خوان كرايه مي گيرن اينقدر مسافر رو علاف مي كنن تا دق كنه يا اينكه به خاطر 50 تومن پيش اون همه آدم مسافر رو سكه يه پول مي كنن آخرش هم از زمين و زمان شاكين و..........)
۹۱/۱۰/۲ ۱۳:۲۹
کار شایسته و انسانی انجام دادند. خدا به روزی اونا برکت بده

اخبار روز