کد خبر: ۱۱۹۸۹
۱۴۹۰ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

ضرورت تشکیل اتاق فکر علمی، در شهرستان میانه

۱۳۹۲/۳/۳۰
۱۵:۴۱

بانام ایزد توانا و سلام و درود به همراهان عزیز و ارزشمند

از جمله امور مهم و مغفول، خصوصاً در سال مزیّن به حماسه سیاسی و  اقتصادی، عدم پردازش یا حداکثر پردازش کم به امر خطیر "تولید ملی" در قالب تشکلات حمایتی و معیار های ضابطمند در شهرستان میانه می باشد که نظر به پتانسیل بالای شهرستان در اکثر زمینه ها و خصوصاً در عرصه "تولید علم" با توجه به وجود دانشگاه های آزاد، پیام نور، دانشکده فنی و مؤسسات غیر انتفاعی و از همه مهمتر وجود اندیشمندان توانمند خصوصاً در آموزش و پرورش و دانشگاهها و به لحاظ اهمیت مطلب عنوان شده، ضرورت تأسیس اتاقی تحت عنوان اتاق فکر علمی، متشکل از نمایندگان، دانشگاهیان، آموزش و پرورش، مؤسسات علمی، نویسندگان و قلم فرسایان توانمند و... با مدیریت مسئولین اجرایی ارشد شهرستان را ایجاب می نماید. که امید است با عنایت و توجه مسئولین امر، هر چه سریعتر با تشکیل اتاق مذبور و با تمهیدات حمایتی مقتضی از نویسندگان و ارائه کنندگان مقالات معتبر داخلی و خارجی ضمن افزایش انگیزه نویسندگان محترم و زحمت کش، سهم شهرستان را در تولید هرچه بیشتر علم که دغدغه اصلی مقام معظم رهبری نیز می باشد، ارتقاء دهند.


در آخر از تمامی بازدید کنندگان و قلم فرسایانی که ما را در تحقق این امر خطیر با ارائه مطالب یاری مینمایند، نهایت تشکر و سپاسگذاری مینمایم.
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۴/۱ ۰۹:۳۱
افرین اقای چهره
۹۲/۳/۳۱ ۰۶:۵۰
[quote name="مهدی چهره"]ضرورت تشکیل اتاق [b]فکر علمی[/b]، در شهرستان میانه
[/quote]

[b]فکر غیر علمی! [/b] چگونه است؟
۹۲/۳/۳۰ ۱۵:۵۸
مقام معظم رهبری همیشه تولید علم برای کاربرد در صنعت و فرهنگ و کشاورزی و .... تاکید دارند نه صرفا تولید علم یعنی مقاله معتبر. اتفاقا با تولید صرفا مقاله معتبر که دیگران استفاده می کنند و ما صرفا تولید می کنیم مخالفت کرده اند.
شما در میانه می خواهید چه علمی تولید کنید؟ با کدام آزمایشگاه و مرکز تحقیقاتی؟ ایران در سرعت رشد تولید علم در دنیا اول است اما این چه فایده ای داشته برای زندگی مردم؟ بیایید علوم تولیدی را تبدیل به محصولی کنیم که به درد مردم و کشور بخورد.
۹۲/۳/۳۰ ۱۲:۵۴
با این تحجر علمی که در میانه چندین و چندسال است راه انداخته اند و فقط به رشته های کشاورزی و زراعت مخصوصا برای مقاطع کارشناسی ارشد و ... چسبیده اند ، امکان ندارد

اخبار روز